WePower Review: מסחר באנרגיה ירוקה ב- Blockchain

WePower (WPR) הוא פרויקט בלוקצ’יין שמטרתו להגביר את האימוץ והשימוש באנרגיה ירוקה. על מנת להשיג זאת, הם מפתחים פלטפורמת סחר באנרגיה ירוקה.

בפלטפורמה, משתמשים יכולים להשקיע ולסחור באנרגיה ירוקה, או לממן פרויקטים חדשים של אנרגיה ירוקה. כל זה ייעשה באמצעות שימוש בחוזים חכמים חדשניים ובאסימון המקורי של WePower. על מנת לממש חזון זה, הצוות השלים ICO בשנת 2018 שראה אותם מביאים מימון שיא.

האם הם באמת יכולים לממש את חזונו וכיצד הוא מסתדר בפרויקטים אחרים של בלוקצ’יין הממוקדים באנרגיה?

בסקירה זו של WePower, אנסה לענות על כך על ידי ניתוח מקרי הטכנולוגיה, הפיתוח, מפת הדרכים והשימוש בהם. אני גם אסתכל על פוטנציאל האימוץ לטווח הארוך והביקוש בסופו של דבר ל- WPR.

הסביר WePower

WePower נוצר כדי להפוך את המסחר והמימון של פרויקטים של אנרגיה ירוקה לתהליך קל. המשתמשים מסוגלים לממן פרויקטים חדשים וכן להשקיע בפרויקטים קיימים. אפשר גם להשתמש בפלטפורמה לסחר במוצרי אנרגיה ירוקה.

תכונות WePower

היתרונות של WePower

WePower תיארה את עצמה כ”חברת השירות הדור הבא “שתשבש את תעשיית החשמל בכך שתעניק לכולם גישה נוחה למקורות אנרגיה מתחדשים. הם מתכננים לעשות זאת באמצעות פלטפורמה מבוזרת, ציבורית, המבוססת על בלוקצ’יין, אפילו למגרש המשחקים בשוקי האנרגיה.

אילו בעיות נפתרות על ידי WePower?

ישנם מספר בעיות ובעיות בתחום האנרגיה המתחדשת שאותה זיהה צוות WePower, ולטענתם מקשים על מקורות אנרגיה מתחדשים למצוא אימוץ רחב יותר. זה מנע את צמיחתה של תעשיית האנרגיה הירוקה, מה שפוגע בפיתוח והקשה על פרויקטים חדשים להשקתם. חלק מהבעיות שזוהו ש- WePower מבקשת לפתור הן:


  • שקיפות מוגבלת משוקי האנרגיה;
  • מחסור ביצרני אנרגיה ירוקה;
  • עמלות צד ג ‘;
  • השקעות מוגבלות לפרויקטים מקומיים;
  • שווקי האנרגיה נסגרו בפני משקיעים חדשים.

טכנולוגיית WePower

WePower היא פלטפורמת סחר באנרגיה המתמקדת במקורות אנרגיה ירוקים ונבנתה על טכנולוגיית הבלוקצ’יין.

הוא משתמש בחוזים חכמים ומאפשר למשתתפים לממן פרויקטים חדשים של אנרגיה ירוקה, להשקיע בפרויקטים קיימים של אנרגיה ירוקה, או לרכוש אנרגיה ירוקה לשימוש עצמם בצורה יעילה, בטוחה ושקופה. זהו גם שוק בינלאומי בו כל אחד יכול לסחור באנרגיה מתחדשת.

פוטנציאל מרתק אחד עבור WePower הוא שילוב עם טכנולוגיות IoT, שיאפשרו למכשירים המחוברים לאינטרנט לקנות ולמכור אנרגיה מתחדשת באמצעות חוזים חכמים..

פלטפורמת WePower מספקת חיבור בין צרכני אנרגיה, יצרני אנרגיה מתחדשת ומשקיעים בטכנולוגיות אנרגיה ירוקה. היא פועלת באופן חוקי כספקית אנרגיה עצמאית, המאפשרת לה להתחבר לשווקי חילופי האנרגיה ולרשת האנרגיה.

תכונות פלטפורמת WePower

תכונות פלטפורמת WePower. תמונה באמצעות נייר כתיבה WePower

WePower מסוגלת לאבטח נתונים אודות ייצור וצריכת אנרגיה באמצעות חיבורם לרשת האנרגיה. לאחר מכן הפלטפורמה מסמלת את הנתונים כאשר יצרני אנרגיה ירוקה מתחברים לפלטפורמה. משקיעים וסוחרים יכולים לקנות אנרגיה זו בצורה של אסימוני WPR, שנוצרים באמצעות חוזים חכמים.

נכון לעכשיו, הפלטפורמה פועלת באוסטרליה וזמינה רק ללקוחות עסקיים מאומתים. בסופו של דבר, הפלטפורמה תיפתח למשתמשים בודדים ותהפוך לפלטפורמה עולמית למסחר והשקעה באנרגיה ירוקה.

תכונות WePower

ל- WePower מספר תכונות שלא נמצאו בשוקי האנרגיה המסורתיים שהופעלו באמצעות שימוש בבלוקצ’יין וחוזים חכמים. תכונות אלה הן כדלקמן:

שְׁקִיפוּת

אחד המאפיינים הגאים ביותר של צוות WePower הוא השקיפות שמציעה הפלטפורמה. על ידי אסימון זרימת הכוח ברשת האנרגיה הם יצרו פלטפורמה המציגה ייצור וצריכה מדויקים של אנרגיה. בנוסף, כל עסקה מוקלטת בבלוקצ’יין ציבורי, מה שהופך את שמירת הרשומות לבטוחה לחלוטין, שקופה ובלתי ניתנת לשינוי.

אנרגיה ירוקה לכולם

פלטפורמת WePower תהפוך את האנרגיה הירוקה לנגישה לכולם בקלות. זה פונה לכל חלקי שרשרת האנרגיה, מיצרנים ועד צרכנים ואפילו משקיעים. נעשה שימוש בחוזים חכמים כדי להראות כמה אנרגיה זמינה וכמה כל משתמש מחזיק ומסוגל להעביר או לצרוך.

מכיוון שהפלטפורמה מבוססת על בלוקצ’יין ניתן להשתמש בה ברחבי העולם. זהו שיפור עצום בהשוואה למערכות המקומיות הנוכחיות. בפלטפורמת WePower ניתן למכור אנרגיה המופקת על ידי חוות רוח אוסטרליות ברחבי אירופה, ואנרגיה סולארית הנאספת בארה”ב ניתנת לרכישה על ידי משתמשים בקנדה. WePower הופך את זה ללא רלוונטי היכן מיוצרת אנרגיה. ניתן לקנות כל אנרגיה ולהשתמש בה בכל מקום.

אנרגיה לצריכה או השקעה

באמצעות אסימון ייצור אנרגיה WePower מאפשרת לרכוש אנרגיה לצריכה או כהשקעה. בנוסף, רכישת אסימונים הופכת את האנרגיה הירוקה לאטרקטיבית יותר בכל אסימון חדש שנמכר.

אנרגיה ירוקה מכל מקור

כאשר הפלטפורמה והרשת של WePower גדלות, כל אחד יוכל להקים תחנת כוח משלה ולמכור אנרגיה לשוק. זה אפילו יעבוד עבור יצרנים קטנים, ומכיוון שייצור האנרגיה הצפוי מסומן על ידי הפלטפורמה הוא הופך להיות חוזה מחייב מבחינה חוקית כדי להבטיח שמפיקים מספקים את כמות האנרגיה שהם התחייבו..

הפלטפורמה מאפשרת לקונה לדעת תמיד בדיוק כמה אנרגיה הוא מחזיק כעת, וכמה יקבל בעתיד. ניתן גם לקנות, למכור ולסחור את החוזים החכמים, מה שמקנה לרוכשים אפשרות לגשת לאנרגיה נוספת בעת הצורך, או למכור את אחזקות האנרגיה שלהם ברווחים..

פרטים מלאים על רשת WePower ניתן למצוא בפרויקטים נייר לבן.

צוות WePower & יועצים

לצוות העומד מאחורי פרויקט WePower יש ניסיון רב שנים באנרגיה ירוקה, מימון ושינוי דיגיטלי.

הצוות ממוקם בליטא, ומנחה אותו המנכ”ל והמייסד ניקולאג ‘מרטיניוק, בעל ניסיון של למעלה מעשור בתחום האנרגיה. באותה תקופה עסק לא רק בהקמת מתקני אנרגיה קונבנציונאלית וסולארית אלא גם בסחר באנרגיה ירוקה בשווקים.

חברי צוות WePower

מייסדי WePower וחברים במועצה המייעצת

אליו מצטרף CTO ומייסד שותף קספר קארלפ, שיש לו גם ניסיון של למעלה מ -10 שנים בתחום האנרגיה. הוא בילה את הזמן בעבודה בחברות שירות אירופאיות ומוטל עליו להפוך את השאיפות הטכנולוגיות השאפתניות של WePower למציאות..

ל- WePower יש גם מועצת ייעוץ איתנה יחסית. למשל, יש להם פיטר דיאמנדיס שהוא יזם ידוע. הוא המייסד והיו”ר של קרן פרס X וכן מייסד אוניברסיטת סינגולריות.

יש לך גם טרבור טאונסנד שהוא ראש Startupbootcamp באוסטרליה. בעבר שימש כמנהל בתוכנת TIBCO שנרשמה בנאסד”ק בשנת 2004. יש לו ניסיון רב במערכות סחר באנרגיה כאשר תכנן את התוכנה הסיטונאית הראשונה למסחר בכוח באוסטרליה..

שותפויות WePower

צוות WePower היה די פעיל בהבטחת שותפויות עם חברות ופרויקטים אחרים. הראשון שבהם היה מזכר הבנות שהשלימו עם אלאון עוד בפברואר 2018. אלאון היא חברת טכנולוגיית אנרגיית רוח אסטונית..

חברי צוות WePower

תמונה באמצעות הבלוג של WePower

עם זאת, WePower ו- Eleon הסכימו להתחיל לעבוד על מודל מימון התקנת טחנות רוח שישתמש בפלטפורמת WePower. הם גם יבדקו את טחנות הרוח הקיימות של Eleon בפלטפורמת WePower ויבחנו דרכים ליצור סוגי טחנות רוח מותאמות אישית לפלטפורמת WePower..

ביולי אשתקד, WePower הודיע ​​גם שיתוף פעולה עם Green Enesys. זו חברה המפתחת פרויקטים של אנרגיה ירוקה ברחבי העולם. השותפות תראה את Green Enesys תשיק את מכירות הפומביות של אנרגיה סולארית בפלטפורמת WePower.

קהילת WePower

כשמדובר בהגברת המודעות והאימוץ של פרויקט, קהילה נלהבת היא נכס רב עוצמה. לפיכך, החלטתי להתעמק בקהילת WePower כדי לקבוע את הפוטנציאל שלה.

מבחינת הנוכחות העיקרית שלהם ברשתות החברתיות, יש להם גם טוויטר וגם פייסבוק. יש להם כ 37,000 עוקבים טוויטר ו 27,000 אנשים עוקבים אחריהם עמוד בפייסבוק. צוות WePower פעיל למדי בערוצים אלה ושומר על הקהילה מודעת להתפתחויות ולעדכונים האחרונים.

יש להם גם קהילת טלגרם גדולה למדי עם למעלה מ- 23,000 חברים. הגעתי לשיא בערוץ ונראה היה די פעיל עם תקשורת קבועה מהצוות. גם חברי הקהילה בקבוצה היו די אופטימיים לגבי הפרויקט למרות הרגיעה במחיר.

לבסוף, ל- WePower יש בלוג בינוני שהשתמשו בהם באופן ספורדי בשנה האחרונה. ההודעה האחרונה שם הייתה הודעה שהוצבה ב- 27 בפברואר השנה.

אסימון ה- WPR

WePower החזיקה ICO בפברואר 2018, ומכרה 45% מסך היצע האסימונים של 745 מיליון אסימונים של WPR במחיר של 0.125 דולר כל אחד וגייס 40 מיליון דולר. לאחר ICO המחיר המשיך לעלות עד שהגיע לשיא כל הזמנים של 0.218685 $ ב -2 במרץ 2018.

המחיר ירד משם, ולאחר התאוששות קצרה באפריל שהחזירה את המחיר בסביבות 0.15 $ למשך מספר שבועות, המחיר ירד בהתמדה עד שהתייצב למספר חודשים סביב ה -0.03 $ ל -0.04 $..

Binance WPR

הירשם ב- Binance וקנה אסימונים של WPR

שוק הדובים בקריפטו השתלט משם והמחיר המשיך לרדת, והגיע לשפל של 0.009935 ב- 24 בפברואר 2019. זה היה היום היחיד שהמחיר ירד מתחת לרמת 0.01 $, ומאז חלה התאוששות צנועה שהופכת אותו נראה כאילו זה יכול להיות הרצפה לאסימון ה- WPR.

אסימון ה- WPR הוא אסימון ERC-20 מבלוקצ’יין את’ריום וניתן להחזיקו בכל ארנק התומך באסימני ERC-20. אלה כוללים את MetaMask או MyCrypto / MyEtherWallet. השיטה הטובה ביותר תביא לכך שתחזיק אחזקות גדולות של מטבעות מחוץ לבורסות.

אם אתה חושב שמחיר ה- WPR אטרקטיבי ותרצה להעמיס על כמה, אז ניתן לרכוש אותם ב Binance וב- Huobi Global. יש גם נפח סחר קטן מאוד בכמה בורסות אחרות, אבל שני אלה הם הבחירה הטובה ביותר שלך.

נראה כי WPR אינו נוזלי כל כך והוא ראה רק 87,171 $ נפח כולל ב 24 השעות האחרונות. יתר על כן, מעל 90% מהנפח שלה נמצא בבורסת Binance ולכן זהו אתגר מנקודת מבט של פיזור פקודות הזמנות.

WePower לעומת Ledger vs Electrify Asia

כאמור, ישנם מספר פרויקטים נוספים של בלוקצ’יין המפתחים פרוטוקולי מסחר באנרגיה מבוזרת. שתיים מהדוגמאות הידועות ביותר לכך הן Ledger Led ו- Electrify Asia.

Power Ledger ממוקמת באוסטרליה והוקמה באוסטרליה ומנסה לסמן את המסחר באנרגיה. הם התחילו שנה לפני ש- WePower עלה מהקרקע ולכן יש להם יתרון קל של המוביל הראשון.

Ledger Power שונה מ- WePower בכך שהם אינם מתמקדים אך ורק באנרגיה מתחדשת. הם מתמקדים ברשתות אנרגיה קיימות ובפיתוח טכנולוגיה שתייעל את תפוצתה ותפחית בזבוז. הם גם רוצים לעבור למסחר בפחמן בתקופה הקרובה.

WePower לעומת Ledger vs Electrify Asia

הבדל בולט נוסף בין Power Ledger ל- WePower הוא שהראשון פיתח פרוטוקול Proof-of-Stake. המשמעות היא שמי שמחזיק באסימוני ה- POWR שלהם לא יכול רק להשתמש בהם לסחר אלא שהוא יכול גם להרוויח תגמולים גדולים עליהם..

עכשיו, מה עם Electrify Asia?

הפרויקט די דומה לפאוור לדג’ר בכך שהם מנסים לפתח פרוטוקול סחר באנרגיה מבוזר. עם זאת, Electrify Asia מתמקדת בהתרחבותם באסיה תחילה לפני שהם מסתעפים לאזורים אחרים.

Electrify Asia ו- WePower השלימו את ה- ICO שלהם בערך באותה תקופה, כך שלאף אחד מהם אין יתרון כאן. עם זאת, אחד היתרונות שיש לאלקטריפי אסיה על פני WePower הוא בכך שהם ממנפים את הרשת והעסק הקים שלהם Electrify.sg. זה כבר סוחר באנרגיה בסינגפור מזה זמן.

פיתוח WePower & מפת דרכים

למרות שצוות WePower עדכן את הקהילה שלהם לגבי התקדמות הפרויקט, קשה לשפוט כמה עבודה נעשית. הסיבה לכך היא שהם לא עדכנו את הציבור שלהם מאגר GitHub.

WePower GitHub Repos

יש כאן רק שני חיבורים וההתחייבות האחרונה התרחשה באוקטובר 2018. כמובן שהצוות יכול להתפתח באופן פרטי לעת עתה, אך מצער שהקהילה לא יכולה לאמת זאת..

יש להם יפה מפת דרכים שאפתנית עבור החלק הנותר של שנת 2019, יהיה מעניין לראות מה ישוחרר כאשר הם פועלים לקראת מטרות אלה.

סיכום

המטרה הסופית של WePower היא לחבר את כל השחקנים במרחב האנרגיה, מצרכנים ומפיקים למשקיעים בכל הרמות ולהשתמש בחיבור זה כדי לקדם את ענף האנרגיה הירוקה. הצוות ב- WePower רואה חוסר יעילות רבים עם תחום האנרגיה המתחדשת של היום שמנע אימוץ נרחב של אנרגיה ירוקה. הם רוצים לתקן את זה.

בסך הכל נראה כי לפרויקט פוטנציאל רב.

לפרויקט בהחלט יש מטרה פילנתרופית להפחית את פליטת הפחמן, וזה כשלעצמו הופך את הפרויקט לראוי לשיקול. הם מחפשים לפתור בעיה אמיתית ולעזור לכדור הארץ.

חשש אחד הוא שיש עניין מוגבל בהשקעה באנרגיה ירוקה בשלב זה, וזה יכול להפחית את הביקוש והאימוץ של פלטפורמת WePower וסימני WPR. זה בהחלט סיכון עבור משקיעי WPR והם יצטרכו להחליט אם הסיכון להיכשל בפרויקט שווה את הרווחים הפוטנציאליים.

כמובן שאם הגברת המודעות והשימוש באנרגיה ירוקה היא המטרה שלך, פרויקט WePower עשוי להיות בדיוק מה שחיפשת.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

הצהרת אחריות: אלה דעות הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map