מדוע מכוניות יציבות כמו USDQ, KRWQ, CNYQ, JPYQ לעולם לא ייכשלו

ג’ק מקאבוי עובד כמנתח אבטחת איכות ב- פלטינום Q DAO הנדסה. הצוות מפתח כעת USDQ, מטבע יציב מבוזר לחלוטין שמקל על ביטחונות לביטקוין למסחר ולהגנה על שוליים..

ג’ק רואה את Q DAO, מערכת אקולוגית של USDQ, כמניע פוטנציאלי לצמיחה אדירה. הוא משוכנע שתוכניות הצוות להשיק מטבעות יציבות אחרים המוצמדות למטבעות פיאטיים, כגון JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ, ימשכו תשומת לב מצד קהילת המסחר הרחבה יותר..

תוך ניצול ניסיונו הרב בפיתוח תוכנה ואבטחת איכות, ג’ק הצליח מאוד באיתור באגים על ידי טכנולוגיות מתפתחות, כמו בלוקצ’יין ו- DLT, AI ו- ML, VR ו- AR.

ג’ק הוא בעל התואר מאוניברסיטת ההנחה של תאילנד, ומסייע לו להשיג בקיאות במהירות בפתרונות חדשים מבוססי בלוקצ’יין ולהביא תובנות ייחודיות לתהליכי איתור באגים ו QA בצוות..

ג'ק מקאבוי פלטינום DAO

פלטינום Q DAO הנדסה הינה חברה בינלאומית המעניקה שירותי רישום, ייעוץ, קידום וגיוס תרומות. הצוות שלנו מתפתח כעת USDQ, נכס קריפטו יציב מבוזר לסוחרים המגובים במטבעות קריפטוגרפיים ומוצמד ל -1 דולר, אשר יסייע לאסימון לשמור על יציבות בשוק.

כפי שהוא מגובה על ידי ביטקוין ומערכת אקולוגית חוזה חכם USDQ לעולם לא יקבל למצב מלוכלך כקשירה (USDT). יתרה מכך, KRWQ – מטבע יציב שמוצמד לווין הקוריאני יצורף למשפחת Q DAO. זה לא רק ישפיע מאוד על השוק הקוריאני המקומי אלא גם על כל אזור אסיה.

מטבע-מטבע הוא מטבע מטבע-על, שעלותו מוצמדת לנכסים יקרי ערך מסורתיים, כמו דולרים אמריקאים, אבני חן ואחרות. כתוצאה מכך, תנודתיות השערים פוחתת, מה שהופך את המטבעות היוצרים לאמצעי חילופי יציב.

בניגוד ל- Tether, TrueUSD או Gemini, USDQ יגובה בביטקוין בהתחלה וב -10 מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים בעתיד. תכונה זו הופכת את האסימון למבוזר ושקוף יותר. כמו כן, ברצוני לציין כי אנו מפתחים את המערכת האקולוגית USDQ ברשת את’ריום.

המשתמשים יוכלו לקנות את אסימוני USDQ בבורסות הקריפטו או באמצעות החוזה החכם. במקרה זה, לקוחות צריכים להשאיר כמה נכסי קריפטו כבטוחה על מנת להשיג USDQ.


הם יוכלו להשתמש במטבעות הנכסים שלהם ככל נכס וירטואלי אחר: לסחור, להחליף, להעביר, לחסוך או לבצע תשלומים. ראשית כל, אנו מתכננים לרשום את המטבעות שלנו בבורסות הבאות: BTCNext, CoinBene ו- BTCAlpha. עקוב אחר העדכונים שלנו ואל תחמיץ את החדשות על הרישום!

מה זה Q DAO?

Q DAO הוא המטבע המתפקד כסמן שירות, אסימון ממשל ומשאב מחדש. מחזיקי Q DAO משתמשים באסימון כדי להצביע על פיתוח פלטפורמת הנדסת PLATINUM Q DAO או לשלם עמלות על חוזי החוב המאושרים (CDC) העוסקים בייצור USDQ. כאשר המשתמשים משלמים את העמלות, אסימוני USDQ יישרפו. כמו מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, גם Q DAO כפוף לתנודתיות בשוק.

מה הבעיות שמטרתה USDQ לפתור?

המומחים שלנו מפתחים USDQ כדי לפתור את בעיית התנודתיות בשוק הקריפטו, שבגללה חברות מסרבות לכלול כסף דיגיטלי בתיקי התשלומים שלהן. הודות לאופי המבוזר שלהם, מטבעות קריפטוגרפיים מבטיחים עסקאות שקופות, זולות, מהירות, מאובטחות וחוצות גבולות.

חברתנו בטוחה כי יציבות היא מרכיב המפתח שיגרום לעולם לקבל מטבעות וירטואליים יחד עם כסף פיאט. מטבעות חשמל, כולל USDQ, נקראים לבנות כלכלה דיגיטלית דיגיטלית חדשה.

איך USDQ ישמור על יציבות?

ראשית, USDQ יגובה על ידי ביטקוין וינוהל באמצעות החוזה החכם, המסייע לאסימון לשמור על יציבות בשוק המטבעות המשנה. שנית, יצרנו מנגנון משוב של שיעורי יעד על בסיס הטכנולוגיות והחדישות המתקדמות בתחום תעשיית הקריפטו שמטרתה גם להפוך את ערך האסימון ליציב. מנגנון זה יגיב לכל אי יציבות חמורה בשוק לשמור על מחיר ה- USDQ.

מהם CDC וכיצד להשתמש בהם לרכישת USDQ?

מכיוון שהמתחילים בקושי יודעים מהם חוזי חוב מבוטחים, הגיע הזמן לגלות את תפקידם ותפקידיהם. תקליטורי CDC הם אחת הדרכים להשיג USDQ, המטבע הבודד המבוזר המגובה על ידי BTC. במילים פשוטות, המערכת האקולוגית של USDQ מתנהגת כמו בנק המנפיק אשראי ביטחוני.

משתמש מפקיד סכום מסוים של BTC או מטבעות אחרים, לאחר מכן CDC מייצר כמות מסוימת של מטבעות מטבעות ומלווה אותם. ערך ה- CDC צריך להיות גבוה מזה של USDQ. כאשר המשתמש מחזיר את USDQ בחזרה, ה- CDC ישרוף את המטבעות הנייחים וישלח את הביטחונות בנכסים דיגיטליים לכתובת הארנק של המשתמש..

בואו נבחן תהליך זה ביתר פירוט. לכן, המשתמשים שולחים את הנכסים הדיגיטליים שלהם לפלטפורמת USDQ על מנת ליצור CDC ולנעול את המטבעות שלהם בהם כבטוחה. לאחר מכן המשתמשים מקבלים כמות מסוימת של אסימונים USDQ מה- CDC שלהם.

בתורו, CDC מקפיאה את הביטחונות וקובעת סכום חוב זהה. על מנת למשוך את הביטחונות, תידרש לשלם את החוב בדמי USDQ ובעמלת יציבות – ב- Q DAO. אז משתמשי CDC יכולים לקחת את הביטחונות שלהם.

ההנחה היא שתקבל את הביטחונות ב- BTC בהתחלה ואז הרחיב את מגוון המטבעות.

מהי מנגנון משוב שיעורי היעד?

המשימה העיקרית של מנגנון משוב שיעורי היעד היא לשמור על יציבות מחיר USDQ. כאשר שוק הקריפטוגרפים סובל מאי יציבות קשה והיתד הקבוע של ה- USDQ, מנגנון זה מתאים את שער היעד של USDQ על מנת לגרום לכוחות השוק לשמור על מחיר USDQ יציב..

שיעור היעד קובע כמה מחיר היעד ישתנה עם הזמן. כאשר שיעור היעד חיובי, המשמעות היא שעדיף להחזיק USDQ. אם זה שלילי, הגיע הזמן ללוות USDQ. כאשר לא משתמשים במנגנון המשוב של שיעורי יעד, שיעור היעד של USDQ נקבע על 0%.

כיצד פועל רזולוציה גלובלית?

הרזולוציה העולמית נוצרה על מנת להבטיח כי USDQ ישמור על מחיר היעד. המשימה שלה היא לסגור את המערכת האקולוגית של USDQ ולהבטיח שהלווים ובעלי USDQ יקבלו את הסכום הנדרש של הנכסים שלהם. על המשתמשים להצביע להפעלת תהליך זה במקרה חירום, כגון פריצה, שדרוג מערכת, הפרת אבטחה ואחרים.

אילו הזדמנויות מספקת USDQ?

אני מאמין ש- USDQ יצליח לפתור את בעיית התנודתיות הגבוהה שמונעת את האימוץ ההמוני של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי העולם.

מכיוון שאסימון USDQ יגובה בעתיד על ידי BTC או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, הוא יאפשר למטבע היציבות להישאר יציב למרות תנודות השוק. מכיוון ש- USDQ הוא אסימון מבוזר, בעליו יוכלו לפקח על כל העסקאות.

באמצעות ה- CDC, המשתמשים יכולים להשתתף במסחר השולי. המערכת האקולוגית USDQ מספקת ללווים מחירים סבירים ומבטיחה רמת אבטחה גבוהה.

סיכום

המטבע היוקרתי של USDQ הוא אסימון מבוזר המגובה על ידי BTC או מטבעות וירטואליים אחרים בעתיד, אשר חוזקותיו הן יציבות ושקיפות..

המשמעות היא שהמחזיקים יוכלו להשתמש בו כנכס דיגיטלי רגיל למסחר, תרומה, החלפה, תשלומים וכו ‘מבלי לדאוג לתנודות המחירים ולתנודתיות בשוק. הצוות שלנו ישתמש במספר כלים כדי לשמור על ערך USDQ יציב.

Afterword

אולי שמעת על הפרויקט MAKER DAO וה- DAI שלהם?

אני רוצה לשבח את החבר’ה האלה – הם הראשונים ליצור מטבע יציב מבוזר.

אנו תופסים מקום שני מכובד במרוץ זה, ובעצם קיבלנו השראה מהטכנולוגיות של DAI של MAKER..

חלק מהפונקציונליות של Q DAO דומה ל- MAKER DAO, ולכן החלטנו להשתמש במינוח של Maker מכיוון שאנחנו מאמינים – הטכנולוגיות שלהם צריכות להוות התייחסות ליצירת מטבעות יציבים מבוזרים כלשהם..

מדוע אנו משתמשים ב- BTC כבטוחה? 1) ביטקוין הוא נכס דיגיטלי נזיל ביותר 2) יש לנו חברים רבים שהם בעלי ביטקוין גדולים (לווייתני BTC) או סוחרים בביטקוין OTC..

אנו מקווים שאנשים כל כך גדולים כמו האחים וינקלוווס (קמרון וינקלבוס וטיילר וינקלבוס) יתחילו להשתמש ב- Q DAO. יש להם הרבה ביטקוין, אבל הם לא רוצים למכור אותו. אז אם הם זקוקים לכסף – הם יכולים למשכן את הביטקוין שלהם ל- Q DAO ולקבל מיד USDQ.

מדוע בנינו Q DAO בהתבסס על חוזים חכמים של Ethereum, אך לא על טרון (מאת ג’סטין סאן) ולא על EOS (מאת דניאל לרימר)?

המהנדסים הגאונים שלנו הם אהבת את’ריום בגלל האימוץ ההמוני של הבלוקצ’יין הזה, כמו כן אנו מכבדים את גישתו של ויטליק בוטרין (פגשנו אותו כמה פעמים). אולי בעתיד נשקול להשתמש ב- TRON או ב- EOS, במידה והיסודות שלהם יוכלו לספק מספיק כסף כדי להמשיך בפיתוח.

USDQ הוא stablecoin מבוזר, המשתמש באלגוריתמים חכמים כדי להציע יציבות ואמינות גבוהים יותר. המערכת האקולוגית מנועלת באופן מלא בשרשרת ומנוטרת על ידי רובוטים AI מהירים ומציעה הגנות אמינות מפני פעולות זדוניות ותקיפות.

ההפעלה הראשונה בשורה של יתדות פיאט, USDQ מובאת על ידי צוות PLATINUM Q DAO ENGINEERING, המעוניין לקדם פתרונות חדשניים בביטחונות, תוך שימוש במנגנוני ייצוב ורשתות עצביות עבור מטבעות יציבה בעלי עמידות גבוהה. בקרוב יהיו מטבעות יציבים מגובים יותר: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ, RUBQ תחת המותג USDQ. אנונימי לחלוטין, USDQ פורץ גבולות מעולם המורשת הזה.

BTCNEXT Exchange – פלטפורמת סחר נקודה ושוליים מהדור הבא על ידי צוות PLATINUM Q DAO ENGINEERING. זהו השותף העסקי האסטרטגי הראשון של USDQ stablecoin שמבוסס על טכנולוגיית DAO. כל הזוגות יופיעו עם USDQ. שירות הלקוחות של BTCNEXT ישמח לענות על כל שאלותיכם.

ג’ק מעריך את דעות הקוראים ומזמין מתעניינים להמשיך בשיחה מִברָק אוֹ לינקדאין. גישה חרוצה לפיתוח ניפוי שגיאות ופיתוח ממשק משתמש איטרטיבי, הנהוגה על ידי PLATINUM ENGINEERING, עומדת בבסיס כל פרויקטי הצוות..

חברות סטארט-אפ המחפשות פתרונות גיוס-ביצועים גבוהים יזכו מפתרונות גיוס-גמישה הניתנים להתאמה אישית שמציע האאוטלט. QA יכול להיות כאב ראש גדול. התחבר עכשיו לצוות המחקר והפיתוח המוביל. הזמינו ייעוץ חינם ב מִברָק אוֹ פייסבוק. האיכות מבטיחה את עתידכם.

סקירה זו עשויה שלא להיות ממצה לחלוטין ואינה מעריכה את כדאיות פרויקט כלשהו, ​​וגם לא את הלגיטימיות של הצוות שלו. על הקוראים לבצע בדיקת נאותות משלהם לפני שהם משתמשים או משקיעים באחד ממוצרי הברזל הרשומים.

מאמר זה מייצג את דעות המחבר בלבד ואין לראות בו ייעוץ השקעות. כל הפונקציונליות המתוארת במאמר עדיין בפיתוח, ניתן לשנות / לעבד אותה. אנא עקוב אחר העדכונים.

אין לראות בפרסום הודעה לעיתונות בתשלום בעמוד זה כתמיכה של לשכת המטבעות. על הקוראים לבצע מחקר משלהם לפני שהם משקיעים כספים בחברה או בשירות כלשהו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map