סקירת Terrexa: מדריך למתחילים מלא

בסקירה זו נבחן שירות חילופי מטבעות מטבע חדש לגמרי שיצא לשוק.

Terrexa שואפת להיות דרך מהירה ופשוטה עבור סוחרים לשים את ידם על מטבע הקריפטוגרפיה. פותח על ידי ותיקי תעשיית הפורקס, Terrexa מנסה לקחת שערים וארנקים מבוססי קריפטו אחרים..

עם זאת, האם אתה יכול לסמוך על שירות חדש כזה?

בסקירה מקיפה זו של Terrexa נצלול עמוק בבורסה וניתן לך את כל מה שאתה צריך לדעת. בין היתר, נבחן את הבטיחות, הטכנולוגיה, הצוות, התקנות והעמלות.

בואו נגיע לזה.

סקירה כללית של טרקסה

Terrexa הושק באפריל 2018 ונשלט על ידי חברת אחזקות בשם Prime Marshall Cy Ltd. החברה ממוקמת בקפריסין ויש לה כתובת ב Arch Archario 3, 34 Hadjiyannis Court Limassol…

Terrexa הוא למעשה מותג שהושק על ידי מערכות מסחר Leverate. למי שלא יודע, Leverate הינה ספקית טכנולוגיה ידועה למגוון תיווכי FX ברחבי העולם.

מנוף לפתח מערכות מסחר המשמשות מתווכים כמוצר “תווית לבנה”. ככזה, נראה כי Terrexa הוא קרש הקפיצה להשקת פלטפורמת חילופי המטבעות החדשה של Leverate.

בראיון שנערך לאחרונה עם מגנטים למימון, אמר אמיר חיימפור, מנהל מוצר בכיר בטרקסה את הדברים הבאים:

“בטרקסה אנחנו חולמים, ושירות ההחלפה והארנק הדיגיטלי החדש שלנו הם יריית הפתיחה. התחלנו כבר לתכנן את צעדינו הבאים במערכת האקולוגית המרתקת הזו “.

אז ברור שלטרקסה יש שאיפות די גדולות ביחס לאסטרטגיה שלהן בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים.

Terrexa אינה מוסדרת כשלעצמה ונראה כי אין רגולציה מוגדרת בקפריסין לגבי אופן הפעולה של שירותי המרת מטבע דיגיטלי. אין רישיונות “שירות כסף” הדומים לסוגים שיש להם בארה”ב.

זו אולי אחת הסיבות לכך שטרקסה אינה פתוחה ללקוחות אמריקאים. הם לא רוצים להפר את התקנות השולטות בעסקי שירות כספי.

האם טרקסה בטוחה?


אחת השאלות החשובות ביותר עבור סוחר בכל הקשור להתמודדות עם חילופי מטבעות ושירותים קריפטוגרפיים היא עד כמה הם בטוחים. כל הזמן מזכירים לנו את הסיכונים כשאנחנו כאן על פריצות ופרצות שמובילות להפסדים גדולים.

אחד היתרונות של Terrexa הוא שהם פועלים אך ורק כשער להחלפת קריפטו. הם לא מאחסנים את הכספים שלך במערכות שלהם ולכן אתה תמיד שולט במפתחות הפרטיים שלך בארנקים המקומיים שלך.

לכן, הם נוטים פחות להיות מטרה להאקרים מכיוון שאין להם כמות גדולה של מטבעות בשרתים שלהם.

הצפנת Terexa SSL

תעודת SSL של Terrexa

בהתחשב בעובדה שאתה עדיין צריך למסור להם פרטי כרטיס אשראי, כמו גם להעלות מידע רגיש, נהדר לראות שלטרקסה יש הצפנת SSL מלאה בתחום שלהם. כל התקשורת הללו מוצפנת באמצעות תקן 256 ביט.

כשתתחבר ל- Terrexa.com תראה שלדפדפן יהיה מנעול ליד התחום שלהם. זו אינדיקציה שאתה נמצא בשרת Terrexa הנכון ויכול לשלוח להם בבטחה את המידע הנדרש.

נראה כי טרקסה אינה מציעה שום דבר בדרך של אימות שני גורמים שאתה עשוי למצוא במרכזיות ובארנקים אחרים. אמנם, ללא כספים המאוחסנים בבורסה זה עשוי להוות פחות דאגה.

כיסוי נכסים

טרקסה היא עדיין בורסה חדשה יחסית וככזו, אין להם כיום מגוון כה גדול של נכסי מטבעות קריפטו. כרגע המטבעות היחידים שאתה יכול לקנות מהם הם ביטקוין (BTC) ואת’ריום (ETH).

כיסוי נכסים בטרקסה

כיסוי נכסים בטרקסה

זה עשוי להשתנות בקרוב מכיוון שטרקסה ציין כי ברצונם לרשום את סוגי ה- Ripple (XRP) Bitcoin Cash (BCH) ו- Litecoin (LTC).

בינתיים, תמיד תוכל להשתמש ב- Terrexa כביכול מה שמכונה “פיאט Gateway”. במילים אחרות, אתה יכול להשתמש בו להחלפת הדולר או ה- EUR שלך בקריפטו ולהיפך. לאחר מכן ניתן לשלוח את הקריפטו הזה לבורסות אחרות כגון Binance שיש להן כיסוי מטבע רב יותר אך ללא אפשרות תשלום של פיאט.

אגרות טרקסה

משהו שמאוד אהבנו בטרקסה היה מבנה העמלות הפשוט מאוד שלהם. הם מחייבים רמה אחת של עמלות בקנייה / מכירה של מטבעות קריפטוגרפיים השונים רק על פי אמצעי התשלום שלך.

אם אתה הולך לקנות מטבעות באמצעות כרטיס האשראי שלך, תשלם עמלה של 5%. אם אתה מתכוון להשתמש בתשלום בנקאי, זה יהיה 3%. זה עולה בקנה אחד עם מרכזיות אחרות כמו Exchange Bitstamp שגובות 5% בגין עסקאות בכרטיסי אשראי.

אין עמלות מסחר נפרדות, אולם מכיוון שהשיעור שגובה טרקסה בגין הרכישה כולל מרווחים וכן העמלות שציינו לעיל. בדקנו פעמיים את השיעור שטרקסה עם הצעות המחיר על שווי שוק המטבעות והן עקביות יחסית.

שירות לקוחות

דבר אחד שנאלצו להתמודד איתו במידה רבה עם סוחרי מטבעות קריפטו, הוא היעדר שירות לקוחות בבורסות הגדולות יותר. במהלך הפעלת השור של 2017, המשתמשים נאלצו להמתין ימים כדי לקבל תשובות לכרטיסים שלהם.

בהתחשב בכך שטרקסה היא עדיין מרכזיה חדשה, אין כל כך הרבה מידע מקוון מהמשתמשים על תמיכת הלקוחות. עם זאת, דבר אחד שאהבנו מאוד בטרקסה הוא העובדה שיש להם מספר טלפון שתוכל להתקשר אליו.

באנר אוף טרקסה

זהו +35725030027 ונראה שהם פתוחים למשתמשים המתקשרים כאשר יש להם בעיה. עם זאת, יתכן שמטפלים טוב יותר באינטרנט בשאילתתך באמצעות טופס הכרטיס. תוכל גם להגיע לצוות התמיכה שלהם באמצעות דוא”ל בכתובת [email protected]

לחלופין, אם השאלה שלך היא יותר שגרתית באופיה, אז אתה יכול להסתכל על השאלה שלהם סעיף שאלות נפוצות. יש לכך את המידע הבסיסי ביותר בכל הנוגע לניהול חשבונך כמו גם לאימות וכו ‘.

תשלומים ומשיכות

טרקסה פועלת יותר כמו שער עם ממשק. תשלח להם כספים והם ישלחו את המטבע הקריפטוגרפי לכתובת הארנק הרצויה שלך. זה הופך אותם למדי דומים לאלה של Coinmama.

אתה יכול גם לשלוח להם ביטקוין ואז הם יעבדו תשלום בנקאי בכדי לשלם עבור הביטקוין. כרגע אתה יכול למכור רק ביטקוין.

אם אתה משתמש בכרטיס האשראי שלך, התשלום צריך להיות מיידי. עם זאת, אם אתה מבצע תשלום באמצעות חוט, זה אמור לקחת 2-3 ימי עסקים לפחות. זה יהיה תלוי במספר גורמים, כולל מאיפה אתה מחווט את הכספים ומהבנק שאליו אתה שולח.

נכון לעכשיו, Terrexa מקבלת רק חוטי מטבע פיאט בצורה של דולר ואירו. אם יש לך כספים במטבע אחר, תוכל להמיר אותו לפני השליחה או לבצע תשלום בכרטיס אשראי.

מבחינת מגבלות התשלום, אם אתה משתמש בכרטיס אשראי, אתה יכול לקנות קריפטו בשווי של 50 עד 5,000 אירו. כאשר אתה משתמש באפשרות החיווט אתה מסתכל על רכישה בין 20 ל -2,500 אירו לעסקה.

עם אפשרות החיווט, לאחר שביצעת את התשלום, Terrexa תידרש להתייחס לחיווט כדי לוודא שהם יתפסו את הכספים הנכנסים. Terrexa תיזום את עסקת הקריפטו ברגע שיוכלו לאשר את הכספים. עסקאות קריפטו בדרך כלל מאשרות תוך פחות משעה.

הרשמה לטרקסה

לאחר שהחלטת שתרצה לנסות את Terrexa, יהיה עליך ליצור חשבון. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר לדף ההרשמה מעל כאן.

שלב ההרשמה ל- Terrexa

הרשמה בבורסת טרקסה

עבור שלב זה, כל מה שהם דורשים הוא כתובת הדוא”ל שלך וסיסמה. בהתחשב בכך שאין ל- Terrexa אימות של 2 גורמים, ייתכן שתרצה לבחור בסיסמה חזקה במיוחד. אנו מציעים לך להשתמש בשירות כגון סיסמה חזקה גֵנֵרָטוֹר.

לאחר שתשלים שלב זה Terrexa ישלח אליך אישור בדוא”ל. יהיה עליך לעקוב אחר הקישור בהודעת הדוא”ל לפני שתאפשר כניסה לחשבונך.

אישור דוא

אשר את הדוא”ל מטרקסה

לאחר שסיימת שלב זה, חשבונך פעיל כעת, אולם ככל הנראה תצטרך לאמת את זהותך.

Terrexa KYC ואימות

מומלץ לאשר את זהותך לפני שתתחיל להשתמש בשירותיהם.

למה זה?

Terrexa מופעלת על ידי חברה גדולה ובעלת מוניטין וככזו, הם צריכים להיות בראש KYC והלבנת הון שלהם. לכן הם דורשים מכל המשתמשים שלהם להשלים את הליך אימות הזהות שלהם.

תמורת עד 5,000 דולר עליכם לאשר את פרטיכם האישיים וכן להעלות את מסמכי הזהות שלכם. להלן המידע ש- Terrexa דורש לצורך השלב הראשון של האימות.

מידע KYC על Terrexa

מידע KYC נדרש על Terrexa

לאחר שתסיים שלב זה, תרקסה תבקש ממך להעלות את תעודת הזהות שלך וכן את הוכחת המגורים שלך. תעודת הזהות חייבת להיות צורת תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה. זה יכול לכלול דרכון או רישיון נהיגה.

מסמכי KYC על Terrexa

מסמכים הנדרשים על ידי Terrexa לצורך אימות חשבון

מבחינת הוכחת התושבות, הם ידרשו שטר שירות. על מנת שזה יהיה תקף יש לתארך אותו בתוך 6 חודשים אחרונים.

לאחר שהעלאת מסמכים אלה, Terrexa ישלים את האימות. הם יחזרו אליך אם הם זקוקים למידע נוסף. נראה כי בשלב זה האימות ב- Terrexa נעשה באופן ידני, אך אתה אמור לצפות לתגובה על האימות שלך תוך 24 שעות..

אם תרצה לקנות יותר מ -5,000 $ קריפטו, יהיה עליך לאמת עד לרמה 2. זה מחייב אותך למלא איזשהו “שאלון”. עם זאת, אם ברצונך לקנות כמות בלתי מוגבלת של מטבע קריפטוגרפי, עליך להשלים את מה שהם מכנים “מצב עבודה”.

אז למרבה הצער עבור אותם משתמשים שמעדיפים רכישות אנונימיות, יהיה עליכם לשלוח להם את המסמכים שלכם.

ואכן, רוב הבורסות בימינו דורשות אימות לפני המסחר. סקרנו מספר אפשרויות אחרות לרכישת ביטקוין באופן אנונימי אם זו תהיה המטרה שלך.

איך לקנות ב- Terrexa

לאחר אימות חשבונך תוכל לעבור לרכישת המטבע הראשון שלך. משהו שאנחנו מאוד אוהבים ב- Terrexa הוא כמה קל לקנות קריפטו במהירות בפלטפורמה שלהם.

תלחץ על כפתור הקנייה / מכירה בכותרת והיא תעביר אותך לטופס ההזמנה הסטנדרטי שלהם למטה. אתה יכול להזין סכום של מטבע שתרצה לקנות או כמה אתה מוכן להוציא.

טופס הזמנה של טרקסה למטבעות קריפטוגרפיים

טופס הזמנה לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים בטרקסה

לאחר שהחלטתם כמה תרצו לקנות, תוכלו לאשר את הרכישה. טרקסה תשאל לאן תרצה לשלוח את המטבעות (כתובת הביטקוין האישית שלך). השלב האחרון אחרי זה הוא לאשר את פרטי התשלום שלך.

פרטי תשלום לרכישת Crypto ב- Terrexa

תן ל- Terrexa את פרטי התשלום שלך לרכישה

במקרה זה בחרנו לשלם באמצעות כרטיס ולכן זה דורש את פרטי כרטיס האשראי שלנו. אם היית בוחר באפשרות החיווט, היא הייתה מסתכמת בפרטי חשבון הבנק של טרקסה.

אם, לעומת זאת, יש לך קצת ביטקוין שתרצה להחליף תמורת פיאט בטרקסה, אז תבחר לשלוח להם ביטקוין במקום מטבע פיאט. תוכלו לבחור זאת בטופס ההזמנה.

במקרה זה, הם יכולים לשלוח לך את הכספים רק כהעברה בנקאית. כשתלחץ על “החלף” זה יעביר אותך לדף שבו אתה נדרש למלא את פרטי בנק היעד. להלן טופס הזמנה זה.

הוראות חיווט לטרקסה

המידע הבנקאי שלך נדרש על ידי Terrexa

אם היית מבולבל ביחס לתשומות, “מספר הסניף” הוא קוד BIC / SWIFT של הבנק ומספר החשבון הוא מספר ה- IBAN שאתה הבנק ייצר עבורך. אם יש בעיות עם הטופס באופן ספציפי, תוכל לפנות לתמיכה של Terrexa.

אפליקציות Terrexa לנייד

אם אין לך ארנק מטבעות קריפטוגרפי משלך לאחסון המטבעות שלך, אתה תמיד יכול לעשות שימוש בארנק הנייד Terrexa. זה זמין במכשירי Android ו- Apple כאחד.

אלה ארנקים מלאים כלומר המפתחות שלך מאוחסנים באופן מקומי בטלפון שלך. עם זאת, אתה יכול גם להתחבר לחשבון Terrexa שלך מהטלפון שלך ולקנות מטבעות בזמן שאתה בדרכים.

יישום Terrexa Mobile

יישום Terrexa לנייד חנות האפליקציות של אפל.

בהתחשב בעובדה שמדובר עדיין באפליקציה ושירות חילופי די חדש, עדיין אין ביקורות לאפליקציית iOS. עם זאת, נראה שיש כמה ביקורות נוספות בחנות Google Play. הארנק תומך רק בביטקוין ולכן, אם תרצו לרכוש את’ר יותר תצטרכו למצוא ארנק אחר.

לקוחות מוסדיים

אם אתה עסק שמסתמך על הכנסה בביטקוין או בקריפטו, אתה יכול להגיש בקשה לחשבון מוסדי של טרקסה. זה יכול לתת לך אפשרויות נוספות להחלפת מטבעות מבלי שתצטרך להשאיר מטבעות בבורסה.

אם רצית להגיש בקשה לחשבון ב- Terrexa, תוכל לעשות זאת כאן. הם יגיעו אליך וידונו בצרכים העסקיים שלך.

מבחינת KYC עסקי הם עשויים לבקש מסמכים כגון תעודת התאגדות וכן זיהוי אישי של דירקטור. מדובר במסמכים סטנדרטיים הנדרשים בבורסות אחרות.

סיכום

למרות שטרקסה הוא שירות חילופי מטבעות חדש לגמרי, נראה שהם יודעים מה יכולות הליבה שלהם. הם פיתחו דרך מהירה ויעילה למשתמשים לשים את ידיהם על קריפטוגרפיה.

אמנם אין להם מוניטין כרגע, אך אנו אוהבים את העובדה שהם מגובים על ידי ספקית טכנולוגית פורקס מבוססת ומכובדת. אנו גם חושבים שזה בטוח יחסית מכיוון שאתה בשליטה מלאה על המפתחות הפרטיים שלך לאורך כל הדרך.

זה לא אומר שאין מקום לשיפור.

אם הם רוצים להתחרות באופן לגיטימי מול כמה מהבורסות המבוססות יותר הם צריכים לכלול יותר מטבעות בשירותיהם. עליהם גם לחשוב על הנהלת אמצעי אבטחה נוספים כגון אימות דו-גורמי.

Terrexa צריכה גם להציע אפשרויות מכירה נוספות של מטבעות קריפטוגרפיים. כרגע הם מאפשרים למשתמשים להמיר רק את הביטקוין שלהם למטבע פיאט. זה לא כולל את המשתמשים שיש להם את הכספים שלהם מ- ETH

עם זאת, Terrexa עדיין חדש לגמרי והם צריכים לוודא שיש להם מוצר בסיס שנבדק לחלוטין לפני שהם מתחילים להרחיב אותו..

לסיכום, דרך קלה ויעילה עבורכם להיכנס במהירות לשווקי המטבעות קריפטוגרפיים דרך שער פיאט.

תמונה מוצגת באמצעות Terrexa

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me