SushiSwap (SUSHI): מזנון DeFi ‘כל מה שאתה יכול לאכול’

ניתן לסכם את המצב הנוכחי של DeFi בחלל DeFi בשתי מילים: קרב אוכל. זה מרגיש כמו מגוחך חדש נושא אוכל פרוטוקול DeFi מתווסף לקטל הקולינרי הזה כל יומיים. נשק הבחירה האחרון? סושי.

עבור חלק מכם, ההקדמה של SushiSwap סימנה שדה-פי הלך רשמית רחוק מדי. האירועים השנויים במחלוקת סביב הפרויקט שהתגלו בשבועות הקצרים מאז שחרורו קלקלו ​​גם הם את התיאבון של רבים בחלל DeFi..

לוגו של SushiSwap

עם זאת, יש הרבה יותר ממה שנראה לעין (או לאף) כשמדובר ב- SushiSwap. ההחזר השנתי הראשוני של 2500% + על כספים שהופקדו הם רק קצה האמנון. SushiSwap היה באופן זמני פרוטוקול DeFi הגדול ביותר בשוק וממשיך להיות בין החמישיות הראשונות (אם כי הוא לא דורג באופן רשמי).

אסימון SUSHI נותר גם מופיע ב Binance והפרוטוקול עצמו השתלט לאחרונה על ידי שחקן מכובד במרחב הקריפטו. בסוף מאמר זה, תדע מדוע סושישואף אולי ראוי לכוכב מישלן.

מי הכין את SushiSwap?

SushiSwap הוקמה על ידי שני מפתחים אנונימיים בשם 0xMaki ו השף נומי. ב- 26 באוגוסט שחרר השף נומי פוסט בינוני המפרט את פרוטוקול SushiSwap. זה פיתוי את 0xMaki להצטרף לדיסקורד SushiSwap.

בהיותו אחד המשתתפים הראשונים, 0xMaki שוחח ארוכות עם השף נומי וכתוצאה מכך היה המייסד של SushiSwap. הוא האמין כי היו בסביבות 5 מפתחים שעבדו על הפרויקט בסך הכל בזמן השחרור.

יוצרי SushiSwap

0xMaki (משמאל) והשף נומי (מימין), יוצרי SushiSwap. תמונה באמצעות פודקאסט ללא שרשרת

אמנם לא ידוע הרבה על 0xMaki או על השף נומי, אך ב ראיון שנערך לאחרונה 0xMaki אישר כי השף נומי נמצא אי שם באסיה. העובדה שמשחק הקלפים של הרטהסטון ממנו מגיע שם בדוי השף נומי פופולרי בסין, כך עולה כי השף נומי הוא סיני..

בהתחשב במבטא, במראהו ובמראה הזמן הצרפתי של 0xMaki, ככל הנראה הוא מתבסס אי שם בצרפת או במדינה מזרח תיכונית דוברת צרפתית. 0x הוא התייחסות למספר ההתחלה ולאות של כל כתובות את’ריום, ומאקי היא מנת סושי פופולרית.

היסטוריית הדגים של SushiSwap


היסטוריה של SushiSwap

תמונה באמצעות חדשות. ביטקוין 

בנוסף ליצירתם של שני מפתחים אנונימיים, SushiSwap לא עבר ביקורת לפני השחרור. עם זאת, השף נומי הזמין בגלוי כמה מהחברות המכובדות ביותר ביניהן Quanstamp ו- Consensys לבדוק את הקוד של SushiSwap בפוסט הבינוני הראשון על הפרויקט..

בשבוע הראשון לשחרורו צברה SushiSwap יותר ממיליארד דולר בכספים נעולים ועברה זמנית את Aave כפרוטוקול DeFi הגדול ביותר. שיעורי הריבית על כספים נעולים עלו על 2500% בשנה.

שף SushiSwap נומי

עסקת הונאת היציאה של השף נומי Etherscan.io 

ב -5 בספטמבר השף נומי חוסל פתאום מעל 14 מיליון דולר של אסימוני SUSHI שנצברו כקרנות פיתוח על ידי הפרוטוקול. בסדרה של פוסטים בטוויטר הוא ציין שהוא מרגיש זכאי לכספים. זה עורר זעם עצום מצד קהילת המטבעות הקריפטוגרפיים, בעיקר יוצר הפיננסים המייחל אנדרה קרוניה.

יוטיוברית פופולרית איוון און טק שקל גם והעיר כי “[SushiSwap] גרוע באותה מידה כמו סושי אמיתי”. איוון ציין גם כי המכירה הפתאומית של SUSHI גרמה ככל הנראה להתרסקות בשוק הקריפטוגרפיים למחרת בגלל השפעתה על כל שטח ה- DeFi.

מחזיקי ארנק SushiSwap

בעלי כתובות ארנק עם רב סיגריות של SushiSwap. תמונה באמצעות טוויטר.

לאחר מכן השף נומי התרחק מסושיסאפ והעביר אותו לידי סם בנקמן פריד, מנכ”ל בורסת הנגזרים של מטבעות החוץ FTX. אנדרה קרוניה נחשב על ידי מפתחי SushiSwap גם כמוביל הדפקטו החדש של הפרוטוקול.

קהילת SushiSwap הצביעה לבחור 9 אנשים במרחב DeFi, כמו מייסד קומפונדנס פיננס, רוברט לשנר, להיות מחזיקי המפתח בארנק הרב-סיג המחזיק בקרנות הפיתוח של SushiSwap..

SushiSwap ניקוז Uniswap

הערך הכולל של Uniswap צנח ב 9 בספטמבר. תמונה באמצעות טוויטר

ב- 9 בספטמבר, Uniswap הופשט מתוארה כמרכזית המבוזרת הגדולה ביותר כאשר משתמשי SushiSwap נדדו מעל 1.14 מיליארד דולר מתוך 1.9 מיליארד הדולר של Uniswap, נכסי מטבעות קריפטו נעולים לפלטפורמת SushiSwap החדשה.

אף שהגירה זו תוכננה מאז הכרזת הפרוטוקול, 0xMaki האמין שלא יועברו יותר מכמה מאות מיליוני דולרים של מטבע קריפטוגרפי. העברת נזילות פתאומית זו מפרוטוקול אחד למשנהו זכתה לכינוי א התקפת ערפד.

השף נומי חוזר

השף נומי מתנצל בטוויטר לאחר שהחזיר את כספי הפיתוח הגנובים. תמונה באמצעות טוויטר

ב -11 בספטמבר השף נומי חזר פתאום את כספי הפיתוח הגנובים ל- SushiSwap. יש הסבורים כי הדבר נעשה כדי למשוך יותר תשומת לב לפרויקט. עם זאת, בראיון הנ”ל עם 0xMaki, הוא ציין כי הציב אולטימטום בטוויטר לשף נומי ואמר לו לענות להודעותיו, אחרת הוא יגלה פרטים רגישים על SushiSwap (ככל הנראה זהותו האמיתית של השף נומי).

השף נומי כבר לא מעורב בפרוטוקול וכעת מתאר את עצמו בטוויטר כ”שף הראשי לשעבר “ב- SushiSwap.

מה זה SushiSwap?

SushiSwap היא חילופי מטבעות מבוזרים המבוססים על בלוקצ’יין את’ריום. מטרתה להיות אבולוציה של Uniswap, ה- DEX הפופולרי ביותר ב- Ethereum בשוק הקריפטו. זה כמעט זהה ל- Uniswap גם במראה וגם בתפקוד.

ממשק קלאסי SushiSwap

הממשק הקלאסי של SushiSwap.

SushiSwap מתגמל את אלו שמפקידים מטבעות קריפטוגרפיים על מנת לספק נזילות לפרוטוקול באמצעות SUSHI, אסימון ERC-20 שניתן לספקי נזילות ב- SushiSwap, שיכול לשמש לניהול הפרוטוקול..

למרות של- SushiSwap יש היסטוריה שנויה במחלוקת, היא הייתה וממשיכה להיות מונחת בקהילה בכבדות ומחויבת למקור הפתוח של האתוס של מטבע הקריפטו. כל החוזים והקוד החכם נגישים לכל אחד באמצעות GitHub של SushiSwap ו הודעות בינוניות.

SushiSwap עבר ביקורת גם על ידי PeckShield ונבדק על ידי חותמת קוונטים. SushiSwap לווה הרבה מהקוד שלו מפרוטוקולים פופולריים אחרים של DeFi, כולל Uniswap, Compound Finance והידועים לשמצה. ים פיננסים.

SushiSwap לעומת Uniswap

בהתחשב באותו Uniswap זה עתה שחרר אסימון UNI משלהם, SushiSwap ו- Uniswap דומים אפילו יותר מבעבר. עם זאת, יש לדבר דבר קריטי, וזה נושא שיש ל- Uniswap ול- SushiSwap אין.

SushiSwap לעומת Uniswap

תמונה באמצעות פרסם 0x

ספקי נזילות מרוויחים קיצוץ מדמי המסחר בשני הפרוטוקולים. ב- Uniswap, ככל שמישהו מספק יותר נזילות, כך הקיצוץ בדמי המסחר מהמאגר הוא יקבל.

התוצאה מכך היא שהתגמולים לספקי נזילות קטנים יותר מדוללים ככל שהבריכות גדלות. גופים גדולים כגון חילופי מטבעות קריפטו, בריכות כרייה וקרנות הון סיכון יכולים ולעתים קרובות מקבלים את חלק הארי מדמי המסחר הללו כתוצאה מכך..

לעומת זאת, SushiSwap תכנן את ה- SUSHI שלו פליטה כזו שהמאמצים המוקדמים של הפרוטוקול יקבלו פי 10 את כמות ה- SUSHI כמי שיצטרפו לפרוטוקול מאוחר יותר. ניתן להשתמש ב- SUSHI זה להפחתת דמי המסחר מכל הבריכות, גם אם המאמצים המוקדמים הפסיקו לספק נזילות לבריכות (עוד על כך בהמשך).

איך עובד SushiSwap?

כמו מכשירי DEX רבים אחרים, SushiSwap מורכב ביסודו מכמה מאגרי נכסים. כל מאגר מכיל שני נכסים, כגון ETH ו- LINK (Chainlink). הסיבה לכך היא שהיא משתמשת ביצרנית שוק אוטומטית – חוזה חכם המשתמש ביחס בין שני נכסים בכל מאגר לקביעת מחירם.

יוצר שוק אוטומטי

תמונה באמצעות יוטיוב

סקרנו בפירוט את יצרני השוק האוטומטיים במאמרנו האחרון על Curve Finance וממליץ לך לקרוא תחילה את הסעיף אם אינך מכיר AMMs או כיצד הם עובדים..

כאשר SushiSwap שוחרר בתחילה, הוא התמקד סביב Uniswap LP (ספק נזילות) אסימונים. אסימונים של LP ב- Uniswap הם אסימוני ERC-20 המונפקים לספקי נזילות כאשר הם מפקידים נכסים לבריכות ב- Uniswap..

ניתן להמיר אסימונים אלה בכספי הפיקדון הבסיסיים, להשתמש בהם בפרוטוקולי DeFi אחרים, ואף להחליף באסימונים אחרים של LP. ספקי נזילות מקבלים גם חלק מדמי המסחר של הנכסים במאגרים שהם מספקים להם נזילות באמצעות אסימוני LP.

SUSHI חקלאות Uniswap

SUSHI חקלאות ב- Uniswap. תמונה באמצעות Dapp.com

מה שעשה SushiSwap היה לתגמל את ספקי הנזילות ב- Uniswap על כך שהם הציבו את אסימוני ה- LP שלהם ב- Uniswap בפרוטוקול SushiSwap. התגמול שלהם? אסימונים של סושי! במהלך השבועיים הראשונים להשקת הפרוטוקול, הונפקו 1000 אסימונים של SUSHI בכל בלוק של Ethereum (~ 12 שניות) למשתמשים שהעבירו את אסימוני ה- LP של Uniswap למגוון “בריכות” בשם..

לאור הערכת השוק הגבוהה של SUSHI באותה תקופה, הריבית עלתה על 2500% בשנה ברבים מהמאגרים הללו. התשואות הגבוהות ביותר היו (וממשיכות להיות) מבריכת המפלגה של סושי, שהעניקה פרס כפול נוסף ב- SUSHI בגין הצבת אסימוני LP של Uniswap עבור זיווג SUSHI-ETH.

בסוף התקופה של שבועיים התרחשה ™ Liquid Migration ™. זה ראה את כל אסימוני ה- LP של Uniswap שנשלחו אוטומטית ל- Uniswap כדי לממש אותם לקריפטו הבסיסי ולשלוח הכל לבריכות החדשות של SushiSwap. זה האירוע שניקז יותר מ- 1.14 מיליארד דולר מ- Uniswap תוך 24 שעות.

ממשק חדש של SushiSwap

הממשק החדש של SushiSwap כמעט זהה לזה של Uniswap.

לאחר מכן, SushiSwap הפכה למעשה לעותק פחמן של Uniswap עם תכונות נוספות. תגמולי SUSHI הופחתו גם ל- 100 SUSHI לחסימה. SushiSwap כפי שהוא בנוי כיום מורכב מארבעה אלמנטים עיקריים: בורסת SushiSwap, בריכות נזילות SushiSwap, תפריט SushiSwap (חוות) ו- SushiSwap Sushi Bar.

אמנם הממשל של SushiSwap טרם הושג, אך זה ייבחן בקצרה יחד עם מנגנון ההצבעה הנוכחי של SushiPowah..

בורסת SushiSwap

ה בורסת SushiSwap מאפשר לך להחליף בקלות בין 100+ אסימוני ERC-20. כמו ב- Uniswap, אין KYC נדרש להשתמש בבורסת SushiSwap. כל מה שאתה צריך זה ארנק Web 3.0 כגון Metamask וכמה את’ריום לשלם דמי גז לצורך ביצוע החלפות.

בורסת SushiSwap

דמי המסחר בבורסת SushiSwap הם 0.3%, זהים ל- Uniswap. 0.25% מהעמלות הללו מגיעות לאלה המספקים נזילות בבריכות הנזילות של SushiSwap והיתר 0.05% עוברים לבריכת סושי בר (עוד על כך בשנייה).

בריכות נזילות של SushiSwap

לאחר The Liquid Migration ™ הציג SushiSwap “פורמלי” בריכות כריית נזילות. ספקי נזילות יכולים להרוויח את הפחתת 0.25% מדמי המסחר בפלטפורמה על ידי הפקדת סכומים שווים של שני מטבעות קריפטוגרפיים לבריכה קיימת ב- SushiSwap או על ידי יצירת מאגר משלהם..

כריית נזילות של SushiSwap

ספקי נזילות מקבלים אסימונים של בריכת הנזילות של SushiSwap (אסימוני SLP) שיש להם את אותן התכונות כמו אסימוני ה- LP של Uniswap. כפי שאולי ניחשתם, אלה האסימונים המשמשים כעת במקום אסימונים LP של Uniswap להניב חווה.

תפריט SushiSwap (חוות)

התפריט של SushiSwap מכיל את “הבריכות” של חקלאות התשואה לשעבר שנמצאו בפרסום הראשוני של הפרוטוקול. עם זאת, במקום אסימוני LP של Uniswap, אסימוני ה- SLP של SushiSwap עצמם מושקעים בכדי להרוויח ריביות שנתיות שונות..

תפריט מצחיק SushiSwap

נכון לעכשיו, פריט התפריט ‘תפריט’ הגבוה ביותר הוא מסיבת סושי, המעניקה APY סביר בשיעור של 100% + APY על אסימוני SLP שהוקצו מאספקת נזילות לבריכת SUSHI-ETH ב- SushiSwap. התשואות הגבוהות הללו מגיעות מסימני SUSHI שהתקבלו בגין הימורי אסימוני SLP שהתקבלו מספקת נזילות לבריכת SUSHI-ETH..

סושי סושי בר

SushiSwap’s סושי בר זה המקום שבו אתה יכול להמר אסימונים של SUSHI כדי להרוויח יותר אסימונים של SUSHI. אם אתה תוהה מהיכן התגמולים הללו, זכור את עמלת המסחר של 0.05% שצוינה קודם. 0.05% מכלל עמלות המסחר ב- SushiSwap מתווספות לבריכת סושי בר בצורה של אסימוני SLP.

ההימור של SushiSwap

ההימור של SushiSwap

היערכות SushiSwap: https://sushiswapclassic.org/staking

לפחות אחת ל -24 שעות, ניתן להתקשר לחוזה התגמולים אשר מחסל את כל אסימוני ה- SLP בבריכת הסושי בר תמורת קנייה אוטומטית של אסימונים של SUSHI בבורסת SushiSwap. לאחר מכן מופץ אסימונים אלה לכל המשתמשים המניחים אסימוני SUSHI בסושי בר בצורה של אסימונים של xSUSHI, שניתן להמירם לאסימוני SUSHI רגילים בסושי בר..

ממשל SushiSwap

צוות SushiSwap כרגע מתפתח מסגרת ממשל בשם Omakase DAO שתעביר את השליטה בפרוטוקול לקהילה. כל מי שיש לו אסימונים של SLP שמתקבל מספקת נזילות לבריכת SUSHI-ETH או מי שיש לו אסימונים של xSUSHI (שדורשים גם אסימונים של SUSHI-ETH SLP) יוכל להצביע לשינויים ב- SushiSwap..

למרות שהפרטים עדיין מוחזקים, צפוי שתצטרך להמר את האסימונים האלה למשך זמן קבוע כדי להשתתף בהצבעה..

SushiSwap SushiPowah הצבעה

לעת עתה, הצעות לשיפור SushsiSwap (SIP) יכולות להיות מוצעות על ידי כל אחד מה- SushiSwap דף SushiPowah על סנאפצ’ט. למי שלא מכיר, סנאפצ’ט הוא פורום ממשל הניתן לצפייה בפומבי המשמש את פרוטוקולי DeFi כגון Aave, מאזן, ומשתוקקים.מימון.

עם SushiPowah, כל אסימון SLP לבריכת SUSHI-ETH שווה לקול אחד בעד או נגד ההצעה, כאשר 300 000 SLP מצביעים בעד בתוספת מניין של 50% בכדי לעבור ולחוקק את השינוי המוצע שעליו להיות חתומים על ידי כל תשעת המולטי-סיג מחזיקי מפתחות.

מטבע מטבעות SUSHI

סושי הוא אסימון ERC-20 שהונפק לספקי נזילות בבורסה המבוזרת של SushiSwap. זה מושג על ידי מתן נזילות לבריכות ב- SushiSwap ולהימכר בתמורה לאסימונים של SLP המשמשים לניהול הפרוטוקול..

אסימון SushiSwap

האסימון נועד לתגמל משתמשים מוקדמים בפרוטוקול בכך שהוא מאפשר להם להמשיך להרוויח קיצוץ בעמלות של SushiSwap גם לאחר שהפסיקו לספק נזילות לבריכות של SushiSwap. ניתן לעשות זאת על ידי הימור סושי כדי להרוויח יותר סושי סושי בר של SushiSwap.

ICO מטבע מטבעות SUSHI

לא היה ICO עבור SUSHI. הנפקת SUSHI החלה בגוש אתריום מספר 10750000. כאמור, 1000 SUSHI הונפקו בכל בלוק Ethereum (12 שניות) לאלה שהניחו אסימוני LP של Uniswap בפרוטוקול הראשוני של SushiSwap..

SushiSwap SUSHI ICO

חסימת האתריום שהחלה בהנפקת אסימונים של SUSHI. תמונה באמצעות Etherscan.io

לאחר התרחשות ™ Migration Migration, תגמולי SUSHI צנחו ל 100 SUSHI לבלוק Ethereum. זֶה עשוי להיות מופחת לפי הצבעה בקהילה. SUSHI היא כרגע מטבע מטבע אינפלציוני ואין לה היצע מוגבל. זאת על מנת להבטיח תמריץ מתמיד לספקי נזילות ב- SushiSwap.

ניתוח מחירים של SUSHI

כפי שאולי ניחשתם, SUSHI נכנסה לשוק הקריפטו ב- 28 באוגוסט עם ערך כמעט אפס. עם זאת, עד ה- 1 בספטמבר המחיר זינק מכמה סנטים למעל 12 $ דולר כאשר חקלאי התשואה מיהרו לנצל את התשואות השנתיות המטורפות שהציעו SushiSwap..

מחיר מטבע מטבעות SUSHI

היסטוריית המחירים של מטבעות קריפטוגרפיים של SUSHI. תמונה באמצעות CoinMarketCap

יום אחד בלבד לאחר מכן המחיר התרסק ביותר מ- 50% עד מתחת ל -6 $ דולר, ושוב צנח ביותר מ- 50% ב -5 בספטמבר לסביבות 2.50 $ USD, כאשר השף נומי, מייסד שותף של SushiSwap, חיסל SUSHI בשווי של יותר מ- 14 מיליון דולר. למרות פתרון המצב שבוע לאחר מכן, SUSHI ממשיכה לרדת במחיר.

היכן אוכל להשיג מטבע קריפטוגרפי של SUSHI?

קל להשיג סושי באותה מידה כמו סושי אמיתי. בינאנס רשום SUSHI ב -1 בספטמבר, מה שגרם ככל הנראה לעליית המחירים המדהימה. מאז, בורסות מכובדות אחרות, כולל Huobi ו- OKEx, רשמו את האסימון.

המרת מטבעות מטבעות SUSHI

שווקי SUSHI מטבעות קריפטו תמונה באמצעות CoinMarketCap

אם אתם מעדיפים מרכזיות מבוזרות, SUSHI עדיין זמין ב- Uniswap וניתן כמובן לרכוש אותו מה- Exchange של SushiSwap. הנזילות בכל הבורסות הללו גבוהה מאוד ונפח המסחר 24 שעות ביממה עבור SUSHI הוא כמעט כפול משווי השוק שלה. ככזה, לא אמור להיות לך שום בעיה להשיג את הידיים שלך (או מקלות אכילה) על אסימון המטבעות העסיסי הזה.

ארנקי SUSHI Cryptocurrency

מכיוון ש- SUSHI הוא אסימון ERC-20, ניתן לאחסן אותו כמעט בכל ארנק מטבעות קריפטוגרפי שתומך בנכסים מבוססי Ethereum. היכן כדאי לשים את ה- SUSHI שלך תלוי במה שאתה מתכנן לעשות איתו.

מטמאסק של ארנק SUSHI

ארנק האינטרנט Metamask.

אם אתה מעוניין להשתמש ב- SushiSwap אם לספק נזילות או להשתתף בממשל, ההימור הטוב ביותר שלך יהיה ארנק Web 3.0 כגון Metamask. אם אתם מתכננים להחזיק את ה- SUSHI שלכם עד שהשוק יהיה רעב יותר עבורו, ארנק נייד מאובטח כמו הארנק האטומי או ארנק חומרה כמו טרזור הארנק צריך לעשות את הטריק!

מפת הדרכים של SushiSwap

ל- SushiSwap מטרה אחת ומטרה אחת בלבד: להפוך ל- DEX הטוב ביותר בקריפטו. זוהי מטרה רחבה למדי, ואין כרגע אבני דרך עתידיות ספציפיות שפורטו על ידי הצוות החדש של SushiSwap.

מפת הדרכים של SushiSwap

אבני הדרך בעבר של SushiSwap. תמונה באמצעות טוויטר

המסמך הקרוב ביותר למפת דרכים הוא המספר הגדול ביותר של SushiSwap פוסט בינוני אחרון ב -12 בספטמבר. הוא מפרט סדרה של יעדים הכוללים תיקון באגים קיימים, יצירת שותפויות עם פרויקטים אחרים של DeFi כגון Ren, הוספת תכונות חדשות כגון צווי הגבלה והפסקת הפסד, וסיום ויישום של מנגנון הממשל החדש. גורלה של SushiSwap יהיה בידי הקהילה שלה לאחר שיושק ה- DAO שלהם.

למה אנחנו אוהבים את SushiSwap

למרות המגוחכות לכאורה של הפרויקט ואת הכאוס שהוא גרם בהיסטוריה הקצרה שלו, SushiSwap עדיין הצליחה להחזיק בכ- 800 מיליון מתוך 1.14 מיליארד הראשונים שניקז מ- Uniswap. ה- DEX גם מתחזק בסביבות 200 מיליון דולר נפח יומי.

סמל SushiSwap SUSHI

גם עם נתונים אלה, ה- DEX אינו רשום כרגע ב- Etherscan.io דירוג DeFi וגם לא ב- CoinMarketCap. כדי להיות הוגנים, SushiSwap עדיין צריך לתקן את המוניטין שלה בקהילת DeFi.

אמנם יש רשימה ארוכה מאוד של ביקורת שניתן להטיל כנגד SushiSwap, אך אולי התקפה והדוחקת ביותר היא הבאה: מה קורה כעת לאחר ש- Uniswap שחררה אסימון מקומי משלה?

SushiSwap באמת יצטרכו לחדש אם הם רוצים שיהיה להם סיכוי להישאר רלוונטיים, במיוחד במרחב תחרותי שצומח מהר מאוד. מקרה ונקודה, כבר היו שני מזלגות של SushiSwap: קימצ’י ו סשימי (עם זאת, אף אחד מהם לא תפס הרבה משיכה).

SashimiSwap מתחרה SushiSwap

SashimiSwap, מזלג של SushiSwap. תמונה באמצעות בינוני 

כמו כן, יש לציין כי שמות המשתמשים והממשק המשתמשים הבלתי מקצועיים יחסית של פרוטוקולי DeFi רבים, כולל SushiSwap, הם ככל הנראה אפילו לא נעימים יותר למשקיעים קמעונאיים רציניים מאשר חקלאים מנוסים. מחלוקות כמו הונאות היציאה של השף נומי באמת פוגעות בסופו של יום בחלל.

עם זאת, נראה כי SushiSwap מגיש ארוחות טעימות יותר מתמיד בניהול חדש. השאיפה והמסירות של מפתחי הליבה והקהילה שלה ראויים להערצה ויכולים להיות מספיק כדי להוביל את הפרויקט גם אל העתיד..

אינפלציית מטבעות סושי

קצב האינפלציה הנוכחי של מטבע ה SUSHI. תמונה באמצעות צמת הזכוכית

בנימה אחרונה, בעוד שאיננו יכולים לתת כל ייעוץ פיננסי או השקעה, מטבעות קריפטוגרפיים חקלאיים כגון אסימון SUSHI של SushiSwap עדיפים להרוויח יותר מאשר להשקיע בהם..

בזמן ש טוקניקים של SUSHI יכול וככל הנראה ישתנה באמצעות הצבעה בקהילה, שיעור הפליטה הגבוה יחסית שלו ככל הנראה ישמור על מחיר האסימון כאשר אלה שמגדלים אותו ממשיכים למכור לבריכת קנייה קטנה וקטנה יותר. בסופו של יום הכל תלוי בדרישה לפרוטוקול ולפי שעה הסושי אינו בסגנון.

תודה מיוחדת ל- @ Infinity_UK על העזרה בהבהרת מספר פרטים אודות מדד ההצבעה של SushiSwap!

תמונה מוצגת באמצעות Shutterstock

הצהרת אחריות: אלה דעות הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me