STeX – רוצח הבורסות המסורתיות

בורסת המטבעות STeX הציגה פלטפורמת מטבעות קריפטו מתקדמת מבוזרת המביאה נזילות ומחירים מכל הבורסות הגדולות במקום אחד. מחזיקי מטבעות יכולים כעת לסחור בשערי צולבות בין מטבעות ישירות. למעשה, אם מופיעים שני מטבעות STeX, משקיע יכול לסחור זה בזה באופן ישיר, מה שמאפשר לאלפי עסקאות זוג שלא היו זמינים בשוק בעבר.

צוות STeX פיתח טכנולוגיית וירטואליזציה קניינית וקרא לה A2A (Any2Any). A2A פותרת את בעיות ההחלפה בין מטבעות נפוצות עבור לקוחות בורסות מטבעות אחרות. בדרך כלל, חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מציעים מספר מוגבל של שיעורי חוצה מטבעות או מאפשרים החלפה של מטבע אחד למשנהו באמצעות BTC או USD. STeX מאפשרת לסחור בכל מטבע נתמך לכל מטבע נתמך אחר באופן ישיר.

פונקציונליות תמחור זו נתמכת באופן מלא על ידי תכונות אחרות, כולל כל מגוון יכולות המסחר כמו הזמנות עצירת הפסד נגררות, הזמנות רווח, תרשימים ועוד. כל התכונות שניתן למצוא ב- STeX זמינות גם לתעריפים צולבים. אם מדובר היה בהחלפת סחורות מסורתית, אפשר היה לסחור ישירות בסוכר בקפה או בשמן במניות בגוגל מבלי להשתמש בדולר ארה”ב או במטבעות אחרים..

STeX פותר גם את בעיית הנזילות, וזה המקרה של מטבעות ואסימונים רבים. למעשה, הפלטפורמה מצטברת את כל ההיצע והביקוש למטבעות ואסימונים בבורסות אחרות המאפשרות עסקאות בריכה. זה מוביל להשלכות עצומות על סוחרים / משקיעים פעילים.

מרבית הבורסות מאפשרות מידע מחיר ופנייה פשטניים ללא נתונים סטטיסטיים על עומק השוק, ואינם מספקים הבנה לגבי נפח זמין במחיר ספציפי, בעוד שזה מידע רב ערך למשקיעים נטו גבוהים. ללא מידע זה, משקיע גדול למדי אינו יכול לקבל החלטה מושכלת באמת ומתמודד עם סיכונים למכור משמעותית מתחת למחיר הצפוי, או לקנות מחיר גבוה יותר.

זה בדיוק המקום בו STeX פורסת אלגוריתמים קנייניים ופתרונות טכניים. בעזרת אלגוריתמי HFT ייחודיים של STeX, שפותחו במקור לעבודה בבורסות מסורתיות, הפלטפורמה יכולה לפתור בעיה זו, ומספקת גישה לכל אפשרויות המסחר בפלטפורמת מסחר אחת ובאמצעות חשבון מסחר אחד כהרף עין..

מערכת STeX מציעה מספר פתרונות צבירה אוטומטיים ואלגוריתמים קנייניים העוסקים בבעיית הנזילות, כולל יכולת ליצור מאגר נזילות משלו לעסקה גדולה יותר..

נוסף על כך, STeX מציעה ביצוע מהיר וגישה ישירה באמצעות פרוטוקולי API מהירים למי שרוצה להפוך ליצרן שוק בבורסת STeX, ומאפשר להם לסחור ללא עמלות ועם יתרונות אחרים. עבור כל עסקאות כאלה העמלות נלקחות מצד צד שמוכן לקנות או למכור במחיר המוצע.

לטכנולוגיה שמאחורי STeX יתרונות עיקריים של TOP-10 על פני חילופי מטבעות קריפטוגרפיים רגילים:

  1. הזדמנויות השקעה עצומות עם כל זוגות המסחר הן בפלטפורמה אחת. STeX הוא אגרגטור שאוסף ומאגד הצעות ממרכזיות רבות אחרות במקום אחד. בפלטפורמה מוצגים יותר מ -10,000 זוגות מסחר ויותר מ -100 מטבעות. STeX מספק שער לחילופי אסימונים שונים ללא צורך להשתמש בשתי פלטפורמות חילוף או יותר;
  2. אבטחה מתקדמת, מכיוון שכל מערכות STeX מוצפנות ולא ניתן לגשת אליהן ללא הרשאה מתאימה מממשל STeX. הנכסים העיקריים של הפרויקט, כולל כספי המשתמשים נשמרים בארנקים קרים ולא ניתן לגשת אליהם מהאינטרנט;
  3. המחירים האטרקטיביים ביותר, כאשר ההצעות וההצעות הטובות ביותר מצטברות מכל הבורסות וההזמנות הגדולות מבוצעות במחירים אטרקטיביים יותר;
  4. יופי החשבון הבודד. אפשר לנצל את כל המרכזיות באמצעות חשבון אחד במערכת. אין צורך להחליף חשבונות;
  5. חסכון בגלל שום עמלה פנימית. STeX מציעה גישה ישירה באמצעות פרוטוקולי API מהירים למי שרוצה להפוך ליצרן שוק ב- STeX המאפשר להם לסחור ללא עמלה. עבור כל עסקאות כאלה העמלות נלקחות מצד שכנגד לקנות או למכור במחיר המוצע;
  6. יכולת להפחית עמלות עד 50 אחוזים על ידי תשלום באמצעות האסימון הפנימי של הבורסה;
  7. ממשק קל, ברור ופשוט אפילו למתחילים;
  8. מהירות גבוהה הניתנת באמצעות ליבת עיבוד ענן מהירה במיוחד – עסקאות פנימיות הסתיימו באלפיות השנייה.
  9. אין ריכוזיות, כאשר אשכול הענן של STeX עצמו מתארח פיזית במדינות רבות כדי למנוע אפשרות של זמן השבתה עקב מתקפה או כישלון טכנולוגי בעולם האמיתי.
  10. פוטנציאל לקנה מידה אופקי. טכנולוגיית STeX A2A מבוזרת מספקת תמיכה במאות אלפי שיעורי צולבות בו זמנית.

עם ביזור מוחלט של ארכיטקטורת המערכת, מדרגיות בלתי מוגבלת, מאות אלפי מכשירי סחר, ביצוע מהיר של הזמנות ומערכת הזמנות המבצעת אלגוריתמי סחר מובנים, רובוטים וחשבונות מנוהלים, חוזים עתידיים ונגזרים, כמו גם מסחר בשוליים, פרויקט STeX לא רק שמוביל את המסחר בקריפטו לרמה עולמית רצינית, הוא מציב את הסטנדרט החדש בענף.

תמונה מוצגת באמצעות Stex

אין לראות בפרסום הודעה לעיתונות בעמוד זה כתמיכה של לשכת המטבעות. על הקוראים לבצע מחקר משלהם לפני שהם משקיעים כספים בחברה כלשהי. לשכת המטבעות אינה אחראית לכל נזק או אובדן שנגרם או לכאורה שנגרם כתוצאה משימוש בתוכן, סחורה או שירותים כלשהם או התלות בהם מוזכרים בהודעה לעיתונות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me