כריית מונרו עם מעבדים: פרסום מדריך שלב אחר שלב RandomX

לאלו מכם שעוקבים אחר מונרו בחודשים האחרונים, תוכלו לדעת שהם שודרגו לאלגוריתם הכרייה של RandomX.

הכוונה מאחורי שדרוג זה הייתה להדוף את האיום המתמיד שמציב אסדות הכרייה של ASIC על המערכת האקולוגית של מונרו. יתר על כן, עם השדרוג ל- RandomX זה אומר שכעת תוכלו לכרות את מונרו עם המעבד שלכם. אין צורך באסדות כרייה יקרות!

אז אתה אולי תוהה איך היית עושה את זה?

ובכן, במדריך המעמיק הזה אעביר אתכם לשלבים המדויקים הנדרשים בכדי לכרות את מונרו עם המעבד שלכם. אני גם אתן לך כמה עצות כרייה מובילות.

למה השדרוג?

לאלה שעוקבים אחר סיפור מונרו די הרבה זמן, אין ספק ששמעתם על המאבק שלהם נגד שבבי כרייה של ASIC. כריית ASIC יכולה להוביל לריכוז של רשת שעלולה לאיים על פרטיות מונרו.

בשנה שעברה, מונרו זינק את הבלוקצ’יין וביצע שינויים זעירים בקוד. נראה כי זה עבד זמן מה מכיוון ש- ASICs שפותחו הועברו לאיל. עם זאת, הנושא הרים את ראשו לאחרונה לאחרונה כשהתברר כי ASICs עדיין מחזיקים את מונרו.

מונרו אנטי ASIC

עמדת האנטי ASIC של מונרו. תמונה דרך שוטרסטוק

הבעיה הייתה באלגוריתם הכרייה הישן בו השתמש מונרו. זה היה האלגוריתם הקריפטוניטי שהיה די קל לפתח עבורו ASIC. לפיכך, מונרו יכול להמשיך בזיוף הקוד או שהם יכולים לחפש פיתרון חדש לחלוטין.

הזן את RandomX

RandomX הוא אלגוריתם כרייה שלוקח את המאבק נגד ASIC צעד אחד קדימה. הוא מסוגל להשיג זאת באמצעות שימוש בקוד אקראי וטכניקות קשיחות בזיכרון.

יתר על כן, RandomX עברה אופטימיזציה לשימוש במעבדים עם מטרה כללית יותר. כמובן, לכך יכולה להיות השפעה סוטה על חלק מכורי ה- GPU שהשתמשו באלגוריתם הישן. ואכן, תשואת הכרייה עבור GPUs הפועלים ירדה במידה ניכרת לאחר העדכון.

עם זאת, הפסד כורים אחד הוא רווח של אחר. בהתחשב בכך ש- RandomX עברה אופטימיזציה לכריית מעבדים, פירוש הדבר שתוכל להשתמש במכונה הביתית שלך כדי להתחיל לכרות קצת מונרו. אז, בואו נסתכל איך זה בדיוק נעשה.


XMR אקראי כרייה: צעד אחר צעד

עכשיו בואו נגדיר אתכם להתחיל בכריית XMR עם המעבד במחשב. זה תהליך מהיר וקל.

אם עדיין אין לך ארנק שתומך במונרו הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא להוריד ארנק כדי שיהיה לך איפה לקבל את ה- XMR שאתה שלי. לאחרונה עשינו סקירה של ארנקי מונרו הטובים ביותר שבהם אתה יכול להשתמש כדי לעזור לך להחליט באיזה ארנק להשתמש.

אתה יכול לבקש מכרה את מונרו, אבל כמעט בטוח תצטרך לחכות הרבה זמן כדי למצוא בלוק. הפיתרון הטוב יותר הוא להשתמש באחת מבריכות הכרייה הרבות. זה קל להתקנה וזה מייצב את הרווחים שלך מכרייה. ביצענו בעבר מדריך של Monero Mining Pool, אך ישנן גם הרבה בריכות טובות אחרות שתוכלו לבחור בהן.

לאחר שהחלטת באיזו מאגר כרייה אתה הולך להשתמש תצטרך להוריד את תוכנת הכרייה עבור מונרו. שתי האפשרויות הטובות ביותר הן XMR-STAK-RX ו XMRIG.

שימוש ב- XMR-STAK-RX

להלן הוראות השימוש XMR-STAK-RX. שים לב שכל תוכנות הכרייה מזוהות כוירוס על ידי Windows. לחץ על “מידע נוסף” ואפשר את ההורדה.

מוריד קבצי RandomX

שלב 1: הורדת הקבצים

לאחר הורדת הגרסה המתאימה של XMR-STAK-RX תצטרך לחלץ אותה ואז תוכל להריץ את xmr-stak-rx.exe. יתכן שתקבל הודעה דומה מ- Windows על התוכנה שהיא וירוס כשאתה מנסה להריץ את התוכנה, שוב תרצה להוסיף אותה כחריג ולאפשר לה להריץ.

מריץ את RandomX

שלב 2: הפעלת הקבצים הנבחרים

זה יפתח חלון שורת פקודה וישאל אם ברצונך להשתמש בשיטת ההתקנה הפשוטה. לחץ על ‘Y’ ואז הזן.

התקנה פשוטה RandomX

שלב 3: התקנה פשוטה

תישאל איזה מטבע ברצונך לכרות. הקלד ‘מונרו’ ולחץ על Enter.

בחירת מונרו XMR-STAK

שלב 4: בחר Monero

לאחר מכן תתבקש להזין את כתובת הבריכה שלך. אנו משתמשים ב- 2Miners כבריכה שלנו. לאחר שהזנת את הכתובת המתאימה לבריכת הכרייה לחץ על Enter.

בחירת בריכת XMR-STAK

שלב 5: הזנת מידע על בריכת הכרייה

לאחר מכן תתבקש שם משתמש שהוא כתובת הארנק שלך או כניסה לבריכה. אם אתה משתמש בכתובת ארנק עליך להעתיק / להדביק ואז ללחוץ על Enter.

בחירת ארנק XMR-STAK

שלב 6: הזנת כתובת ה- XMR שלך

לאחר מכן תתבקש להזין סיסמה. אתה יכול פשוט להקליד ‘x’ וללחוץ על Enter.

הזנת סיסמה XMR-STAK

שלב 7: הזנת כתובת ה- XMR שלך

לאחר מכן תישאל אם הבריכה תומכת ב- TLS / SSL. אם אינך בטוח, תוכל פשוט להקליד ‘n’ וללחוץ על Enter. אם אתה משתמש ב- 2Miners כמונו תרצה להקליד ‘n’.

TLS SSL XMR-STAK

שלב 8: הבריכה תומכת ב- TLS / SSL?

חלון פקודה אחר ייפתח והוא עשוי לבקש ממך לאתחל מחדש. לא לאתחל עדיין. אתה יכול פשוט ללחוץ על Enter ושורת הפקודה אמורה לעבור לשלב הבא. החלון המקורי יהיה גם פתוח, אך ניתן לסגור אותו כעת לאחר שסיימת להגדיר את תוכנת הכרייה.

אל תאתחל את XMR-STAK

שלב 9: אל אתחל מחדש

ובחלון השני, אתה אמור לראות שאתה מכרה כעת. יתכן שתראה כמה הודעות שגיאה, אך בסופו של דבר התוכנה תתחיל להשתמש במעבד שלך לצורך שלי ותתחיל לאתר חסימות.

כריית XMR-STAK הושלמה

שלב 10: כריית XMR ב- XMR-STAK

עכשיו אתה כורה monero באמצעות המעבד שלך. זה ייתן לך עדכון של כמות הבלוקים שמצאת ו- XMR שכרת.

באמצעות XMRIG

אם אתה מעדיף תוכל גם להשתמש בתוכנת הכרייה XMRIG עבור מונרו, אולם היא כוללת דמי מפתח ברירת מחדל של 5%. אתה יכול לשנות את זה בקובץ התצורה, אך אינך יכול לרדת מתחת ל -1%, כך שכורה XMRIG אינו פנוי.

להלן הוראות להורדה ולהפעלה של XMRIG.

ראשית הורד את הגירסה המתאימה של הכורה מ- Github.

מוריד XMRig

שלב 1: הורדת XMRIG

לאחר הורדת הקבצים יהיה צורך לחלץ אותם למיקום שבחרתם. כמעט בוודאות הקבצים יסומנו כווירוס ותצטרך להוסיף חריג כדי לשמור ומאוחר יותר כדי להפעיל את הכורה.

הפעל קבצי XMRIG

שלב 2: אפשר להריץ קבצים

לאחר חילוץ הקבצים תוכלו לעבור לתיקיה ולראות את הקבצים. יהיה עליך לפתוח את קובץ config.json באמצעות פנקס רשימות או עורך טקסט אחר (לא Word) כדי שתוכל להגדיר את הפרמטרים שלך..

הגדר פרמטרים של כריית XMRIG

שלב 3: הגדרת פרמטרים של כרייה

ברגע שפותחים את הקובץ config.json גלול מטה קרוב לתחתית לקטע שנקרא “בריכות”. שם תוסיף “rx / 0” עבור algo, “monero” עבור המטבע, כתובת הבריכה עבור url, כתובת הארנק שלך עבור שדה המשתמש, ו- “x” עבור שדה המעבר. אתה גם רוצה לשנות את ההגדרה keepalive משקר לאמיתי. אל תשכח את הסוגריים או שהכורה לא יעבוד כמו שצריך.

הגדר את הגדרות התצורה של XMRIG

שלב 4: הגדרות תצורה אופטימליות של XMRIG

שמור וסגור את הקובץ ואז לחץ פעמיים על הקובץ xmrig.exe כדי להפעיל את הכורה. תקבל שורת פקודה שנפתחת והכורה יפעל.

כריית XMRIG פועלת

שלב 5: לתת ל- XMRIG לרוץ & כריית XMR

הנה לך. כעת תוכל להשאיר את XMRIG פועל והוא ישלח את תגמולי החסימה לארנק שבחרת. כמובן, זה יופחת ב -5% מכיוון שתצטרכו למסור קצת למפתחי התוכנה – לכן יתרונות וחסרונות.

סיכום

והנה יש לך את זה, המדריך הפשוט שלי לגבי אופן כריית monero עם מעבד. כמובן שאם כריית XMR עם אסדות ה- GPU שלך, אתה עלול לגלות נפילה בהחזר ההשקעה שלך וזו השפעה צדדית מצערת על שדרוג אקראי זה.

עם זאת, אם ברצונך להגדיל את התשואות שלך מכרייה באמצעות המעבדים שלך, תוכל להשקיע בכמה איכותיים. אלה ללא ספק יהיו זולים יותר מעלות קניית GPUs או ASIC מתקדמים.

לדוגמה, אתה יכול לחפש לקנות את אינטל i5 7600 או ה אינטל i7 8700k. שני המעבדים הללו אמורים להביא לך כסף נוסף. ל- i5 יש נבדק לייצר כ 1.63 ק”ש לשנייה ואילו ה- i7 יכול להפיק כ- 2.36 ק”ש לשנייה. כמובן, אלה רק שתי דוגמאות ויש הרבה מעבדים אחרים שיכולים לעבוד.

ואכן, ייתכן שעכשיו תהיה אחת התקופות הטובות ביותר להתחיל לכרות XMR עם המעבד שלך. ככל שכורים נוספים יתחילו להצטרף לרשת הקושי יגדל וההחזר על ההשקעה שלך ייפול. הקפד לבצע את החישובים המתאימים למספר זה לפני שקונים מעבד חדש.

Hashing שמח! &# 128521;

תמונה מוצגת באמצעות Shutterstock

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me