סקירת מטבעות QASH: הפעלת נזילות בורסה גלובלית

QASH הוא עוד דוגמא פרופיל גבוה לקריפטוגרפיה שמפעילה בורסה עולמית.

האסימון הזה ששוחרר לציבור ב- ICO בשנה שעברה מתחיל לצבור כוח. הסיבה לכך היא שאסימון ה- QASH מנסה לפתור בעיה שרוב משקיעי הצפנה נתקלו בה: חוסר נזילות.

בסקירת QASH זו, נעמיק בטכנולוגיה הבסיסית, מקרה השימוש, מפת הדרכים והסיכוי העתידי. אנו נסתכל גם על המחסומים החשובים ביותר שיש להתגבר עליהם אם האסימון יגיע לשיאים חדשים.

בואו נצלול לנזילות קריפטו כלשהי.

מה זה QASH?

אולי לא שמעתם על כך QASH אם אתה לא סוחר באחד מה- קווון בורסות בבעלות, אך זוהי מטבע קריפטוגרפי שנוצר על ידי Quoine בכדי לעזור לספק נזילות בבורסות שלהם ולשלם עבור שירותי חליפין..

המטרה של Quoine היא לאחד את כל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים וליצור ספר סדר אחד עולמי. למעשה QASH עובד עם Quoine באותו אופן שבו XRP עובד עם Ripple, אך יש לו הרבה יותר תועלת והוא נועד לעבוד טוב יותר מ- XRP. חילופי הפיאט / הקריפטו העיקריים של Quoine הם Quoinex, ויש לה תמיכה במספר מרשים של זוגות מסחר..

היתרונות של אסימון QASH

היתרונות של אסימון ה- QASH

Quoinex תומך גם באלגוריתמים של מסחר בשוליים, עתידיות, הלוואות ומסחר. כל התכונות הללו הופכות אותה לאחת מפלטפורמות המסחר הקריפטוגרפיות המתקדמות ביותר. זו הייתה גם אחת מהבורסות הראשונות שהוסדרה על ידי הסוכנות לשירותים פיננסיים ביפן. בנוסף ל- Quoinex, יש חילופי קריפטו בלבד הנקראים קריפטו התומך בכמעט 100 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ולאחרונה הוסיף גם שוק ICO.

לבסוף יש את פלטפורמה נוזלית, שטרם יצא לאקרנים, אך תהיה פלטפורמת הדור הבא ותחילתו של ספר הסדרים העולמי שנוצר על ידי קווין.

איזו בעיה היא פתרון QASH?

אין עדיין בעיה לפתור ישירות על ידי QASH, אך בסופו של דבר היא תשמש את הבורסות לפיתרון בעיית הנזילות שהופכת לנטל הולך וגובר בשוקי הקריפטו. כל בורסה נושאת את פקודת ההזמנות שלה, מה שלא רק גורם לפערים בתמחור, זה גם אומר שאולי יש מישהו שמעוניין לקנות את המטבע במחיר המבוקש שלך, אבל אם ההזמנה הזו בבורסה אחרת אין לך מזל.

זה גם ייתן נזילות למטבעות הקטנים או החדשים שיש להם נפח מסחר קטן. ולאלה הסוחרים אך ורק במטבעות קריפטוגרפיים הבורסה של קריפטוס מעניקה למשקיעים מאפייני אבטחה מתקדמים, כמו גם נזילות ל- ICO.

כיצד QASH יפתור בעיות נזילות


באופן שבו כמה חילופי מבוזרים מנסים להתמודד עם נושא הנזילות, קווין מתכנן לפתור בעיות נזילות על ידי יצירת פלטפורמה שמתחברת לכל חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם, והם מכנים זאת הספר העולמי. הספר העולמי ימנע את חוסר היכולת להתאים הזמנות פשוט משום שהן לא רשומות בבורסה שאתה מעדיף. זה גם ישלב הזמנות מכל רחבי העולם, וייתן נזילות גדולה יותר לכל המטבעות.

הספר העולמי יהיה חלק מפלטפורמת הנוזלים המתוכננת, וכך גם פריים ברוקראז ‘, אשר יספק למשתמשים מבחר מראש של כלי מסחר. הספר העולמי עובד עם טכנולוגיה בשם Matching Engine, שנבנתה מאפס במיוחד עבור פלטפורמת הנוזל.

סקירה כללית של פלטפורמה נוזלית

סקירה כללית של פלטפורמת הנוזלים

מנוע ההתאמה מבוסס על עשרות שנות ידע בשירותים פיננסיים והוא תוכנן לעיבוד מיליוני עסקאות בשנייה. זה יעניק לפלטפורמה הנוזלית יכולת הרחבה עצומה ויהפוך אותה לפלטפורמת המטבעות המתקדמת ביותר בעולם.

אחת האילוצים העיקריים לנזילות היא ניהול מטבעות פיאט, ולקווין יש תשובה גם לכך. הם יצרו קשרים עם בנקים ברחבי העולם, וישתמשו בקשרים אלה כדי ליצור רשת הפותרת את המגבלות שנגרמות לעתים קרובות על ידי ניהול פיאט בפלטפורמות מטבעות קריפטו. רשת זו תכלול בנקים מכל רחבי אסיה, ברחבי אירופה ומארה”ב.

מנוע ההתאמה כולל מערכת ניתוב הזמנות חכמה שתספק הזנות מחירים מכל הבורסות הגדולות בעולם. מטרת המערכת היא למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לכל הזמנות שנכנסות למערכת. מערכת ניתוב ההזמנות החכמות אפילו תוכל לבצע התאמות בין זוגות. פירוש הדבר שאולי תראה הזמנת BTCSGD מול הזמנת ETHJPY על ידי שילוב עם עסקת ETHBTC ו- SGDJPY ברקע..

לבסוף, יש את פריים ברוקראז ‘(Prime Brokerage), שיספק מסגרות אשראי ללקוחות וייתן להם את היכולת לסחור בשוליים או להשתתף בתוכנית הלוואות החליפין. ללקוחות תהיה היכולת להשתמש במטבעות קריפטוגרפיים או פיאט כבטוחה.

איך הפלטפורמה הנוזלית תהיה מעולה

ישנן פלטפורמות אחרות שמנסות ליצור פנקס הזמנות עולמי או להגדיל את הנזילות בדרכים אחרות, אך אף אחת מהן לא נראית מוצלחת או מתקדמת כמו נזילה. רובם לא הצליחו ליצור פנקס הזמנות מצטבר, וגם חסרים המרות מטבע בזמן אמת ועשיית שוק.

פלטפורמה נוזלית בהשוואה

המחדל הבולט ביותר מפלטפורמות רבות הוא ניהול פיאט, בעיקר משום שרוב הפלטפורמות שמנסות לפתור את בעיית הנזילות הזו נוצרות כפלטפורמות מבוזרות, וכך הן מתקשות לבנות קשרים עם בנקים. נוזל הוא גם הפלטפורמה היחידה עם מנוע תואם פונקציונלי ומערכת ניתוב הזמנות.

מה עושה QASH?

QASH נוצר כאסימון שירות עבור כל המרכזיות תחת מטריית Quoine. זה יספק למשתמשים אמצעי תשלום מוזל עבור כל השירותים ברשת הבורסות. למרות שההנחה נקבעת כרגע ל -5% בלבד, צפוי כי היקף העסקאות העצום יעלה את ערך ה- QASH. ככל שאימוץ החילופים יגדל, כך גם הערך של QASH יגדל.

Quoine רואה ב- QASH אמצעי תשלום מועדף בעתיד עבור מגוון רחב של שירותים פיננסיים. הגדלת האימוץ של שירותי רשת Quoine על ידי חברות פינטק, מוסדות פיננסיים ושותפים אחרים תעניק ל- QASH תועלת רבה יותר.

זה יהיה זמין למסחר בכל הבורסות הגדולות, ובנוסף לשימוש בתור אמצעי תשלום בפלטפורמות Quoine, הוא מתוכנן לשמש גם כסימן תשלומים במגוון רחב של מוסדות פיננסיים..

ריכוז QASH

פלטפורמות Quoine אינן מיועדות להיות מבוזרות, ולכן אין זה צריך להפתיע לדעת כי אסימון ה- QASH כרגע די מרכזי. כתובת אחת מחזיקה כמעט 65% מכלל האסימונים, וארבע הכתובות המובילות מחזיקות מעל 80% מהאסימונים הזמינים.

הקצאת אסימון QASH ממכירת המונים

הקצאת אסימונים מתוכננת של QASH ממכירת המונים

זה מתוכנן להשתנות, ולמעשה זה משתנה מכיוון שלפני חצי שנה כתובת אחת החזיקה כמעט 80% מהיצע המטבעות. קוווין נזהר במקצת מכיוון שהם מציגים את האסימונים, וזה מובן בהתחשב בכך שהמטבע צפוי להיות בשימוש נרחב בענף השירותים הפיננסיים..

שותפויות קוווין

קריפטוס ייחודית בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים כמרכזיה היחידה המשתמשת בדלויט כמבקר חיצוני. היה ראיון עם CTO, אנדרו פמלאר, לפני כמה חודשים, ולמרות שהוא לא הזכיר שמות ספציפיים, הוא אמר כי נוצרו שותפויות עם הבורסה הגדולה ביותר בדרום קוריאה (Bithumb), ו -4 מתוך 5 הבורסות המובילות בארה”ב..

אנו יכולים לנחש שזה אומר ביטרקס, תאומים, קראקן, ביט סטמפ, ואולי אפילו Coinbase Pro. לאחרונה הוכרז על שותפויות עם Bitfinex, Binance, CEX.io ורבים אחרים.

צוות קוווין

זה תמיד מעודד כשרואים פרויקט שצוותו בעל ניסיון משמעותי בתחום הפינטק. זה בהחלט נכון לגבי קווין. המנכ”ל והמייסד מייק קיאמורי היה בעבר סגן נשיא בכיר בסופטבנק, ואילו המייסד השני והסמנכ”ל ה- CT, מריו גומז-לוזדה, היה בעבר מנכ”ל יפן וראש אגף IT אסיה קבועה בקרדיט סויס.

חברי צוות QASH

מייק קייאמורי (משמאל) ומריו גומז-לוזדה מימין

לא רק המייסדים חווים פינטק כה עמוק. לצוות Quoine יש ניסיון משולב של 250 שנה של פינטק. דירקטוריון ומשקיעים מרשימים באותה מידה. מתגאים במנהלים ממי מי בחברות כולל JAFCO (שווי שוק 200B), PWC, Softbank, Yahoo, סינגפור טלקום גרופ (60 B), קרדיט סוויס, גולדמן זאקס, מורגן סטנלי, Paypal והרשימה עוד ארוכה. אין סיבות לפקפק ב- QASH בגלל הצוות.

ניתוח מחירים של QASH

QASH צנח במהלך שנת 2018 והיא כרגע זולה למדי במחיר של כ- 0.25 $ (27 ביולי 2018). ירידה לא מבוטלת מהשיא הגבוה בכל הזמנים שהיה 2.33 דולר להיט באמצע ינואר 2018. בחודש ינואר מדורגת QASH במקום ה -60 מבחינת שווי שוק, אך נכון לסוף יולי היא צנחה ל -103.

זה נמוך בהרבה ממטבע Ripple המקביל, שמדורג מספר 3 בשווי השוק. ל- QASH יכולות דומות ל- XRP, אך יצרה הרבה יותר שותפויות. המבחן האמיתי יהיה ברגע שהפלטפורמה הנוזלית תושק.

אם צוות Quoine באמת מספק את הפלטפורמה הנוזלית, QASH יכול להיות מאומץ באופן נרחב במהירות רבה. לא בטוח אם זה יקרה עם זאת, מכיוון שפלטפורמת הנוזלים תוכננה בתחילה לצאת ברבעון הראשון של 2018, אך כאן אנו עדיין מחכים ברבעון השלישי.

סיכום

פלטפורמת Quoine בהחלט נשמעת כמנצחת, אבל עד שיש פלטפורמה נוזלית מתפקדת שעושה את מה Quoine טוענת שהיא תעשה אין דרך לדעת. אם הפלטפורמה אכן עובדת כפי שפורסם QASH עלול להתפוצץ בערכה. המספר העצום של השותפויות מראה שיש גיבוי נהדר למטבע גם בתעשייה.

אמנם אני מעדיף לראות באופן אישי את אחד הפתרונות המבוזרים למשטח בעיית הנזילות כמנצח במירוץ זה, אך המציאות היא שהדרך היחידה להעלות את ענף השירותים הפיננסיים היא באמצעות בורסה מרכזית. זה מה שהם מכירים, וזה מה שהם סומכים עליו.

כמויות ההון העצומות שהחברות לשירותים פיננסיים קיימים יביאו לשולחן יכולות בקלות לראות את QASH עוקפת את XRP.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me