סקירת PrimeBit: סקירה מלאה של Exchange

PrimeBit היא פלטפורמת מסחר חדשה של מטבעות קריפטוגרפיים המעניקה למשתמשים דרך חדשה וייחודית לסחור בהצפנה במינוף.

PrimeBit מצטרף לרשימה ארוכה של חילופי מטבעות קריפטוגרפיים המספקים מסחר ממונף. ב- PrimeBit, מינוף זה יכול לעבור עד הסוף עד 200x. זה על מגוון נכסי קריפטו שונים.

עם זאת, האם אתה באמת יכול לסמוך על חילופי דברים חדשים כאלה?

בסקירת PrimeBit זו אנסה לענות על כך. אני גם אתן לך כמה טיפים מובילים שעליך לשקול לפני המסחר.

סקירה כללית

PrimeBit הושק באפריל 2019 מה שהופך אותו לבני פחות משנה. חברת PrimeBit מופעלת על ידי חברת PrimeBit Ltd, אשר ממוקמת בסנט וינסנט והגרנדינים.

זהו מתווך שמציע לסוחרים אפשרות לסחור במינוף של עד 200x עם סימון מחיר פיר. שתי פלטפורמות מסחר מוצעות ב- PrimeBit. האחד הוא סוחר האינטרנט שלהם והשני הוא MetaTrader 5 (MT5).

עם PrimeBit אתה סוחר במכשירים נגזרים של מטבעות קריפטוגרפיים הנותנים לך חשיפה לתנועות המחירים. נכון לעכשיו, הם מציעים תמיכה בחוזי ביטקוין, ליטקוין ואית’רום אשר שוליים ב- Tether.

די ברור שיש להם קהל גלובלי בראש עם הפלטפורמה שלהם. הסיבה לכך היא שהם תרגמו את אתר האינטרנט שלהם ליותר מ -12 שפות שונות.

למרות ש- PrimeBit בעל שאיפות עולמיות אלה, יש לו הגבלות על מדינות מסוימות. בשל חוקים ותקנות מקומיות, PrimeBit אינו מקבל סוחרים מארה”ב ומספר מדינות אחרות. תוכלו לראות את הרשימה המלאה כאן.

האם PrimeBit בטוח?

זו אולי אחת השאלות החשובות ביותר עבור כל סוחר כאשר הם שוקלים מתווך. הגנה על כספים וניהול סיכונים הם חיוניים.

אז איך PrimeBit מסתדר?

ובכן, בדקנו מספר גורמים שקובעים עד כמה מתווך “בטוח”. אז בואו נתחיל עם השאלה הבוערת הזו לגבי רגולציה.

תַקָנָה

נכון לעכשיו, לא נראה של- PrimeBit יש רגולציה כלשהי. למרות שהיא מבוססת בסנט וינסנט והגרנדינים, היא אינה מוסדרת על ידי הרשויות הפיננסיות שם.

PrimeBit בע

פרטי רישום PrimeBit

אחת הסיבות לכך היא ש- PrimeBit היא בורסה ללא KYC (עוד על כך בהמשך). זה אטרקטיבי עבור הסוחר מכיוון שזה אומר שהם לא צריכים למסור תיעוד נרחב. כמובן שהרגולטורים לא יתירו זאת.

ראוי גם לציין כי גם חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים כמו ByBit ו- Binance אינם מוסדרים. עד שלא תהיה מסגרת רגולטורית חזקה, הסוחרים יצטרכו לסמוך רק על הכנות של PrimeBit.

בטיחות מטבעות

בהתחשב בכך שאתה מפקיד כספים באמצעות קריפטוגרפיה ב- PrimeBit, יש חשיבות עליונה לאבטחת מטבעות. לכן, PrimeBit מפעילה פרוטוקול מאובטח לאחסון קר.

מה זה אומר?

ובכן, המשמעות היא שהם ישמרו את עיקר המטבעות בארנקים לא מקוונים. בהתחשב בכך שהם במצב לא מקוון זה אומר שהאקרים לא מסוגלים להשיג שום סוג של גישה לקרנות.

ניהול סיכונים

בהתחשב בכך שאתה נסחר עם מינוף של עד 200 פעמים, PrimeBit צריך לקיים נהלי ניהול סיכונים על מנת להבטיח שאובדן עמדות ייסגר במהירות..

ראשית, הם יפסיקו באופן אוטומטי את עמדתך כאשר היא יורדת מתחת ל -50% מהמרווח הראשוני. הפעלת הפסקה מופעלת כנגד המחיר ההוגן ומבוצעת כנגד מחיר פקודת ההזמנות.

עם זאת, ישנם מצבים בהם תנועת המחירים כה נרחבת שהם לא יוכלו לעצור אותך ב -50% מהמרווח. כאן נכנס מכשיר האוטומטי או ADL.

PrimeBit ADL

החלפה אוטומטית בפרייםביט

זה בעצם מנגנון שיפחית באופן אוטומטי את עמדותיהם של אותם סוחרים מתנגדים. האופן שבו נבחרים אותם סוחרים מתנגדים תלוי בכמות המינוף שהם ורווחיהם.

למה לעשות זאת?

ובכן, זאת מכיוון של- PrimeBit אין “קרן ביטוח”. זהו מנגנון שקיים במספר בורסות מסחר ממונפות אחרות. לטענתם, מנגנונים כאלה מגדילים הפסדים של סוחרים ממונפים מאוד.

אבטחת תקשורת

משהו אחר שתבחין לגבי PrimeBit הוא שיש הצפנה מלאה של 256 סיביות באתר. המשמעות היא שכל התקשורת שלך איתם מוצפנת.

זה חשוב במיוחד כשמדובר בשליחת התיעוד האישי והסיסמאות שלך לפלטפורמה. זה מונע התקפות איש-באמצע.

Primebit אבטחה SSL

תעודת SSL ב- PrimeBit

כשתבקר ב- PrimeBit תראה את מנעול הדפדפן בפינה שמראה שאתה נמצא באתר הלגיטימי. פירוש הדבר גם שאם אינך רואה זאת עליך לנווט מיד מהאתר.

אימות שני גורמים

פעמים רבות, המשתמש הוא החוליה החלשה ביותר בכל הנוגע לאבטחה שלהם. לפיכך, PrimeBit סיפק גם כלים המסוגלים ביותר לאבטח את חשבונך. אחד מהם הוא אימות שני גורמים.

פתק ✍️: זה לא מופעל כברירת מחדל. ברגע שתיצור את חשבונך עליך לעשות זאת כדי להיות מוגן באופן מלא מהרגע הראשון.

עם זאת, המשתמש נדרש לאגד את הטלפון שלו ל- PrimeBit. באמצעות השימוש ב- אפליקציית המאמת של גוגל, כל מפגש כניסה יבקש את האישור שלך. זה עוזר שכן זה יכול למנוע מהאקר לקבל גישה גם אם יש לו את הסיסמה שלך.

כיסוי נכסים & חוזים

כאמור, PrimeBit מציע כרגע רק מטבעות קריפטוגרפיים. כרגע יש להם כיסוי עבור Litecoin, Bitcoin ו- Ethereum.

מדובר בחוזים עתידיים נצחיים. הם נבדלים מחוזים עתידיים מסורתיים בכך שאין תאריך תפוגה להסדרת החוזים.

חשוב גם לציין כי חוזי הביטקוין הם חוזי העתיד הפשוטים המסורתיים שלך. אלה אותם מכשירים שתמצאו בערך של BitMEX & PrimeXBT.

חוזי PrimeBit

סקירת חוזים בפרייםביט

כשמדובר באת’ריום & עתידי Litecoin, אלה הם קוונטו חוזים תמידית. אז מה זה לעזאזל?

ובכן, בפשטות, מדובר בחוזים עתידיים שיתיישבו במטבע אחר מזה שעליו נכתב העתיד.

לכן, במילים אחרות, כשמדובר בחוזי LTCUSD ו- ETHUSD כאן, החוזים לא יוסדרו באותם מטבעות. הם יוסדרו בביטקוין שהוא המטבע הסטנדרטי בפלטפורמה.

פתק ✍️: מחיר הספוט לחוזים מבוסס על ממוצע של 4 בורסות שונות. חותמת ביט, מטבע בסיס, קראקן & מַזַל תְאוּמִים.

עליכם לשים לב גם לגודל החוזה המינימלי לכל אחד מאלה. עבור BTCUSD זה 0.0001 BTC, עבור ETHUSD זה 0.005 BTC ועבור LTCUSD זה 0.01 BTC.

מינוף

בהתחשב בכך שאתה סוחר במכשירים עתידיים, אתה סוחר בשולי הצפנה. זה בעצם אומר שאתה מניח רק חלק קטן מהנדרש לגודל סחר רעיוני.

משמעות הדבר היא כי עבור מהלך מסוים במחיר הנכס, ההחזר / הפסד שלך יהיה גדול מזה. בפרייםביט דרישת השוליים היא 0.5% מה שמרמז על מינוף של עד 200x.

מינוף פריים ביט

השפעת המינוף על סחר

למרות שהמינוף המקסימלי הוא פי 200, אנו ממליצים שתתחיל עם מגבלות מינוף נמוכות יותר. זה יותר ממה שקיים בבורסות אחרות וזה יכול להיות מסוכן להפליא עם נכס תנודתי כמו ביטקוין.

היתרון העיקרי ביכולת לסחור בחוזים עתידיים ב- PrimeBit הוא שאתה יכול גם לקצר נכסים אלה. המשמעות היא שאתה יכול לנקוט עמדה כי מחיר אחד מהצפנים הללו עשוי לרדת.

עמלות PrimeBit

שיקול נוסף וחשוב באמת עבור כל סוחר צריך להיות העמלות שהם משלמים בעת המסחר. אלה ישפיעו ישירות על הרווחיות לאורך זמן.

אז איך הם מסתכלים על PrimeBit?

ובכן, ל- PrimeBit יש מודל שכר טרחה ליצרן. משמעות הדבר היא כי ישנם שני שיעורי עמלה תלוי אם אתה עושה שוק או אם אתה מוריד נזילות מהספרים.

בכל הנוגע לעמלות אלה, היצרנים יקבלו הנחה של 0.025% על העסקאות שהם מבצעים. הלוקחים יצטרכו לשלם עמלה של 0.075% כאשר הם מבצעים עסקאות אלה. זה בערך בקנה אחד עם שערי החליפין העתידי של מינוף אחר.

מְבוּלבָּל ❓: אם אתה מבצע הזמנה והיא מבוצעת באופן אוטומטי, זה לוקח נזילות ותחויב בגין כך. אם אתה מציב אחד כצו מגבלה שלא יבוצע מיד אז תקבל תגמול

משהו אחר שעליך לשקול נקרא “שיעורי מימון”. זהו בעצם שער שוק שיחויב בחשבונך על מנת לשמור על עמדתך פתוחה.

ב- PrimeBit, שיעור זה מוחל כל 8 שעות על חשבונך. השיעור המדויק ייקבע על פי שיעורי המימון הרווחים בקריפטוגרפי ושיעור המימון של הדולר.

תשמח לדעת שאין דמי פיקדון או משיכה בצד של PrimeBit. עם זאת, ייתכן שתגבה תשלום כרייה קטן או דמי רשת בעת ביצוע משיכה. זה אמנם סטנדרטי.

הַרשָׁמָה

אם החלטת שתרצה לתת ל- PrimeBit הזדמנות, תחילה תצטרך ליצור שם חשבון. אתה יכול לעבור לדף הבית וללחוץ על “הרשמה”.

רישום PrimeBit

טופס הרשמה בפרייםביט

כל מה שנדרש הוא כתובת דוא”ל. לאחר שתלחץ על שלח הם ישלחו לך דוא”ל לכתובת שלעיל ותצטרך לעקוב אחר הקישור כדי לאשר את הדוא”ל. זה יאפשר לך להגדיר את הסיסמה שלך.

ברגע שזה נעשה אתה מוכן להתחיל להשתמש בפלטפורמה. משהו אחר שאתה יכול לציין הוא ש- PrimeBit אינו דורש ממך לאמת את חשבונך. מדובר בבורסה “ללא KYC” והם אינם דורשים שום תעודה מזהה כדי להתחיל לסחור.

חשבון הדגמה

תשמח לראות ש- PrimeBit מציע גם חשבון הדגמה בחינם לחלוטין. המשמעות היא שתוכל לבדוק את פלטפורמת MT5 כמו גם את תנאי המסחר לפני שתממן.

זוהי גם דרך נהדרת עבורך לתרגל את כישוריך לפני שתעבור למסחר חי עם כל הסיכונים. זה גם משכפל את תנאי המסחר באופן מלא (מלבד החלקה)

חשבון הדגמה PrimeBit

בחירת חשבון הדגמה ב- PrimeBit

ניתנת לך 1 BTC של כספי הדגמה לסחר בהם ניתן לחדש בכל עת. לכן, אם אתה רק מתחיל לסחור, אנו ממליצים על חשבון ההדגמה.

פיקדונות / משיכות

אם תרצה להתחיל לסחור בכסף אמיתי, תצטרך לממן את חשבונך. בהתחשב בכך ש- PrimeBit היא בורסת מטבעות חליפין מלאה, תצטרך לממן את חשבונך באמצעות ביטקוין.

פתק ✍️: אם אין לך ביטקוין, תוכל לקנות בבורסה כמו Bitstamp או Kraken המקבלים מטבע פיאט.

אם רצית לממן את חשבונך, תצטרך להתחבר ולבדוק את לוח המחוונים שלך. כאן יוצג חשבון החי והדגמה שלך. תלחץ על “הפקדה” וזה יעביר אותך לדף התשלומים של PrimeBit.

בעמוד זה תיווצר כתובת ביטקוין. זוהי גם כתובות טופס ארוך וגם בצורה של קוד QR. לאחר שתשלח את הכספים הם יצטרכו לעבד קודם ברשת. אתה יכול לצפות ב- Bitcion Block Explorer כדי לראות כמה זמן יש להמשיך.

מימון ביטקוין פריימביט

מימון חשבונך בביטקוין

כשמדובר במשיכות, התהליך פשוט לא פחות. תמשיך ללוח המחוונים שלך ואז תלחץ על “נסיגה”. כאן תתבקש על הסכום וכן לגבי קוד 2FA שלך.

לאחר מכן תוכל למסור את כתובת הביטקוין של הארנק הלא מקוון שלך והם יעבדו את העסקה.

פלטפורמות מסחר PrimeBit

כשמדובר במסחר שלך, משהו שיכול לעשות או לשבור את החוויה שלך הוא הטכנולוגיה העומדת לרשותך. כרגע ישנן שתי פלטפורמות מסחר ב- PrimeBit והחדשה שבהן היא פלטפורמת המסחר הקניינית שלהן.

סוחר אתרים

סוחר האינטרנט מתאים אולי למי שנסחר לראשונה בבורסה. זה די מעוצב ואינטואיטיבי עם כמות הגונה של פונקציונליות. זה די דומה גם לפלטפורמות שראית בבורסות קריפטו פופולריות יותר.

להלן צילום מסך של הפלטפורמה. באמצע יש לך את התרשים שהוא תרשים ראיית מסחר. לאלו מכם שלא יודעים, זו אולי חבילת התרשימים הטובה ביותר בשוק והיא שימושית במיוחד עבור אותם סוחרים המשתמשים באסטרטגיות ניתוח טכני..

סוחר האינטרנט של פריים ביט

ממשק משתמש של סוחר האינטרנט PrimeBit

תוכלו גם להבחין כי תוכלו להרחיב את התרשים כך שיתפוס את כל המסך. זה מקל עליך לבצע את ניתוח התרשימים שלך. מימין לתרשימים יש לך את תרשים העומק שלך שנותן לך מושג לגבי הקנייה / מכירה הפתוחה כיום בשוק.

לצד זה יש לך את טפסי ההזמנה שלך. אלה די פונקציונליים ויש לך בחירה סביב סוג ההזמנה (הגבלה, שוק, עצור וכו ‘). למי שלא יודע, הזמנת מגבלה היא הזמנה במחיר מסוים, הזמנת שוק מתבצעת בשיעור השוק הקיים והעצירה נועדה להצבה כדי להגביל את ההפסדים..

בתחתית טופס ההזמנה יש לך אפשרות להתאים את רמת המינוף. זה יקבע כמה מרווח תצטרך להציב למסחר וכן את החשיפה לתנועת המחירים בנכס הבסיס.

מחשבון הזמנות PrimeBit

מחשבון הזמנות

כלי נוסף מאוד שימושי שיש לך הוא מחשבון המסחר. זה יאפשר לך לחשב רווח / הפסד ורמות מרווח או פירוק לפני שאתה נכנס למסחר שלך. לפיכך, אתה יודע באילו רמות עליך לצפות כאשר יש לך הזמנה פתוחה והמקומות הטובים ביותר למיקום התחנות שלך.

פלטפורמת מסחר MT5

עבור אותם סוחרים שמתקדמים מעט יותר, PrimeBit מציע גם לסוחרים שלהם את היישום MetaTrader 5. למי שלא יודע, תוכנת MetaTrader היא אחת מחבילות המסחר הפופולריות ביותר ברשת.

MetaTrader הם גם המפתחים של פלטפורמת המסחר MT4 המשמשת כמעט מחצית מכל המתווכים בעולם. ה- MT5 היא גרסה משודרגת של פלטפורמה זו.

אז למה כל המהומה סביב MT5?

ובכן, ראשית יש לך את הפונקציונליות של פלטפורמת MT5. לרשותכם מספר כלים טכניים שונים שאנשים ציפו להם מפלטפורמות MT4.

פריים ביט MT5

ממשק משתמש בפלטפורמת PrimeBit MT5

לדוגמא, יש לך יכולות תרשים נרחבות המאפשרות לך לחדד את הניתוח הטכני שלך. זה כולל מחקרים טכניים רבים ואינדיקטורים כגון פיבונאצ’י, קווי מגמה, RSI, מתנדים, אתה שם את זה.

יש לך הרבה מאוד פונקציונליות של הזמנות עם פלטפורמות MetaTrader. יש לך מגוון רחב למדי של אפשרויות התאמה אישית עבור הזמנות אלה. הצבת הפסדי עצירה, הזמנות מותנות ופרמטרים אחרים היא הרבה יותר קלה.

ל- MT5 יש גם מספר תכונות אחרות שאינן כלולות בפלטפורמת MT4. אלה כוללים תרשימי עומק שוק כמו לוחות שנה כלכליים שם בפלטפורמה שלך.

יועץ מומחה פריים ביט

פיתוח יועצים מומחים ב- PrimeBit

משהו אחר שתאהב בפלטפורמות MetaTrader הוא ש- PrimeBit מאפשר לך לקודד יועצים מומחים משלך או “EAs”. אלו סקריפטים למסחר הפועלים באופן אוטומטי ומקודדים ב- MQL5, השפה הקניינית ב- MetaTrader 5.

טיפ גדול &# 128175; ️: אתה יכול להשתמש ב- קהילת MQL5 וקבל שורה שלמה של משאבים לשיפור תסריטי המסחר שלך. פורום זה מהווה מקום מפגש לסוחרים אחרים.

יתרון גדול באמת של השימוש בפלטפורמת MT5 ב- PrimeBit הוא שהידע והמיומנויות שלך ניתנים להעברה. אם אתה רוצה לנסות מתווך חדש, כל עוד יש להם MT5 אז זה ממש קל לעבור.

בעוד PrimeBit מציעה את פלטפורמת MT5 דרך דפדפן אינטרנט, אתה יכול גם להוריד את היישום ולהריץ אותו במחשב האישי שלך. זה למעשה הרבה יותר מהיר והיא השיטה המועדפת עלינו להפעלת יישום MT5.

ה- MT5 זמין ב- Windows, MacOS וכן ב- Linux. אתה יכול גם להחליף אותו במכשיר נייד שמביא אותנו לנושא הבא שלנו.

יישומי PrimeBit לנייד

אם אתה תמיד בדרכים וברצונך לעקוב אחר עסקאותיך, תצטרך להוריד את היישום הנייד PrimeBit MT5.

כמו במקרה של אפליקציית שולחן העבודה הראשית, אפליקציות MetaTrader הן מהפופולריות ביותר בעולם. אתה רק צריך לבחון את הביקורות ואת המספר הכולל של הורדות כדי לקבל תחושה של השימוש הנרחב בו.

דירוגי MT5 PrimeBit

דירוגים לאפליקציית MT5 ב iTunes ו גוגל פליי

ניתן להוריד את היישום מחנות Google Play וגם מחנות iTunes. ברגע שהוא נמצא בטלפון שלך, אתה יכול להוסיף את פרטי הכניסה שלך כמו גם את שרת ה- PrimeBit הרלוונטי.

לאפליקציה לנייד יש אותה פונקציונליות זהה לאפליקציית שולחן העבודה. יש לך כמות סבירה של תרשימים כמו גם אופציות להזמנה. תוכל גם לנהל את היועצים המומחים שלך באפליקציה שלך לנייד.

ממשק ממשק המשתמש של אפליקציית MT5

ממשק משתמש של אפליקציית MT5 לנייד

קל יחסית לנווט באפליקציה ותוכלו להחליף את הממשק מהתרשימים לטפסי ההזמנה הפשוטים. לחלופין, תוכלו לקפוץ לטבלאות השוק הכלליות, שם תוכלו לראות את כל הרמות החשובות של הזוגות ברשימת המעקב שלכם.

שווה את זה? ❓: למסחר במובייל יתרונותיו אך לעולם לא תוכלו לשכפל את אותם התנאים שיש לכם ביישום שולחן העבודה. לפיכך, זו אמורה להיות נפילה לאחור כאשר אינך יכול להיות ליד שולחן העבודה שלך.

וכמו שקורה עם מחשבי שולחן העבודה של MT5 וסוחרי רשת, ברגע שתלמד כיצד להשתמש באפליקציית MT5 לנייד תוכל בקלות לקפוץ למתווך אחר שיש לו אותו דבר. זה ניתן להעברה בכל מקום.

אתה יכול גם לסחור בפלטפורמת WebTrader דרך הטלפון הנייד שלך, אם כי זו לא אפליקציה לנייד. יהיה עליך להשתמש בדפדפן האינטרנט של הטלפון שלך שהוא פחות אופטימלי. עם זאת, זו יכולה להיות דרך נהדרת לפקח על ההזמנות שלך בזמן שאתה נמצא מחוץ לשולחן העבודה שלך.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות היא הדרישה המתעלמת ממנה לעיתים קרובות שיכולה לחוות או לשבור את החוויה שלך עם בורסה או מתווך. לפיכך, זהו קריטריון חשוב באמת עבורנו.

החלטנו לבדוק את תמיכת הלקוחות ב- PrimeBit כדי לראות עד כמה היא מגיבה לשאלות שלנו.

כאשר פונים אל PrimeBit, נראה שיש אפשרות צ’אט חי בפינה השמאלית התחתונה. ובכן, זהו קצת יותר קטע שאלות נפוצות וטופס דוא”ל. אתה לא באמת מתחבר לאף אחד בצ’אט חי.

לא להרתיע, בכל זאת רצינו לבדוק את ההיענות. ביקשנו מידע על הגדרת חשבון MT5 שלנו באפליקציית שולחן עבודה. אז זה היה טכני יחסית.

הצוות הצליח לחזור אלינו תוך פחות משעתיים. זה למעשה די מרשים שכן ניסינו מתווכים אחרים כמו OctaFX ו- IC Markets שלקח כל כך הרבה זמן להגיב לשאלות שלנו..

צ'אט פרימיט

פונקציית “צ’אט” בפרייםביט

כמובן, דרך נוספת בה תוכלו לשלוח בקשה לצוות היא באמצעות כרטיס. זה עשוי להיות יעיל יותר מכיוון שמשמעותו שניתן לשלוח את הכרטיס שלך לדלפק התמיכה המתאים ביותר.

טיפ גדול ✅: אם הכרטיס שלך לוקח קצת יותר זמן ממה שהיית רוצה, למה אתה לא מכה אותם ברשתות החברתיות שלהם? הקפד לציין את מספר הכרטיס שלך

כמובן שאם השאלה שלך היא יותר שגרתית באופיה, אתה תמיד יכול להעיף מבט דרך השאלה שלהם שאלות נפוצות. זה היה מקיף למדי ויש בו גם מדריכי משתמשים שימושיים.

ממשק API

יש מפתחים שם בחוץ? ל- PrimeBit יש API משלהם שמאפשר לך לקודד בוטים למסחר ב- javascript (NodeJS). זה לא דומה ל- MQL5 EAs שייאלצו להתנהל בתוך הפלטפורמה של metatrader.

באמצעות ממשק ה- API של PrimeBit, בוט המסחר שלך יכול לקיים אינטראקציה ישירה עם שרתי PrimeBit מה שמקטין את ההשהיה. יש גם REST API וגם גרסת שקע רשת. אתה יכול לבחון את המסמכים כדי להבין את זה טוב יותר.

בדקנו את זה ונראה שיש לא מעט פונקציונליות עם ממשקי ה- API. יש לך את כל נקודות הקצה הסטנדרטיות שלך לקריאת התרשימים ולניטור ההזמנות שלך.

ממשק API של Primebit

יצירת מפתח API למסחר

אם ברצונך להשתמש ב- API, יהיה עליך ליצור מפתח API. זה יאפשר לבוט שלך לקיים אינטראקציה עם חשבונך. ניתן לעשות זאת בלוח המחוונים שלך על ידי מעבר להגדרות ולחיצה על הקטע “מפתחות API”. כאן תוכלו לבחור “מפתח API חדש”.

יהיה עליך שם למפתח ה- API ואז הוא ייווצר באופן אוטומטי. יהיה לך גם המפתח שלך וגם מפתח סודי. המפתח הסודי הוא בלבד נוצר פעם אחת אז הקפד לשמור אותו כאשר הוא נמשך.

אַזהָרָה ⚠️: אל תשתף את מפתח ה- API הזה עם אף אחד. ישנם שירותים מקוונים המציעים בוטים למסחר אך אנו ממליצים להימנע מאלה. הם משמשים לעתים קרובות כטקטיקת פישינג.

נראה גם שבניגוד למרכזיות אחרות, אינך יכול לבחור את ההרשאות שמפתח ה- API נותן לך. המשמעות היא שהמפתח שנוצר ייתן לך הרשאות מלאות לעסקאות וכן למשיכות.

תוכנית הפניות

אם השתמשת ב- PrimeBit וגילית שהחוויה שלך הייתה נעימה יחסית, תוכל גם להרוויח כסף על ידי הפנייתם ​​לחברים שלך. זאת באמצעות תוכנית השותפים שלהם.

אם זה משהו שאתה רוצה לעשות אז תצטרך ליצור את קישור השותפים שלך. תוכלו לעבור אל לוח המחוונים של PrimeBit, שם תוכלו ללחוץ על “תוכנית השותפים”..

פעולה זו תעביר אותך למערכת ניהול השותפים PrimeBit. זו תוכנת שותפים של צד שלישי שפותחה על ידי יונילינק. יש שורה שלמה של פונקציונליות שתעזור לך לקדם את המותג.

שלוחה ראשונה

לוח מחוונים של PrimeBit Affiliate

ברגע שתהיה כאן תוכל ללחוץ על “קישור הפניה” וזה יביא לך את קישור השותפים שלך. יש גם כל כך הרבה יותר שאתה יכול לעשות בלוח המחוונים הזה. לדוגמא, תוכלו לבנות קמפיינים ייחודיים ולהעלות חומר שיווקי כללי.

כשמדובר בעמלות השותפים, הם מדורגים לפי המספר הכולל של הסוחרים שהבאת לפלטפורמה. אתה מתחיל ב -5% כאשר אתה פשוט נרשם שיכול להגיע עד 20% לאלה שמביאים להכנסות מסחר משמעותיות.

אזורים לשיפור

היו הרבה דברים שמאוד אהבנו בפרייםביט, אבל אנחנו גם צריכים להדגיש כמה דברים שמצריכים שיפור.

ראשית, ישנם רק 3 נכסי מטבעות קריפטוגרפיים שתוכלו לסחור בהם. אמנם זה יכול להיות טוב למתחילים, אך סוחרי קריפטו התרגלו למגוון גדול של נכסים לסחר. עליהם להציג אפשרויות נוספות עבור הסוחרים.

אז זה יהיה נהדר לראות יותר אפשרויות למימון. נכון לעכשיו אתה יכול לממן רק בביטקוין & קשירה שמשמעותה שמשתמשים יצטרכו קודם להחליף את הקריפטו שלהם כדי לגרום ל- BTC או USDT להתחיל לסחור. זה המקרה גם אם אתה סוחר בחוזים עתידיים על ליטקוין או את’ריום.

זה היה נהדר לראות גם חומר נוסף שיעזור לסוחרים ללמוד על מסחר במטבעות קריפטו ופלטפורמת MT5. אלה מוצעים כסטנדרט בבורסות ומתווכים רבים. חומר זה מסייע בשיפור חוויית המסחר.

ואולי הדבר האחרון שיש לקחת בחשבון עם חילופי הדברים הוא שהוא חדש לגמרי. ככזה, אין לו רשומות מבוססות ולכן לא ניתן לגבש דעה מצד סוחרים אחרים. כמובן, זה קצת עניין של עוף וביצה ורוב ההחלפות צריכות להתחיל איפשהו.

סיכום

כדי לסכם את הדברים, עלינו לומר שהופתענו לטובה עם PrimeBit. להחלפה כזו חדשה כבר יש להם הרבה דברים.

לדוגמא, יש להם מינוף אטרקטיבי שלא נראה בתעשיית הקריפטו עד היום. הם גם מסוגלים לנהל את הסיכון הזה בתהליך שיפוץ-מפותח מפותח.

הם גם נותנים לסוחרים שלהם את הכלים הטובים ביותר לעבוד איתם על ידי הצעת פלטפורמת MT5 שהיא ללא ספק חביבה בענף. הוסיפו לכך את אפליקציית המסחר הסלולרי ו- API ותקבלו חבילת טכנולוגיה מתוקה למדי.

כן, יש דברים שניתן לשפר, אך עדיין מדובר בבורסה חדשה לגמרי. הם עשויים ליישם מספר שינויים במהלך החודשים הקרובים.

אז כדאי לשקול את PrimeBit?

ובכן, אם אתם מחפשים פלטפורמת מסחר ממונפת גבוהה ללא KYC וטכנולוגיית מסחר מתקדמת, זה יכול להיות בשבילכם.

אַזהָרָה ⚡️: מסחר במוצרים עתידיים ממונפים הוא מסוכן להפליא. ודא שאתה נוהג בניהול סיכונים הולם

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map