מדריך ל- PonziScheme.io – הדרך המהירה ביותר להפסיד את כספכם

תוכנית פונזי המהפכנית ביותר בשוק יצאה זה עתה לבלוקצ’יין. לא מאז של- Bitconnect יש מבנה פירמידה כל כך חדשני ברשת.

שמו של פרויקט הבלוקצ’יין החדשני הוא “Ponzischeme.io” אבל אל תתנו לשם להטעות אתכם, זה לא כמו פונסיקו טיפוסי. זוהי תוכנית פונזי ש”ייחודית כמו FU * K “.

כעת הם החליטו שהם רוצים לגייס כספים באמצעות ICO ביום הראשון של חודש אפריל. הסיבה היא שמשקיעים רבים ללא ספק יישרפו במהלך חודש מרץ ונמכרים ומחפשים חסד מציל.

תוכניות פונזי עושות טוב מאוד עבור אותם משקיעים מוקדמים, אז החלטנו שאנחנו רוצים להיכנס בהקדם האפשרי ולהתחיל להפנות את החברים, המורים, ההורים והסבים שלנו..

לפני שהשקענו, היינו צריכים לעשות קצת מחקר כדי לוודא שזו תוכנית פירמידה חוקית. יש כל כך הרבה הונאות יציאה מ- ICO בימינו, שקשה למצוא את פונזי המועדף עליך.

פונזי הכי כן

לוגו PonziScheme.io

תמונה דרך ponzischeme.io

דבר אחד שבאמת דבק בנו היה עד כמה הפרויקט כנה. יושר הוא דבר שממש קשה להשיג באמצעות ICOs מטבעות קריפטו בימינו. יש הטוענים כי הם ישנו את שרשרת האספקה, ימציאו מחדש את העולם ויפתרו שלום עולמי בבלוקצ’יין.

Ponzischeme.io רק רוצה לשדוד את פיטר לשלם לפול. הם רוצים לשלם לך תשואה קבועה על ההשקעה שלך מההכנסה שהם מייצרים ממצטרפים חדשים. יתר על כן, הם באמת הופכים אותך לחלק מהפרויקט. תרוויח עמלת הפניה על בסיס האנשים שאתה מציג.

הם גם פיתחו את תוכנית פונזי זו בעזרת חוזה חכם של Ethereum שקוף לחלוטין. אינך צריך לדאוג לאיזה קוד צדדי של השרת שמפעילים מפעילי ערכת פונזי. כאן תוכלו לראות בעצמכם בדיוק כיצד מחולקים הכספים.

כמובן, תמיד קיימת האפשרות שלקוד החוזה החכם יש כמה נקודות תורפה חמורות. זה משהו שקרה בתקרית DAO ולאחרונה עם ארנקים Paris multisig.

עם זאת, אין צורך בגאון כדי להפעיל תכנית פונזי ולכן אין ספק שאפשר להרגיש בטוחים למדי לגבי הקוד.

צוות החלומות של פונזי סכימה

המוחות שמאחורי פרויקט Ponzi Scheme הם מהמשפיעים ביותר בכל מרחב המטבעות. לדוגמא, היו שמועות כי קמד ג’נסיס זרע קיבל הכשרה בהשקעות הונאה במהלך תקופת שהותו בקרן ההשקעות מיידוף..

צוות החלומות של פונזי סכימה


תמונה דרך ponzischeme.io

תפוח אדמה של סאטושי הוא גם נכס מדהים לקבוצה. הוא חולק את אותו השם כמו סאטושי נקאמוטו (היוצר של הביטקוין), כך שללא ספק הוא חייב להיות בעל ניסיון רב בתחום החסימות. זה יכול להיות צירוף מקרים אך צירופי מקרים כאלה נדירים במרחב הקריפטוגרפי.

יש לנו גם את היתרונות של אנשים אחרים כמו ד”ר קרייג תפוח אדמה מתוק ובצלת אליזבת. זה נהדר לראות צוות כל כך מגוון של אנשי מקצוע עם מערכות מיומנות שונות, שמאוחדים למטרה משותפת לבניית תוכנית הפונזי הגדולה ביותר. כמובן שהם יקבלו את כל קרנות פונזי שנותרו אבל זה נלווה למטרה הגדולה יותר שלהם.

כרטיס אשראי למסחר באופציות IQ

אם רצית לפנות לצוות ולשאול אותם שאלות בנוגע לתכנית פונזי, תוכל לשלוח אותם בדוא”ל [email protected]. ייתכן שייקח להם זמן לחזור אליך מכיוון שהם די עסוקים …

שכבות השקעה שונות

ישנם מספר שכבות השקעה שונות שתוכלו להשקיע בהן. כל אלה משלמים תשואות של 90%, אך יש להן רמות מחיר שונות עבור האסימונים. לרמות אלה מגיעים גם שמות חדשניים שיש להם יתרונות רבים.

שכבות השקעה שונות

תמונה דרך ponzischeme.io

באופן אישי העדפנו את רמה 4 מכיוון שזו הייתה Bitconneeect רָמָה. מספר רב של מקדמי Bitconnect המוקדמים הרוויחו הרבה כסף לפני קריסת התוכנית. כמובן שתמיד יכולת להשקיע ברמה 6 אבל אתה לא ילד וקריפטוקיטים הם פונזי לילדים.

ממסחר ועד מיתוג מחדש

מפת הדרכים היא גם פשוטה וברורה בדיוק כמו שאר עבודת ההשקעות של פונזי סכימה. הפלטפורמה מתחילה להיסחר היום, 1 באפריל, ותהיה לה הודעת שותפות חדשה ביוני.

מפת הדרכים פונזי סקמה

תמונה דרך ponzischeme.io

כמובן שאנחנו באמת מעוניינים בקליפ שייצא ביולי. יש כביכול כמה מעשי קו ראשוניים מעניינים, כולל תכונה אפשרית של קרלוס מבית Bitconnnnect. היינו יכולים לשמוע גרסה מחודשת של “WhatAmIGonnaDo”?

1 באפריל לשוטים פונזי

למי שהחליט לקרוא את כל הביקורת ולא השקיע כבר ב- ponzischeme.io, יתכן שתקלט את הסאטירה של היצירה הזו. Ponzischeme.io הייתה בדיחה של טיפש באפריל שרצה לבחור בכיף בכל הונאות הקריפטוגרפיה שצפות סביב.

רק בששת החודשים האחרונים ראינו את קריסתם של Bitconnect ו- BTC Global. אלה היו תוכניות פונזי רבות של מטבעות קריפטוגרפיים. ראינו גם מספר הונאות יציאה נוספות של ICO כגון Confido ו- Benebit בין אחרים.

היזם שעומד מאחורי זה רצה להביע את העניין באמצעות פרויקט פונזי Scheme ממש חכם ומשונה. זה לגמרי כנה ואפילו יש לו קוד חוזה אינטואיטיבי חכם לגיבוי. זה לא צירוף מקרים כמו שליזם יש אתר מעניין שמנסה להסביר תכנות לאנשים שאינם טכניים באמצעות בדיחות.

אם עדיין קיווית להשיג רווח מהשלבים הראשונים של תוכנית פונזי, אז אין לך מזל. לא הייתה מכירה של אסימונים כלשהם והיזם יידע אתכם זאת כשמנסים לעבור את שלבי ההשקעה.

זה אכן נהדר עבור המערכת האקולוגית של קריפטוגרפי, מכיוון שזה עוד גורם לאנשים להיות מודעים לתכנית פונזי, כיצד לזהות אותה וכמובן להימנע מהפסד כסף באחת..

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me