הימור PIVX: מדריך למתחילים להרוויח PIVX

אם אתה מעוניין להרוויח הכנסה פסיבית זה הפוסט בשבילך.

בו אעסוק כיצד ליצור זרם של הכנסה פסיבית על ידי הימור PIVX, המטבע הפופולרי יותר ויותר שמרכז הפרטיות הידוע. אנו נסתכל גם על כמה מהגורמים החשובים ביותר שעליך לשקול בעת הימור.

לפני שנראה לך כיצד להפקיד PIVX, נסתכל במהירות על סקירה כללית של PIVX, כמו גם מהי הוכחת ההימור (PoS). אם אלה מוכרים לך, תוכל לקפוץ ישר למדריך ההימורים ולהתחיל להרוויח את ה- PIVX שלך!

מה זה PIVX

PIVX הוא ראשי תיבות שמייצג עסקה מאומתת באופן מיידי פרטי. ה- PIVX וה- cryptocurrency נוצרו על ידי מזלג מ- DASH blockchain, אך עם הבדל מרכזי. כאשר DASH משתמש ב- Proof-of-Work כמנגנון הקונצנזוס שלו, PIVX משתמש ב- Proof-of-Stake כמנגנון קונצנזוס.

סקירה כללית על PIVX

תמונה באמצעות Fotolia

עבור אלה המעוניינים להרוויח באופן פסיבי ממטבעות קריפטוגרפיים זו הבחנה עצומה. מטבעות PIVX חדשים אינם ממוקשים, וזה אומר שאין צורך בחומרת כרייה יקרה או התעסקות עם תוכנות כרייה ובריכות כרייה. במקום זאת, מחזיקים מטבעות PIVX מתוגמלים כאשר הם שומרים את המטבעות בארנק הליבה הרשמי של PIVX ושומרים על הארנק פתוח ופועל באמצעות חיבור לאינטרנט..

הוכחת ההימור היא הרבה יותר מצפונית מבחינה סביבתית לעומת הוכחת עבודה שכן היא לא משתמשת באנרגיה נוספת.

קצת היסטוריית PIVX

PIVX הושק ב -1 בפברואר 2016 בשם Darknet (DNET), אך לאחר מכן הותאם מחדש ל- PIVX על סמך משוב קהילתי. המיתוג מחדש נועד לשקף בצורה מדויקת יותר את האידיאולוגיות והכוונה של קהילת PIVX ואת האידיאלים שלה.

PIVX מתמקדת בהשגת עסקאות פרטיות כמעט מיידיות, כמו גם בעבודה עם ממשל המקיים את הרשת תוך כדי תועלת לכל משתמשי PIVX.


בנוסף, ל- PIVX יש ​​התמקדות מרכזית בפרטיות. כדי לשפר את הפרטיות הקיימת, PIVX עבר לפרוטוקול Zerocoin המשפר את הפרטיות בנובמבר 2017. זה הפך את PIVX למטבע ההוכחה הראשון של המעבר שעבר לפרוטוקול Zerocoin..

המעבר ל- Zerocoin אפשר למשתמשי PIVX לשלוח ולקבל עסקאות פיננסיות אנונימיות לחלוטין.

ל- PIVX יש ​​גם מפת דרכים שאפתנית, ושינויים עתידיים כוללים מרכזיה מבוזרת, ארנק iOS, הצבעה בארנק, גדלי בלוקים אלסטיים, שילוב רשת I2P ועוד.

מהי הוכחת יתד?

עכשיו, כשיודעים על PIVX, בואו נסתכל לעומק על הוכחת ההתחייבות כפרוטוקול קונצנזוס.

הוכחה על ההימור הוא אחד ממנגנוני הקונצנזוס רבים ושונים המשמשים לאבטחת רשת בלוקצ’יין. הוכחת הימור הפכה לשיטה מועדפת מכיוון שהיא ידידותית לסביבה. זאת בניגוד ישיר למנגנון הקונצנזוס הפופולרי ביותר, שהוא הוכחת עבודה. באמצעות Proof-of-Work, שמשמש את ביטקוין ורשתות חסימות רבות אחרות, משתמשים תורמים את כוח העיבוד של המחשבים שלהם כדי לפתור בעיות קריפטוגרפיות ולמצוא חסימות..

הוכחת הימור לעומת הוכחת עבודה ב- PIVX

הוכחת עבודה לעומת הוכחת הימור. מָקוֹר: Blockgeeks

זה מאבטח את הרשת ושומר על תפקודה, וכפרס העושים את העיבוד והאימות, המכונה כורים, מקבלים פרס על כל בלוק שהתגלה. ככל שגילוי הבלוקים נעשה קשה יותר, כמות האנרגיה הדרושה להפעלת תהליך זה גדלה באופן דרמטי. זה הוביל לחיפוש אחר מנגנון קונצנזוס מעולה, וחלקם התיישבו עם הוכחת הימור כפתרון זה.

הוכחות של מטבעות קריפטוגרפיים אינם דורשים כמויות אדירות של כוח עיבוד או חשמל. במקום זאת, רשת הבלוקצ’יין מאובטחת על ידי מי שכבר מחזיק בקריפטו. זה נעשה על ידי תהליך שנקרא הימור. עבור אחסון מטבעות ושמירה על אבטחת הרשת משתמשים אלה מתוגמלים במטבעות חדשים כשהם נטבעים. בעלי ההימור הגדול ביותר מקבלים את הפרסים הגדולים ביותר, מה שמעניק להם גם את התמריץ הגדול ביותר לשמור על בלוקצ’יין שעובד בצורה חלקה.

מדוע הוכחת ההימור טובה

התשובה המתבקשת היא ש- Proof-of-Stake טוב למשתמשים מכיוון שהם מקבלים תשלום פשוט על החזקת מטבעות קריפטוגרפיים. זה כמו לקבל תשלומי ריבית או דיבידנד בגין החזקת נכסים דיגיטליים. הוכחת ההימור טובה גם לסביבה שלנו מכיוון שהיא אינה דורשת שימוש מופרז במשאבים (חשמל) כדי לתפקד.

ולבסוף, הוכחת ההתחייבות טובה לרשת הבלוקצ’יין מכיוון שהיא מסייעת לביזור. מכיוון שאין השקעה כספית עצומה לכרייה משתמשים רבים נוספים יפעילו צמתים, וישמרו על הרשת מבוזרת יותר. משתמשים נוטים פחות לעבור פשוט למטבע אחר לצורך כרייה אם המטבע הנוכחי הופך להיות פחות רווחי, מכיוון שיש להם תמריץ להמשיך בהימור.

הכנסה פסיבית של PIVX

מכיוון ש- PIVX משתמש במנגנון Proof-of-Stake, כל מי שמחזיק מטבעות PIVX בארנק השולחן הרשמי של PIVX יכול להמר את מטבעותיו ולהרוויח מטבעות חדשים באופן פסיבי לחלוטין. אם תרצה לדעת כמה הכנסה פסיבית אתה יכול להרוויח פשוט תסתכל על הפקיד מחשבון תגמולים של PIVX.

הדבר הראשון שתצטרכו להפקיד ב- PIVX הוא להוריד את הארנק הרשמי של PIVX לשולחן העבודה כאן. הורד את הגרסה המתאימה למערכת ההפעלה שלך ואז התקן אותה. אל תבחר בארנק שולחן העבודה הקל אם אתה מתכנן להימנע.

אילו לקוחות PIVX להוריד

הורד את לקוחות PIVX

ההתקנה פשוט תדרוש ממך להסכים לספריית ההתקנה וללחוץ על “הבא” מספר פעמים. זה לוקח פחות מדקה.

לאחר מכן יוצג בפניך מסך השואל היכן לאחסן את ספריית הנתונים. כאן מאוחסנים נתוני הבלוקצ’יין. זה צריך מינימום של 1GB שטח פנוי. ספריית ברירת המחדל בסדר, ותוכלו ללחוץ על “אישור”. אם אתה מקבל הודעה מוקפצת מ- Windows Defender או אנטי-וירוס אחר פשוט לחץ כדי לאפשר גישה.

ארנק הליבה השולחני PIVX ישיק ויתחיל להוריד את הבלוקצ’יין. ההורדה הזו תימשך ככל הנראה מספר שעות לכל הפחות, אז פשוט תן לה לרוץ עד שהיא תושלם.

לקוח PIVX Desktop

ארנק הליבה השולחני ל PIVX

בזמן שאתה מחכה להורדת הבלוקצ’יין תוכל לקנות קצת PIVX מביננס, ביטרקס או Trade by Trade. לאחר שסונכרן את הארנק תוכלו להעבירו לארנק ה- PIVX החדש.

בשלב הבא תרצה להצפין את הארנק בכדי לשמור על אבטחתו. אתה עושה זאת על ידי מעבר ל”הגדרות “ולחיצה על” הצפן ארנק … “פעולה זו תיצור סיסמה בה אתה משתמש לפתיחת הארנק שלך. דאג לאחסן את הסיסמה במקום בטוח ובטוח.

כעת תוכלו לפתוח את הארנק באמצעות הסיסמה שיצרתם זה עתה. כשאתה עושה זאת סמן את התיבה שאומרת “לאנונימיזציה ולהימור”. הארנק ייפתח ואתה אמור לראות חץ ירוק קטן בפינה השמאלית התחתונה של תצוגת הארנק, מה שאומר שהארנק שלך מוכן בהצלחה.

אתה צריך לשמור על הארנק שלך פתוח ומחובר לאינטרנט 24/7 אם אתה רוצה לקבל את הפרס המלא. אם הארנק פתוח רק 30% מהיום תקבל רק 30% מהתגמול.

על פי מחשבון תגמולים PIVX, אם אתה מחזיק 1,000 PIVX (לפי שווי של 30 באוגוסט 2018 בערך 1,240 $), תקבל סביב 3.79 PIVX (בשווי של ~ 4.7 $) בערך כל 30 יום.

PIVX Masternodes

הזדמנות ממש טובה נוספת להרוויח יותר תשואות היא על ידי הפעלת מה שמכונה “masternode” ברשת PIVX. Masternodes הם למעשה צמתים סמכותיים ברשת שיבצעו שירותים שלא הושלמו על ידי שאר הצמתים ברשת..

ברשת PIVX, מאסטרינים אלה עוזרים לעסקאות אנונימיות ומיידיות וכן לוקחים חלק בהחלטות ממשל חשובות. על מנת להיות מסטרונודה ברשת PIVX אתה צריך להפקיד 10,000 PIVX. זה יוצג כבטוחה כדי לשמור על המודל הראשי “כנה”.

במחירים נוכחיים, המשמעות היא שאתה זקוק לפחות 12,400 דולר בכדי להפעיל את ה- masternode. אמנם זה עשוי להיות מעבר לתקציב של מי שרק התחיל את דרכו, אך זה מגדיל את תגמולי ההימור שלך במידה ניכרת. לדוגמא, אם אתה מהווה מינימום 10,000 PIVX, לא רק שתרוויח את 37.88 PIVX בגין ההימור, אלא שהם גם ירוויחו 53.92 PIVX תמורת הפרס של המוח..

לפיכך, אם אתה כבר מעריך יותר מ -7,500 PIVX, אז זה הגיוני יותר כלכלי להוסיף עוד 2,500 PIVX ולהפעיל masternode ולהרוויח את הפרס הנוסף. אם אתה רוצה להפעיל masternode אתה יכול לעקוב אחר מדריך ההתקנה כאן.

סיכום

בעוד ש- PIVX מעניין כמטבע פרטיות ועל התמקדותה בעסקאות כמעט מיידיות, בעלי PIVX רבים מעוניינים ביותר בתכונת ההימור שלה. וזה מובן מאחר שהוא בעצם מייצג דיבידנד פשוט להחזיק את המטבע בארנק פתוח.

היעדר השפעה סביבתית כבדה על ידי שיטת ההסכמה הוכחה של המימוש, עשוי לראות מטבעות רבים יותר שבוחרים בפרוטוקול קונצנזוס זה. זה יעניק למשקיעים הזדמנויות גדולות עוד יותר, אך כאחד מה- PIVX הראשונים והפופולריים ביותר יש יתרון מוחלט בשלב זה..

אם המטבע יכול להשיג משיכה כמערכת תשלומים, וזה הגיוני בשל תכונות הפרטיות שלו ועסקאות מהירות קלות, המחיר יכול להתגבר חזק. וזה אומר שמישהו שייכנס עכשיו יעשה דיבידנדים גדולים משמעותית בעתיד.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia ו- PIVX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map