סקירת Pionex: סקירה מלאה של Exchange

יש שם סוחרים רבים שמעוניינים להשתמש בבוטים למסחר, ואחרים שכבר משתמשים בהם בהצלחה. הבעיה עם בוטים היא שהם יכולים להיות קשים להגדרה ולהוספה למסחר שלך אם אין לך את הידע. אבל חילוף אחד הוא לתקן את זה על ידי הצעת בוטים מובנים!

הבורסה הזו היא פיונקס שבסיסה בסינגפור, ויש להם 12 בוטים למסחר שונים שניתן להוסיף לחשבונך, ללא שום צורך מצדך. אתה פשוט מגדיר את הבוט להיות מאומן ונותן לו לרוץ, ומפיק רווחים במקרים רבים תוך כדי כך. בכנות, הביצועים המדווחים על ידי משתמשים רבים מבוטים של Pionex הם באמת מרשימים.

לוגו של פיונקס

הבורסה הראשונה בעולם לקריפטוגרפים עם רובוטים מובנים. תמונה באמצעות בלוג Pionex.

לכן, אם חשבתם פעם לרוץ עם הרובוטים ונבהלתם מהמורכבות, חזרו ונסו לבוטים של פיונקס.

המתווך הושק רק בשנת 2019, אז הם עדיין לא ידועים מדי, אבל הם כבר עושים מעל 30 מיליון דולר בהיקף סחר יומי. לאור ההצלחה של הרובוטים שלהם, סביר להניח שגם הם לא יישארו לא ידועים לאורך זמן.

Pionex ייתן לך את הכלים הדרושים לך כדי להפוך את המסחר בקריפטו לאוטומטי. כל שעליך לעשות הוא לעבור לאתר שלהם, לפתוח חשבון, להפקיד ולתת לבוטים לרוץ. אם יש לך שאלות נוספות אם כי אתה במקום הנכון כיוון ששאר המאמר יצלול עמוק יותר מה זה Pionex, מה הם עושים ואיך הם עושים את זה.

סיכום פיונקס

אין זה מפתיע שבתחום ממוקד טכנולוגית כמו סוחרי מטבעות קריפטוגרפיים פנו לפתרונות טכנולוגיים למסחר שלהם. זה יוצר פופולריות מוגברת למסחר אוטומטי, או “מסחר בבוטים” כשמו כן הוא.

ישנן מספר פלטפורמות שהחלו להשתמש במפתחות API כדי לאפשר מסחר אוטומטי להתרחש 24 × 7. זו הקלה עבור סוחרים המשתמשים באותות טכניים מכיוון שמשמעותם שהם אינם מודבקים עוד למסכי המחשב שלהם, צופים בכל טיק של השווקים..

הבעיה הגדולה ביותר במסחר בבוטים תמיד הייתה המורכבות הכרוכה בכך. גם אם אינך יכול לתכנת אותם בעצמך, אתה צריך שיהיה לך רקע כלשהו בתכנות על מנת לפקח על הבוט ולבצע שינויים בקוד שלו אם השווקים משתנים. ואז הייתה עלות הקנייה או השכרת הבוטים מיוצריהם. במובנים מסוימים זה היה פשוט יותר צרות ממה שהיה שווה.

בחר בוט Pionex

כל כך הרבה בוטים שונים לבחירה. תמונה באמצעות הבלוג של Pionex

Pionex שינתה את כל זה כשהושקה בשנת 2019 עם בוטים מסחריים מובנים בחינם. הם מספקים את הרובוטים, והם מספקים אותם בחינם. כל מה שאתה משלם הוא עמלת המסחר הקטנה, בדיוק כפי שהיית עושה בכל בורסה בעת מסחר ידני.

יתרה מכך, לא ניתן לבחור בבוט אחד או שניים בלבד. זה אפילו לא שישה בוטים. לא, Pionex מציעה שנים עשר בוטים למסחר שונים, שכולם פועלים על אלגוריתמים שונים ומכוונים לתנאי שוק שונים.


ובניגוד לאחרים שעשויים לגבות מאות דולרים עבור בוט אחד בלבד, פיונקס מציעה לכל שנים עשר הרובוטים שלהם לגמרי בחינם. כל מה שאתה משלם הוא עמלת המסחר של 0.05%. שזה עמלה די נמוכה בהשוואה למתווכים אחרים שלא מציעים בוטים למסחר בחינם.

המתווך מתחבר עם Binance ו- Huobi גם לצורך נזילות, כך שלא תצטרך לדאוג שהבוט שלך יתרסק ונשרף בגלל חוסר נזילות. למעשה, פיונקס הוא אחד המתווכים הגדולים בינאנס.

רגולציה וביטחון

הצוות שעומד מאחורי בורסת פיונקס הוא BitUniverse קְבוּצָה. BitUniverse הוא אפליקציית בוט תיק קריפטו אוטומטית ומסחר בוט-אפליקציה ואפליקציית תיק הצפנה הפופולרית ביותר בדרום קוריאה, אינדונזיה וטייוואן.

בזכות גודלה והישג ידה של חברה זו פיונקס הצליחה להשיג רגולציה, והעניקה לכל לקוחותיה את השקט הנפשי בידיעה שיש פיקוח על פעילויות המתווך..

רישיון Pionex MSB

Pionex היא בורסת המטבעות הראשונה עם מטבעות מסחר מובנים כדי לקבל רישיון MSB. תמונה באמצעות הבלוג של Pionex.

סוחרים יכולים להיות רגועים בידיעה ש- Pionex מוסדרת הן בסינגפור והן בארה”ב. באפריל 2020 הוענק ל- Pionex רישיון MSB (Money Services Business) בארה”ב על ידי רשת אכיפת הפשעים הפיננסיים של משרד האוצר האמריקני (FinCEN)..

זה אותו רישיון שקיבלו בינאנס, חובי וחילופי בורסות מרובים. Pionex היא בורסת הקריפטו הראשונה עם בוטני מסחר מובנים שקיבלה רישיון MSB אמריקאי זה.

בוני מסחר של פיונקס

פיונקס היא הבורסה הראשונה שמתמקדת אך ורק במסחר עם בוטים, אז נתחיל בהסתכלות על שנים עשר הבוטים השונים. אנו יודעים שזהו בשר העניין!

 • GRID Bot (רשת Bot Bot) – The GRID Bot הוא בוט המסחר המקורי מבית Pionex שנראה להרוויח מתנודות שוק רגילות. משתמשים מגדירים טווח לבוט וזה עובד לקנות נמוך ולמכור גבוה בטווח שצוין.
 • Bot Futures Arbitrage Bot – הודות לשוק העתידי התמידי בקריפטו יש לעתים קרובות הסיכוי להרוויח מעסקאות ארביטראז ‘שמנצלות את ההבדל בין המחיר בשוק החוזים העתידיים למחיר הספוט של הקריפטו. ה- Bot Futures Arbitrage Bot מכוון לרווחים של 15-50% באפריל עם אסטרטגיית ארביטראז ‘בסיכון נמוך במיוחד.
 • Infinity Grids Bot – מכיוון שה- GRID Bot הוא הטוב ביותר לשווקים צדדיים, יתכן שהרווחים יוחמצו אם השוק יתחיל להתפתח. זה המקום בו אינפיניטי GRIDS בוט שימושי. זה עובד באופן דומה ל- GRIDS Bot, אך אין לו מגבלת טווח עליונה.
 • בוט רשת ממונפת – שילוב ה- Bot של GRID עם הלוואות מרווח הוא כיצד ה- Bot Levered Grid מגביר את התוצאות שתקבל מה- GRID Bot המקורי. מינוף זמין כ -1.2x, 1.5x, 2x ו- 3x, מה שמגדיל את הרווחים הפוטנציאליים שאתה יכול להרוויח כאשר הבוט שלך נסחר 24×7.
 • בורג רשת שוליים – Bot Grid Grid מאפשר לך להשאיל את ה- BTC או ה- USDT שלך ולהרוויח תשואה נוספת תוך כדי רווח מאסטרטגיית Bot Bot..
 • בוט רשת הפוכה – ה- Bot Reverse Grid משמש להגדלת האחזקות שלך ככל שהמחיר יורד. היא תמכור מטבעות כאשר המחיר יגיע לשיאים, ואז תחזור לממוצע כנסיגת מחירים. זה מחמיא לאסטרטגיית GRID בכך שהוא מגדיל את סך אחזקות המטבעות שלך.
 • בוט רשת מנוגדת ממונפת – ה- Bot Reverse Grid Bot עובד בצורה זהה לחלוטין ל- Bot Reverse Grid, אולם הוא מוסיף מינוף לתוצאות מסחר בעלות על. סוחרים יכולים לבחור בין מינוף 1.2x, 1.5x, 2x ו- 3x כדי להגביר את תוצאות המסחר.
 • בוט סחר חכם – ה- Bot Trade Smart יאפשר לך להיכנס למגמות השוק ולאסוף רווחים מבלי לחשוף את חשבונך לסיכונים מוגזמים. הוא משלב קנייה ומכירה במקביל לעצירות קבועות או נגררות כדי להגביל את הסיכון בשוק.
 • מכירת בוט נגררת – הימנע ממכירה מוקדמת מדי בשוק שאיבות. Bot Bot למכור נגרר מאפשר לך להפסיק את כל ההזמנות שלך, ולהגביל את ההפסדים הפוטנציאליים אם השוק יתהפך פתאום..
 • נגרר לרכוש בוט – הכלי הטוב ביותר לקניית המטבלים. ה- Bot Buy Trailing ימשיך להוסיף למיקום שלך ככל שהמחיר יורד, ואז יפסיק לקנות ברגע שמגיעים לתחתית והמחיר יחלוף לאחור ומתחיל לכוון גבוה יותר..
 • DCA Bot (ממוצע עלות דולר) – הבוט הממוצע בעלות הדולר מאפשר לך לקבוע קנייה חוזרת במרווחים. הרכישות מתבצעות על סמך זמן ולא מחיר, מה שמעניק לך מחיר ממוצע טוב יותר לאורך זמן. Pionex מאפשר לך לבחור אחד מחמשת מרווחי הזמן הבאים לאסטרטגיית DCA: 10 דקות, שעה אחת, יום אחד, שבוע וחודש אחד.
 • TWAP Bot – ה- TWAP Bot הוא דרך מצוינת לקנות או למכור כמויות גדולות של קריפטו מבלי להשפיע על מחיר השוק. לעתים קרובות לווייתנים משתמשים באסטרטגיה זו כאשר הם מעמיסים או פורקים את המזוודות. בעיקרון ה- TWAP Bot הוא דרך לבצע הזמנה אחת גדולה כמו הזמנות קטנות יותר לאורך תקופת זמן מסוימת.

כפי שאתה יכול לראות שלכל אחד מהבוטים שמציעה Pionex יש יעדים שונים ושימושים שונים. כאשר תנאי השוק משתנים, זה יכול גם להיות מועיל לשנות את בוט המסחר שמשמש כשכל אחד מהם עובד הכי טוב בתנאי שוק שונים. למטה תוכלו לראות את סוגי ההחזרים האפשריים.

לוח תוצאות Pionex

התשואות השנתיות מבוטים אלה הן לא פחות ממדהימות. תמונה באמצעות Pionex.com

שימו לב גם שהבוטים הממונפים לא רק מגדילים את הרווחים, אלא גם יגדילו את כל ההפסדים, אז אנא השתמשו בהם בזהירות ובדיסקרטיות..

מנוע מצטבר נזילות

פיונקס מסוגלת להפעיל את הרובוטים שלה 24 × 7 מכיוון שהיא הבורסה הראשונה שמאגרת את הנזילות הן מבינאנס והן מ- Huobi Global. על ידי שילוב הנזילות משתי הבורסות העולמיות המובילות, פיונקס מצליחה להבטיח שהוא תמיד יכול להתאים להזמנות שהבוטים צריכים להמשיך לבצע..

על פי ה- CTO של Pionex בערך 60% מהפקודות Binance ו- Huobi מצטברות וזמינות לבוטים ולסוחרים של Pionex. הסיבה שזה לא 100% היא שתמיד יש כמה הזמנות מזויפות בספרי ההזמנות. אבל אפילו 60% מהנזילות משני הברוקרים האלה מספיקים כדי להבטיח שרובוטים המסחריים האוטומטיים של Pionex יוכלו לבצע כראוי..

עמלות מסחר נמוכות ב- Pionex

מכיוון ש- Pionex היא יצרנית שוק של Binance ו- Huobi Global (ואחת הלקוחות הגדולים ביותר שלה) היא נהנית מדמי מסחר נמוכים במיוחד משתי הבורסות. כך פיונקס יכולה להציע דמי מסחר של 0.05% בלבד לכל העסקאות. ועדיין לספק לסוחרים בוטים למסחר בחינם תוך שהם נהנים מהנזילות העצומה של בינאנס וחובי.

בנוסף לדמי המסחר יש עמלות משיכה, אך אלה בעצם דמי הרשת עבור כל מטבע. עמלת המשיכה שונה ממטבע למטבע, אך ניתן לראות את לוח הזמנים המלא כאן.

דמי פיונקס

ל- Pionex יש כמה מהעמלות הנמוכות ביותר בסביבה. תמונה באמצעות Pionex.com

ואלו שהם לווייתנים יכולים ליהנות מתוכנית יצרנית השוק של Pionex. כל מי שיש לו יותר מ -150,000 USDT (או שווה ערך בקריפטו אחר) המופקד ב- Pionex יכול להגיש בקשה לתוכנית, שמעניקה 0% דמי יצרן. דמי הלוקח נשארים ב -0.05%.

שימו לב כי ניתן להגיש מועמדות לתכנית רק מה -1 עד ה -10 בכל חודש. לאחר מכן נבדקים חשבונות ב -1 לחודש כדי לראות אם הם כשירים לתכנית. כדי להגיש מועמדות שלח את חשבון Pionex ופרטי הקשר שלך (WeChat, LINE, Telegram, Facebook) אל [email protected], ולהגיד שאתה רוצה להגיש בקשה להיות Maker Maker.

נכסי פיונקס

פיונקס הוא יותר מסתם מתווך עם בוטים למסחר. הם תומכים גם במסחר ידני רגיל, וזה עדיין אטרקטיבי לאור העמלות הנמוכות שלהם. ותוכלו לבחור ביותר מ -120 מטבעות קריפטוגרפיים שונים ומאות זוגות מסחר.

זוגות מסחר של פיונקס

יש ממש מאות זוגות לבחירה עם תשואות מדהימות. תמונה באמצעות Pionex.com

ורק תסתכל על התשואות השנתיות האלה!

כיצד להשתמש בוט GRID ב- Pionex

ה- GRID Bot הוא בוט המסחר המקורי מבית Pionex והוא נשאר גם הפופולרי ביותר. על מנת למנוע מאמר זה להימשך זמן רב מדי, נבדוק כיצד הגדרת ה- GRID Bot מוגדרת ומוגדרת. לקבלת הוראות להגדרת 11 הרובוטים המסחריים האחרים, עיין ב בלוג Pionex.

אמנם יש כמה פלטפורמות אחרות המציעות בוטים למסחר (3Commas, Bitsgap, TradeSanta וכו ‘), Pionex הייתה הראשונה וכל האחרים העתיקו את ממשק המשתמש / UX ששימש את Pionex. לכן, ברגע שתדעו להוסיף ולהגדיר תצורה של Bot Bot ב- Pionex, תוכלו כנראה להבין כיצד להגדיר את הרובוטים גם במקומות אחרים. אבל למה לטרוח כשפיונקס מציעה כל כך הרבה בוטים למסחר בחינם, ודמי מסחר כל כך נמוכים?

השימוש בבוט המסחר של GRID פשוט למדי ומתחיל בכניסה לחשבון Pionex שלך, או ביצירת כזה אם עדיין אין לך כזה. אפשר גם להתחבר באמצעות אישורי BitUniverse שלך ​​אם יש לך חשבון שם. אם אתה אכן צריך ליצור חשבון זה די מהיר וקל. כפי שאתה יכול לראות, טופס ההרשמה ייקח פחות מ- 30 שניות.

טופס הרשמה של Pionex

תהליך רישום מהיר פשוט. תמונה באמצעות Pionex.com

אם ברצונך להגדיל את מגבלות ההפקדה והמשיכה שלך מאוחר יותר, תוכל להשלים את תהליך KYC, אך אין צורך בכך. לאחר יצירת חשבונך תוכל להפקיד ולהתחיל. Pionex מקבל פיקדונות ב- BTC, USDT, ETH ו- 36 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים החל מינואר 2021.

עכשיו בואו נגדיר את בוט המסחר הראשון שלנו עם GRID.

התחבר ובחר Grid Trading Bot מרשימת כלי המסחר.

סחר ברשת פיונקס

הגדרת הבוט הראשון שלנו למסחר GRID. תמונה באמצעות Pionex.com

Pionex מאפשר לך לבחור אחד משני הסוגים של רשת Bot Bot: “השתמש באסטרטגיית AI” ו”הגדיר את עצמי “.

אם אתה בוחר “השתמש באסטרטגיית AI”, Pionex AI יועץ יציע קבוצה של פרמטרים עבורך. הפרמטרים חושבו מהבדיקה האחורית בשבעה הימים האחרונים. תראה את טווח המחירים והרווח המומלצים לרשת כתצוגה מקדימה.

כל שעליך לעשות הוא להשתמש במחוון כדי לבחור כמה מהכספים שלך תרצה להשתמש עבור Bot Bot. שים לב כי המינימום שאתה יכול להגדיר הוא 35% וזה דורש 350 USDT. לאחר שעשיתם זאת פשוט לחצו על CREATE והבוט יתחיל לסחור ולהפיק עבורכם הכנסה פסיבית.

אם אתה בוחר “קבע את עצמי”, יהיה עליך להזין 4–5 פרמטרים: מחיר הגבול העליון, מחיר הגבול התחתון, מספר הרשתות, הסכום לרשת ומחיר הפסד הפסד (אופציונלי). אם אתה יודע מה אתה עושה אתה באמת יכול לחייג לדברים באמצעות הגישה הידנית. אם אינך רוצה להיות מוטרד, אסטרטגיית ה- AI מחזירה תשואה שנתית צפויה של מעל 130% (נכון ליום 22 בינואר 2021). זה די טוב להגדיר אותו ולשכוח את זה.

אסטרטגיית רשת Pionex

לוקח פחות מדקה להקים את אחד הרובוטים האוטומטיים ב- Pionex. תמונה באמצעות Pionex.com

אחד מהבוטים שנוצר הוא יופיע בתחתית לוח המחוונים שלך. תוכל לראות את הרווח הכולל ואת הרווח היומי בזמן אמת במבט חטוף בכל עת. ניתן גם ללחוץ על כפתור DETAIL בצד ימין הקיצוני כדי לעבור למסך פרטי Bots, שטעון במידע.

פרט בוטים

גישה נוחה לכל פרטי הבוט שלך ישירות ממרכז השליטה. תמונה באמצעות Pionex.com

כיצד פועלת רשת בוט רשת “אסטרטגיית AI”

 1. ראשית הבוט בוחן את תנודתיות המטבע בשבעת הימים הקודמים. הוא משתמש בזה כדי לקבוע את הגבולות העליונים והתחתונים לטווח שישמש לאסטרטגיית הבוט של GRID.
 2. לאחר מכן הוא מחלק את הסכום שהקצית לצמד המסחר שנבחר. קראו לזוג ההיפותטי הזה XXX / YYY. מחצית ההשקעה שלך תעבור ל- XXX וחצי תעבור ל- YYY.
 3. ואז הוא מגדיר רשת של הזמנות קנייה ומכירה מוגבלות בטווח שצוין. אלה גורמי הסחר.
 4. כאשר עליות המחירים הבוט מוכר את XXX כאשר מגיעים לרמות ההדק, לוקח רווחים ב- YYY בדרך למעלה. לאחר שהמחיר יתהפך, הבוט ירכוש YYY בזמן מכירת XXX. הבוט ימשיך לעשות זאת כל עוד המחיר יישאר בטווח שקבע ה- AI.

כיצד עובד רשת בוט במצב הגדר את עצמי

מצב הגדר את עצמי מאפשר לך להגדיר את כל הפרמטרים בעצמך. זה אומר שאתה מסוגל לשנות את הגבולות העליונים והתחתונים של הטווח, את מספר הרשתות המשמשות ואת המרחק בין הרשתות.

לבעלי הידע והמיומנויות המתאימים הדבר מאפשר לסוחר לבצע התאמות על סמך הידע שלהם. שים לב שכשעובדים במצב ידני המרחק בין הרשתות חייב להיות גדול מגודל העמלה כפול שניים כדי שהבוט יוכל לסחור ברווחיות..

עקוב אחר הביצועים שלך

מסך הפרטים נותן לך את כל המידע לגבי בוטים המסחר שלך, הן הרובוטים האוטומטיים והן אלה שיצרת באופן ידני. זה גם מאפשר לך להסתכל על הזמנות, עסקאות, הפרמטרים המשמשים בכל בוט, ושחרור רווח. אחרון זה מאפשר לך לקחת כל רווח שנוצר על ידי בוט המסחר שלך.

פרטי בוטיק Pionex

כל הנתונים והמידע שאתה צריך במבט אחד. תמונה באמצעות Pionex.com

אפליקציות Pionex לנייד

Pionex הופכת את פלטפורמת המסחר שלה לזמינה כאפליקציה מבוססת אינטרנט, אך יש לה גם גרסאות מבוססות אנדרואיד וגם iOS. בנוסף המתווך פועל לפי הכלל הראשון לנייד, כלומר כל תכונות ועדכונים חדשים מתפרסמים תחילה לאפליקציות הסלולריות לפני עדכון האפליקציה האינטרנטית..

Pionex Mobile

ל- Pionex חשיבה ניידת ראשונה. תמונה דרך חנות Google Play.

לאפליקציות Pionex יש עיצוב יוצא מן הכלל, והסוחרים ימצאו אותם פשוטים ואינטואיטיביים. הם גם מדורגים מאוד על ידי משתמשים, עם גרסת iOS בחנות אפל דירג 4.8 כוכבים מתוך 5, בעוד ש- גרסת אנדרואיד זמין בחנות Google Play מדורג 4.5 מתוך 5 כוכבים.

חינוך בפיונקס

אמנם אין פיוניקס חינוכי כללי בפיונקס, אך הם מספקים מידע וחינוך מפורט לגבי הכלים והבוטים שלהם.

כדי שתוכלו ללמוד כיצד להגדיר ולהשתמש בכל אחד מעשר הרובוטים המסחריים בקלות בלוג Pionex, אך אם אתה מחפש מידע כללי בנוגע לניתוח טכני של תרשימים, או אם אתה זקוק לחדשות והתראות תצטרך לחפש מקום אחר.

יש גם נרחב סעיף שאלות נפוצות מופעל על ידי Zendesk, ותוכלו למצוא שם את התשובות לשאלות נפוצות רבות. שוב, אלו שאלות ספציפיות ל- Pionex, ואם אתה זקוק לחינוך בסיסי למסחר תצטרך לחפש מקום אחר.

שירות לקוחות Pionex

Pionex מציעה תמיכת לקוחות רק באמצעות מברק ודואר אלקטרוני. אמנם זה עשוי להרתיע משתמשים מסוימים, אך דיווחים מקוונים טוענים שתמיכת לקוחות היא די טובה. כשבדקנו את ערוצי התמיכה בדוא”ל עם כמה שאלות בסיסיות, כן קיבלנו תגובה מהירה. הסיבה לכך היא כי התמיכה ניתנת על ידי חברת האם BitUniverse. כשמסתכלים בערוץ הטלגרם זה נראה יותר כמו שרשור פורום לסוחרים מאשר ערוץ תמיכה.

שירות לקוחות Pionex

אין הרבה אפשרויות להגיע לתמיכת לקוחות, אך נראה שאיש לא מפריע לו. תמונה באמצעות Pionex.com

אולי אנחנו מיושנים, אבל היינו מאוד רוצים אם תהיה דרך ליצור קשר ישירות עם התמיכה. מספר טלפון יהיה מצוין, אבל אפילו אפליקציית צ’אט מקוונת תהיה עדיפה על פני התמיכה הנוכחית בטלגרם / דוא”ל.

סיכום

אולי החלק המרשים ביותר ב- Pionex הוא היכולת להשתמש בבוטים AI מחוץ לקופסה כדי להרוויח. ושהבוטים המוצעים הם לגמרי בחינם, כאשר פיונקס שומרת רק על דמי מסחר קטנים.

למעשה, כאשר Pionex הושקה בשנת 2019 הם עשו זאת בקידום תוך שימוש בביטוי “משתמשים שומרים על הרווחים, אנחנו לוקחים את ההפסד.” זה נכון, הם לקחו הפסדים כלשהם עבור משתמשים שהריצו את הרובוטים שלהם במצב אוטומטי. עכשיו זה ביטחון במוצר שלך.

אם המסחר האוטומטי הוא הקטע שלך אז אתה באמת צריך לבדוק את Pionex. אנו חושבים שזה יסתיים כבחירה המובילה שלך למסחר בבוטים. לא רק שהרובוטים חופשיים לשימוש, ורווחיים לאתחול, הם פשוט פשוטים כל כך לשימוש. אין יותר צורך לדאוג להגדרת מפתחות API או להתמודדות עם הביצועים הלא יציבים שלהם.

Pionex הוא פיתרון פשוט אמיתי למסחר אוטומטי. אתה יכול באמת להירשם לחשבון, לבצע הפקדה ולהקים מספר דקות של בוט למסחר GRID.

תוכלו גם להעריך את העמלות הנמוכות ב- Pionex. והם אכן מאפשרים מסחר ידני, כך שאם אינך רוצה להשתמש בבוטים המסחריים אתה עדיין יכול לנצל את דמי המסחר הנמוכים המוצעים.

אלה חדשים המסחר האוטומטי בבוטים יהנו באמת מהביצועים של בוטים המסחריים הללו, ומהיעדר דמי מנוי יקרים ודמי מסחר גבוהים. נסה ולראות אם אתה לא מכור בקרוב.

אַזהָרָה ⚡️: מסחר במוצרים עתידיים ממונפים הוא מסוכן להפליא. ודא שאתה נוהג בניהול סיכונים הולם

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me