הדרכים הטובות ביותר לקנות ביטקוין עם PayPal: מדריך למתחילים

רכישת ביטקוין הפכה קלה משמעותית בשנים האחרונות. מספר גדל והולך של בורסות, תהליכי רכישה פשוטים ומבחר גדול יותר של אמצעי תשלום אומר שאנשים מסוגלים להשיג קצת ביטקוין, גם כאשר הם אינם נוטים טכנית.

אחד ממעבדי התשלומים המובילים בעולם הוא Paypal, כך שזה לא אמור להפתיע שאנשים רבים היו רוצים להשתמש ב- Paypal כדי לקנות ביטקוין. למרבה הצער, מדיניות החיוב החוזר של Paypal המאפשרת לבטל חיובים בקלות, בשילוב עם האופי הבלתי הפיך של עסקאות ביטקוין, פירושו שאין הרבה בורסות שמוכנות לקבל את Paypal.

ישנן מספר דרכים לרכוש ביטקוין באמצעות Paypal, אך הן אינן פשוטות או קלות כמו השיטות הפופולריות ביותר לרכישת ביטקוין. זה יכול להיעשות בכל זאת, ובגלל זה הקמנו מדריך זה לשלוש הדרכים הטובות ביותר לקנות ביטקוין עם Paypal.

3 דרכים לרכוש ביטקוין באמצעות PayPal

יש כיום שלוש אפשרויות לרכישת ביטקוין באמצעות Paypal:

  1. שוקי עמיתים לעמית (P2P) – אלה דומים לבורסות, אך במקום לשמש כצד שלישי בעסקת החליפין הם פשוט קיימים כדי לאפשר לקונים ומוכרים למצוא זה את זה ואז לבצע עסק בנפרד מהבורסה. שווקי P2P אלה היו הדרך הראשונה להחליף פיאט בביטקוין, והם נשארים פופולריים בזכות הדגש שלהם על ביזור, פרטיות ואנונימיות. מכיוון שהקונים מחליטים באיזו אמצעי תשלום לקבל ניתן למצוא קונים שיקבלו את Paypal בשוקי P2P.
  2. חילופי מטבעות קריפטוגרפיים – כמעט ואין חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שממשיכים לקבל את Paypal מכיוון שרובם נשרפו מוקדם בקיומם בגלל החזרים כספיים של Paypal. בימים אלה יש רק חילוף אחד שעדיין מקבל את Paypal בצורה סביבה.
  3. פלטפורמות הלוואות עמית לעמית (P2P) – הלוואות עמית לעמית הן פיתוח חדש למדי ומשתמשים גילו שהם יכולים להשתמש בפלטפורמות אלה כדי ללוות ביטקוין ואז לשלם מיד את ההלוואה באמצעות חשבון Paypal. זה פיתרון ייחודי למי שרוצה להשתמש ב- Paypal לרכישת ביטקוין.

להלן תוכל למצוא דוגמה ומדריך לפלטפורמה בכל אחד מסוגי השירות לעיל.

שוק P2P: LocalBitcoins

LocalBitcoins הוא כמעט בוודאות שוק ה- P2P הידוע ביותר לרכישה ומכירה של ביטקוין. זה היה אחד הראשונים מסוגו, שהחל בשנת 2012. בתחילה, הוא נועד לחבר בין אלה שהיו קרובים מבחינה גיאוגרפית להיפגש פנים אל פנים כדי להחליף ביטקוין בנכסים פיאטיים או אחרים. בימים אלה הוא גדל ועם שירות נאמנות בשימוש, תוכלו למצוא קונים או מוכרים מרחבי העולם.

LocalBitcoins קנו ביטקוין

מציאת מוכרי PayPal ב- Localbitcoins

אמנם יש צורך בזהירות מסוימת מכיוון שאתה מתחבר למשתמשים מכל רחבי העולם, השירות נקט בצעדים רציניים כדי להיות מאובטח ככל האפשר, ובשנת 2019 השימוש ב- LocalBitcoins הוא די בטוח ומאובטח הודות לשירות הנאמנות הנ”ל מערכת מוניטין של מוכרים.


שימוש ב- LocalBitcoins לרכישת ביטקוין עם Paypal הוא תהליך די פשוט וקל. כמו כל שירות, זה מתחיל ביצירת חשבון. לאחר שתאמת את כתובת הדוא”ל שלך כדי לאשר את חשבונך, אתה מוכן לקנות קצת ביטקוין.

יש טופס חיפוש המאפשר לך לסנן לפי מדינה, מטבע ואמצעי תשלום. המדינה תהיה ברירת המחדל למדינתך, ולגבי המטבע תבחר במטבע המקומי שלך ובחר Paypal כאמצעי התשלום.

לאחר הגשת החיפוש תוצג בפניכם רשימת מוכרים העומדים בקריטריונים שלכם. כשאתה בוחר מוכר יש כמה מדדים חשובים שעליך לחפש:

  1. חפש ציון משוב קרוב ל 100% ככל האפשר.
  2. יותר עסקאות ונפחי סחר גבוהים יותר טובים.
  3. בדוק את מגבלות הסחר של המוכר כדי להבטיח שהם יוכלו למלא את ההזמנה שלך.
  4. בדוק בתנאי התשלום כדי לראות כמה זמן אתה צריך להשלים את הצד שלך בעסקה.
  5. קרא את תנאי המוכר. חלק מהמוכרים דורשים גם מוניטין של קונה מינימלי, כך שתצטרך להעביר אותם עד שתבצע כמה עסקאות ותגדל את המוניטין שלך.

פרופיל מוכר של Localbitcoins

פרופיל של מכר מוביל ב- Localbitcoins

לאחר בחירת מוכר אתה מתחיל את הרכישה על ידי לחיצה על כפתור “קנה”. זה מעלה טופס שבו אתה יכול להזין את סכום הרכישה שלך וכל הערה אחרת שיש לך למוכר. מנקודה זו ואילך עליך לתקשר עם המוכר רק דרך פלטפורמת LocalBitcoins. אם אתה מתקשר מחוץ לפלטפורמה אין שום תיעוד במקרה של סכסוך.

האם תבין שיש עלות לרכישת ביטקוין עם Paypal. עלות זו היא פרמיה גבוהה מאוד מרוב המוכרים. במקרים מסוימים זה יכול להיות עד 20% מעל מחיר הספוט של הביטקוין. אחת הדרכים להימנע מפרמיות אלה ועדיין להשתמש ב- Paypal היא למשוך מזומן מחשבון ה- Paypal שלך ולהשתמש במזומן זה כדי לשלם עבור ביטקוין ב- LocalBitcoins..

שוק P2P: Paxful

אם אתה מחפש אלטרנטיבה ל- Localbitcoins אז משוגע הוא כנראה ההימור הטוב ביותר הבא שלך. כמו localbitcoins, זהו שוק עמית לעמית בו תוכלו לקנות ביטקוין מהמוכרים המקוונים.

יהיה עליך ליצור חשבון Paxful על מנת לקחת חלק בשוק. יהיה עליך להיות גם בעל חשבון PayPal מאומת בארה”ב. אתה יכול להשיג חשבון מאומת בפייפאל בהנחה שקישרת את חשבון הבנק שלך, כרטיס האשראי והגשת תיעוד מזהה כלשהו.

השימוש ב- Paxful עובד באותה המידה כפי שהיית עושה עם Localbitcoins. יהיה עליך לחפש את העסקאות הטובות ביותר בהתאם לקריטריונים שלך. להלן חיפשנו את כל ההצעות הזמינות לרכישת PayPal בסכום שבחרנו.

אבל Bitcoin PayPal Paxful

רשימת מוכרי ביטקוין שמקבלים PayPal

כל אחת מהרישומים תגלה מה הם דורשים ממך לפני שהם יאשרו את הרכישה. כמו במקרה של שווקי P2P אחרים, תרצה לוודא שאתה משתמש במוכר בעל מוניטין טוב בקהילה. להלן פרופיל המוכר של המוכר המדורג ביותר ב- Paxful על פי הקריטריונים שלנו.

אבל Bitcoin PayPal Paxful

דירוג מוכר של ביטקוין פקספול

כפי שאתה יכול לראות, ROIWITHME אומתה וסיימה מעל 19,000 עסקאות בפלטפורמה. הדירוג שלו די מצוין גם עבור מוכר P2P. עם זאת, אם אתה מתכוון לסחור עם מוכר זה אז הוא יזדקק להעתק של תעודת הזהות שלך.

לבסוף, ל- Paxful יש גם שירות נאמנות שימושי בו תוכלו להשתמש כדי להקל על העסקה. כמובן שכאשר אתה משתמש ב- PayPal המוכר פחות נוטה למשוך מהיר. הסיבה לכך היא הגנות הקפדניות שהקונים יישמו.

המרת מטבעות קריפטוגרפיים: VirWoX

VirWoX קיים עוד לפני שנוצר ביטקוין, שהחל בשנת 2007 כמחליף למטבעות משחק וירטואליים. מטבע המשחק הגדול ביותר בו הוא תומך הוא Second Life Lindens (SLL) מהמשחק Second Life. משתמשים יכולים לקנות SLL בדרכים רבות, כולל עם Bitcoin ועם Paypal. זה הוביל לדרך ייחודית לקנות ביטקוין באמצעות Paypal.

השימוש ב- VirWoX אינו קשה, אך התהליך ארוך וסיבוב, והוא יקר.

קניית SSL עם PayPal

חילופי VirWox ב- Second Life Lindens

כמו בכל פלטפורמה אתה מתחיל ביצירת ואימות חשבון. אתה מקבל סיסמה זמנית שיש לשנות תוך 24 שעות כדי להפעיל את חשבונך.

לאחר הפעלת חשבונך תוכל לבצע הפקדה לחשבון VirWoX שלך. הם מקבלים USD, EUR, GBP ו- CHF ללא עמלות. אם אתה משתמש במטבעות אחרים יהיו דמי המרה נוספים.

יכול להימשך עד 48 שעות עד שההפקדה מתבצעת ואז אתה מוכן לבצע את ההחלפה הראשונה, שהיא פיט עבור SLL. לאחר רכישת SLL תחזור לבורסת VirWoX ותחליף את SLL שלך ב- BTC. לאחר השלמת העסקה אתה רשאי לשלוח את ה- BTC לכל ארנק חיצוני.

בנוסף לזמן שתבזבזו בשיטה זו יש גם עמלה בשיעור 10% שמטילה VirWoX על רכישות ב- Paypal.

הלוואות עמית לעמית: xCoins

שוקי הלוואות עמית לעמית הם חדשים, והם גם הופיעו כדרך לקנות ביטקוין עם Paypal. שוק ההלוואות של P2P פועל בכך שהוא מאפשר למחזיקי ביטקוין להציע את מטבעותיהם בהשאלה ולקבל תשלום ריבית על סכום ההלוואה החוב.. מטבעות יקבל את Paypal להחזר הלוואות, מה שמאפשר ללוות ביטקוין ואז לשלם את ההלוואה באמצעות Paypal, שבעצם קונה ביטקוין עם Paypal.

PayPal בהלוואות xCoin

כיצד עובד הלוואות xCoin עם PayPal

אתה מתחיל כרגיל ביצירת חשבון ב- xCoins. לאחר הגשת טופס ההרשמה אתה מקבל קוד מ- xCoins בדוא”ל. אתה משתמש בקוד זה כדי להשלים את ההרשמה באתר xCoins, ולאחר מכן תתבקש להזין סיסמה לבחירתך, המדינה והמדינה / המחוז / המחוז שלך ומספר הטלפון שלך כדי לאפשר אימות דו-גורמי.

לאחר השלמתם תוכלו להתחיל ללוות ביטקוין. המגבלה הראשונית היא $ 100 ליום, שעולה עם הזמן. עד 90 יום תוכלו ללוות 1,000 דולר BTC ליום. כמו שתי הדוגמאות לעיל, רכישת ביטקוין באמצעות Paypal ב- xCoins היא יקרה ויכולה לעלות לך עד 25-30% בעמלות.

סיכום

למרות שאתה יכול לקנות ביטקוין עם Paypal, זה יכול להיות די יקר. תחילה תהיה מוגבלת בכמות שאתה יכול לקנות, ואין הרבה אפשרויות לפלטפורמות לבצע את הרכישה. עם זאת, אם תצטרך להשתמש ב- Paypal, תשמח לקבל את המידע.

הפלטפורמה הטובה ביותר עבורך תלויה בצרכים שלך. בדוק כל אחד מהם וראה מי נראה שהכי טוב. כולם שונים ובעוד LocalBitcoins עשוי להיות הטוב ביותר עבור אנשים מסוימים, אחרים יעדיפו xCoins או VirWoX או Paxful.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia & פייפאל

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map