מנהיג חברתי חסילוני עצור-עקוב

>

במהדורה שפרסמה לאחרונה, גילגלנו תמיכה בתכונת עצירת הפסד בתיק. כאשר הביצועים של התיק שלך תואמים את סף ההפסד של התיק, שרימפי תבצע באופן אוטומטי את העסקאות כדי למכור את התיק שלך לדולרים או למטבע אחר..

למרות שההשקה של תכונה זו הייתה מוצלחת מאוד, מצאנו נושא משותף מהבקשות שקיבלנו. נושא זה היה שאנשים רצו לראות את תכונת עצירת הפסד בתיק מורחבת למנהיגים חברתיים.

במקום לעקוב אחר ביצועי אסטרטגיית אוטומציה בלבד, מעקב אחר עצירה יפקח על ביצועיו של מנהיג ויבצע “עצור מעקב” אם המנהיג יתפקד בצורה גרועה..

בדומה להפסקת הפסד, סטופ-עקוב סוחר את כל תיק הנכסים שמוקצה כיום על ידי המנהיג לדולר. בנוסף לשלוף את תיק ההשקעות שלך מהשוק, ה- stop-follow גם יפסיק מיד להעתיק עסקאות מהמובילה. בשלב זה תיק העבודות שלך כבר לא יעקוב אחר המנהיג.

אנו מבינים שזה יכול לקרות בהתראה של רגע, לכן יישמנו מערכת התראות שתשלח אליך אוטומטית הודעות דוא”ל עם הפעלת מעקב אחר עצירה.

איך מגדירים עצור מעקב?

תמונה זו מראה מה תראה כעת כשתבחר “לעקוב אחר המנהיג”. שים לב שתצטרך לבחור תיק עבודות, סמן את התיבה שאומר שאתה מבין שרימפי תעתיק את הקצאות המנהיג ותזין ערך עבור עצירת המעקב. שרימפי יאכלס אוטומטית את תיבת הקלט כברירת מחדל.

שלא כמו עצירת הפסד שהיא אופציונלית, יש צורך בהפסקת מעקב. בכל פעם שתבחר לעקוב אחר מנהיג, תצטרך לבחור את ערך עצירת המעקב שלך.

שימו לב כיצד התנאים להפסקת המעקב שונים מההפסקה. הפסד הפסד משתמש בביצועים באחוזים לאורך תקופת זמן. עצירת המעקב מיושמת באמצעות ערך שטוח של דולר אמריקאי עבור ההדק.


הערה: אם תגדיר את ערך עצירת המעקב שלך במטבע אחר, כגון EUR, JPY או CAD, הסכום יומר אוטומטית לדולר בעת שמירתו במסד הנתונים שלנו. המרה זו נעשית מכיוון שאנו משתמשים ב- USD כדי לקבוע מתי להפעיל את עצירת המעקב.

פירוש הדבר שאם כיום יש לתיק שלך שווי של 2,000 דולר ואתה מגדיר עצירה-מעקב תמורת 1,000 דולר. שרימפי תבצע באופן אוטומטי את עצירת המעקב ברגע שנראה ששווי התיק שלך יורד מתחת ל -1,000 דולר.

לאחר ביצוע עצירת המעקב, עליך לבחור ידנית מנהיג או אסטרטגיה חדשה כדי להתחיל לבצע אוטומציה מחדש של תיק העבודות שלך. כרגע אין שום תכונה בשרימפי להיכנס מחדש לשוק באופן אוטומטי לאחר ביצוע עצירת מעקב. הכספים שלך יישארו במטבע הפיאט שבחרת עד שתבחר באופן ידני אחרת.

כיצד לעדכן את ה- Stop-Follow שלך

בכרטיסייה “אוטומציה” תוכל לעדכן את עצירת המעקב אחר המנהיג שלך בכל עת. ניתן לעשות זאת על ידי בחירת המנהיג שאחריו אתה עוקב ואז הזנת ערך חדש עבור “ערך תיק”.

לאחר שהגדרת עצירת המעקב שלך הוגדרה בפעם הראשונה, ניתן לשנות את ערך עצירת המעקב בכל עת. אינך צריך להפסיק לעקוב אחר המנהיג ולעקוב אחר המנהיג מחדש כדי לקבוע ערך עצור מעקב חדש.

ניתן לעדכן את ערך עצירת המעקב בכרטיסייה “אוטומציה” על ידי בחירת המנהיג שאחריו אתה עוקב. בצד שמאל של המסך, תראה קטע ל”עצור מעקב “. בחלק זה קיימות תשומות עבור “ערך תיק” ו”מטבע “. לעדכון ערכים אלה, פשוט בחר את הערכים החדשים שבהם ברצונך להשתמש ולחץ על “שמור” בפינה השמאלית התחתונה של המסך.

הודעת אימייל

כאשר מופעל עצירת מעקב, תקבל דוא”ל כדי להודיע ​​לך על האירוע שהתרחש. האימייל ייראה משהו כמו זה שלמעלה.

שוק המטבעות קריפטוגרפיים הוא תנודתי. זה הופך את ההתראות בזמן לתכונה חיונית להודעה מהירה למשתמשים על עדכונים בתיקים שלהם. דוא”ל המפסיק לעקוב אחר המנהיג יישלח מיד לאחר חציית סף ערך התיק לצורך עצירת המעקב.

דברים לדעת

למרות שאנו מאמינים שהיישום שבחרנו להפסקת המעקב הוא הגישה האינטואיטיבית ביותר האפשרית, עדיין יש לנו כמה חששות שברצוננו להבהיר.

העברת כספים

בדרך בה יישמנו את עצירת המעקב, שרימפי תפעיל את מעקב ההפסקה ברגע שנראה שתיק העבודות שלך ירד מהסף שנבחר. פירוש הדבר שאם יש לך 2,000 דולר בתיק עם סטופ-מעקב שנקבע על 1,000 דולר, העברת 1,500 דולר מהתיק לתיק אחר תגרום מיידית להפסקת המעקב.

בשל התנהגות זו, אנו ממליצים שתעדכן תחילה את ערך עצירת המעקב שלך לפני שתעביר כספים מתיק.

עדכונים ידניים

הפיצ’ר עצור מעקב דורש מאמץ ידני יותר מאשר הפסד הפסד. למרות שאנו מאמינים שקביעת ערך תיק מסוים כסף להפסקת המעקב היא אינטואיטיבית, היא אינה באה ללא תופעות לוואי מצערות.

הבעיה הברורה ביותר היא הסף הסטטי. כלומר, כשערך התיק שלך עולה או יורד, עצירת המעקב שלך לא משתנה. במקרה של הפסד הפסד, שרימפי מעריכה את ההפסד לאורך זמן ומופעלת רק אם ביצועי הפורטפוליו שלך עוברים את הסף בפרק הזמן שנבחר. מכיוון שהפסק-הפסד משתמש באחוזים ולא בערך תיק סטטי, אין צורך לעדכן את ערך ההפסד לאחר הגדרתו..

עם עצירת המעקב, המשתמשים יצטרכו לשנות ידנית את הסף כרצונם. לדוגמא, אם יש לך תיק המוערך ב -2,000 $ וסטופ-מעקב ב -1,000 $, ייתכן שתרצה לשנות את עצירת המעקב שלך ל -3,000 $ אם ערך התיק שלך יעלה ל -4,000 $. עם זאת, יש לשנות זאת באופן ידני.

הצג מטבע ל- USD

ערך התיק שהזנת לתחנת המעקב הוא במונחים של מטבע התצוגה (למעט BTC שמשתמש בקלט של דולר ארה”ב). פירוש הדבר שאם אתה משתמש בשרימפי עם מטבע לתצוגה אירו, הערך שתזין לתחנת המעקב יהיה גם במונחים של אירו.

הבלבול נובע מהאופן בו אנו מאחסנים ערכים אלה. בשרתי שרימפי, אנו שומרים ערך זה במונחים של דולר ארה”ב. הסיבה שאנו שומרים את הערך במונחים של דולר ארה”ב היא מכיוון שכך אנו מעריכים מתי להפעיל את ההפסקה.

כתוצאה מכך, ייתכן שתבחין בכרטיסייה “אוטומציה” שערך העצירה שלך יעבור לאורך זמן אם אינך משתמש בדולרים אמריקאים כמטבע התצוגה שלך. הסיבה לכך היא שערכו של הדולר האמריקאי בהשוואה למטבע התצוגה שלך נסחף לאורך זמן. באופן כללי, הסחיפה בערך צריכה להיות קטנה בין מטבעות פיאט שונים, אך היא עשויה להיות מורגשת.

התנהגות זו צפויה, לכן אנו ממליצים לקחת זאת בחשבון בעת ​​קביעת ערך עצירת המעקב שלך.

בוט המסחר שלנו

שרימפס הוא יישום לבניית קרנות אינדקס מטבעות מותאמות אישית, איזון מחדש וניהול תיק מגוון של נכסים דיגיטליים. אוטומט את תיק העבודות שלך על ידי קישור לכל אחת מ- 16 חילופי הצפנים שאנו תומכים בהן.

ממשקי ה- API של Crypto Exchange של שרימפי מיועדים למפתחים. שילוב עם ממשקי ה- API המאוחדים שלנו מעניק לך גישה מיידית לנקודות קצה אחידות למסחר, איסוף נתונים, ניהול משתמשים ועוד בכל חילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים..

כדי לגשת לספריות Python ו- Node המלאות, עקוב אחר הקישורים הבאים:

צוֹמֶת

פִּיתוֹן

אם אתה בונה משהו עם ממשקי ה- API של Shrimpy, יידע אותנו! נשמח לשמוע כיצד אנו יכולים להמשיך ולתמוך בך בכל שלב בהתפתחותך.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

תודה שקפצת לבקר!

צוות שרימפס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map