כיצד משקיעים יכולים להפוך את דיווח מס הקריפטו לאוטומטי

>

דיווח מס על רווחי מטבעות והפסדים הוא נושא רגיש בקרב סוחרים. עם מספר גדול של שמועות שעפות סביב, חשבתי שזה יהיה מועיל להסביר כיצד מסים על רווחים והפסדים של מטבעות קריפטו ולדון כיצד סוחרים המשתמשים בכלי מסחר אוטומטיים כמו Shimpy יכולים לבצע אוטומציה של תהליך דיווח המס באמצעות תוכנת מס קריפטו ו מחשבוני מס קריפטו כמו מס. CryptoTrader.

כיצד מיסוי הקריפטו?

מס הכנסה מטפל במטבעות קריפטוגרפיים כרכוש לצרכי מס, לא כמטבע. בדיוק כמו צורות רכוש אחרות – מניות, אגרות חוב, נדל”ן – אתה נושא בחובת דיווח מס כאשר אתה מוכר, סוחר או משליך אחר הקריפטו שלך תמורת פחות או יותר ממה שרכשת אותו תמורת.

במובן זה, המסחר בקריפטוגרפים נראה דומה למסחר במניות לצורכי מס.

לדוגמה, אם רכשת 0.2 ביטקוין תמורת 2,000 דולר באפריל 2018 ואז מכרת אותו חודשיים לאחר מכן תמורת 4,000 דולר, יש לך רווח הון בסך 2,000 דולר. אתה מדווח על רווח זה בהחזר המס שלך, ובהתאם לאיזו מדרגת מס אתה נופל, תשלם אחוז מס מס על הרווח. התעריפים משתנים בהתאם למדרגת המס שלך וכן תלוי אם מדובר בטווח הקצר לעומת הרווח לטווח הארוך.

להיפך, אם מכרת את המטבע הקריפטוגרפי שלך בפחות ממה שרכשת אותו (הפסדת כסף), אתה יכול לִמְחוֹק הפסד הון זה כדי לחסוך כסף במיסי הצפנה שלך.

האתגר לדיווח על מיסים

לרוע המזל העניינים נעשים מעט מורכבים יותר בכל הנוגע למילוי טפסי המס הנדרשים עבור רווחי ההפסד וההפסדים שלך כמו טופס מס הכנסה 8949. טופס 8949 הוא טופס המס של מס הכנסה המשמש לדיווח על רווחי והפסדי הון עבור כל סוגי הנכסים, כולל מטבע החוץ.

תוכל לראות דוגמה 8949 שנוצרה מ- CryptoTrader.Tax למטה.

כפי שאתה יכול לראות, עליך למלא ערך בטלפון 8949 בכל פעם שאתה מבצע סחר בקריפטו-קריפטו או בדרך אחרת אירוע במס. אירוע במס הוא פשוט פעולה ספציפית שמפעילה רווח הון או הפסד. בעולם הקריפטו, מכירת קריפטוגרפיה, סחר בקריפטו אחד תמורת אחר ושימוש בקריפטו לקניית טובין או שירות מפעילה אירועים חייבים במס..

בואו נעבור דוגמה

נניח שאתה קונה 0.05 BTC תמורת 100 דולר. חודש לאחר מכן אתה סוחר את ה- 0.05 BTC תמורת 0.25 ETH.

כפי שהוזכר קודם לכן, סחר של מטבע קריפטו אחד בשני מפעיל אירוע החייב במס, אז איך מחשבים את הרווח מהסחר הזה?


התשובה היא שאתה משתמש בשווי השוק ההוגן של דולר של Ethereum בזמן הסחר. בדוגמה זו, נניח 0.25 ETH נסחר תמורת 150 דולר. במקרה זה, רווח ההון שלך הוא 50 $ (150 – 100).

כדי לדווח על עסקה זו בטופס 8949, הזן

  • תיאור המכירה – 0.05 BTC

  • התאריך בו נרכשה והתאריך בו נסחרה ב- ETH

  • הכנסות המסחר – 150 $ (ערך של 0.25 ETH באותו זמן)

  • בסיס העלות שלך בנכס – 100 $ (עלות מקורית של 0.05 BTC)

  • הרווח או ההפסד שלך – 50 דולר

דיווח מס למשתמשים בשרימפס

כפי שאתה יכול לראות, תהליך דיווח המס הזה יכול להיות מייגע ביותר, ואין פלא שרואי החשבון והצרכנים פונים בדרך כלל לתוכנות מס בכדי לטפל בתהליך זה..

עבור משתמשי שרימפי המשתמשים באסטרטגיות מסחר אוטומטיות המבצעות עסקאות במספר חילופי מטבעות קריפטוגרפיים שונים, דיווח המס נעשה מורכב עוד יותר. במקום לעשות את החישובים לעיל ביד לכל עסק, אני רוצה להדגים כיצד תוכל להפוך את כל תהליך דיווח המס על ידי העלאת היסטוריית המסחר שלך ל- CryptoTrader..

1. ייבא את היסטוריית הסחר שלך

הצעד הראשון עבור משתמשי שרימפי הוא לייבא את היסטוריית המסחר שלהם אל מס. CryptoTrader פּלַטפוֹרמָה. כדי לעשות זאת, צור חשבון ופשוט העלו את קובץ ה- CSV של היסטוריית המסחר שלכם שתקבלו מהבורסה שלכם או חברו ישירות את חשבון ההחלפה שלכם עם גישה API לקריאה בלבד.

אחת מהאפשרויות הללו עובדת, ושניהם ישיגו את כל הרכישות ההיסטוריות שלך, מכירות, עסקאות ועסקאות אחרות וישיגו אוטומטית את מחיר הדולר ההיסטורי בזמן העסקאות. לאחר שתייבא את היסטוריית הסחר שלך מכל הבורסות שבהן אתה משתמש, אתה מוכן להמשיך הלאה!

2. הוסף כל צורה של הכנסה מקריפטו

לאחר שתייבא את נתוני ההחלפה שלך, תוכל להוסיף ישירות לאפליקציה כל צורה של הכנסות מטבע קריפטוגרפי. זה כולל מטבעות קריפטוגרפיה שהתקבלו מכרייה או מהימור. לאחר הכנסתך, אתה מוכן להפיק את דוחות המס שלך!

3. צור את דוחות המס שלך בלחיצה אחת

ברגע שכל היסטוריית המסחר וההכנסות שלך מטבע קריפטוגרפי נכנסות לפלטפורמת CryptoTrader.Tax, תוכל ליצור אוטומטית את דוחות המס שלך בלחיצה אחת. כל שנותר כעת הוא לשלם ולהוריד את דוחות המס שלך.

מכיוון ששותפנו עם צוות שרימפי, אתה יכול להשתמש בקוד Shrimpy2019 כדי לקבל 20% את כל דוחות ה- CryptoTrader.Tax שלך!

מה הלאה?

ברגע שיש לך את דוחות המס שלך בידך, אתה יכול למנף את השותפות של CryptoTrader.Tax עם Intuit TurboTax כדי להעלות את דוחות המס שלך ישירות אל פרופיל TurboTax שלך. אתה יכול גם לשלוח אותם לרואה החשבון שלך או להגיש אותם בעצמך.

לסיכום

דיווח על עסקאות המטבעות הקריפטוגרפיים שלך על המסים שלך לא חייב להיות מייסר. כאן ב- CryptoTrader.Tax, אנו שמחים לשתף פעולה עם צוות Shrimpy בכדי להביא דיווחי מס קלים למשתמשים. ודא שאתה ממנף את שרימפי2019 קוד הנחה ל -20% הנחה על דוחות המס שלך!

אתה יכול ללמוד עוד על כיצד מיסוי מטבע קריפטוגרפי כאן. אל תהסס לצלם לעצמי או לצוות שלי הודעה / דוא”ל עם כל שאלה שיש לך לגבי דיווח על מס קריפטו. אנחנו תמיד שמחים לעזור!

דייוויד קמרר הוא המנכ”ל והמייסד המשותף של מס. CryptoTrader, תוכנת מס ממוקדת במטבע קריפטוגרפי לאוטומציה של דיווח המס שלך.

הצהרת אחריות: הדעות, הדעות והעמדות המובעות במסגרת פוסט אורח זה הן של המחבר בלבד ואינן מייצגות את אלו של שרימפי. הדיוק, השלמות והתקפות של כל ההצהרות שנאמרות במסגרת מאמר זה אינן מובטחות. אנו לא מקבלים כל אחריות לשגיאות, מחדלים או מצגים. זכויות היוצרים על תוכן זה שייכות למחבר וכל אחריות ביחס לפגיעה בזכויות הקניין הרוחני נותרה בידיהם.

המידע שנמסר באתר זה אינו מהווה ייעוץ השקעות, ייעוץ פיננסי או ייעוץ מסחרי. אנא ערוך בדיקת נאותות משלך והתייעץ עם היועץ הפיננסי שלך לפני קבלת החלטות השקעה כלשהן. שרימפי לא תישא באחריות להחלטות ההשקעה שתקבל על סמך המידע שנמסר באתר.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me