עמלת אופטימיזציה עמלה לקריפטו בתשלום עם סחר יצרנים

>

צוות שרימפי דוחף ללא הרף את גבולות ניהול תיקי הקריפטו. למרות שהשוק עדיין לא בשלים, זה לא אומר שהכלים שאנו משתמשים בהם לניהול התיק שלנו צריכים להיות פרימיטיביים.

הגיע הזמן לקחת צעד נוסף קדימה עם דרך מושכלת יותר לבצע הזמנות בבורסה. עד היום שרימפי ביצעה רק צווי נוטלים על כל איזון מחדש המבוצע דרך הפלטפורמה.

הזמנת לקוח – הזמנת קנייה שמבוצעת באותו מחיר או מעל הזמנת המכירה הטובה ביותר הנוכחית, או הזמנת מכירה הממוקמת באותו מחיר או מתחת להזמנת הקנייה הטובה ביותר הנוכחית. בשני המקרים, ההזמנה מבוצעת באופן מיידי וגובה דמי נוטל.

היום כל זה משתנה. כעת לכל משתמש ב- Shrimpy תהיה אפשרות לאפשר “אופטימיזציית עמלה עם סחר יצרנים” עבור אסטרטגיית הפורטפוליו שלהם. ביצוע הזמנות ממוטב בתשלום מאפשר למשתמשים לתעדף הזמנות יצרניות על פני הזמנות נוטלות בעת ביצוע אסטרטגיה של איזון מחדש או עלות דולר..

איזון מחדש עם הזמנות נוטלות

האיזון מחדש עם פקודות הנוטלות פירושו שמי שמבצע את האיזון מחדש הוא הלוקח כאשר מבצעים פקודה. אסטרטגיה זו מתבצעת על ידי הערכת פנקס ההזמנות וקביעת המחיר הטוב ביותר או המחיר המבוקש בפריסה. לאחר מכן, מתבצעת צו לבצע את ההזמנה באופן מיידי ולפעול כמקבל את המסחר.

איזונים חוזרים של טייקר תמיד יחצו את התפשטות השוק. לעתים קרובות הם גם כרוכים בעמלות מוגדלות מהבורסה מכיוון שאתה מסיר נזילות מספרי ההזמנות. ב- Shrimpy, הזמנות הנוטלות מבוצעות באמצעות צווי הגבלה. אף על פי שלעתים קל יותר להשתמש בפקודות השוק לביצוע הזמנות הלוקח, הדבר עלול לגרום להחלקה ולהפחית את השליטה שיש לך במיקום המדויק של ההזמנות..

היתרונות של להיות נוטלים

 • ביצוע הזמנה מהירה / איזון מחדש

 • ניתן לתפוס הזדמנויות כאשר הן מתרחשות

 • אסטרטגיות יכולות להיות מדויקות וצפויות


חסרונות בלהיות נוטה

 • יכול להיות יקר יותר בגלל דמי התפשטות ונוטלים

 • צריכת פנקס ההזמנות עלולה לגרום להחלקה

 • בבורסות לא נזילות או בצמדי נכסים יכולים להיות ספרי הזמנות דקים

איזון מחדש עם הזמנות יצרניות

הזמנת יצרן דומה להזמנת לקוח, אלא שבמקום להציב את המחיר הטוב ביותר או המחיר המבוקש הנוכחי לכל המרווח, היא ממוקמת כפקודת מגבלה פתוחה (או “יצרנית”).

הזמנת יצרן – הזמנת מכירה הממוקמת מעל הזמנת הקנייה הטובה ביותר הנוכחית, או הזמנת קנייה הממוקמת מתחת להזמנת המכירה הטובה ביותר הנוכחית. בשני המקרים, ההזמנה נותרה פתוחה בתמורה לאדם אחר לקחת. הזמנות היצרן כרוכות בדמי יצרן.

התהליך להשלמת יצרנית איזון מחדש בלבד יכול להתבצע במספר דרכים שונות, אך הדרך הפשוטה ביותר תהיה לבצע את השלבים הפשוטים הבאים:

 1. הערך את המחירים הזמינים הפתוחים בספר ההזמנות.

 2. הצב את הזמנת המכירה שלך מעל הזמנת הקנייה הטובה ביותר הנוכחית (אך עדיין ליד החלק העליון של פנקס ההזמנות, כך שניתן יהיה לבצע אותה בקלות), או הזמנת הרכישה שלך מתחת להזמנת המכירה הטובה ביותר הנוכחית (אך עדיין ליד החלק העליון של פנקס ההזמנות כך זה ייקח תוך זמן סביר).

 3. תוך כדי תנועת השוק, המשך לעדכן את ההזמנות כדי לשמור על נוכחות בחלק העליון של פנקס ההזמנות. כאשר השוק נסחף רחוק מדי בכיוון ההפוך של ההזמנה שלך, זה מקטין את הסיכוי שההזמנה שלך תתמלא בטווח הקצר.

 4. לאחר מכן ניתן לקחת הזמנות פתוחות בבורסה על ידי משתמשים אחרים. במקרים אלה, היית היצרן בסחר ותשלם דמי יצרן.

 5. תהליך זה נמשך עד למילוי כל ההזמנות והשלמת האיזון מחדש.

בשל אופיים של איזונים חוזרים ליצרן בלבד, משך הזמן להשלמת האיזון מחדש אינו מוגדר. מכיוון שהיינו מסתמכים על משתתפי שוק אחרים שיצרכו את ההזמנות שלנו, אין מסגרת זמן למשך כמה זמן שזה יקרה. אמנם זה יכול להיות דקות, אך יש סיכוי שאינו אפס שיכולות לעבור שעות או ימים לפני שהאיזון מחדש מסתיים.

היתרונות של להיות יוצר

 • הורידו את העמלות ואל תחצו את המרווח

 • ניתן למקם במחירי שוק נמוכים יותר

 • הוסף נזילות לבורסה ואל תגרום להחלקה

חסרונות של להיות יוצר

 • אסטרטגיות יכולות להיות איטיות ובלתי צפויות לביצוע

 • המחירים יכולים לנוע בכיוון ההפוך מההזמנה שלך

 • מעקב, ניהול ועדכון הזמנות לאורך זמן הוא מורכב

מיטוב שכר טרחה עם סחר יצרנים

כיום, שרימפי מציגה אלטרנטיבה חדשה לשתי האסטרטגיות המובהקות הללו. הצוות שלנו פיתח דרך חכמה לאזן מחדש את תיק המטבעות הקריפטוגרפיים באמצעות שילוב של עסקאות יצרנים ונטלים. אנו מכנים תכונה חדשה זו “אופטימיזציית שכר טרחה עם סחר יצרנים”.

כדי לספק גם עמלות מופחתות וגם מהירויות סבירות לביצוע ההזמנות, יישמנו אלגוריתם חדש של הזמנת חכם להזמנות אשר יבצע הזמנות של יצרנים וגם של לוקחים כדי לייעל את היתרונות של שניהם..

התוצאה היא אסטרטגיה אחת שתפחית את העמלות תוך מתן זמן צפוי להשלמת האיזון מחדש.

היתרונות של “אופטימיזציית עמלה עם עסקאות יצרניות”

 • הפחתת עמלות האיזון מחדש מהמסחר והתפשטות

 • מגבלת זמן לספק השלמה צפויה

 • מגיב באופן דינמי לתנאי השוק

החסרונות של “אופטימיזציית עמלה עם עסקאות יצרניות”

 • איזון עדיין יכול להימשך יותר משעה (אך פחות זמן מאיזון מחדש ליצרן בלבד)

אסטרטגיה חדשה לאיזון מחדש

בגלל הזמן הארוך יותר שנדרש לאיזון מחדש. הוספנו דרך לראות את התקדמות האיזון מחדש בזמן שהוא פועל. ניתן גם לבטל את האיזון מחדש בכל עת על ידי בחירה בלחצן “ביטול”.

יתרות ריבוי אופטימליות בתשלום יבוצעו לאורך זמן ממושך. פירוש הדבר שזה יכול לקחת בין מספר דקות למעל שעה לבצע את כל האיזון מחדש. למרות שלוקח כמה שעות הוא התרחיש הגרוע ביותר, הוא ממחיש כמה זמן צפוי זמן רב יותר בעת שימוש באיזון מחדש אופטימלי של עמלה עם שרימפי. בעוד שאיזונים חוזרים ללקוח בלבד יכולים להסתיים תוך דקה אחת, יש להשתמש באיזונים חוזרים המותאמים בתשלום מתוך הבנה שייקח זמן לרוץ עד לסיום..

כמו כן, יש לציין כי האלגוריתם שלנו למיקום חכם להזמנות לא יוגבל רק לשימוש בהזמנות יצרניות. אמנם ננסה להשלים את האיזון מחדש עם הזמנות יצרן בלבד, שרימפי יבצע פקודות שלוקחים כאשר הזמנות יצרן לא מתמלאות. זה מגביל את משך הזמן שאנו מבלים בניסיון להשלים את העסקאות עבור כל איזון מחדש.

ישנם כמה עדכונים קלים שתבחין בהם שנכללו בעדכון זה. אלה כוללים את סרגל ההתקדמות בתפריט הנפתח. סרגל התקדמות זה מראה כיצד מתקדם האיזון מחדש. בכל עת תוכל לבטל את האיזון מחדש על ידי בחירת הטקסט “ביטול” מעל סרגל ההתקדמות.

על שרימפי

שרימפס מובילה את השוק כיישום המוביל לניהול תיקי קריפטו. המשתמשים מסוגלים להגדיר תיק קריפטו מותאם אישית וליישם אסטרטגיית תיק פסיבית, ומסירים את הטרחה שבצורך לסחור באופן פעיל בקריפטו..

יישום אינטרנט שרימפי: שרימפי – ניהול תיקי מטבעות קריפטוגרפיים

ממשק API למסחר למפתחים של Shrimpy היא דרך אחידה לשילוב פונקציונליות מסחר בכל בורסה גדולה. לאסוף נתוני שוק היסטוריים, לגשת לשקעי רשת בזמן אמת, לבצע אסטרטגיות מסחר מתקדמות ולנהל מספר בלתי מוגבל של משתמשים.

ממשק API למסחר בשרימפי קריפטו: שרימפס | ממשקי API של Crypto Trading עבור מפתחים

אל תשכח לעקוב אחרינו הלאה טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילה המדהימה והפעילה שלנו מִברָק.

צוות שרימפס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map