מסוף מסחר בשרימפס [שחרור תכונות]

>

מסוף המסחר בשרימפי מגיע עם מערך שלם של תכונות המאפשרות לסוחרים מתקדמים ומתחילים להתחיל לבצע הזמנות באמצעות יישום שרימפי. כדי להשיג הבנה מעמיקה של כל אחת מהתכונות הקיימות במסוף המסחר הזה, ריכזנו עבורכם מדריך תוכן מלא זה שיכול להעביר אתכם לכל תכונה..

כיצד לשנות צמדי מסחר

אחד הדברים הראשונים שתרצה לדעת בעת ביקור בכרטיסיית המסחר הוא כיצד לשנות את זוג המסחר שאתה מעריך.

ב- Shrimpy, יש נפתח פשוט המאפשר לך לבחור את צמד המסחר שבו אתה צופה. בורר נפתח זה נמצא בפינה השמאלית העליונה של כרטיסיית המסחר. דוגמה לתפריט נפתח זה נמצאת להלן:

בחירת זוג מסחר היא קלה כמו ניווט למטבע הציטוט של הריבית ואז בחירת סמל הבסיס מרשימת הנכסים המוצגים..

לאחר שנבחר נכס, הדף כולו יתחיל באופן מיידי לאסוף נתונים עבור אותו נכס ולהציג את צמד המסחר שנבחר בכרטיסיית המסחר.

כיצד לשנות את תיק העבודות שנבחר

התיק שנבחר בפינה השמאלית העליונה קובע באיזה תיק מימון ישמש לביצוע העסקאות. בעת ביצוע עסקאות, ודא שבחרת את התיק הנכון שבו ברצונך להשתמש לביצוע עסקאות. בתמונה למטה אנו מדגימים כיצד ניתן לבחור בתפריט הנפתח כדי להציג את התיקים השונים.

בעת המסחר, רק הכספים בתיק שנבחר יהיו זמינים למסחר. זה הופך את כרטיסיית המסחר לאידיאלית עבור מגוון רחב של סוחרים. לדוגמא, אם תרצה ליישם אסטרטגיות מסחר שונות עבור כל תיק, תוכל לעקוב אחר הביצועים שלך, לבצע את העסקאות ולנהל את התיק שלך במקום אחד..

כיצד להציג יתרות בתיקים

היבט חשוב אחד של המסחר הוא לדעת כמה כספים עומדים לרשותך לביצוע עסקאות. בלשונית המסחר בשרימפי, כל יתרת הנכסים שלך זמינה לצפייה בתחתית כרטיסיית המסחר. יתרות אלה מוצגות עבור כל נכס בתיק שלך.


בתמונה למטה תוכלו לראות את הנכסים שיש לי כרגע למסחר בתיק.

לא רק שאפשר לראות את יתרות הנכסים של התיק שאתה סוחר בו כרגע, אלא שאפשר גם לראות את היתרות בכל התיקים שלך. זה אפשרי על ידי ביטול הסימון של התיבה שכותרתה "תיק זה בלבד". ביטול הסימון של תיבה זו יסיר את המסנן לתיק זה בלבד ויספק רשימה מפורטת של כל הכספים שלך.

באופן דומה, אם ברצונך לראות רק את היתרות עבור הנכסים בצמד המסחר שאתה מציג כעת, תוכל לסמן את התיבה עבור "BTC / USDT בלבד". בתמונה למעלה, כתוב "BTC / USDT", אבל אם היית בוחר זוג מסחר אחר (למשל, BAT / BTC) הוא היה אומר "BAT / BTC בלבד".

כיצד להציג הזמנות פתוחות בתיק

בלשונית שליד "יתרות" בתחתית כרטיסיית המסחר תמצאו "הזמנות פתוחות". בכרטיסייה זו, שרימפי תציג את ההזמנות הפתוחות הנוכחיות שנותרו לך בבורסה. בכל עת תוכל לבטל הזמנה שעדיין לא מולאה, כך שתוכל לבצע הזמנה חדשה או לשנות את האסטרטגיה שלך.

שימו לב: אם אתם מבצעים הזמנה פתוחה ישירות בבורסה (מחוץ לשרימפי), ההזמנה לא יהיה להופיע כאן. רק הזמנות מקומות דרך שרימפי יופיעו.

כיצד להציג את היסטוריית הזמנות התיקים

בדומה לכרטיסיות ההזמנה האחרות, היסטוריית ההזמנות ממוקמת ליד "הזמנות פתוחות" בתחתית כרטיסיית המסחר. כרטיסייה זו תציג את כל ההזמנות שביצעת בבורסה באמצעות שרימפי.

תוכל למצוא תמונה לדוגמה לנתונים המוצגים בכרטיסיה היסטוריית הזמנות כאן.

שרימפי מספק שפע של מידע על ההזמנה כולל מזהה ההזמנה, הכמות, הסכום שמולא, בין אם מדובר בהזמנת קנייה או מכירה, המחיר, הסטטוס, השגיאות וחותמות הזמן.

מזהה ההזמנה הוא מזהה ייחודי שנוצר על ידי שרימפי עבור הזמנה זו. לכל הזמנה יהיה בדיוק מזהה הזמנה אחד.

הסטטוס מספק מידע נוסף על האופן שבו ההזמנה הושלמה, בוטלה או אחרת.

אם היו שגיאות במהלך ביצוע ההזמנה, מידע זה יימסר ב "שְׁגִיאָה" טור.

שימו לב: הזמנות שלא בוצעו באמצעות שרימפי אינן מופיעות בכרטיסייה זו.

כיצד להציג את היסטוריית הסחר בתיקים

הכרטיסייה האחרונה בטבלת ההזמנות מיועדת ל "היסטוריית סחר". כרטיסייה זו תספק פירוט מפורט של כל עסקאות שבוצעו עבור תיק שרימפס שלך.

תוכל לראות דוגמא לתמונה כיצד זה נראה למטה.

בלשונית זו אנו מוצאים את צמד המסחר, מספר הזמנה, כמות, סוג, מחיר ותאריך המסחר.

שימו לב שמזהה ההזמנה שתמצאו בזה "היסטוריית סחר" הכרטיסייה ממפה למזהה ההזמנה שניתן למצוא ב "היסטוריית הזמנות" שולחן. עסקאות בודדות מרובות יכולות להתבצע למזהה הזמנה יחיד. הסיבה שניתן למפות עסקאות מרובות לזהות הזמנה אחת היא מכיוון שלפעמים נעשות מספר עסקאות להזמנה אחת. לדוגמא, אם תנסה לסחור ב 100 BTC בבת אחת, ההזמנה תחולק למספר עסקאות קטנות יותר בבורסה. כל אחת מהעסקאות הנפרדות הללו תופיע בכרטיסייה זו, בעוד שרשומה אחת בלבד תוצג ב "היסטוריית הזמנות" שולחן.

שוב, רק העסקאות שבוצעו על ידי שרימפי יופיעו בטבלה זו.

כיצד לבצע הזמנת מגבלה

קְנִיָה

בדוגמה זו נקנה ביטקוין מ- USDT. מכיוון ש- USDT הוא מטבע הצעת המחיר במקרה זה, נרצה להזין את מחיר של ביטקוין במונחים של USDT והקלט של כמות במונחים של BTC. כתוצאה מכך, רכישת ביטקוין מ- USDT תיראה כמו הבאה.

שימו לב איך "סך הכל" מחושב אוטומטית על סמך המחיר והסכום בו נסחר. זה סכום ה- USDT שתסחר עבור הביטקוין. במקרה זה, תמחור 292.9335 דולר ארה”ב תמורת 0.03 ביטקוין. מחיר הביטקוין הוא 9764.45 USDT בדיוק עבור ביטקוין מלא אחד.

מוכרים

בדומה לרכישת ביטקוין, אנו יכולים למכור ביטקוין תמורת USDT. מכיוון ש- USDT הוא עדיין מטבע הצעת המחיר במקרה זה, אנו נקבל את המכירה מחיר של BTC במונחים של USDT. עם זאת, הסכום שאנו רוצים למכור עדיין יהיה מבחינת הביטקוין. זה ייראה משהו כמו הבא.

שימו לב כי "סך הכל" הסכום עדיין מחושב באופן אוטומטי. במקרה זה, אנו נמכור 0.03 BTC תמורת 292.9638 USDT. מחיר המכירה למסחר שלנו יהיה בדיוק 9765.46 USDT עבור BTC מלא.

למידע נוסף על ביצוע הזמנות מגבלות בשרימפי.

כיצד לבצע הזמנת שוק

ביצוע הזמנות שוק בטרמינל המסחר בשרימפי הוא פשוט. במקום להגדיר רשימת הגדרות, כל מה שאתה צריך להזין הוא הסכום שתרצה לסחור בו. אתה יכול לראות דוגמה בתמונה למטה.

לאחר שהזנת את סכום הנכס שברצונך לקנות או למכור, בחר באפשרות עבור אחד מהם "שלח הזמנת רכש" אוֹ "שלח סדר למכור". בדוגמה זו, אופציית הקנייה תרכוש BTC מ- USDT ואילו אופציית המכירה תמכור BTC לרכישת USDT.

לאחר ביצוע ההזמנה, שרימפי תבצע באופן שיטתי פקודות מגבלה בבורסה לרכישה או מכירה של הנכס הנבחר. באמצעות הדוגמה שלעיל, שרימפי תפסיק לסחור ברגע שהיא נסחרה בדיוק 0.03 BTC.

למידע נוסף על הזמנות שוק בשרימפי.

כיצד להשתמש בספר ההזמנות

לפני שאנחנו מבצעים את המסחר שלנו לרכישה או מכירה של נכס, עלינו להבין תחילה כיצד עובד פקודת ההזמנות. זה חשוב כאשר אתה בוחר את המחיר שאתה רוצה לקבוע עבור המסחר שלך.

פנקס ההזמנות של BTC / USDT מוצג בתמונה משמאל.

כאשר אנו מבצעים הזמנת מגבלה בבורסה, יש לנו שתי אפשרויות. או שנוכל לבצע הזמנה פתוחה בבורסה שמישהו אחר יקח או שנוכל לקחת את ההזמנה הפתוחה של מישהו אחר שכבר זמין בבורסה.

פקודת ההזמנות כאן מציגה את ההזמנות הפתוחות הזמינות עבור צמד המסחר BTC / USDT. אם היינו רוצים לקנות ביטקוין, נוכל להשתמש בספר ההזמנות הזה כדי לסחור ב- USDT תמורת ביטקוין.

בספר הזמנות זה אנו יכולים לראות את המחיר הנמוך ביותר הנוכחי שמישהו מוכן למכור ביטקוין הוא 9831.19 USDT. יחד עם זאת, המחיר הגבוה ביותר שמישהו מוכן לקנות ביטקוין הוא 9831.05 USDT. זה מסתכם בהפרש של 14 סנט.

הפער הקטן בין מחיר המכירה הנמוך ביותר למחיר הקנייה הגבוה ביותר נקרא המרווח. התפשטות זו מתויגת בין שני ספרי ההזמנה.

כאשר אנו מחליטים לקנות ביטקוין, נוכל לבצע הזמנה פתוחה בצד הקנייה (טקסט ירוק) או לקחת את ההצעה הטובה ביותר בצד המכירה (טקסט אדום). מכיוון שההצעה הטובה ביותר בצד המכירה היא 9831.19 USDT, אנו יכולים באופן מיידי קח את ההצעה הזמינה כדי להשיג ביטקוין.

אחרת נצטרך לבצע הזמנה פתוחה בסכום נמוך או שווה ל 9831.05 USDT בצד הקנייה. הזמנות פתוחות אלה יצטרכו להמתין עד שמישהו אחר יסכים למכור במחיר ההזמנה הפתוחה. אין ערובה שמישהו אחר יעשה זאת אֵיִ פַּעַם מסכימים למכור במחיר ההזמנה הפתוחה, כך שלא נדע כמה זמן יחלוף עד שנקבל את הביטקוין שלנו.

בדרך כלל, בורסות גובות עמלות גבוהות יותר עבור סוחרים המקבלים הזמנות (מתנהגים כ- לוקח) במקום לבצע הזמנות פתוחות עבור אחרים לקחת (מתנהג כ יַצרָן). הסיבה לבורסות שגובות עמלות גבוהות יותר על היותם לוקחים היא משום שהיא מסלקת נזילות מצמד המסחר, כאשר פעולה כמייצרת מגדילה את הנזילות של צמד סחר..

סוחר סבלני עשוי להתעניין יותר בהפחתת עמלות באמצעות ביצוע הזמנות פתוחות, בעוד שסוחר אופורטוניסטי עשוי לרצות לנצל את הזדמנויות השוק על ידי ביצוע עסקאות במהירות, גם אם העמלות גבוהות יותר..

למידע נוסף על שימוש בספרי הזמנות חליפין למסחר.

כיצד לקרוא תרשימי פמוטים

מסוף המסחר שרימפי משתמש ב- TradingView. פירוש הדבר שלסוחרים שלנו יש גישה לתכונות ה- TradingView השופעות לצורך תרשים, ציור וצילום נתונים.

ברשימה הבאה נדגיש כמה מהתכונות של TradingView.

  • עבור בין גדלי הפמוט השונים באמצעות התפריט הנפתח בצד שמאל למעלה. בצילום המסך הזה כתוב כרגע "ד".

  • הוסף אינדיקטורים לגרף באמצעות "אינדיקטורים" לַחְצָן.

  • השתמש במקש Escape כדי לסגור חלונות קופצים שנפתחים מעל הגרף.

  • להשתמש ב "5y 1y 6m 3m 1m 5d 1d" לחצנים בתחתית לשינוי ציר הזמן של הגרף.

  • לחץ וגרור כדי לנוע שמאלה או ימינה בתרשים.

למידע נוסף על קריאת תרשימי פמוטים בשרימפי.

כיצד להעריך את היסטוריית הסחר של הבורסה

המרכיב האחרון בכרטיסיית המסחר עליו נדון הוא "היסטוריית סחר" סָעִיף. סעיף זה הוא הזנה חיה של כל העסקאות שהתקיימו לאחרונה בבורסה.

תוכל לראות דוגמה לפיד זה מימין.

בדוגמה זו אנו רואים כל אחת מהקניות והמכירות שהתקיימו בבורסה לזוג המסחר שאנו צופים בו.

בכל פעם שמבצעים טרייד נוסף בבורסה לזוג מסחר זה, המסחר החדש יתווסף לפיד החי הזה.

כל עסק המסומן כ- אָדוֹם היא מכירת מטבע הבסיס. בתמונה מימין, מטבע הבסיס הוא ביטקוין ומטבע הצעת המחיר הוא דולר ארה”ב. במילים אחרות, סחר במכירה מייצג מישהו שמוכר ביטקוין תמורת דולר.

עסק המסומן כ ירוק מייצג את רכישת מטבע הבסיס. בדוגמה שלעיל, פירוש הדבר ש- Bitcoin נקנה מדולר.

מלבד הטקסט המופיע בטבלה, סיפקנו גם כיסוי כיסוי המייצג את גודל העסקאות. אתה יכול לראות את הכיסויים כסורגים קלושים המכסים את שורת הטבלה. ככל שכיסוי העל גדול יותר, כך המסחר שבוצע גדול יותר. פס אדום גדול מייצג מכירה גדולה של נכס הבסיס. פס ירוק גדול מייצג רכישה גדולה של נכס הבסיס.

אנו רוצים לקבל משוב!

הצוות שלנו מחכה לשמוע את המשוב שלכם. אנא פנה אלינו פנימה מִברָק או באמצעות דוא”ל בכתובת [email protected] כדי לשתף את מחשבותיך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me