בדיקה חוזרת של אסטרטגיות הקריפטו הטובות ביותר: איזון מחדש בתיק

>

לימוד אסטרטגיות מסחר הפך לאמנות במרחב הקריפטו. לא במובן החיובי. זה הפך לסוג האמנות שנותר פתוח לפרשנות.

מטרתנו לכל אורך מחקר זה לא להשאיר עמימות. אנו רוצים ללמוד במדויק אסטרטגיות באופן שנוכל באופן סביר לצפות שההבנה שלנו תהיה הפרשנות האפשרית היחידה של התוצאות.

כדי להגיע לרמת הבנה זו אנו משתמשים בטכניקה הנקראת בדיקה חוזרת.

במחקר זה נבחן מחדש מגוון של אסטרטגיות לאיזון מחדש של תיקי תיק בניסיון לזהות אילו תצורות היו ההיסטוריות המצליחות ביותר..

מה זה בדיקה חוזרת?

בדיקה חוזרת היא תהליך השימוש בנתוני שוק היסטוריים כדי לחשב עד כמה אסטרטגיה הייתה מבצעת בעבר. תוך שימוש במידע מדויק של מחיר לקראת הצעת מחיר, הצלחנו לשחזר את העסקאות שהיינו מסוגלים לבצע בכל רגע בזמן.

יש להדגיש כי בדיקות חוזרות מעריכות רק נתונים היסטוריים. אף על פי שהביצועים ההיסטוריים אינם מבטיחים תשואה עתידית, בדיקה חוזרת היא עדיין כלי רב ערך לזיהוי אסטרטגיות מבטיחות.

מה זה בדיקה חוזרת?

בדיקה חוזרת היא סימולציה מתמטית המשמשת סוחרים להערכת ביצועי אסטרטגיית מסחר. הסימולציה ממנפת נתוני שוק היסטוריים בניסיון לחשב עד כמה אסטרטגיית מסחר הייתה עושה בעבר.


לימוד מתודולוגיה

לפני שנוכל לקפוץ לתוצאות, בואו נדון בעיצוב המחקר. כך נוכל לקבוע את רמת הביטחון שיכולה להיות לנו בתוצאות.

אסטרטגיות

אנו נתמקד באסטרטגיה ראשית אחת; איזון מחדש. מאזנים מחדש שימשו מוסדות במשך עשרות שנים ועמדו במבחן הזמן. למרות שזה נראה פשוט על פני השטח, איזון מחדש כולל מורכבויות שמציעות הזדמנויות ייחודיות.

בפרט נבדוק הן אסטרטגיות איזון סף והן אסטרטגיות איזון תקופתיות. למרות ששתי האסטרטגיות הללו כבר מקיפות מספיק ניואנסים כדי להצדיק מחקר מלא בעצמם, לא נעצור שם. כל אסטרטגיה תשווה איזון מחדש סטנדרטי לאיזון מחדש “אופטימיזציה של עמלה” של שרימפי.

איזון מחדש של אופטימיזציה של עמלה משתמש בשילוב מתוחכם של הזמנות יצרן ולוקח, יחד עם ניתוב מושכל, להפחתת עמלות ולניתוב אופטימלי של עסקאות בין נכסים..

למידע נוסף על איזון מחדש בתיקים.

מיטוב עמלה

במהלך המחקר נערוך השוואות בין איזונים חוזרים המותאמים לתשלום לבין איזונים סטנדרטיים. איזונים סטנדרטיים הם פשוט איזונים שאינם משתמשים באופטימיזציה של עמלות.

מיטוב עמלה הוא תכונה שפותחה על ידי צוות שרימפי. זה מספק דרך לסוחרים להפחית את שכר הטרחה שלהם על ידי מינוף אלגוריתם מתוחכם יותר להצבת שילוב של עסקאות של יצרנים ושל לקוחות. זה מנוגד לאיזונים סטנדרטיים שישתמשו רק בעסקאות לוקחים.

ב- Shrimpy, איזונים מחדש ממנפים גם אלגוריתם מיוחד לניתוב הזמנות חכם שיכול להעריך זוגות מסחר שונים בזמן אמת כדי לנתב בצורה חכמה עסקאות דרך זוגות מסחר חלופיים. זה מקטין עוד יותר את העמלות.

למידע נוסף על איזונים חוזרים המותאמים לתשלום.

נתונים היסטוריים

הליבה של כל מבחן אחורי היא הנתונים. למרות שישנם שירותים רבים בשוק המשתמשים בנתוני פמוטים כדי לדמות בדיקת אחורה, אנו נהיה מדויקים יותר למחקר זה..

במקום להשתמש בנתונים מצטברים או בפמוטים לא מדויקים, נשתמש בספרי ההזמנות המדויקים בינאנס לְהַחלִיף. נתוני אמינות גבוהה אלה הם חיוניים למחקר שלנו, ולכן דאגנו לשתף פעולה עם ספק נתונים מוביל בשוק. השותפים שלנו למחקר זה הם קאיקו.

קייקו היא ספקית מהימנה של נתוני שוק היסטוריים מאז 2014. מאז, הם המשיכו להגדיר מחדש את האופן שבו חברות ממנפות נתונים היסטוריים לפיתוח מוצרים ושירותים חדשים..

נתוני שוק kaiko

קישוריות חלקה לעדכוני נתונים היסטוריים חיים מ- 100+ חילופי ספוט ונגזרים.

טווח הזמן של הנתונים הכלולים עבור כל בדיקה חוזרת מתחיל ב -1 בדצמבר 2019 ומסתיים ב -1 בדצמבר 2020. כך אנו לומדים בדיוק שנה של נתונים היסטוריים.

בחירת תיק

כל מבחן אחורי יופעל בדיוק 10 נכסים שנבחרו באופן אקראי. רק נכסים שהיו זמינים בתאריך Binance ב -1 בדצמבר 2019 יהיה כלול. אם נכס מסוים לא היה זמין ב- Binance עד למועד זה, הנכס אינו נכלל במחקר זה.

הנכסים נבחרים בתחילת כל איטרציה חוזרת. איטרציה בודדת של Backtest תעריך אסטרטגיית HODL, איזון סטנדרטי (ללא אופטימיזציית עמלה) ואיזון אופטימיזציה של עמלה. כלומר, אותו תיק יוערך עם כל אחת משלוש האסטרטגיות הללו לפני שתבחר באופן אקראי תיק חדש. זה מאפשר לנו להשוות את התוצאות של כל אסטרטגיה עם אותם נכסים בדיוק.

קרא עוד על גדלי תיק אופטימליים.

הפצה

כל תיק שנבחר יקצה באופן שווה את הנכסים בתיק. בעיקרו של דבר, כל נכס בתיק יחזיק בדיוק 10% ממשקל התיק בתחילת המבחן האחורי. במהלך כל אירוע איזון מחדש, ההקצאות יוחזרו כדי להתאים במדויק להקצאה המקורית של 10% עבור כל נכס.

למד על הדרך הטובה ביותר להפצת נכסים בתיק.

תוצאות

עכשיו, כשהלוגיסטיקה איננה מהדרך. הגיע הזמן לחפור בתוצאות. התוצאות הבאות כוללות בחינה של איזון תקופתי והן על איזון סף. בנוסף לשתי האסטרטגיות הייחודיות הללו, נשווה גם את תוצאות האיזונים החוזרים ששימשו את אופטימיזציית העמלות בהשוואה לאלו שלא השתמשו באופטימיזציה של העמלות..

איזון תקופתי מחדש

האיזונים התקופתיים הוערכו במרווחים של שעה, יום, שבוע וחודש. כל אחד מהמרווחים הללו שימש להשוואת הביצועים של אסטרטגיית HODL פשוטה, איזון סטנדרטי ואיזון אופטימיזציה עמלה..

בסך הכל היו 12 תנאים שונים שהוערכו, כאשר כל תנאי עבר 1,000 בדיקות חוזרות. התוצאה הסופית הייתה 12,000 מבחני גב שונים אשר העריך את יעילות האיזון התקופתי.

תוצאות HODL

איור 1: התרשים שלעיל הוא דוגמה להתפלגות ביצועי התיק שראינו כאשר לא נעשה שום מסחר בתיק. 1,000 בדיקות חוזרות נכללו בהיסטוגרמה. לאחר ביצוע כל מבחן אחורי, הוא הונח באחד מדלי הביצועים כדי ליצור את העקומה שאתה רואה. כדוגמה, כ -195 מבחנים חוזרים הניבו תוצאות ביצועים שנעו בין 86% ל 115% באסטרטגיית HODL.

במהלך תקופת השנה שהוערכה, התיקים שהשתמשו באסטרטגיית HODL ראו עלייה בערך החציוני בתיק 113.7%. שימו לב כי התאמת תקופת האיזון מחדש אינה משפיעה על הביצועים החציוניים מכיוון שאסטרטגיית HODL אינה מאזן מחדש.

בתוצאות נצפות סטיות קטנות בהופעות HODL. סטיות קטנות אלה הן פשוט תוצאה של סיכוי אקראי. בהתבסס על בחירות התיקים של 1,000 הבדיקות האחוריות, אנו מצפים כי הביצועים החציוניים לא יהיו זהים בכל פעם.

תוצאות איזון קבוע מחדש

איור 2: התרשים שלעיל הוא דוגמה להתפלגות ביצועי הפורטפוליו שצפנו בעת שימוש באסטרטגיית מסחר יומית של איזון מחדש (ללא אופטימיזציית עמלה). 1,000 בדיקות חוזרות נכללו בהיסטוגרמה. לאחר ביצוע כל מבחן אחורי, הוא הונח באחד מדלי הביצועים כדי ליצור את העקומה שאתה רואה. כדוגמה, כ -160 בדיקות חוזרות הניבו תוצאות ביצועים שנעו בין 114% ל -139% לאסטרטגיית האיזון היומי.

באותה פרק זמן של שנה אחת, היו איזונים תקופתיים קבועים עם חציון ביצועים שנעו בין 126% ל 139.1%..

 • איזון של שעה מחדש – 126.6% ביצועים חציוניים

 • איזון של יום אחד – 139.1% ביצועים חציוניים

 • איזון של שבוע אחד – 129.4% ביצועים חציוניים

 • חודש איזון מחדש – 126.0% ביצועים חציוניים

תוצאות אופטימיזציה מחדש של עמלה

איור 3: התרשים שלעיל הוא דוגמה להתפלגות ביצועי התיקים שאותה נצפה בעת שימוש באסטרטגיית מסחר איזון מחדש לפי שעה (ללא אופטימיזציית עמלה). 1,000 בדיקות חוזרות נכללו בהיסטוגרמה. לאחר ביצוע כל מבחן אחורי, הוא הונח באחד מדלי הביצועים כדי ליצור את העקומה שאתה רואה. כדוגמה, כ -160 בדיקות חוזרות הניבו תוצאות ביצועים שנעו בין 191% ל -231% עבור אסטרטגיית האיזון מחדש לפי שעה..

במהלך אותה תקופת זמן של שנה, איזונים חוזרים תקופתיים שעברו אופטימיזציה לתשלום היו בעלי ביצועים חציוניים שנעו בין 129.4% ל -254.8%..

 • איזון של שעה מחדש – 254.8% ביצועים חציוניים

 • איזון של יום אחד – 158.2% ביצועים חציוניים

 • איזון של שבוע אחד – 135.9% ביצועים חציוניים

 • חודש איזון מחדש – 129.4% ביצועים חציוניים

דִיוּן

בשילוב התוצאות נוכל לדמיין את הופעות הגמר כרשת.

איור 4: כל תא ברשת מייצג את הביצועים החציוניים של 1,000 בדיקות חוזרות. עם שווי התחלתי של 5,000 $, ביצועים של 100% ייצגו ערך תיק סופי של 10,000 $. במילים אחרות, כל ערכי התיקים החציוניים המיוצגים בטבלה זו הוכפלו יותר בתקופת השנה.

בתרשים 4 אנו מבחינים כי האסטרטגיה עם הביצועים הטובים ביותר הייתה אסטרטגיית איזון מחדש של שעה שמינעה את מיטוב העמלות.

במבט ראשון, נראה שזה נוגע לכך שהביצועים גדלים ככל שתדירות האיזון חוזרת ועולה עבור איזונים חוזרים המותאמים לתשלום. עם זאת, יהיה זה הגיוני כי תיק יחווה תועלת רבה יותר מאופטימיזציה של עמלות ככל שהתיק מאוזן מחדש בתדירות גבוהה יותר. בעיקרו של דבר, ככל שהתיק נסחר בתדירות גבוהה יותר, כך תהיה השפעה גדולה יותר של “אופטימיזציית עמלה” על הביצועים.

השוואת כל אחת מאסטרטגיות האיזון מחדש לאסטרטגיית הקנייה והחזקה הפשוטה, אנו מקבלים תוצאות אלו.

איור 5: כל תא מייצג את ההשוואה בין אסטרטגיית איזון מחדש ל- HODL. ערך חיובי פירושו האסטרטגיה שהביאה את ההחזקה בסכום זה. בעיקרו של דבר, אם אסטרטגיית ההחזקה ביצעה + 100% במהלך תקופת השנה אחת, אחוז חיובי פירושו שאסטרטגיית האיזון מחדש ביצעה אפילו יותר מ- 100%.

באיור 5 אנו רואים כי כל אסטרטגיות האיזון החוזר עלו על ההחזקה (בהתבסס על ביצועי התיק החציוני). כלומר, אסטרטגיית הרכישה והחזקה החציונית מתפקדת בצורה גרועה יותר מהחציון של כל אסטרטגיית איזון מחדש.

לבסוף, אנו יכולים להשוות את תוצאות האיזון המותאם מחדש של העמלות לתוצאות האיזון הסטנדרטי, כך שנוכל לראות את התועלת הספציפית שמופקת משימוש באופטימיזציית עמלה..

איור 6: כל תא מייצג את התועלת המופקת מאופטימיזציה של העמלות. בעיקרו של דבר, עד כמה תיק עבודות טוב יותר עושה שימוש באופטימיזציה של עמלה ולא באופטימיזציה של עמלה.

כפי שכבר דנו בעבר, אנו יכולים לראות כי התועלת באופטימיזציה של העמלות גדלה ככל שתדירות האיזון חוזרת עולה.

מסקנות

אנו יכולים להסיק מתוצאות אלו כי איזון מחדש נטה לעלות על אסטרטגיית קנייה והחזקה היסטורית. בנוסף אנו יכולים לראות כי היתרון בשימוש באסטרטגיית ייעול עמלות נוטה לגדול עם תדירות המסחר. ככל שאסטרטגיה סוחרת בתדירות גבוהה יותר, כך נוצר יותר תועלת מאופטימיזציה של העמלות.

ללא אופטימיזציה של עמלה, האסטרטגיה המניבה את הביצועים הטובה ביותר הייתה מרווח איזון של יום אחד.

סף איזון מחדש

כדי להעריך איזון סף מחדש, נבחן 7 אסטרטגיות סף שונות. אלה יכללו איזון סף של 1%, 5%, 10%, 15%, 20%, 25% ו -30%. בדומה לחלק האיזון התקופתי של מחקר זה, נשווה בין האיזון הרגיל, איזון אופטימיזציה עמלה ותוצאות HODL.

כל תצורה תריץ 1,000 בדיקות back ייחודיות בסך כולל 21,000 בדיקות חוזרות.

תוצאות HODL

איור 7: התרשים שלעיל הוא דוגמה להתפלגות ביצועי התיק שראינו כאשר לא נעשה שום מסחר בתיק. 1,000 בדיקות חוזרות נכללו בהיסטוגרמה. לאחר ביצוע כל מבחן אחורי, הוא הונח באחד מדלי הביצועים כדי ליצור את העקומה שאתה רואה. כדוגמה, כ -160 בדיקות חוזרות הניבו תוצאות ביצועים שנעו בין 110% ל -137% עבור אסטרטגיית HODL.

במהלך תקופת השנה שנבדקה, התיקים שהשתמשו באסטרטגיית HODL צפו בעלייה של ערך התיק החציוני של 115%. שימו לב כי התאמת סף האיזון מחדש אינה משפיעה על הביצועים החציוניים מכיוון שאסטרטגיית HODL אינה מאזן מחדש.

בתוצאות נצפות סטיות קטנות בביצועי HODL. סטיות קטנות אלה הן פשוט תוצאה של סיכוי אקראי. בהתבסס על בחירות התיקים עבור 1,000 הבדיקות האחוריות, אנו מצפים שהביצועים החציוניים לא יהיו זהים בכל פעם.

תוצאות איזון קבוע מחדש

איור 8: התרשים שלעיל הוא דוגמה להתפלגות ביצועי התיקים שאותה צפינו בעת שימוש באסטרטגיית איזון סף של 15% (עם אופטימיזציה של עמלה). 1,000 בדיקות חוזרות נכללו בהיסטוגרמה. לאחר ביצוע כל מבחן אחורי, הוא הונח באחד מדלי הביצועים כדי ליצור את העקומה שאתה רואה. כדוגמה, כ 98 בדיקות חוזרות הניבו תוצאות ביצועים שנעו בין 173% ל 197% עבור אסטרטגיית איזון מחדש של 15%.

במהלך פרק הזמן של שנה, מאזני רף קבועים היו בעלי ביצועים חציוניים שנעו בין 134.1% ל -152.7%..

 • סף 1% – 134.1% ביצועים חציוניים

 • סף 5% – 150.5% ביצועים חציוניים

 • סף 10% – 150.2% ביצועים חציוניים

 • סף 15% – 152.7% חציון ביצועים

 • סף 20% – 147.4% ביצועים חציוניים

 • סף 25% – 150.2% ביצועים חציוניים

 • סף 30% – 147.0% ביצוע חציון

תוצאות אופטימיזציה של תשלום מחדש

איור 9: התרשים שלעיל הוא דוגמה להתפלגות ביצועי התיקים שאותה צפינו בשימוש באסטרטגיית מסחר של איזון רף של 1% (עם אופטימיזציה של עמלה). 1,000 בדיקות חוזרות נכללו בהיסטוגרמה. לאחר ביצוע כל מבחן אחורי, הוא הונח באחד מדלי הביצועים כדי ליצור את העקומה שאתה רואה. כדוגמה, כ 118 בדיקות חוזרות הניבו תוצאות ביצועים שנעו בין 152% ל 189% עבור אסטרטגיית איזון רף של 1%.

במהלך פרק הזמן של שנה, איזוני סף ממוטבים בעמלות היו ביצועים חציוניים שנעו בין 156.5% ל -258.3%.

 • סף 1% – 258.3% חציון ביצועים

 • סף 5% – 197.2% ביצועים חציוניים

 • סף 10% – 179.1% ביצועים חציוניים

 • סף 15% – 172.1% ביצועים חציוניים

 • סף 20% – 163.2% ביצועים חציוניים

 • סף 25% – 164.1% חציון ביצועים

 • סף 30% – 156.3% ביצועים חציוניים

דִיוּן

בשילוב התוצאות נוכל לדמיין את הופעות הגמר כרשת.

איור 10: כל תא ברשת מייצג את הביצועים החציוניים של 1,000 בדיקות חוזרות. האחוז מייצג את עליית ערך הערך של התיק במהלך תקופת השנה. לכן, 100% מייצג את הערך של תיק המוכפל לאורך התקופה האחרונה.

באיור 10 אנו יכולים לראות שלמרות שהתיקים החציוניים הממנפים אסטרטגיית קנייה והחזקה יותר מכפליים בערכם במהלך תקופה של שנה, כל אסטרטגיות איזון הסף עולות על אסטרטגיית HODL..

זה מצביע על כך שללא קשר לסף שנבחר, איזון מחדש נטה להיסטוריה בהשוואה לאחזקה.

כאשר אנו מצמצמים את ההערכה שלנו להשוואה של איזונים אופטימליים בעמלות בלבד עם איזונים סטנדרטיים, אנו יכולים לראות כי לאופטימיזציה של העמלות יש השפעה רבה על התוצאות..

איור 11: כל תא מייצג את העלייה החציונית שיש לכל אסטרטגיה לעומת קנייה והחזקה. בעיקרו של דבר, ערך חיובי פירושו שהאסטרטגיה הביאה לאחוז זה בהשוואה לקנייה והחזקה. שים לב שאם תיק המשתמש באסטרטגיית HODL גדל בערכו ב 100%, ערך חיובי בטבלה זו פירושו שאסטרטגיית האיזון מחדש תבצע אפילו טוב יותר (כך גדול מ 100% בדוגמה זו).

באיור 11 אנו רואים כי אסטרטגיית האיזון החציוני גברה על אסטרטגיית HODL פשוטה בכל המקרים שנחקרו. עם זאת, אופטימיזציה של שכר טרחה הצליחה לבנות עוד יותר על עליות ביצועים כדי לייצר ערך נוסף.

בהשוואה בין שתי אסטרטגיות האיזון מחדש, אנו יכולים לראות כמה ערך נוצר בפועל על ידי אלגוריתמי אופטימיזציית העמלות המשמשים באיזונים מחדש “אופטימיזציית עמלה”.

איור 12: כל תא מייצג את התועלת שמקורה באופטימיזציה של העמלות. בעיקרו של דבר, עד כמה תיק עבודות טוב יותר עושה שימוש באופטימיזציה של עמלה ולא באופטימיזציה של עמלה.

באיור 12 אנו יכולים לראות את היתרון שבשימוש באסטרטגיה המותאמת לתשלום. אם נשמר עם הנושאים שראינו במקרה של איזון מחודש תקופתי, אנו יכולים לראות שאופטימיזציה של עמלה מספקת תועלת רבה יותר כאשר יש עסקאות תכופות.

מסקנות

אנו רואים כי בדומה לאיזון תקופתי, איזון סף עבר ביצועים טובים יותר מאסטרטגיית קנייה והחזקה פשוטה. בנוסף אנו רואים שהיתרונות באופטימיזציה של העמלות גדלים ככל שהמסחר נעשה תכוף יותר.

מחשבות אחרונות

לאחר בחינת 33,000 בדיקות חוזרות, הצלחנו להדגים בעקביות את היתרון של איזון מחדש אופטימלי של עמלה בהשוואה לאסטרטגיות שאינן משתמשות באופטימיזציה של עמלה. בנוסף, הצלחנו לייצר תוצאות באופן סופי המציעות כי איזון מחדש של תיקי תיקים עבר על אסטרטגיות ה- HODL מבחינה היסטורית.

למעשה, כמעט 85% מכל התיקים שהוערכו הניבו תוצאות טובות יותר בעת שימוש באסטרטגיית איזון מחדש בהשוואה ל- HODL.

צפה בתוצאות המלאות

את כל התוצאות המפורטות ניתן למצוא ב- Google Doc הבא. אל תהסס לעיין בתוצאות כולן בעצמך ולמצוא מגמות או דפוסים מעניינים נוספים.

הצהרת אחריות: בדיקות חוזרות יכולות לבחון רק ביצועי עבר ואינן מבטיחות ביצועים עתידיים. מחקר זה מעריך איזון מחדש לאורך שנה שלמה. איזון מחדש אינו אסטרטגיה לטווח קצר וככל הנראה לא תניב תוצאות מדידות ביום אחד ואפילו לא בשבוע אחד.

קריאות טובות נוספות

כיצד ליצור בוט למסחר בקריפטו באמצעות פיתון

השוואה בין אסטרטגיות איזון מחדש לתיקי מטבעות קריפטוגרפיים

תרחישים של איזון מחדש נפוץ בקריפטו

סף איזון מחדש לניהול תיקי קריפטו

מה זה DeFi? מדריך למימון מבוזר

פלטפורמת המסחר החברתי שלנו

שרימפס היא פלטפורמת מסחר חברתית לקריפטוגרפיה. הוא מיועד לסוחרים מקצועיים וגם טירונים לבוא ללמוד על תעשיית הקריפטו ההולכת וגדלה. ב- Shrimpy, משתמשים יכולים להעתיק את התיקים ואת אסטרטגיות המסחר של סוחרים אחרים.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

תודה שקפצת לבקר!

צוות שרימפי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map