אסטרטגיות השקעה בקריפטו פסיביות למתחילים

>

מטבעות קריפטוגרפיה הוא אחד השווקים הצומחים ביותר בעולם. כאשר מיליוני אנשים בכל רחבי העולם ישתתפו במערכת הפיננסית של העתיד, אנשים רבים יחפשו להיות מעורבים בקריפטו בחמש השנים הקרובות..

למרבה הצער, רוב האנשים מעולם לא קיימו אינטראקציה עם מכשירים פיננסיים. באופן מסורתי, נדיר כי הצרכן הממוצע מתקשר עם שירותים מורכבים כמו בורסות, אך זה משתנה עם מטבע הקריפטו.

בעולם הקריפטו אנשים רוכשים כמעט אך ורק נכסים באמצעות בורסות. כלומר, לאדם הממוצע שמחזיק מטבע קריפטוגרפי יש לפחות הבנה בסיסית כיצד מתפקדות חילופי דברים. בשלב מסוים, רבים ממשקיעי הצפנה הללו עשויים להתנסות גם בצורה מסויימת או בניהול תיקים.

במאמר זה נדון בכמה מהאסטרטגיות הפופולריות ביותר להשקעה בקריפטו. כל אחת מהאסטרטגיות הללו פשוטה ליישום, אפילו עבור משקיעים מתחילים, אך אין זה אומר שאסטרטגיות אלה אינן משמשות אנשי מקצוע. כל אחת מהאסטרטגיות הללו משמשת כמה מהמוסדות הגדולים בעולם ועמדה במבחן הזמן.

לפני שנצלול לאסטרטגיות פופולריות אלו, אל תשכח לעשות זאת הירשם לשרימפי. שרימפי היא הפלטפורמה המובילה בשוק הקריפטוגרפים המציעה את כל האסטרטגיות הללו. שלא לדבר על כך, אם אינך אוהב את אחת מהאסטרטגיות הללו, אתה תמיד יכול ליישם משלך או לעקוב אחר מנהיג כדי להעתיק את האסטרטגיה של מישהו אחר.

בחירת הקצאות

בחירת הנכסים שייכנסו לתיק שלך היא החלטה גדולה. בסופו של יום, הנכסים שאתה מחזיק הם הגורם המניע לביצוע ההשקעה שלך. למרות שישנן דרכים להגביר את הביצועים באמצעות מסחר אסטרטגי, הנכסים שאתה בוחר הם החשובים באמת.

שתי הדרכים העיקריות לבחירת תיק הן דרך השקעות באינדקס אוֹ השקעה בבחירה.

השקעות באינדקס

השקעות באינדקס מאצילות את האחריות לבחירת נכסים לנוסחה מתמטית. על בסיס תפוקת הנוסחה, הנכסים יוקצו בתיק.


אסטרטגיות האינדקס הפופולריות ביותר כוללות בדרך כלל בחירת קטגוריית נכסים, שקלול עבור כל נכס ומספר נכסים שייכללו באינדקס..

דוגמה למדד פופולרי בשוק המניות תהיה ה- S&P 500. מדד זה פשוט עוקב אחר שווי השוק של 500 החברות המובילות ומקצה אחוז משווי התיק לכל מניה שביחס לשווי השוק..

מעניין שלא כל המדדים צריכים לכלול את כל השווקים. ניתן יהיה למצוא אינדקס הכולל רק חברות ביוטכנולוגיה, חברות אינטרנט או חברות קמעונאיות. כדאי לחלק את השוק על פי קריטריונים שלדעתך יניבו ביצועים בעתיד הנראה לעין.

שוק הקריפטו אינו שונה. בדומה למערכת הפיננסית המסורתית, ניתן לחלק מטבעות קריפטוגרפיים לקטגוריות שונות. ישנם אסימונים לתועלת, מטבעות פלטפורמה, אסימונים מניבים לחקלאות, מטבעות אחסון ועוד. לכל אחת מקטגוריות הנכסים הללו יש תכונות ומטרה ייחודיות משלהן.

קרנות אינדקס

קרנות אינדקס הופכות אט אט לסימן מסחר מוכר של מחלקת הנכסים המתהווה של מטבעות קריפטו. בשל …

קטגוריית נכסים

לפני שאתם משליכים את הכספים שלכם לשוק, החליטו איזו קטגוריה של מטבעות קריפטו תרצו לרכוש. על ידי ביצוע בדיקת נאותות משלך, זהה את סוגי הנכסים הספציפיים שיעבדו בצורה הטובה ביותר עבור אסטרטגיית התיקים שלך.

מספר נכס

לאחר זיהוי הקטגוריה הספציפית של הנכס המתאים לאסטרטגיה שלך, בחר כמה מטבעות קריפטוגרפיה תרצה בתיק שלך. המספר יכול להיות בין 1 ל 100+. מכיוון שיש אלפי מטבעות קריפטוגרפיים שונים עם נכסים משתנים, בחירה במספר נכסים ספציפי להחזיק בתיק יכולה להיות קשה.

אל תשכח להתחשב בהיבט הניהולי של החזקת כל נכס. ככל שבבעלותך יותר נכסים כך תהליך הרכישה והאחסון של כל אחד מהנכסים מורכב יותר. באופן אידיאלי, אדם שמשקיע בפעם הראשונה ירכוש מספר נכסים שנוח להם לנהל.

שקלול נכסים

ההיבט האחרון של המדד שעלינו לקחת בחשבון הוא שקלול של כל נכס. בעיקרו של דבר, כמה אתה רוצה לרכוש מכל נכס. האם ברצונך לרכוש את אותו ערך ערך בכל נכס, או שיהיה שקלול שבו אתה קונה יותר מנכס אחד מאשר אחר?

חלק מאסטרטגיות הניפוח הנפוצות ביותר כוללות שקלול שווי שוק, שקלול שווי שוק של שורשים מרובעים ושקלול שווה.

השקעה בבחירה

במקום להסתמך על מודל מתמטי לבחירת הנכסים בתיק, יש משקיעים שמעדיפים לבחור את השקעותיהם באופן ידני. על אף שתהליך לימוד ההשקעה עשוי להיות מייגע, התוצאות יכולות להיות משתלמות.

בבחירת הקצאה מותאמת אישית של מטבעות קריפטוגרפיים, המשקיעים ממליצים באופן גורף “עושה מחקר משלך (DYOR)”. ביטוי זה ידהד במסדרונות של כל פורום קריפטו אם אי פעם יתפס משקיע מבקש עצות לגבי הנכסים לרכוש.

בסופו של יום, התחושה של DYOR מעצימה. הרעיון שכל אחד נחקר את השוק בנפרד ונגיע למסקנות שלנו מעמיד את האחריות על עצמנו ועצמנו בלבד. אם אנחנו מתגעגעים למשהו בזמן בדיקת נאותות שבסופו של דבר נחזור לנגוס בנו, זו הייתה החלטה שקיבלנו בעצמנו, ויש לנו רק את עצמנו להאשים.

למרות שאנו מאמינים במחקר משלך, אנו מאמינים גם לספק חומרים כדי להתחיל. במאמר שלהלן, אנו חולקים כמה רעיונות כיצד תוכלו להתחיל לבחור את הנכסים הנכנסים לתיק הראשון שלכם.

בחירת נכסים

הבסיס לתיק כלשהו הוא ההחלטה אילו נכסים יש לרכוש עבור התיק שלך. מעל לכל דבר אחר, מבחר הנכסים הוא …

אסטרטגיות מסחר

לאחר בחירת הקצאות לתיק נכסים, השיקול הבא לאסטרטגיית השקעה מלאה הוא קביעת האופן בו הקצאות יישמרו או ייסחרו לאורך זמן..

כפי שנדון קודם לכן, אסטרטגיית המסחר לא תהיה הגורם המניע בקביעת ביצועי התיק, אך היא ממלאת תפקיד חשוב בהפחתת הסיכון וביצירת תיק שיכול לעמוד במבחן הזמן..

תיק איזון מחדש בתיק

איזון מחדש של תיקים הוא אסטרטגיית תיק המשמשת את המשקיעים המוסדיים מזה עשרות שנים. איזון מחדש של תיק מסייע בשמירה על מערך ההקצאות הרצוי. מאחר וידוע כי מטבעות קריפטוגרפיים משתנים בפראות לאורך פרקי זמן קצרים, איזון מחדש יכול להפחית את הסיכון על ידי לקיחת רווחים מנכסים שמניבים ביצועים טובים וחלוקת רווחים אלה לשאר התיקים..

כמו כן, כאשר נכס מתפקד בצורה גרועה, ניתן להזרים כספים נוספים לנכס כדי להחזיר אותו להקצאת האחוזים הרצויה. בשל אופי שווקי הקריפטו, לעתים קרובות אנו רואים נכסים שנשאבו יום אחד זורקים זמן קצר לאחר מכן או להיפך. איזון מחדש יכול לעזור לתפוס את הערך של תנודות אלה.

איזון מחדש כדי להגיע להקצאת האחוזים הרצויה פירושו שלכל נכס בתיק יהיה משקל אחוזי יעד לתיק. דוגמה אחת יכולה להיות אם לביטקוין משקל של 30% בתיק. פירוש הדבר שבסוף האיזון מחדש, התיק צריך להיות מורכב מ- 30% ביטקוין מבחינת ערך.

הודעה: ההקצאות באחוזים מחושבות על פי ערך, ולא על בסיס סכום. מכיוון שמחיר המטבעות הקריפטוגרפיים יכול להשתנות באופן נרחב, זה לא יהיה מעשי להקצות תיק מבוסס על מספר הנכס. לדוגמא, ניסיון לרכוש ביטקוין אחד על כל XRP אחד שתחזיק פירושו שהתיק שלך יחזיק ערך כמעט אך ורק בביטקוין מכיוון שמחיר הביטקוין גבוה יותר מ -10,000 פי XRP.

איזון תקופתי מחדש

איזון מחדש מבוסס זמן הוא אסטרטגיה ליישור מחדש של תיק עם הקצאות היעד שלו במרווח זמן מוגדר. בקריפטו, פרק זמן זה יכול להיות כל דבר משעה לחודש, בהתבסס על התנודתיות בשוק ונזילות הבורסה..

אנו יכולים לפרק את התהליך לארבעה שלבים שונים.

 1. הקצאת תיק – התיק מוקצה על פי קבוצת יעדים של הקצאות. זה מסמן את תחילת תקופת האיזון מחדש.

 2. סטיית נכס – מותר לנכסים לסטות לאורך זמן עם שינוי תנאי השוק.

 3. איזון מתוזמן מתוזמן – התיק מאוזן מחדש על פי לוח זמנים שהוגדר מראש. (דוגמא: תקופת איזון של יום אחד תביא לכך שתיק מאוזן מחדש בכל יום באותו זמן.) במהלך האיזון מחדש הנכסים נקנים ונמכרים באופן שכל נכס יגיע להקצאות היעד שלו. באופן כללי, המשמעות היא כי הנכסים המניבים את הביצועים הטובים ביותר יימכרו ערך מסוים על מנת לרכוש נכסים שהביאו לרעה.

 4. תיק מיושר עם הקצאות יעד – התיק הגיע שוב להקצאות היעד, ולכן תקופת האיזון הבאה מתחילה.

קרא את המדריך לאיזון תקופתי

סף איזון מחדש

איזון מבוסס סף משתמש בפסי סטייה כדי לקבוע מתי יש לבצע איזון מחדש לתיק. רצועות הסטייה מספקות הקצאה מקסימאלית ומינימלית שכל נכס יכול להחזיק בתיק. לאחר חציית הסף, יתבצע איזון מחדש של התיק כולו כדי ליישר מחדש כל נכס להקצאות היעד.

בדומה לאיזון תקופתי מחדש, אנו יכולים לפרק את השלבים לאיזון סף מחדש לחמשת השלבים הבאים.

 1. הקצאת תיק – התיק מוקצה על פי קבוצת יעדים של הקצאות.

 2. סטיית נכס – מותר לנכסים לסטות לאורך זמן עם שינוי תנאי השוק.

 3. סף נחצה – לאחר שנכס חצה את סטיית הסף באחוזים, יופעל איזון מחדש לתיק.

 4. איזון מחדש – התיק מאוזן מחדש. במהלך האיזון מחדש הנכסים נקנים ונמכרים באופן שכל נכס יגיע להקצאות היעד שלו. באופן כללי, המשמעות היא כי הנכסים המניבים את הביצועים הטובים ביותר יימכרו ערך מסוים על מנת לרכוש נכסים שהביאו לרעה.

 5. תיק מיושר עם הקצאות יעד – התיק הגיע שוב להקצאות היעד, ולכן התיק ימתין לאיזון מחדש עד שיחצה שוב רף.

קרא עוד אודות איזון סף מחדש

ממוצע עלות הדולר

ממוצע עלויות דולר (DCA) הוא תהליך של הזרמת תקופת הון חדשה לתיק. במקום לנסות לתזמן את השוק על ידי קריאת תרשימים וביצוע עסקאות מדויקות, DCA עוקבת אחר פילוסופיה של השקעה מתמשכת.

תיק המשתמש בממוצע עלויות דולר יכול לחלק כספים חדשים לכל נכס בתיק על סמך הקצאות היעד. באופן זה, תיק יכול להגיע להקצאות היעד שלו מבלי שיהיה צורך לאזן מחדש את התיק. בסופו של דבר זה יכול להפחית עמלות ואירועים חייבים במס.

שימוש באסטרטגיית DCA עבור תיק העבודות שלך יכול להיות מפורק למערך השלבים הבא.

 1. הקצאת תיק – התיק מוקצה על פי קבוצת יעדים של הקצאות.

 2. סטיית נכס – מותר לנכסים לסטות לאורך זמן עם שינוי תנאי השוק.

 3. מופקדים כספים – במרווח קבוע יש להפקיד כספים בתיק. באמצעות פתרון לניהול תיקים, ניתן לאתר באופן אוטומטי את הכספים החדשים הללו ולסמן אותם להפצה לתיק.

 4. חלוקת כספים – הכספים שהופקדו יחולקו לתיק על סמך אחוזי הקצאת היעד לכל נכס. בסוף DCA, כל נכס יהיה קרוב יותר להקצאת היעד שלו.

למידע נוסף על ממוצע עלויות דולר

הפסקת הפסד בתיק

עצירת הפסד בתיק היא אסטרטגיה למשקיעים למניעת סיכון למטה. בשווקים הפכפכים כמו קריפטו, לא נדיר שתיק נכסים יורד בערך של 10% ביום אחד. שימוש בתיק עצור הפסד יכול להגביל את כמות ההפסד שתיק יכול לחוות לפני שהתיק כולו נמכר לפיאט.

לאחר הסבת התיק לתא מטבע, הוא יפסיק לאבד ערך משוק הצפנה הצולל. הרעיון הוא שברגע שהשוק מפסיק לרדת, ניתן לרכוש נכסים בתיק במחירים נמוכים יותר.

הפסדי הפסקה בתיק מבוצעים בארבעה שלבים עיקריים.

 1. הקצאת תיק – התיק מוקצה על פי קבוצת יעדים של הקצאות.

 2. סטיית נכס – הנכסים מתחילים לרדת בערכם, מה שגורם לשווי התיק כולו לרדת.

 3. סף עצירת הפסד עבר – ברגע שחוצים את סף ההפסד הפסד, המשמעות היא שהתיק נפל בערכו מהרצוי. בשלב זה, עצירת הפסד מופעלת.

 4. התיק נמכר – כל הנכסים בתיק יימכרו למטבע פיאט בכדי לעצור את אובדן הערך הנוסף.

למידע נוסף על עצירת הפסד בתיק

לִקְנוֹת & לְהַחזִיק

האסטרטגיה הגדולה האחרונה בה השתמשו משקיעי קריפטוגרפיה היא גם הפשוטה ביותר. בקריפטו, אסטרטגיית “קנה והחזק” נקראת גם “HODL”. HODLing הוא פעולה של רכישת נכס ואז החזקתו לתקופה ממושכת. באסטרטגיית HODL, אין מסחר.

אם אינכם מתכננים למכור אף אחד מהנכסים שלכם במשך שנים, אזי אסטרטגיית HODL עשויה להיות בחירה טובה עבורכם.

לכן התהליך לשימוש באסטרטגיית HODL מבצע את השלבים הבאים:

 1. קנו נכס.

 2. אל תמכור את הנכס.

 3. לַחֲכוֹת.

מסקנות

השקעה בקריפטו אינה צריכה לערב אסטרטגיות מסחר מורכבות. כל אחת מאסטרטגיות ניהול התיקים שנדונו במאמר לעיל ניתנת ליישום בכמה לחיצות פנימה שרימפס. כל אחת מהאסטרטגיות הללו עמדה במבחן הזמן. רבים מהמוסדות הגדולים והמשקיעים החכמים בעולם ממנפים אסטרטגיות אלה לתיקים שלהם.

מאמרים קשורים נוספים

המדריך האולטימטיבי לסחר קריפטו בבוטים

מסחר חברתי – העתק את מיטב סוחרי הקריפטו

מה זה #DeFi? מדריך למימון מבוזר

מסחר בקריפטו – מהו שוק ספוט?

שרימפס הוא יישום לניהול תיקים לבניית תיקים מותאמים אישית, איזון מחדש וניהול מבחר מגוון של נכסים דיגיטליים. אוטומט את תיק העבודות שלך על ידי קישור לכל אחת מ- 16 חילופי הצפנים שאנו תומכים בהן.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

תודה שקפצת לבקר!

צוות שרימפס

כתב ויתור

התוכן מיועד למטרות מידע בלבד, אינך צריך לפרש כל מידע כזה או חומר אחר כייעוץ משפטי, מס, השקעה, פיננסי או אחר. שום דבר המופיע באתר שלנו אינו מהווה שידול, המלצה, המלצה או הצעה של שרימפי או ספק שירותי צד ג ‘כלשהו לרכוש או למכור ניירות ערך או מכשירים פיננסיים אחרים בתחום זה או בכל תחום שיפוט אחר, במסגרתם שידול או הצעה כאמור לא יהיו חוקיים מכוח חוקי ניירות הערך בסמכות שיפוט שכזו.

כל התוכן באתר זה הוא מידע בעל אופי כללי ואינו מתייחס לנסיבות של אדם או גוף מסוים. שום דבר באתר אינו מהווה ייעוץ מקצועי ו / או פיננסי, ואף מידע באתר אינו מהווה הצהרה מקיפה או מלאה של העניינים הנדונים או החוק הנוגע להם. אתה בלבד לוקח על עצמך את האחריות הבלעדית להעריך את היתרונות והסיכונים הקשורים לשימוש במידע כלשהו או בתכנים אחרים באתר לפני שתקבל החלטות על בסיס מידע כזה או תוכן אחר. בתמורה לשימוש באתר, אתה מתחייב לא להשאיר את שרימפי, שלוחותיה או כל ספק שירותי צד שלישי באחריות לכל תביעה אפשרית בגין נזקים הנובעים מכל החלטה שתקבל על סמך מידע או תוכן אחר המועמד לרשותך באמצעות האתר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map