מחירי האסימונים להלוואות מלח מתפוצצים כשחרור פלטפורמה

הלוואות מלח, רשת ההלוואות המופעלת באמצעות Ethereum עומדת לצאת לדרך בהמשך החודש. כתוצאה, מלח אסימונים הוכפלו ביותר מכפי שהם ימשכו ככל הנראה מגמה זו לקראת השקת הפלטפורמה. המשך לקרוא כדי ללמוד מדוע זה קורה.

הערכת שווי אסימון SALT

האסימונים לפלטפורמה נמכרו במקור בסביבות 3 $ כל אחד לאחר שיצאו לשוק הפתוח. עכשיו הם מתקרבים ל- $ 8- $ 9. המשמעות היא שהם יותר מפי שניים והוכפלו רק כמה חודשים מאז שהם זמינים. הסיבה לכך היא כפולה.

ראשית, הפלטפורמה צפויה לעלות לאוויר בהמשך החודש. מלח אמנם סירב למסור תאריך מדויק, אך הם חזרו בנחישות שהם יהיו חיים החודש. ברגע שהפלטפורמה חיה, האסימונים יהיו שימושיים מייד.

שנית, עלינו להבין לשם מה ניתן להשתמש באסימונים. נכון לעכשיו, כאשר הפלטפורמה תהיה חיה, יהיו להם שני שימושים. השימוש הראשון הוא רכישת חברות באתר Salt. על מנת לקבל הלוואה תצטרך להיות בעל חברות.

המינוי הנמוך ביותר עולה מלח אחד בשנה ומאפשר הלוואות של עד 10,000 דולר בכל פעם. דרגות גבוהות יותר זמינות והלוואות עד מיליון דולר אפשריות. אלה דורשים מחיר מלח גדול בהרבה.

השימוש השני באסימונים הוא שימוש בהם להפחתת ריבית ההלוואה. עד לנקודה מסוימת, הלווה עשוי לבחור להוציא אסימוני מלח תמורת ריבית מוזלת.

זה יכול לחסוך הרבה כסף במיוחד בהלוואות גדולות יותר. בסופו של דבר, החברה הצהירה כי ניתן להשתמש באסימונים ישירות כבטוחה כנגד הלוואה.

בכל המקרים הללו, הערכה הרשמית והתועלת של אסימון יחיד יהיו תמיד שווה ערך ל -25 דולר. מסיבה זו, ניתן לומר כי לכל האסימונים בשוק הפתוח יהיה בסופו של דבר מחיר שעקבי ל 25 דולר..

ישנם מספר מתחרים לרשת המלח, כגון צֶלסִיוּס ו אתלנד. מלח, לעומת זאת, יהיה כמעט בוודאות הראשון לשווק, ולכן עשוי להיות מסוגל להשיג דומיננטיות כתוצאה מכך.

החברה גם הצהירה כי עם הזמן הערכה הרשמית והשימושיות של אסימון עשויות להיות מוגברות ככל שצורכי השוק משתנים.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me