מטבע אזרחות חדש של מטבעות קריפטוגרפי הושק

מטבע האזרחות הוא מטבע קריפטוגרפי חדש לתעשיית הגירת ההשקעות המציעה תוכניות אזרחות ותושבות למשקיעים ומשפחות בשווי נקי גבוה.

מטבע אזרחות הוא מטבע דיגיטלי ראשון מסוגו בתעשייה, המאפשר תשלומים מיידיים לכל אחד, בכל מקום בעולם עם תשלומי מטבע דיגיטלי זול יותר, מהיר ויעיל יותר עבור תעשיית הגירת ההשקעות.

מטבע אזרחות הוא כיום, מטבע דיגיטלי ניסיוני המבוסס על טכנולוגיית בלוקצ’יין, והוא אמור לחולל מהפכה בתעשיית הגירת ההשקעות כולה, מה שמאפשר תשלומים מיידיים לכל אחד, בכל מקום בעולם. מטבע האזרחות משתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין עמית לעמית כדי לפעול ללא סמכות מרכזית: ניהול עסקאות והנפקת כסף מתבצעים באופן קולקטיבי על ידי הרשת.

קוד המקור של מטבע האזרחות נגזר מקוד המקור של ביטקוין / ליטקוין. אנשי מקצוע בתעשייה יכולים לתחזק ולנהל באופן קולקטיבי את רשת מטבעות האזרחות, לעבוד ולשתף פעולה יחד ללא צורך במתווכים או מתווכים.

הערך של מטבע אזרחות אחד קשור לערך היורו.

1 CTZ (¢) = 1 אירו (€)

מר בלקרישנן, יוצר מטבע האזרחות אמר:

מטבעות הקריפטו נקבעים מחוללים מהפכה בכל פלח בענף לעתיד מכיוון שהוא זול יותר, מהיר יותר ופותר בעיות רבות. מטבע אזרחות הוא טכנולוגיה חדשה ומלהיבה עבור תעשיית הגירת ההשקעות

יועצי אזרחות, סוכנים, חברות נדל”ן, משרדי עורכי דין ואפילו ממשלות עשויים לבחור לקבל מטבעות אזרחות, כסטנדרט תשלום בעתיד עבור שירותי משפט באזרחות או בהגירה. קוד המקור של פרויקט מטבע אזרחות זמין בחינם ברישיון קוד פתוח עבור אנשי המקצוע בתעשייה CBI / RBI.

מטבע אזרחות יתמוך גם במטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים כמו ביטקוין, את’ריום, ריפל וליטקוין שניתן להמיר במחיר יורו. ניתן להמיר מטבעות אזרחות למטבעות פיאט גדולים אחרים כמו אירו באמצעות סוכנות החליפין, תמורת עמלת המרה קטנה. של 1%.

כל העסקאות כפופות לחוקי AML / KYC. ניתן לאשר את עסקאות התשלום באמצעות חסימות תוך 10-15 דקות ודמי התשלום זניחים לעומת העמלות שגובים הבנקים. לדוגמה, למשלוח 100,000 מטבעות CTZ, העמלה היא 0.0015 מטבעות CTZ.

הגירת השקעות


תוכניות CBI / RBI מציעות דרך לאזרחות באמצעות השקעות נכסים באירופה ובקריביים עבור משקיעים עשירים. למשקיעים זרים ניתנת תושבות קבע תמורת רכישת נדל”ן למגורים או מסחר בפורטוגל, ספרד, קפריסין, יוון וארה”ב (EB-5).

נכון לעכשיו, יש למעלה מ -20 מדינות המנהלות תוכניות אזרחות ותושבות המציעות אשרות משקיעים באמצעות השקעות נדל”ן או השקעות הון, הדורשות מינימום של 250,000 יורו ומעלה.

  • אירופה: ספרד, פורטוגל, יוון, מלטה, קפריסין, בלגיה, הולנד, לטביה, איטליה, בריטניה, אירלנד, בולגריה
  • אוקיאניה: אוסטרליה, ניו זילנד, ונואטו
  • אמריקה: ארצות הברית (EB5), קנדה (קוויבק), איי בהאמה
  • קריבי: דומיניקה, אנטיגואה וברבודה, סנט לוסיה, סנט קיטס ונוויס, גרנדה
  • המזרח התיכון: ירדן, טורקיה
  • אסיה: תאילנד, מלזיה

אספקה ​​מוגבלת

מטבע האזרחות מוגבל להיצע כולל של 105 מיליון מטבעות וההיצע יפחת כל ארבע שנים. ניתן להמיר מטבעות אזרחות למטבע פיאט כגון יורו, תמורת עמלת חליפין קטנה של 1% באמצעות החלפת המטבעות האזרחית שלנו. כל עסקאות הבלוקצ’יין כפופות לחוקי AML / KYC.

נדל”ן

מטבע אזרחות עשוי להתקבל גם לרכישת נדל”ן על ידי יזמים המקדמים תוכניות אזרחות ותושבות.

חברות נדל”ן המציעות תוכניות הגירת השקעות יכולות להגדיל את מכירות הנכסים על ידי קבלת מטבעות קריפטוגרפיים כמו מטבע אזרחות יחד עם מטבעות קריפטו אחרים בזכות עלויות העסקה המהירות והזולה יותר, מבלי לערב מתווכים..

לדוגמה, זה עולה רק 0.40 CTZ כעמלת עסקה להעברת מיליון מטבעות אזרחות המקבילים למיליון אירו והעסקאות מאושרות תוך 10-15 דקות. בעתיד, מטבע אזרחות עשוי להתקבל כתשלום דיגיטלי עבור שירותי הגירה ואזרחות בכמה מדינות.

מימון ראשוני

הפעלת מטבע האזרחות עדיין נמצאת בשלב הראשוני של הפיתוח. חברת הסטארט-אפ מתכננת לגייס מיליון אירו לפעילותה באמצעות ה- ICO שלפני שהחל באפריל הקרוב. שלב 1-ICO, שייפתח ב -19 באוקטובר, שואף לגייס 10 מיליון יורו כדי להקים ולהפעיל את חילופי מטבעות האזרחות שלנו לסחר במטבעות קריפטו ופיאט..

המימון אינו חובה מכיוון שקוד המקור הוא בחינם ונקווה שבעתיד תעשיית CBI / RBI / EB-5 תפתח ותטמיע מטבע אזרחות כמטבע קריפטוגרפי סטנדרטי בתעשייה..

תוכנה חינמית

מטבע האזרחות הוא תוכנת קוד פתוח בחינם הזמינה ליועצי אזרחות, סוכנים, ממשלות, משרדי עורכי דין ומפתחי נדל”ן בענף CBI / RBI / EB-5. יועצי אזרחות, מפתחי נדל”ן, משרדי עורכי דין ואפילו ממשלות עשויים לבחור לקבל מטבע אזרחות, כתשלום קריפטו סטנדרטי בתעשייה..

מטבעות חינם

כחלק מהקידום הראשוני, אנו מציעים 1000 מטבעות אזרחות חינם כל אחד עבור 50 הראשונים. סך הכל 50,000 מטבעות אזרחות יחולקו בחינם לציבור. אנא צרו איתנו קשר באמצעות שלנו אתר אינטרנט.

ספר לבן

אנא הורד את שלנו ספר לבן.

אודות מטבע אזרחות

מטבע האזרחות פותח על ידי Ajax Software LLC בבודפשט, הונגריה.

תמונה באמצעות מטבע אזרחות

אין לראות בפרסום הודעה לעיתונות בעמוד זה כתמיכה מצד לשכת המטבעות. על הלקוחות לבצע מחקר משלהם לפני שהם משקיעים כספים בחברה כלשהי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map