סקירת גרוסטלקוין: מטבע מטבעות עסקאות מיידי ופרטי

Groestlcoin (GRS) הוא מטבע קריפטוגרפי נשמע מוזר למדי, שזוכה לא מעט לעניין לאחרונה.

הוא הושק כבר במרץ 2014 כמטבע הוכחה לעבודה ממש כמו ביטקוין, וכמו ביטקוין הוא נוצר כמטבע מטבע תשלומי ועסקאות. הוא מתגאה בתשלום כמעט אפס, המטבע הוא אנונימי למחצה וזה אחד מכמה מטבעות שנותרו עמידים ב- ASIC..

עם זאת, האם המטבע יכול להתחרות בכמה מיריבותיו החדשות יותר?

בסקירה זו של גרוסטלקוין אתן לך את מה שאתה צריך לדעת על הטכנולוגיה, הפיתוח והכרייה של הפרויקט. אני גם אסתכל על פוטנציאל הצמיחה לטווח הארוך של אסימון GRS והאם הוא יכול לפתח מקרי שימוש רחבים יותר ואימוץ.

טכנולוגיית גרוסטלקוין

גרוסטלקוין נוצר אך ורק כקריפטוגרפי תשלום של עמית לעמית (P2P) בדיוק כמו ביטקוין וליטקוין. עם זאת, יש לו כמה תכונות ייחודיות המבדילות אותו מביטקוין וליטקוין.

בגלל התכונות הייחודיות הללו גרוסטלקוין הצליח להשיג כמה “ראשונים” חשובים במערכת האקולוגית של קריפטוגרפים. זה היה המטבע הראשון שיישם עד מופרד והוא היה הראשון שביצע עסקת רשת ברק על הרשת. זה בין היתר בגלל שצוות הפיתוח של Groestlcoin היה פעיל וחרוץ מהיום הראשון, ומשחרר עדכוני פיתוח גדולים כל 3 חודשים כמו שעון..

גרוסטלקוין בהשוואה לאחרים

גרוסטלקוין בהשוואה. תמונה באמצעות דוקרויד

היזמים יצרו גם ארנק בשם Samourai המאפשר עסקאות גרוסטלקוין אנונימיות. הארנק נוצר עם תמיכה ב- Tor ו- VPN, הוא לא ממחזר כתובות ויש לו הצפנת AES-256. יש גם מצב התגנבות ליישום הסלולרי שגורם לו להיעלם מרשימת האפליקציות, משגר ומסך הבית של הטלפון שלך.

בנוסף לארנק Samourai תוכלו למצוא ארנק כמעט לכל פלטפורמה שרק תרצו. ישנם ארנקים שולחניים עבור Windows, Linux ו- OSX. ישנם ארנקים ניידים לאנדרואיד, iOS ו- Blackberry. ויש ארנקים מבוססי אינטרנט ו- ChromeOS. למי שאוהב להשתמש באותו ארנק בכמה פלטפורמות יש את הארנק GroeslPay.


גרוסטלקוין גאה מאוד בעובדה שהעסקאות שלה כמעט בחינם. אתה יכול לשלוח 10,000 GRS והעלות תהיה הרבה פחות מאגורה ($ 0.00007 עד $ 0.0003 למעשה). עלות העסקה משתנה בהתאם לארנק בו אתה משתמש, והעסקאות הזולות ביותר מגיעות מ- ארנק Core Groestlcoin.

כריית גרוסטלקוין

כשמדובר באלגוריתם הגיבוב, המטבע משתמש באלגוריתם הכרייה Grøstl-512, שם קיבל את שמו. זהו אלגוריתם פחות מורכב מ- SHA-256 של ביטקוין. משמעות הדבר היא שעדיין ניתן לכרות אותו על GPUs, מה שמקל על כורי הבית.

Groestlcoin משתמש בשני סיבובים של Grøstl-512 טהור מה שהופך אותו לעמיד בפני ASIC. נכון לעכשיו, אין ASIC שנמצאים בייצור כדי לכרות אותו. מלבד היתרונות שיש לכורי GPU, זה גם אומר שהמטבע יחסית מבוזר יותר מבן דודו הגדול של הביטקוין..

מפתחי Groestlcoin יצרו גם כמה תוכנות כרייה פשוטות שמקלות על הקהילה לכרות את GRS באמצעות המעבד / GPU שלהם. זהו הגרוסטלקוין easyminer שקודד מהיסוד ויש לו מספר תכונות שימושיות. תוכל לבצע את ההוראות האלה אם ברצונך להתקין את התוכנה במחשב האישי שלך.

Groestlcoin Easyminer

Groestlcoin התחיל בתגמול כרייה של 512 GRS לחסום, עם מחצית המתרחשת מדי שבוע. המחצית הזו התרחשה עד שתגמול החסימה הגיע ל -5 GRS לכל בלוק, זה המקום בו הוא נמצא עכשיו ושם הוא יישאר עד שכל GRS יתגלה..

יש היצע מרבי של 105 מיליון GRS ועד כה רק במחצית 72 מיליון במחזור. ל- Groestlcoin יש 1 מגה בלוקים וזמני חסימה של דקה בלבד. זה מקנה לו 80 עסקאות לשנייה, והיזמים אמרו שהם יגדילו את גודל החסימה אם יהיה צורך בעסקאות נוספות בשנייה.

חברי צוות

Groestlcoin הושק ב- 22 במרץ 2014 על ידי מפתח אנונימי בעל שם המשתמש Gruve_P בפורום Bitcointalk. מאז אותה תקופה הצוות גדל וכולל למעלה מ -20 אנשים מסורים מכל רחבי העולם. חברי הצוות נשארים אנונימיים, ורובם חולקים רק את שמם הפרטי ואת ארץ מוצאם.

צוות גרוסטלקוין

חלק מחברי צוות גרוסטלקוין אנונימיים

אמנם זה עשוי להניף דגל אדום עבור כמה פרויקטים של מטבעות קריפטוגרפיים, אך זה לא היה המקרה עבור צוות גרוסטלקוין. העובדה שהם שחררו באופן עקבי עדכוני פיתוח כל שלושה חודשים העניקה לצוות קבלה ואמון מקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים.

מסירות זו היא שאפשרה לגרוסטלקוין להיות הראשון ליישם את SegWit והראשונה לביצוע עסקת רשת ברשת ברקים. בעתיד ניתן לצפות להתפתחויות מהירות ומרשימות יותר.

קהילת גרוסטלקוין

מעורבות בקהילה היא לעתים קרובות מרכיב חזק באימוץ מטבע קריפטוגרפי.

Groestlcoin הוא די פעיל ומעורב. לדוגמא, היו הרבה קריאות למיתוג מחדש מכיוון שהקהילה לא מרגישה שקריפטוגרפיה עם שם מוזר כל כך יכולה ליהנות מאימוץ נרחב, אך עד כה לא נראה ששינוי שם צפוי.

כשמסתכלים מקרוב על גודל הקהילה הזו, יש להם מעל 38,000 עוקבים בטוויטר, שזה לא רע ומעל 8,000 עמודי פייסבוק אוהבים, וזה די גדול לפרויקט קריפטו מאז פייסבוק אינה ממש הפלטפורמה למעקב אחר קריפטוגרפיה.

הפלטפורמה המיועדת למעקב אחר קריפטוגרפיה היא Reddit, ואתה יכול לראות את ההתלהבות מ- Groestlcoin כשאתה מסתכל על תת-רדיט לפרויקט מכיוון שיש בו למעלה מ -100,000 עוקבים. יש פוסטים יומיים והמון תגובות ובכל עת יהיו כמה אלפי עוקבים ברשת.

אסימון GRS

לא מפתיע בהתחשב בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים, מחיר ה- GRS היה על רכבת הרים מאז שהוצג בשנת 2014. למעשה, במרחב הידוע בתנודתיות, GRS הוא הרבה יותר תנודתי מאשר רוב המטבעות הקריפטוגרפיים..

הכל היה רגוע למדי בשנים הראשונות, כאשר מחיר GRS אחד נע בין 0.002 $ ל 0.003 $ עד תחילת 2017. אז פרץ המטבע לראשונה והתנודתיות הפכה לנורמה..

Binance GRS

הירשם ב- Binance וקנה אסימונים של GRS

מתחילת 2017 ועד 13 ביולי המחיר עלה מ- 0.001 $ לשיא של 0.41 $ לפני שהתרסק. בשלושת החודשים הקרובים המחיר ירד בהתמדה והגיע ל -0.08 באוקטובר ואז הוא המריא שוב והגיע ל -0.85 דולר בתוך 9 ימים בלבד! השיא הזה הגיע כאשר משקיעי מטבעות קריפטו התעניינו יותר ויותר במטבעות עמידים ל- ASIC.

מחיר נסוג בצניעות בנובמבר, אך אז נלכד בקדחת המטבעות הקריפטוגרפיים בסוף שנת 2017, שהביאה אותו לשיא כל הזמנים של 2.69 דולר ב- 21 בדצמבר 2017..

במהלך שוק הדובים של שנת 2018 במטבעות קריפטוגרפיים GRS נותר במצב טוב למדי, ואף התגייס באפריל ובמאי. עם זאת, עד פברואר 2019 המחיר נגע לזמן קצר ברמות הנמוכות מ- $ 0.20.

לאחרונה, המחיר רואים זינוק נוסף, שעובר מ- 0.25 דולר ב -10 במרץ 2019 ל -0.74 דולר ב -11 במרץ 2019 לאחר שצוות גרוסטלקוין הודיע ​​על שחרורו של כרטיס חיוב GRS מאסטרקארד שיכול לשמש לרכישות או משיכות בכספומטים. המחיר ירד במהירות מאותם שיאים, ונכון ל -17 במרץ 2019 הוא עומד על 0.416770 דולר.

ארנק GroestlPay

תכונות והטבות של ארנק נייד GroestlPay. תמונה מָקוֹר

כאמור, הארנק של Samourai הוא מקום נהדר לאחסון Groestlcoin, כמו גם ארנק GroestlPay. אחד הדברים המעולים בגרוסטלקוין הוא שתמצא ארנק כמעט לכל פלטפורמה שתרצה.

אם אתה מרגיש מוכן לקנות GRS, תוכל למצוא אותו ב- Upbit, Binance ו- Bittrex והנזילות בבורסות אלה היא די משמעותית. זה זמין גם במספר בורסות אחרות, אך היקפי המסחר הם די קטנים על אלה.

כמובן, אם יש לך מחשב חזק למדי עליך, אתה תמיד יכול לפטר את ה- easyminer ולהתחיל לגבות עבור כמה GRS. גם עם תחרות נוספת המפתחים טוענים שכריית GRS עם מעבד / GPU עדיין רווחית.

התפתחות

יש כלל אצבע נהדר שבו אתה יכול להשתמש כדי לקבוע כמה עבודות פיתוח נעשות בפרויקט. זה כדי לבחון את מאגרי GitHub של הפרויקט ולראות כמה קוד נדחק.

יתר על כן, בהתחשב בכך ש- Groestlcoin הוא פרויקט קוד פתוח, שלהם GitHub הוא ציבורי לחלוטין מה שמקל על הקהילה להציג את הקוד. החלטתי לקפוץ למאגרים שלהם ולהסתכל על מספר ההתחייבויות שהם דחפו למאגרי הליבה, האלקטרום והברק שלהם.

מאגרי גרוסטלקוין

מתחייב במהלך 12 החודשים האחרונים למאגרים נבחרים

כפי שניתן לראות לעיל, הייתה פעילות ענפה במאגרים אלה. אלה גם רק מבחר מצומצם של אינספור מאגרים אחרים של הפרויקט. מדובר בהתחייבויות רבות יותר ממה שראינו עבור מספר המטבעות החדשים שהשלימו ICO בשנתיים האחרונות.

כנקודת השוואה, Groestlcoin מדורגת 47 מתחייב לריבו העיקרי שלהם בהשוואה לפרויקטים אחרים. זה מציב אותם מעל למטבעות פרטיות אחרים כמו Monero (XMR) ו- Zcash (ZEC).

אז, הכל ביחד פרויקט פעיל מאוד עם התפתחות רבה. זה אולי מובן כשממוקמים בהקשר של מפת הדרכים הנרחבת למדי שלהם.

מפת דרכים

צוות גרוסטלקוין שומר על יפה מפת דרכים נרחבת עם רשימה מפורטת של תכונות ושילובים שאמורים להיות מיושמים. לדוגמה, להלן רק חלק מהתכונות הקרובות שהם מקווים להוציא השנה.

מפת הדרכים של גרוסטלקוין

התכונות הקרובות לשנת 2019

אם היזמים יוכלו לעמוד בלוחות הזמנים האלה אני לא יכול להיות בטוח לגבי. עם זאת, אם תבדוק את העדכונים שדחפו במהלך חמש השנים האחרונות, הם תואמים באופן כללי את ציר הזמן של מפת הדרכים..

יש גם מספר תכונות אחרות שהעלו על מפת הדרכים שלהם לשנת 2019, אם כי אלה לא קיבלו ציר זמן ספציפי. לצוות יש גם רשימת תכונות ופונקציות שהם הציבו ברשימת המשאלות לפיתוח שלהם.

כמה מהמעניינים שבהם כוללים עסקאות חסויות, חתימות שור והחלפות אטומים. עסקאות חסויות יגדילו את פרטיות המטבע ואילו חתימות שנור יעשו עסקאות אלה יעילות יותר. החלפות האטום מחוץ לרשת יאפשרו לך להמיר GRS במטבעות אחרים כגון ביטקוין וכו ‘.

לכן, נראה כאילו יש הרבה מאוד דברים שאנחנו יכולים לצפות לו במהלך השנה הקרובה. Groestlcoin סיפקה גם שימוש שימושי התקדמות בפיתוח דף שבו תוכלו להשתמש כדי לעקוב אחר שלבי ההשלמה של העדכונים השונים שציינתי לעיל.

סיכום

אמנם זה אולי לא נמצא במאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים, אך לגרוסטלקוין יש היסטוריה מוצקה של פיתוח, והצוות פועל לשיפור ביטקוין ולהפוך מערכת תשלומים מעמית לעמית טובה יותר..

השיפורים עד כה כוללים את העסקאות כמעט ללא תשלום של Groestlcoin, ההתנגדות המתמשכת ל- ASIC, והמשך הפיתוח הסדיר כדי לשמור על מטבע הקריפטו בקדמת טכנולוגיית הבלוקצ’יין..

דבר אחד שאולי מעכב את הפרויקט הוא שמו, שאינו ידידותי למשתמש. אם הצוות יחליט למתג מחדש ולהתחיל קמפיין שיווקי זה יכול להיות בדיוק מה שהפרויקט צריך כדי להזניק אותו למאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים..

זה נכון במיוחד מכיוון שהם השיקו את כרטיס החיוב שלהם מאסטרקארד, מכיוון ששילוב מסוג זה עם המערכות הפיננסיות המסורתיות הוא דבר הדרוש לאימוץ מיינסטרים. זה רק עוד סימן לכך שגרוסטלקוין הוא המוביל הראשון.

הזמן יגיד אם הם מסוגלים לנצל את היתרון.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map