מדריך למתחילים לאתורזה: התערבות במחירי מטבעות קריפטוגרפיים

אם קראתם ששנת 2018 תהיה שנת האת’רום, אחת הסיבות היא שרשת הקריפטו נועדה להקל על חדשנות.

כלומר בעוד ביטקוין, ליטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים נשארים זהים ביסודם, האת’רום אמור להוביל להכנסת מטרות חדשות, חוזים חכמים ואפליקציות מבוזרות (או DAPP)..

זה משהו שעוד לא ראינו יותר מדי ממנו, לפחות במובן שמעניין את הציבור הרחב. אבל עכשיו יש dApp די מעניין שמתחיל להכות גלים. זה נקרא Ethorse, והוא מתאר את עצמו כ:

ה- DAPP הראשון בעולם שהמר על מחיר המטבעות הקריפטוגרפיים

אז האם יש להם פוטנציאל לפצח בשוק dApp ההימורים תחרותי ביותר? בסקירת אתורזה פשוטה זו, נבחן כמה מהגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון.

מה זה אתור?

כפי שצוין, אתורזה היא DAPP (אפליקציה מבוזרת) שנועדה לעזור לאנשים להמר על מחיר המטבעות. הוא בנוי כחוזה חכם של Ethereum, שמשמעותו בעצם שהוא עובד לתוך הבלוקצ’יין של Ethereum באופן שמבטיח שההימורים והעסקאות יתממשו בדיוק כפי שהם אמורים להיות, ללא מניפולציה או שאלה..

מבחינה סגנונית, הפלטפורמה מבוססת על הרעיון של הימורי “מירוץ סוסים”, שהוא ביטוי המשמש לסוג ההימור הפשוט ביותר: מי ינצח במרוץ בפרק זמן נתון?

אולי שמעתם את הביטוי המשמש לתיאור האופן שבו מומחים עוקבים אחר הבחירות הפוליטיות, למשל, לא מסתכלים על סיכויים או מגמות, אלא פשוט איזה פוליטיקאי נראה “לפני” או קרוב יותר לזכייה במירוץ..

במקרה זה, הימורי מירוצי סוסים מוחלים על קבוצה של מטבעות קריפטוגרפיים, כך שאנשים יוכלו להמר על איזה מהם יניב את הביצועים הטובים ביותר לאורך זמן מוגדר.

איך זה עובד?

אנשים שמשתתפים בהימורי Ethorse יצטרכו להוריד את התוסף Metamaks עבור Chrome או Firefox, או להשתמש בדפדפן Ethereum המוגדר כברירת מחדל, Mist. ברגע שיבצעו פלטפורמות אלה, תוכלו לראות מתי יוכרז על “מירוץ” חדש, כלומר יוקם חוזה חדש בבלוקצ’יין..

סקירת אתרוז

הסבר כיצד עובדת ההימורים

אז התפקיד היחיד שלך הוא לבחור איזה מטבע קריפטוגרפי במרוץ שאתה חושב שיעלה את המחיר הגבוה ביותר בזמן הנתון, ולהמר עליו סכום נתון של ETH.


במהלך תקופת ההימורים, אתר Ethorse מפרסם נתונים סטטיסטיים של חיים (מחירים, כמה אנשים מהמרים, סיכויים וכו ‘), וברגע שהמרוץ הסתיים, יש לזוכים פרק זמן מוגדר לתבוע זכיות.

זה באמת כל כך פשוט – למעשה, אתה אפילו לא צריך להירשם או ליצור חשבון כדי להשתתף.

האם זה חוקי?

במילה אחת כן. מטבעות קריפטוגרפיה כפופים לתקנות שונות באזורים שונים בעולם, וסביר להניח שלפחות בכמה מדינות את’ורס אינו נגיש, מכווץ או יהיה מחוץ לחוק.

אולם באופן כללי, ויסות הקריפטו נשאר קל. שווקים עיקריים כמו ארה”ב ובריטניה נוקטים יחס של ממש כלפי יישומי הצפנה, והסיפור זהה לאורך רוב אירופה ושאר העולם.

יתר על כן, בעוד שחלקם עשויים לתהות לגבי הלגיטימיות של משהו שהוגדר כפעולת “הימור”, נראה שזה עדיין לא גרם לבעיות. נראה כי “מירוצי הסוסים” של אתורזה קרובים מספיק להשקעות או למסחר במטבע, כך שהם לא נבדקים כפעילות הימורים או הימורים..

האם אסימונים של סוס הם בעלי ערך?

אם תבדוק אתורזה, תתחיל לקרוא על אסימונים של HORSE, וכמעט תוכל לטעות בהם במטבע שכל הפעולה פועלת עליו. אולם זה לא המקרה. אסימונים של HORSE הם בעצם אסימונים דיגיטליים שתוכלו להרוויח באמצעות השקעה ב- HORSE.

היתרון הוא ש -5% מכלל מאגרי ההימורים מועברים למחזיקי אסימונים, כאשר אלה שמחזיקים ביותר אסימונים מקבלים את החלק הגדול ביותר..

אסימונים של סוס

סקירה כללית של אסימוני HORSE

בנוסף, אלה המחזיקים באסימונים של HORSE מסוגלים להצביע על תכונות שונות של המשחקים או הגזעים, וכך יש להם אמירה בהתפתחות של Ethorse. אז כן, אסימונים של HORSE יכולים להיות בעלי ערך ושימושי, אם כי אתה לא צריך לטעות בהם ישירות בזכות המטבע הקריפטוגרפי שאתה יכול לזכות בהימור מוצלח של Ethorse.

יתרונות & חסרונות

יתרונות: Ethorse הופך את ההימורים לשקופים וקלים לביצוע באמצעות הבלוקצ’יין. זהו משחק הימורים פשוט וטבעי המאפשר אופן מסחר אחר של קריפטו. אתה לא צריך להקים חשבון, והאסימונים הם קמט מהנה.

חסרונות: המגבלות בדפדפנים שבהם אתה יכול להשתמש כדי להשתתף עשויות להיות מתסכלות.

פוטנציאל לטווח ארוך

בעוד שקונספט האת’ורס הוא ללא ספק מעניין, השוק באמת תחרותי. יש כבר מספר גדול של מתחרים שכבר יש להם פרויקטים של הימורי בלוקצ’יין. אלה כוללים מקומות חיזוי לשוק כגון Augur ויישומי הימורים כלליים אחרים כגון Bethereum.

עם זאת, Ethorse מציע dApp שהוא ממש פשוט לשימוש ואידיאלי עבור משתמשי מטבעות קריפטוגרפיים חדשים. אפשר להמר על תנועות מחירי הקריפטו בצורה ממש אינטואיטיבית.

כדאי לשקול להשקיע באסימונים של HORSE?

אנו ממליצים לך לערוך מחקר משלך, אך מקרה השימוש בהחלט קיים. ככל שאנשים רבים יותר מחליטים להשתתף בהימורי מטבעות חליפין, הם עשויים להימשך לאפשרות הקלה ביותר. זה יכול לספק מעלה נוספת לאסימונים.

תמונות באמצעות Ethorse.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me