ביקורת זהב של פקסוס: זהב מסומן בהנפקה על את’ריום

זהב היה מצרך פופולרי כחנות ערך מאז שחר הזמן, אך יש לו כמה נושאים.

למרות שהוא יפה בשימוש לתכשיטים, וסופר מבריק אפילו כסלע, לא קל להזיז אותו או לאחסן אותו בכמות כלשהי, וקשה מאוד לחלק אותו ליחידות קטנות יותר. למעשה, מרבית המסחר בזהב הנעשה בבורסות הוא סחר בנגזרים מבלי ששום זהב פיזי ממשי ישנה את ידו.

עם התפתחות טכנולוגיית הבלוקצ’יין, כמה אנשים חושבים קדימה שהחליטו כי הפיכת זהב לנכס דיגיטלי תהיה רעיון טוב. פקסוס הייתה אחת החברות שדיגיטציה של זהב בבלוקצ’יין. בואו נראה איך הם עשו את זה ואיך האסימון Paxos Gold (PAXG) שלהם מתפקד כנכס blockchain.

מי הם פקסוס?

פקסוס הוקמה בשנת 2012 כחברה פרטית העובדת על בניית תשתיות הפיננסים באופן מבוזר. כפי שמכריז האתר שלהם, הם רוצים “לאפשר העברת כל נכס לכל מקום, באופן מיידי – ולכן דמוקרטיזציה של גישה לכלכלה חדשה, גלובלית וחסרת חיכוכים.” והם משיגים זאת באמצעות דיגיטציה של נכסים, כולל זהב.

לוגו של פקסוס

פקסוס מאפשרת “להעביר כל נכס לכל מקום, באופן מיידי.” תמונה באמצעות Paxos.com

לאחר שהשיקו את חילופי המטבעות המובילים ב- itBit בסינגפור זמן קצר לאחר הקמת החברה, הוענקה להם אמנת אמון למטרות מוגבלות על ידי משרד השירותים הפיננסי של מדינת ניו יורק, מה שהפך אותם לחברה הראשונה שאושרה והוסדרה להציע מוצרי ושירותי קריפטו. זמן קצר לאחר מכן הם הפכו לאפוטרופוסים מוסמכים, מה שמאפשר להם להסתעף מטבעות נייר זהב זהב.

מה זה פקסוס זהב (PAXG)?

פקסוס זהב נוצר כאסימון ERC-20 בבלוקצ’יין את’ריום ואיתו פקסוס מחפשת לפתור את הבעיות היסודיות בזהב הפיזי ובשווקי הזהב המסורתיים. כלומר, בשוק המסורתי אין למשקיעים גישה למוצר זהב איכותי וקל לרכישה, הובלה, חנות ומסחר..

בשווקים המסורתיים משקיעים בהחלט יכולים לקנות זהב פיזי או מוקצה ככל העולה על רוחם, אך יחד עם הרכישה מגיע הסיכון הגבוה לזהב פיזי. סיכון זה נובע מהגודל והמשקל או מטילי זהב גדולים יותר, הוצאות אחסוןו בבטחה, חוסר היכולת לחלק אותו ליחידות קטנות יותר בקלות, והעובדה שבגלל שזה יכול להיות קשה להובלה זה יכול גם להיות קשה למכור, סחר, או שימוש.

למה פאקס גולד

ל- Pax Gold יתרונות רבים לעומת אלטרנטיבות. תמונה באמצעות Paxos.com

האלטרנטיבה היא לסחור בחוזים עתידיים זהב, CFD או תעודות סל שלא הוקצו. אלה רק נגזרות, ללא גיבוי של זהב פיזי בכלל. אף אחד מהם אינו כולל בעלות בפועל על זהב. במקום זאת, זה לא יותר משערות במחיר הזהב המשתנה ללא שום זהב פיזי כדי לגבות את הנכסים. זה הופך את המסחר לקל יותר, אך אין שום מאגר ערך מעורב.

איך עובד פאקסוס זהב?


Paxos משתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לשפר את ההפצה, האחסון והבעלות על זהב. מכיוון ש- PAXG הוא נכס של בלוקצ’יין, הוא מבוזר, בלתי משתנה ועמיד מאוד להתקפות זדוניות או גניבות. פקסוס זהב זהה לזהב, אך ללא בעיות של אחסון, הובלה וסיכון לגניבה.

אסימון ה- PAXG הוא אסימון ERC-20 בזמן כתיבת שורות אלה, אך ה- נייר לבן אינו מציין כי פלטפורמה זו נחוצה, ופקסוס תוכל להנפיק מחדש את PAXG בפלטפורמה אחרת בעתיד.

נכס ה- PAX Gold מוסדר במלואו על ידי המחלקה לשירותים פיננסיים של מדינת ניו יורק (NYSDFS). אין זהב שאינו מוקצה בגיבוי ה- PAXG, במקום זאת הוא מבוטח במלואו על ידי זהב פיזי ביחס של אונקיית טרוי אחת (בערך 31 גרם) של מוט זהב העומד בתקן המסירה הטובה בלונדון, לאסימון אחד של PAXG..

פאקס זהב

הזהב הפיזי המשובח ביותר בבלוקצ’יין – PAX Gold (PAXG). תמונה באמצעות Paxos.com

זה משדר כמה יתרונות, כמו היכולת לחלק את האסימון בקלות ליחידות קטנות יותר. זה גם נמנע מדמי האחסון הקשורים בדרך כלל לזהב פיזי, כמו גם מבעיות התחבורה, המסירה והמסחר.

רישום הזהב המגבה את האסימון מועבר למחזיק האסימון, ואפשר לבקר ב אתר פקסוס, הזן את כתובת Ethereum המחזיקה את אסימון ה- PAXG, וראה את המספר הסידורי, שקלול וטוהר הסרגל המשויך לאסימון.

כלי בדיקת הקצאת הזהב של פקסוס

צפו במספר הסידורי, בשקלול ובטוהר הסרגל המשויך לאסימון ה- PAXG. תמונה באמצעות Paxos.com

כלי החיפוש פועל רק עבור PAXG המוחזק בשרשרת בארנקים פרטיים, לא עבור אסימונים המוחזקים בארנקי חילופי. משתמשים המחזיקים את ה- PAXG שלהם בחשבון Paxos יכולים תמיד להיכנס כדי להציג את דוח ההקצאה שלהם ולראות את כל אותם פרטים ועוד.

למה להשתמש ב- Paxos Gold?

פקסוס ידועה בעיקר בזכות היציבות שלה המכונה פקסוס סטנדרט, שהיא סטאבליקון בדולר אמריקאי מלא. זה הושק בספטמבר 2018. שנה אחת לאחר מכן בספטמבר 2019 פקסוס השיקה את Paxos Gold (PAXG) נכס דיגיטלי מבוטח לחלוטין המייצג אונקיית טרוי משובחת של מוט זהב מסירה טובה בלונדון..

סורגים אלה מאוחסנים בצורה מאובטחת בקמרונות מקצועיים, ולכל מי שבבעלותו PAXG זכויות לסכום מקביל לזהב הפיזי. מכיוון ש- PAXG הוא ייצוג ישיר של זהב פיזי, ערכו קשור גם למחיר הזהב בפועל בזמן אמת בשוקי הספוט..

הטבות זהב של פקסוס

בדוק את כל היתרונות של זהב דיגיטלי. תמונה באמצעות Paxos.com

על ידי שימוש ב- Paxos Gold משתמשים מקבלים את היתרון של בעלות זהב פיזית, ללא חסרונות האחסון וההובלה. במקום זאת הם יכולים לנצל את הניידות ומהירות ההעברה הנלווים לנכסים דיגיטליים. האסימונים של PAXG הופכו לגמישים ביותר ומשתמשים יכולים להמיר אסימונים למטבעות פיאט במהירות ובקלות, או שהם יכולים לבחור להמיר את האסימונים לזהב שהוקצה ולא מוקצה אם הם רוצים, באותה מהירות ובקלות. בניגוד לשוק הזהב העתידי, אסימונים דיגיטליים של Paxos Gold אינם נושאים סיכון התיישבותי.

הוקצה נגד זהב זהב לא מוקצה

הזכרנו זהב שהוקצה וזהב לא מוקצה מספר פעמים ביצירה זו, כך שחשבתי שיהיה הגיוני לקחת רגע להסביר למה מתייחסים המושגים הללו בסחר בזהב..

מנקודת מבט בעלות, כנראה שהכי טוב יהיה להחזיק פיזית בפועל בכל זהב שאתה קונה. כך אתה יודע שהוא שלך והיכן הוא ממוקם בכל עת. אתה יכול לגעת בזה, להזיז אותו ולמכור אותו כרצונך. אבל זהב מגושם, ואחסון זה בעצמך טומן בחובו סכנת גניבה.

ברין

מוקצה זהב באחסון. תמונה באמצעות Goldiraguide.org

בגלל הנושאים הקשורים לאחסון פיזי של זהב רוב המשקיעים שמחים לשלם למישהו אחר כדי לאחסן את הזהב שלהם, והם עושים זאת באמצעות חשבונות שהוקצו או שלא הוקצו..

בחשבון שהוקצה, המשרד ממנו תרכוש את הזהב ישתמש בהשקעה שלך לרכישה ולאחסון של זהב פיזי. הקונה הוא עדיין החוקי הבעלים של הזהב הזה. זוהי השיטה בה משתמש פקסוס בגיבוי אסימון הזהב של פקסוס.

זהב לא מוקצה שונה בכך שהחברה ממנה אתה רוכש את הזהב לא משתמשת בכסף שלך כדי לקנות זהב פיזי. במקום זאת הם מרבים להשתמש בהון לצורך השקעות אחרות, אך הם מבטיחים לספק לך זהב אם תבקש זאת, או להחזיר לך מטבע פיאט כשתהיה מוכן למכור. חשבונות שאינם מוקצים בדרך כלל פחות יקרים מבחינת עמלות מכיוון שהם אינם משלמים עבור הובלה או אחסון של זהב פיזי.

מוקצה לעומת זהב שלא הוקצה

ההבדל ברור. תמונה באמצעות Youtube.com

החיסרון הוא שזהב שלא הוקצה מסוכן יותר כהשקעה. אם ספק הזהב שלך פושט רגל אין זהב שמחכה שיימסר לך. כל מה שיהיה לך הוא IOU עבור מזומנים בזהב או שווה ערך, ויהיה לך מזל לראות את זה אי פעם.

כשאתה רוכש זהב, או אסימוני זהב של Paxos, אתה הבעלים החוקי של הזהב, והחברה מחזיקה עבורך את הזהב שלך במקום מאובטח. גם אם החברה תפשט את הרגל תוכל לתבוע את הזהב שלך. זה הופך את הזהב המוקצה לבטוח יותר מזהב שלא הוקצה או אפילו לבעלות פיזית על הזהב בעצמך.

איפה ניתן לרכוש פקסוס זהב

כאשר פקסוס זהב הושק לראשונה המקום היחיד לרכוש אסימונים של PAXG היה דרך הפורטל באתר פקסוס על ידי יצירת חשבון, או דרך בורסת itBit שבבעלות פקסוס. מאז אותה תקופה פקסוס זהב גדלה מאוד, והיא כיום האלטקוין ה -122 בגודלה לפי שווי שוק, עם שווי שוק של מעל 76 מיליון דולר ומחזורי המסחר היומיים הרבה מעבר למיליון דולר..

נתונים סטטיסטיים של PAXG Coinmarketcap.com

PAXG כפי שנראה בתאריך Coinmarketcap.com

בגלל הצמיחה הזו אתה יכול כעת לרכוש את PAXG במספר מרכזיות, כולל Kraken, HitBTC, Binance ו- BitZ. אתה יכול גם לרכוש אסימונים וחוזים עתידיים של PAXG בבורסת FTX.

מרוויח עם פקסוס זהב

עם מימון מבוזר שצומח כל כך מהר, פקסוס זהב מעניקה כעת למשקיעי הזהב אפשרות לעשות משהו שלעולם לא יכלו לעשות בזהב פיזי – להרוויח ריבית. זהב כנכס נחשב זה מכבר לסוג נכסים נטול תשואה, ולכן הוא כל כך רגיש לשינויים בריבית. עם Paxos Gold ניתן כעת להרוויח ריבית על אחזקות זהב.

יש כבר כמה פלטפורמות DeFi שישלמו ריבית על אחזקות ה- PAXG שלך. אחד הראשונים היה Nexo, מוסד פיננסי מוסדר מוביל לנכסים דיגיטליים. Nexo רכשה PAXG בשווי של 5 מיליון דולר רגע לאחר השקת האסימון ומציעה מאז הלוואות ותשלומי ריבית על PAXG שנחסכה..

החל מדצמבר 2020 משתמשים יכולים להפקיד את PAXG ב Nexo.io ולהרוויח עד 8% APY. הם גם מאפשרים למחזיקי PAXG להשתמש באסימונים כבטוחה לקו אשראי. עבור כל 0.7818 משתמשי PAXG יכולים ללוות 1,000 דולר.

פיקדון זהב של Nexo Paxos

הפקד את הזהב הדיגיטלי שלך כדי להרוויח ריבית. תמונה באמצעות Nexo.io

אפשרות נוספת להרוויח עם Paxos Gold היא באמצעות Crypto.com. פלטפורמה זו מציעה עד 6.5% APY על PAXG שהופקדה. בנוסף, Crypto.com מציע כרטיס חיוב שניתן לטעון בדולרים אמריקניים שהומרו מ- PAXG שהוחזק עימם. זו אולי הדרך הקלה ביותר להוציא זהב שתמצאו.

אפשרות שלישית להרוויח ריבית ב- PAXG שלך היא באמצעות BlockFi, שם תרוויח 5% APY על אסימונים שהופקדו. BlockFi מציע גם הלוואות על בסיס PAXG כבטוחה. על כל $ 1,000 שהושאל, המשתמש צריך להפקיד 1.09 PAXG כבטוחה.

העתיד של PAXG

בתחילת נובמבר 2020 הכריזו פקסוס כי הם ישתלבו עם ספק התשלומים Paypal כדי להציע תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים וקריפטוגרפיים ללקוחות ספקי התשלום. עד כה פקסוס זהב לא נמצא ברשימת המטבעות הנתמכים, אך מייסד ומנכ”ל פקסוס צ’רלס קסקארילה רמז כי ניתן יהיה לתמוך ב- PAXG בעתיד.

פאקסוס & amp; פייפאל

פקסוס ופייפל איחדו כוחות. תמונה באמצעות Paxos.com

ל- Paypal יש בסיס משתמשים של יותר מ -300 מיליון איש ברחבי העולם, ומתן גישה לזהב דיגיטלי עלול ליצור פיצוץ בביקוש ל- Paxos Gold. קסקארילה אמרה בשיחה בחודש שעבר כי באמצע שנת 2022 יכולים להיות מאות מיליון, או פוטנציאל מיליארדי אנשים ברחבי העולם עם גישה לגרסת Paxos של זהב דיגיטלי..

הוא לא הזכיר במפורש את האינטגרציה של פאקסוס עם Paypal, אבל זה כמעט צריך להיות חלק מהצמיחה המסיבית של אסימון ה- PAXG שמוקרן על ידי קסקילה..

סיכום

זהב דיגיטלי הוא רעיון הגיוני מאוד. זה נמנע מבעיות שקשורות לרכישה, אחזקה ומסחר בזהב פיזי. זה אפילו יוצר הזדמנות לייצר עניין במה שהיה תמיד נכס ללא תשואה. עם Paxos Gold הצוות של Paxos יצר נכס דיגיטלי לעתיד.

עד כה דיגיטציה של 75 מיליון דולר בלבד על ידי פקסוס, אך נאמר כי זהב הוא שוק של 7.3 טריליון דולר. זה משאיר מקום עצום לצמיחה במרחב.

המכשול האמיתי בשלב זה הוא אימוץ הבלוקצ’יין. ברגע שאנשים נהיה יותר נוחים להשתמש בנכסי בלוקצ’יין באופן כללי, זו תהיה קפיצה הגיונית עבורם להשתמש בזהב דיגיטלי ולא בזהב פיזי. אחרי הכל, זהב דיגיטלי הוא הרבה יותר נייד, נוזלי, נוח, ואפילו ניתן להשתמש בו כדי לייצר תשלומי ריבית.

השילוב עם Paypal אמור לתת פקסוס דחיפה, ויכול לקדם משמעותית את התנועה לעבר נכסים דיגיטליים המשמשים אנשים יומיומיים לכל מיני מטרות – כולל השקעה בזהב..

תמונה מוצגת באמצעות Shutterstock

הצהרת אחריות: אלה דעות הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me