סקירת שווקי MyFX: סקירה כללית של מתווכי מט”ח

MyFX Markets היא מתווכת CFD מבוססת יחסית שממוקמת בסידני, אוסטרליה.

הם נותנים לסוחרים שלהם אפשרות לסחור במספר שווקים שונים כגון מטבעות קריפטוגרפיים, מט”ח וסחורות עם מינוף עד 400: 1.

עם זאת, האם הם מתווכים בטוחים ואפשר לסמוך עליהם?

בסקירה זו של MyFX Markets, אנו נסתכל לעומק על המתווך הזה וניתן לך את מה שאתה צריך לדעת. אנו גם נותנים לך כמה טיפים מובילים כדי להפיק את המרב מהמסחר שלך.

סקירה כללית

MyFX Markets הוא מתווך שנוסד בשנת 2013. הם רשומים כ- Milson’s Fintech המשולבת ברפובליקה של מאוריציוס..

הכתובת שלהם היא ברמה 2, מגדל ראפלס סייבר סיטי, אבנה, רפובליקת מאוריציוס. למרות שהחברה רשומה כאן, הצוות המבצעי ממוקם בסידני.

הם מתווכים חוזים להפרש (CFD) המציעים לסחור בסך הכל מעל 100 נכסים שונים. הם משתמשים בפלטפורמת MT4 ומעניקים לסוחרים שלהם מינוף של עד 400: 1 על מרווחי ECN נמוכים.

MyFX Markets מרחיבה את פעילותה העסקית העולמית ופתחה לאחרונה משרד בדובאי ובבריטניה. הם לוקחים סוחרים מרחבי העולם ותרגמו את האתר שלהם לארבע שפות בנוסף לאנגלית.

למרות זאת, ישנם מספר אזורים בהם הם אינם מקבלים סוחרים. הבולטת שבהן היא ארצות הברית.

האם MyFX שווקים בטוח?

זו אולי אחת השאלות החשובות ביותר שיש לך אצל כל מתווך.

יתרונות שוקי MyFX

יתרונות שוקי MyFX


על מנת שנוכל לקבוע עד כמה הם בטוחים, עלינו לבחון את פרוטוקולי האבטחה הפנימיים שלהם וכן את התקנות הגלובליות שלהם..

תַקָנָה

ל- MyFX Markets יש רישיון רגולטורי מהנציבות לשירותים פיננסיים ברפובליקה של מאוריציוס. יש להם מס ‘1 עסק גלובלי בקטגוריה 1 C118023066.

ישנם מספר יתרונות שמגיעים למתווך שיש לו תקנה ביחס לאלה שלא. ה- FSC מחייב את המתווכים לעמוד במספר דרישות מינימום לפני שהם יכולים להשיג רישיונות אלה. אלו כוללים:

 • יתרות הון: לפני שמתווך יכול לקבל רישיון מהרגולטור, עליו להוכיח שיש להם עתודות משמעותיות. עליהם להיות עתודות בסך 350,000 יורו.
 • בדיקות רקע: המתווך יצטרך לעבור מספר בדיקות רקע ברמה הארגונית והדירקטורית.
 • דיווח רגיל: על המתווך לנהל רישומי דיווחים קבועים שמנהל מבקר חיצוני ועצמאי.
 • בדיקות שוטפות: ברגע שלמתווך יש רישיונות, עליהם לשלוח דוחות שנתיים לרגולטור. זאת על מנת לוודא שהם שומרים על הסטנדרטים הנדרשים.

מלבד הידיעה שעל המתווך לבצע את הצעדים הללו, כדאי גם לדעת שיש למי לפנות במקרה של בעיות כלשהן..

MyFX Markets יישמה גם מספר פרוטוקולי בטיחות אחרים המגנים על לקוחות.

חשבונות מופרדים

ל- MyFX Markets יש גם חשבונות בנק מופרדים עבור לקוחותיהם. משמעות הדבר היא שהם שומרים את כספי הלקוחות שלהם בחשבון בנק המופרד מפעילות המתווכים העיקרית.

למה זה חשוב?

פירוש הדבר שיש לך חשבון מופרד שלא משנה מה יקרה עם המתווך, הכספים שלך נשמרים בטוחים. לכן, גם אם MyFX שווקים היו עוברים פירוק או פירוק מכל סיבה שהיא, הכספים שלך נשמרים בטוחים.

אין שולחן טיפול

כמו רשת מעבר אלקטרוני (ECN) מתווך, MyFX Markets רק תואם את הזמנות הלקוחות להזמנות של ספקי נזילות חיצוניים. המשמעות היא שהם אינם מפעילים דלפק עסקאות ולעולם לא יסחרו כנגד לקוחותיהם.

ספקי נזילות בשוקי MyFX

ספקי נזילות MyFX שווקים

עליהם גם למצוא את הנזילות הזו ממאגרי הנזילות האמינים ביותר. MyFX Markets עושה שימוש בכמה מספקות נזילות ברמה העליונה. זה מבטיח שלקוחותיהם יקבלו את הצעות המחיר הטובות ביותר בשוק ושההזמנות שלהם יבוצעו במהירות האפשרית.

נכסים & מינוף

ישנם מספר נכסים שונים שתוכלו לסחור בשוקי MyFX.

יש להם מט”ח, מניות, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים. תוכל לקבל רשימה מלאה של כל הנכסים בלוח הזמנים של המוצרים שלהם. עם זאת, הנה סקירה שימושית של כמה מזוגות המסחר העיקריים שלהם:

 • מט”ח: יש לך מעל 100 זוגות מט”ח שונים. אלה כוללים את רוב הגדולות ומספר קטינים.
 • אינדקס CFD: ניתן לסחור במספר מדדים בינלאומיים. אלה כוללים שווקים בארה”ב, בריטניה, סין אוסטרליה ועוד.
 • סחורות: מבחר סביר הכולל שמן, קקאו, נחושת, גז טבעי, סויה וכו ‘.
 • מתכות: מספר המתכות היקרות שתוכלו לסחור בהן כולל זהב, כסף, פלטינה ופלדיום
 • קריפטו: חמשת המטבעות המובילים ביותר הכוללים Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Ripple ו- Bitcoin Cash.

פתק?: השווקים פתוחים רק בשעות מסוימות. שימו לב אלה בלוח הזמנים של המוצר

נראה שמדובר במבחר נכסים סביר למדי. עם זאת, לא מוצעות CFD מלאי יחיד וזה מצער. יש גם מגוון מוגבל יחסית של מטבעות קריפטוגרפיים בהשוואה לחילופי חילופי הצפנה הגדולים יותר.

מינוף

המכשירים שאתה סוחר בשווקי MyFX הם CFD. מדובר בנגזרים ממונפים הנסחרים בשוליים. המשמעות היא שאתה סוחר בכסף שאול וההון שלך הוא רק חלק קטן מהעמדה.

שוליים / מינוף MyFXMarkets

מרווח שוקי MyFX & מינוף

בהתחשב בכך שההון שהנחת לתפקיד הוא רק חלק קטן בלבד מהעמדה כולה, פירוש הדבר שאתה לוקח מנוף משמעותי. ב- MyFX Markets גורם המינוף שלך יכול לעלות למקסימום של 400: 1.

כמובן, זהו רק המינוף המקסימלי שניתן להשיג בחלק מזוגות הפורקס. מינוף מקסימלי ישתנה בהתאם לנכס שאתה עומד לסחור בו. לדוגמה:

 • מט”ח: 400: 1
 • אינדקס: 100: 1
 • סחורות: 100: 1
 • קריפטו: 5: 1

לכן, אמנם ישנן רמות מינוף אטרקטיביות עבור מט”ח ושאר הזוגות, אך היא נמוכה למדי עבור מטבעות קריפטו. אם ברצונך לסחור אלה במינוף רב יותר, תוכל תמיד לבדוק את אפשרות 24.

חשוב גם להזכיר כי המינוף המקסימלי המותר לך באירופה יהיה שונה. הסיבה לכך היא של- ESMA (הרגולטורים האירופיים) הגדר מכסה על מינוף לסוחרים אירופיים בשעה 30: 1.

זְהִירוּת⚠️: המנוף הוא חרב פיפיות. הקפד לנהל ניהול סיכונים הולם בעת ביצוע עסקאות

כמו כן, עליך להיות מודע לכך שישנן רמות בהן MyFX שווקים יבצע שיחת שוליים. זה הזמן שבו הם ייצרו איתך קשר ויבקשו ממך להשלים את חשבונך. הם העמידו זאת על 90% מההון העצמי בחשבון.

יש גם רמת “פירוק” שנקבעת ל -20%. אם הון החשבון שלך אמור להגיע לרמה זו, הם יסגרו את התפקיד בשמך ויבקשו ממך כספים בחזרה.

תוכל לחשב את ההון העצמי בחשבון שלך באמצעות הנוסחה הבאה:

הון = (יתרת חשבון + / – רווח לא ממומש) / (דרישת שוליים)

עמלות שוקי MyFX & מרווחים

כמתווך ECN, MyFX Markets מרוויחים את רווחיהם על בסיס התפשטות צמדי המסחר. זה ההבדל בין ההצעה / בקשה.

בהתחשב בכך שהם משתמשים בכמה מספקיות הנזילות הטובות ביותר בענף, המרווחים הללו היו דקים למדי. הפיזור המדויק שיחויב תלוי בנכסים שאתה סוחר, כמו גם בחשבון שאתה נמצא בו.

לדוגמא, אם אתה נסחר בחשבון “Pro”, אתה מקבל את מרווחי השוק הגולמי היישר מספק הנזילות. לחשבון “סטנדרטי” יש פריסים מעט רחבים יותר של בערך צינור נוסף על כך. להלן מספר מרווחי מט”ח (פיפס)

זוג FX תֶקֶן מִקצוֹעָן
AUDUSD 1.32 0.42
EURGBP 1.61 0.62
EURJPY 1.67 0.58
GBPUSD 1.73 0.85
USDCHF 1.66 0.84
USDSGD 2.22 1.61
EURGBP 1.61 0.62
USDZAR 77.47 66.38

כפי שאתה יכול לראות, המרווחים בדרך כלל נמוכים למדי. חשוב לציין כי זה מעיד ויהיה שונה כאשר אתה נסחר בפלטפורמה.

בעוד שבחשבון Pro יש פריסה נמוכה יותר למסחר, יש עמלת “הרבה” המחויבת על מספר המגרשים שאתה סוחר בה. זה 7 דולר לכל הלוך ושוב (קנו ומכרו).

כמו ברוב מתווכי המט”ח האחרים בשוק, תחויב בתשלום / החזר “החלפה”. אתה יכול לחשוב על זה כעל “תשלום” בן לילה. זאת במטרה לפצות על ההפרש בשיעור הריבית בין שני הזוגות.

פתק?: בימי רביעי בערב תחויב בתשלום החלפה של 3 ימים בכדי לפצות על יומיים בסוף השבוע.

דמי ההחלפה הם דינמיים ומשתנים כל הזמן. תוכל לגשת למידע זה בפלטפורמת MT4. כל שעליך לעשות הוא לעבור לפלטפורמה ואז ללחוץ על “מפרטי חוזה”. להלן המפרט ב- USDCAD

שערי החלפת מט

בדיקת שיעורי החלפה בפלטפורמת MT4

עם זאת, אם תמשיך USDCAD זמן רב, יהיה עליך לשלם דמי החלפה של 1.92 פיפס. עם זאת, אם תקצר את הזוג אז תקבל הנחה של 6.48 פיפס.

דמי הפקדה / משיכה

בכל הנוגע להפקדות, MyFX Markets לא יגבה מכם עמלות. עם זאת, אתה עלול לגבות עמלות של צד שלישי אשר יהיו תלויות בדרך בה תחליט לממן את החשבון.

לדוגמה, אם אתה הולך לממן באמצעות העברה בנקאית, יתכנו בנקים מתווכים שיגבו ממך עמלת סוויפט לניתוב הכספים. הבנק שלך עשוי גם לגבות ממך עמלה עבור ההעברה.

עם זאת, אם אתה מממן את חשבונך באמצעות אפשרות המימון שלהם בכרטיסי אשראי, סביר להניח שלא תישא בעמלות כלשהן. זה אותו דבר עבור הפקדה כמו עם משיכה.

אם אתה עומד למשוך כספים באמצעות העברה בנקאית, תחויב בשיעור אחיד של 20 $ על ידי MyFX Markets על מנת לכסות את העמלה הבנקאית שלהם. אם זו בעיה, ישנן שיטות משיכה אחרות שתוכלו לשקול.

לבסוף, ישנם כמה דמי ניהול קטנים שתוכלו לשאת אם תבחרו לקבל הצהרות נייר או אם עליהם לנסות ולגבות מכם חוב כלשהו..

סוגי חשבונות

ישנם שלושה סוגי חשבונות שונים בהם תוכלו להשתמש ב- MyFX Markets. אלה הם שלהם תֶקֶן ו מִקצוֹעָן חשבונות מט”ח וחשבון הקריפטו שלהם.

הדרכים העיקריות שהחשבונות הללו ישפיעו על המסחר שלך היא האופן שבו הם נבדלים על פי המרווחים על הנכסים, כמו גם על סוגי הנכסים שאתה יכול לסחור בהם..

להלן פירוט ההבדלים העיקריים בין חשבונות אלה:

סוגי חשבונות ב- MyFXMarkets

סוגי חשבונות שונים ב- MyFXMarkets

עבור כל החשבונות הללו, אתה יכול לסחור במגרשי מיקרו. המשמעות היא שתוכלו לסחור בגודל מינימלי מינימלי של 0.01 מגרשים.

ראוי לציין גם כי כל אלה עברו אופטימיזציה להפעלת יועצים מומחים (EA). אין להם בעיות אם ברצונך להפעיל EA ים משלך ולסחור בשווקים 24/5.

ההבדל העיקרי בין חשבונות המט”ח לחשבון הקריפטו בלבד הוא שהאחרון מעניק לך גמישות רבה יותר בעת מסחר בקריפטו. יש לזה חיבורי ECN ישירים לספקי הנזילות בקריפטו.

בין אם תחליט על המקצוען או על תקן כאשר המסחר במט”ח באמת מסתכם בהעדפות המסחר שלך. אם אתה סוחר פעיל יותר, תוכל לשקול את המקצוען בכדי לנעול את המרווחים הנמוכים יותר.

חשבון הדגמה של MyFX Markets

מדוע להסתכן בקרנות בהתחלה אם תחילה תוכלו לבדוק את פלטפורמת המסחר בחינם?

ל- MyFX Markets אין התחייבות וחשבון הדגמה ללא הגבלה. אלו חשבונות שמגיעים עם קרנות הדגמה שתוכלו לסחור בהן לפי ליבכם.

היתרון של חשבונות הדגמה אלה הוא בכך שהם נותנים לך מושג טוב כיצד יהיה המסחר החי בפלטפורמה. הם מאפשרים לך לצפות בממרחים שתקבל וכן לפתח ולחדד את ה- EA שלך.

פתק ✍️: דבר אחד שחשבונות הדגמה אינם יכולים לשכפל הוא “החלקה” בחשבונות

אם אתה רוצה להקים חשבון הדגמה תוכל להירשם אליו ב- MyFX Markets. הם יגדלו את החשבון בכספי ההדגמה. אתה יכול להשלים את זה כמה פעמים שאתה צריך ואין הגבלת זמן על חשבון הדגמה זה.

פלטפורמת המסחר בשווקי MyFX

כאמור, MyFX Markets עושה שימוש בפלטפורמת המסחר הפופולרית של MT4.

זה ידוע בתעשייה ומשמש מיליוני סוחרים ברחבי העולם. זוהי גם הפלטפורמה העיקרית שהותקנה על ידי מתווכי פורקס ו- CFD.

MT4 היא פלטפורמת MetaTrader שפותחה על ידי חברת MetaQuotes. זה פותח במיוחד עבור סוחרים מקצועיים ויש לו את הכלים והפונקציונליות על מנת לספק את מרבית הסוחרים.

להלן ממשק ה- MT4 הסטנדרטי בשוקי MyFX. משמאל יש לך את השווקים שלך; באמצע יש לך אזורי תרשים ובתחתית יש לך את כל היסטוריית ההזמנות / ההזמנות הנוכחיות שלך.

פלטפורמת MT4 MYFXMarkets

פלטפורמת MT4 בשוקי MyFX

MT4 היא פלטפורמה נהדרת עבור אותם סוחרים שאוהבים להשתמש בניתוח טכני כדי ליידע את המסחר שלהם. הסיבה לכך היא כל תכונות התרשים כמו גם מחקרים אחרים שתוכלו לכסות.

יתר על כן, תוכנית MT4 היא “יישומון”. המשמעות היא שתוכל לנתק את התרשימים ולמקם אותם על פי העדפותיך האישיות. עבור אותם סוחרים שאוהבים לסחור עם מספר מסכים, פונקציונליות זו עוזרת מאוד.

לפלטפורמת המסחר MT4 יש גם שפת תכנות משלה. MQL4 מאפשר לך לקודד יועצים מומחים משלך. זה אומר שאתה יכול לפתח בוטים ואלגוריתמים כדי לסחור בשווקים גם כאשר אתה רחוק מהשולחן.

הפלטפורמה זמינה במספר מכשירים ומערכות הפעלה שונות. אתה יכול לסחור במחשב, ב- Macbook או דרך הדפדפן שלך בגרסת האתר.

אנו מציעים שתבחר בתוכנת PC / Mac על פני גרסת האינטרנט שכן הביצוע יעיל בהרבה. הסיבה לכך היא שאתה מחובר ישירות לשרת המסחר ולא צריך לעבוד דרך שרת האתר תחילה.

כמובן, עבור אותם סוחרים שנמצאים בדרכים ולא יכולים להיות במחשב האישי שלהם כל היום, ישנן חלופות ניידות.

אפליקציית MyFX Markets Mobile

לצערי MyFX Markets אין אפליקציה לנייד משלהם. פירוש הדבר שתצטרך לבצע כל סוג של ניהול חשבונות בדפדפן הנייד שלך.

עם זאת, מכיוון שהם משתמשים בתוכנת MT4, יש לך גם גישה ליישום הנייד MT4. זהו אפליקציית המסחר הפופולארית ביותר הקיימת כיום בשוק ומורידה מעל ל -20 מיליון ברחבי iOS ו- Android.

MT4 Apple iTunes

אפליקציית MT4 לנייד ל- iOS ב- iTunes

לאפליקציה יש את רוב התכונות הבסיסיות שתמצאו בגרסאות המחשב האישי. לדוגמה, אתה יכול להתוות את השווקים וכן לכסות אותם עם אינדיקטורים. אתה יכול גם לבצע מחקרים טכניים רבים (אם כי זה ייראה עמוס מאוד).

אתה יכול להוריד את האפליקציה בחינם מה- iTunes חנות כמו גם גוגל פליי. אם נסתכל על חנויות אלה תוכלו לראות את כל הדירוגים שהמשתמשים העניקו. נראה שהם די חיוביים:

חנויות דירוג אפליקציות MT4

דירוגים לאפליקציית MT4 ב- iTunes וב- Play Store

אז כדאי להשתמש באפליקציה לנייד?

תמיד נעודד את השימוש בגרסת שולחן העבודה. זה רק בגלל הקושי שמגיע עם תרשים על גבי מסך נייד. יתר על כן, אתה עלול להתמודד עם עיכובים בביצוע שמקורם בשימוש ברשתות סלולריות. כמובן, אם זו האפשרות היחידה שלך אז זו האפליקציה הטובה ביותר לעשות את זה.

מימון / משיכות

די קל לממן את חשבונך ב- MyFX Markets. עם זאת, לפני שתוכל לעשות זאת יהיה עליך להשלים את דרישות KYC שלהם. זה שונה מרוב המתווכים האחרים שמבקשים מלקוחותיהם לעשות זאת רק בשלב הנסיגה.

לאחר שעשית זאת, קיימות מגוון אפשרויות מימון העומדות לרשותך.

 • העברה בנקאית: דרך חשבונותיהם בבנק Commonwealth של אוסטרליה
 • כרטיסי אשראי: הם לוקחים את רוב כרטיסי האשראי הגדולים
 • ביטקוין: הם משתמשים ב- BitPay כמעבד התשלומים הצפני שלהם
 • MyBitWallet: ארנק אינטרנט ידוע בסינגפור
 • STICPay: ארנק אינטרנט נוסף
 • תשלום האיחוד הסיני: אפשרות תשלום קלה לסוחרים סינים
 • FasaPay: מעבד תשלומים פשוט ממלזיה
 • AliPay: אפשרות תשלום נוספת לסוחרים הסינים שלהם

כמה זמן ההעברה באמת תלויה בשיטה בה אתה מחליט להשתמש למימון חשבונך. העברה בנקאית תארך כ3-3 ימי עסקים, תלוי היכן הבנק שלך נמצא.

פתק ✍️: אינך רשאי לבצע העברות של צד שלישי מחשבון על שם מישהו אחר

אם אתה משתמש בכרטיס אשראי זה צריך להיות מיידי. אם אתה משתמש בביטקוין זה אמור לקחת בין 30 דקות – שעה אחת מכיוון שהוא צריך להתפנות בבלוקצ’יין. כל ארנקי האינטרנט צריכים להיות מיידיים.

שתיים מהשיטות החסרות הבולטות לעיל הן Neteller / Skrill. זה מצער מכיוון שלרוב הסוחרים יש חשבונות בארנקי האינטרנט האלה.

משיכות

כשמדובר במשיכה, זה די פשוט לעשות ויש לך את רוב אותן אפשרויות שאתה צריך לממן (בלי ביטקוין).

אם רצית למשוך את כספיך תצטרך לנווט לחלק ניהול חשבונך. כאן יש לך אפשרות לבנקאות והיכן תוכל לדחוף בקשת משיכה.

כמו במקרה של מימון, מהירות המשיכה תהיה תלויה בשיטה בה אתה מחליט להשתמש. אולי השיטה המהירה ביותר תהיה באמצעות כרטיס אשראי. אם אתה מתכוון להשתמש בחוט, זה ייקח 2-3 ימי עסקים.

שטר כרטיס אשראי ?️: אם מימנת בכרטיס אשראי והרווחת, MyFX Markets תחזיר את ההפקדה הראשונית שלך לכרטיס ואת היתרה בשיטה אחרת.

פתחנו חשבון ב- MyFX Market ועשינו בדיקה לגבי המשיכה. החוט היה די חלק והגיע לחשבון שלנו תוך 3 ימים (היותו מבוסס באירופה).

תמיכת הלקוחות של MyFX Markets

זה משהו שיכול לגרום לחוויית מסחר או לשבור אותה. לפיכך זהו אחד הקריטריונים העיקריים שאנו בוחנים כאשר אנו מחליטים על מתווך.

כיצד מסתדרים שוקי MyFX?

ובכן, ראשית יש להם אפשרויות תמיכה אלקטרוניות סטנדרטיות. ניתן להגיע אליו ב [email protected]. כאשר עסקנו במסמכי KYC שלנו, הם היו מועילים ומקצועיים למדי. הצלחנו לקבל אישור תוך יום אחד.

פתק ✍️: משמעות התקנה היא שעליהם להשלים את KYC עליך ולאמת אותך. הם יצטרכו העתק של תעודת זהות וכן הוכחת כתובת

במקרה זה טיפלנו בצוות התפעול שלהם בסידני ובהתחשב בהפרש זמן, זה לקח קצת יותר זמן ממה שהיינו רוצים. עם זאת, מכיוון שהם פתחו צוות תמיכה בבריטניה זה יכול לעשות את זה הרבה יותר יעיל.

צ'אט חי של MyFX Markets

פונקציית הצ’אט החי של MyFX משווקת

אם אתה רוצה להשיג מישהו בצוות שלהם במהירות, השיטה הטובה ביותר היא אולי באמצעות תכונת הצ’אט החי שלהם או באמצעות מספר טלפון ייעודי. ניתן להגיע לשווקי MyFX ב +64 9 889 4022.

התקשרנו למספר שלהם במטרה לבדוק עד כמה הם מגיבים והם ענו כמעט מיד. כמובן, כדאי לשים לב לשעות המשרד שלהם (זמן סינדי).

אם הייתה לך שאלה פשוטה שהייתה כללית יותר במהותה, תמיד תוכל להעיף מבט בשאלה שלהם סעיף שאלות נפוצות. אלה מכסים את רוב השאלות הסטנדרטיות שעשויות להיות לך אצל המתווך.

מבצעים

MyFX Markets מפעילה גם מספר מבצעים שיכולים להוסיף לחוויית המסחר שלך.

לדוגמא, בשנה שעברה במהלך גביע העולם בכדורגל הם ערכו את קידום “גביע העולם” שלהם. זה ראה סוחרים שמתחרים זה בזה בכמה מגרשים שהם יכולים לסחור.

היה להם קידום דומה בתחילת השנה עם ראש השנה הסיני. זה נמשך מפברואר עד מרץ והיה בנוי כ”הגרלה “. היית מקבל כרטיס הגרלה בכל פעם שאתה סוחר 5 מגרשים. אלה הוגרלו ואז חלק מהסוחרים זכו בפרסים כמו XR של אייפון.

תחרות הירח של MyFXMarkets

זוכים בהגרלת ראש השנה הסינית

מבצעים אלה באים והולכים אך אחד שנשאר קבוע הוא קידום “להפנות חבר”. בעזרת תוכנית הפניות זו, תוכל לקבל 25 $ עבור כל סוחר מאושר שאתה מביא לפלטפורמה.

יהיה עליך לקבל קישור משווקי MyFX, שבו תוכל להשתמש כדי להפנות את החברים / עוקבים שלך למתווך. אם הם יפקידו מינימום 200 דולר, MyFX שווקים יזכה את הכספים בחשבונך.

אמנם זהו תוספת יפה לחשבונך אם אתה מפנה מישהו, אך אנו חושבים שעמלת ההפניה נמוכה למדי. אם היינו משווים את זה למתווכים אחרים, נראה שזה הרבה יותר מזה.

אזורים לשיפור

לא הצלחנו להשלים סקירה של MyFX Markets מבלי לעבור על כמה דברים שלא אהבנו ושצדיקים שיפור.

ראשית, היינו רוצים לראות יותר את הכיסוי של הנכסים. לדוגמא, אין CFD מלאי יחיד, כלומר אינך יכול לסחור בחברות המועדפות עליך. זה יהיה נהדר לראות יותר מטבעות קריפטוגרפיים המוצעים.

שנית, אנו חושבים שאופציות המימון / משיכה המוגבלות מעט מצערות. זה נכון במיוחד בהתחשב בכך שמשתמשים צריכים לשלם דמי ניהול בסך 25 דולר על משיכות בנקאיות. זה היה נהדר ליותר מארנקי אינטרנט למשל.

גם התאכזבנו מעט לראות שאין חומרים חינוכיים או סמינרים. זה בדרך כלל משהו שמקובל למדי אצל מתווכים גדולים יותר כמו פפרסטון. הם תמיד דרך נהדרת לעזור לסוחרים לנווט בשווקים.

לבסוף, אין אף אחד מהכלים והתכונות הסטנדרטיים האחרים שמוצעים על ידי מתווכים אחרים כגון IC Markets. אלה כוללים דברים כגון תוספי MT4, שירותי מסחר בהעתקה, ניתוח מסחר או עסקאות VPS.

סיכום

סקירת שוקי MyFX שלנו גילתה שהם מתווכים כנים ומכובדים שעמדו במבחן הזמן. המרווחים הנמוכים שלהם על מכשירים שונים במט”ח היו נקודת מכירה מצוינת עבורנו.

יתר על כן, פרמטרי המינוף הגמישים שלהם וכן גודל המיקרו-לוט הפכו את חוויית המסחר שלנו ליעילה הרבה יותר. זה היה גם מגע נחמד שתמיכת הלקוחות שלהם תמיד הייתה תגובה ואפקטיבית.

כמובן, ישנם מספר דברים שלא אהבנו. עם זאת, ניתן לשפר את אלה בקלות יחסית, כך שאנו מקווים שיוכלו ליישם זאת בקרוב יחסית.

אז כדאי לשקול MyFX שווקים?

אנו ממליצים לך לעשות מחקר משלך, אך על סמך הניתוח שלנו אנו חושבים שהם אכן שווים לנסות.

אַזהָרָה ⚡️: מסחר ב- CFD מסוכן מאוד. ודא שאתה נוהג בניהול סיכונים הולם ולעולם לא תשקיע יותר ממה שאתה יכול להפסיד.

תמונה מוצגת באמצעות שוקי MyFX

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me