סקירת MobileGO (MGO): בלוקצ’יין למשחקים ניידים

צמיחת המטבעות הקריפטוגרפיים יצרה קבוצות חדשות של מטבעות המעוניינים לעקוף מיליארד תעשיות גלובליות.

אחד מאותם תעשיות שמתאימים במיוחד לאימוץ נרחב של מטבעות קריפטוגרפיים הוא תעשיית משחקי הווידאו. לכן, אין זה מפתיע כי ישנם מספר פרויקטים המעוניינים לקחת על עצמם את הנישה הזו ולהציג מטבע גיימינג.

אחד מאותם פרויקטים שמייחדים את עצמם כחלוץ בנישת משחקי הווידאו הוא MobileGo, שפרצה לאחרונה למאה המטבעות המובילים לפי שווי שוק, מכיוון שהיא ראתה צמיחת מחירים אדירה באוקטובר 2018..

בסקירה זו של MobileGO, נבחן לעומק את הפרויקט וניתן לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. אנו נסתכל על הטכנולוגיה הבסיסית, חברי הצוות והסיכויים האסימוניים של MGO.

מה זה MobileGo?

MobileGo הוא מטבע משחק עם אסימון בלוקצ’יין כפול המשתמש באת’ריום וגם בגלי. זה הושק די לאחרונה, עם ה- ICO שלו התקיים במאי 2018, והוא המטבע האחיות של GameCredits הידועים יותר (GAME). GAME קיים מאז 2014 ונחשב לסבא של מטבעות המשחק, כך של- MobileGo יש היסטוריה משפחתית טובה.

מה זה MobileGO

סקירה כללית של MobileGO. מָקוֹר: העיתון המסחרי של MobileGO

MobileGo פותחה כאמצעי לפיתוח יישומי משחק מבוזרים, והיא צפויה למלא תפקיד מרכזי בהימורי eSports. שימוש אחד יהיה לתמרץ גיימרים עם תגמולים על נאמנות והשתתפות. זה נועד לשמש גם ב GNation חנות אפליקציות לנייד, אך מאז התפשטה יותר כפי שתלמד בהמשך מאמר זה.

לאסימון ה- MGO היקף יישום רחב ביותר, המספק יתרונות רבים לאוכלוסיות שונות. עבור גיימרים זה יקל על משחק משחקים בין עמיתים לטורנירים מבוזרים, וישמש גם כפרס משחק וגם כניסה. יתר על כן, מחזיקי אסימונים יוכלו לזכות בהנחות נוספות לרכישת תוכן במשחק.

איך MobileGo עובד

כאשר MGO הושקה היא עשתה זאת עם היצע כולל של 100 מיליון אסימונים, אך במציאות ישנם 200 מיליון אסימונים. הסיבה לכך היא שהאסימונים קיימים הן בפלטפורמות Ethereum (EMGO) והן ב- WAVES (WMGO).

MGO עם Ethereum & amp; גלים

סקירה כללית על התפלגות אסימונים של GAME בקרב אתריום & גלים

המשתתפים ב- ICO יכלו לבחור לקבל EMGO או WMGO, כאשר המקביל הוקפא בבלוקצ’יין השני. המשמעות היא שאם 65% מכלל האסימונים יתבעו ב- blockchain WAVES יהיו 65 מיליון אסימונים מקבילים שהוקפאו ברשת את’ריום..


אולם לאחרונה צוות הניהול והפיתוח של MobileGo התחלף וזה גרם להם לקבל את ההחלטה להעביר את כל האסימונים לפלטפורמת את’ריום. החל מתחילת אוקטובר 2018 הם מחליפים בדיקות בטא, וברגע שמערכת ההחלפות תהיה ללא באגים הם יציעו החלפות של כל אסימוני WMGO לאסימונים של EMGO וימשיכו עם אסימונים של MGO בלבד בפלטפורמת את’ריום..

אסימון ה- MGO הוא דפלציוני מכיוון שלא יוטבעו אפילו יותר ממאה מיליון הראשונים.

התפקיד של MobileGo במשחקים

נכון שרוב התכונות של MobileGo נותרות בפיתוח, אך השותפויות האחרונות הציבו אותה במצב מבטיח מאוד לראות את השימוש העולמי בה גדל באופן דרמטי..

להלן ההתפתחויות העתידיות שעובד על ידי צוות MobileGo:

  • פורטל האינטרנט של מערכת אקולוגית: ממשק רשת ושכבת ייצוג של המערכת האקולוגית עבור משתמש הקצה (גיימר). באמצעות מוצר זה, המשתמש מקבל גישה לחלק הגדול ביותר בפונקציונליות של המערכת האקולוגית. הכל במקום אחד, עם חוויה מאוחדת בכל הפלטפורמות (מחשב / נייד).
  • פלטפורמת eSports: מערך שירותים עורפיים ומשלוחים חזיתיים למשתמש הקצה, מה שמבטיח חוויה תחרותית במשחקי מובייל / HTML5 / PC. כמו כן, קבוצה של ממשקי API ו- SDK שעוזרים למפרסם (מפתח משחקים) לשלב את התוכן שלהם (משחקים) בפלטפורמה שלנו.
  • פלטפורמת מחשוב: מערך שירותי Back-end ומוצרי משתמשי קצה, המסייע למשתמש להיכנס לרשת המחשוב שלנו ולשתף את חומרת המחשב שלהם עם הרשת תמורת תגמול. כרגע זה הכל על כרייה.
  • שירותי ליבה: שירותים נפוצים המשמשים את כל המוצרים בתוך המערכת האקולוגית (למשל שירות משתמשים, שער API, שירות תשלומים וכו ‘). כמו כן, כמה הגיונות עסקיים נפוצים עבור צדקה ומשחק מערכות אקולוגיות (משימות, הישגים וכו ‘)..
  • חשבון המו”ל: מוצר המסייע לעסקים (מו”לים) לעבוד עם המערכת האקולוגית, להעלות ולהתאים אישית תוכן (משחקים וחומרים שיווקיים שאנו מפרסמים בפורטל האינטרנט של המערכת האקולוגית), ולעשות אינטגרציות.

שותפויות אחרונות

בנוסף, תוכנת פיתוח המשחק Unity פעלה לשילוב הטמעת MGO במשחקי Unity בלחיצה אחת. זה יהיה עצום מכיוון שכמחצית מכל משחקי הווידיאו הניידים מופעלים על ידי Unity. זה נועד לצאת לאוויר בקיץ האחרון, אך נראה שהוא עוכב, אולי בגלל השינויים בצוות הניהול והפיתוח ב- MobileGo..

החדשות הגדולות האחרונות של MobileGo הגיעו בסוף אוקטובר, כאשר יוצר חבילת פיתוח המשחקים Xsolla הוסיף את MobileGo (MGO) ו- GameCredits (GAME) כאמצעי תשלום זמינים עבור שותפי המשחקים הניידים והמחשב האישי שלהם..

XSolla MobileGO

המשמעות היא שמפתחי משחקים יכולים כעת לקבל תמלוגים באסימונים של MGO. התשלומים יבוצעו באחוז סולם הזזה כפי שנקבעו על ידי היזמים עצמם. המשמעות היא גם ש- Xsolla עשויה להפוך לדרך נוספת לרכוש מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות Paypal, באופן עגול.

מכיוון ש- Xsolla כבר תומכת ביותר מ- 700 אמצעי תשלום שונים, תוספת של MGO ו- GAME היא למעשה עניין גדול למדי מכיוון ש- Xsolla לא זכתה בעבר לתמיכה במטבעות קריפטוגרפיים. לשחקנים יש כעת יותר אפשרויות בתשלום עבור משחקים וסחורה בתוך המשחק. וכלי ה- Xsolla זמינים ביותר מ- 200 מדינות וטריטוריות, מה שמרחיב מאוד את טווח ההגעה של MobileGo.

היסטוריית מחירים של MGO

אסימון MGO גייס יותר מ -50 מיליון דולר ב- ICO שלו במאי 2017, מה שהופך אותו ל- ICO השני בגודלו בכל הזמנים באותה תקופה. למרבה הצער, בעקבות ה- ICO משקיעים רבים איבדו אמון בפרויקט מכיוון שצוות הניהול והפיתוח היה לא תקשורתי ופחות שקוף.

לאחר שהגיע לשיא לאחר ההשקה של 2.60 דולר בחודש יוני, הוא נפל לכמעט 0.20 דולר בנובמבר 2017. הוא התחדש יחד עם השאר בשוק בדצמבר / ינואר, אך בספטמבר 2018 האסימון נפל לכמעט 0.09 דולר והפרויקט נראה כאילו זה גוסס.

למרבה המזל הפרויקט נולד מחדש באוקטובר 2018 עם דשדוש מחדש של צוות הניהול והפיתוח ב- MobileGo. נראה כי שינוי זה הפיח חיים חדשים בפרויקט, ובאסימון.

ביצועי אסימון MGO

ביצועי מחיר של אסימונים של MGO. מָקוֹר: CoinMarketCap

ההודעה הראשונה הייתה כי אסימון WAVES בוטל בגלל בעיות טכניות בעבודה על אותה בלוקצ’יין. החל מסוף אוקטובר 2018 הצוות בודק פלטפורמת החלפה, וברגע שהיא מוכנה כל ה- WMGO יוחלפו ל- EMGO. שינוי ההנהלה הראה כי אסימון ה- MGO כפול בערכו מהשבוע האחרון של ספטמבר עד 2 באוקטובר, אך זו הייתה רק ההתחלה.

ב- 5 באוקטובר הצוות הודיע ​​כי אסימון ה- MGO נוסף ל- Bitfinex ו- Ethfiniex. עד 13 באוקטובר מחיר MGO היה מעל 0.45 דולר, תמורת כמעט 500% תשואה מאז השינוי בצוות ההנהלה. נוספו חילופי חילוף נוספים ותוכלו לקנות MGO ב- Cryptopia וב- HitBTC למשל.

הפרויקט זכה לתמיכה עצומה מקהילות המשחקים הסיניות שללא ספק היה חלק חשוב בדחיפת האסימון ברשימת 100 שווי השוק המובילים.

סיכום

עם תעשיית משחקי הווידאו ששווה יותר ממיליארד דולר בשנה, לא אמור להיות קשה למובייל גו לראות צמיחה מטורפת. רק 1% מהשוק הזה ירוויח 100 מיליון דולר, וכי המשחקים הסלולריים צומחים בצורה כה דרמטית שנראית כמטרה קטנה.

נראה כי לידתו מחדש של הפרויקט הביאה שותפויות ופיתוחים גדולים, והפרויקט חזר למסלולו. אני מקווה שזה יישאר כך וימשיך לצמוח. MobileGo היה פעם פרויקט פופולרי מאוד, ויכול להיות שוב עם שקיפות ועבודה קשה.

הוא אמור להרוויח גם מהמספר ההולך וגדל של אירועי המשחק בחסות GNation, ומהיכולת החדשה לכרות את GN Gold המשמש להצטרפות לטורנירים שמשלמים ב- MGO..

סוף אוקטובר אמור גם לשחרורו של מלחמות פיקסל, MMORPG נייד שציפו מאוד גיימרים. מעט הודלף לגבי המשחק, אך לאחר השחרור הוא אמור להפיק תועלת מתקציב השיווק והפרסום הגדול שנאגר מאז הובלת ה- ICO המסיבית.

אסימון ה- MGO אמנם צבר עליות גדולות כבר באוקטובר, אך הוא נשאר מתחת לשיאו בכל הזמנים, ויכול לראות משאבה מסיבית אם המשחק הזה של Wars Wars יהיה מעולה כפי שקיווה..

בכל מקרה, השינוי האחרון בניהול והגברת התקשורת והשקיפות מצוות MobileGo הם צעד בכיוון הנכון.

תמונה מוצגת באמצעות MobileGO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me