החנות האתית של Kindhumans מקבלת קריפטו: מדוע זה חשוב

מתי אימוץ המוני? זו השאלה שבמוחם של כל כך הרבה אוהדי קריפטו. התשובה הקצרה היא שאף אחד לא יודע ‘אם’ או ‘מתי’ מטבעות קריפטוגרפיים יאומצו על ידי חלקי ענק של האוכלוסייה הכללית.

מה שאנו יודעים הוא שלמרות ששוק השוורים של 2017 העלה מודעות משמעותית לגבי מטבעות קריפטוגרפיים, שיעורי האימוץ הכלליים עדיין נמוכים באופן פנומנלי. שאלת המפתח היא מדוע? האמת היא שלקריפטו יש עדיין מעט בעיית מוניטין.

אנו בטוחים שרבים מכם חוו זאת בעצמכם לאחר שסיפרתם למשפחה ולחברים שביצעתם את הרכישה הראשונה של הביטקוין.

לכמה מכם הייתה תגובה מחוץ לשרוול על כך שהביטקוין הוא המטבע של עבריינים? אנחנו מתערבים שכמעט כל מי שקורא את זה חווה את החוויה הזו בשלב כלשהו.

קישור מנותק בין Crypto & עבריינות

כן, עמדות אלה לקריפטו יכולות להיות מעצבנות אך הן מספרות לנו משהו חשוב מאוד בכל הנוגע לגידול האימוץ הרחב יותר של מטבעות קריפטו..

כלומר, הקריפטו הזה צריך לשבור את הקשר הזה עם עבריינות, שהוא עדיין הנגאובר מאירוע דרך המשי מאז שנת 2014.

למרבה הצער, ניתוק הקישור אינו דבר קל בכך שמאמרי חדשות מהמיינסטרים מנצלים לכאורה כל הזדמנות לסנסציוני קישורי קריפטו לפשע..

כן, נכון שאנשים מוצלים משתמשים בקריפטו למטרות בלתי חוקיות. עם זאת, מה שכותבי המאמרים הללו לא מודעים אליו הוא שמטבעות רגילים כמו הדולר הם צורות הכסף הנפוצות ביותר בעולם התחתון הפלילי..

עברייני קריפטו

האם קריפטו היא באמת בחירת האקרים? תמונה באמצעות Fotolia


כמו כן, כמה פושעים ‘חכמים’ באמת רוצים שהעסקאות המפוקפקות שלהם יאוחסנו ללא שינוי בבלוקצ’יין ציבורי כדי שכולם יראו?

ואכן, קריפטו נראה אופציה גרועה יותר ויותר עבור עבריינים כאשר לוקחים בחשבון כי רמפות הצפנה לסירוגין על רמפות ומחוצה להן דורשות מהמשתמשים לשלוח עותקים מהדרכון שלהם לצורך ביצוע עסקאות או משיכות. תיק מלא בשטרות של 100 דולר נראה דרך הרבה יותר טובה לטשטש עסקאות מוצלות, לא?

איננו יכולים להאשים את הציבור הרחב בכך שחשב כי הקריפטו מלא בדרכי דרכים דיגיטליות עד ללא תועלת. זה נרטיב שהם מוזנים כל הזמן על ידי כלי התקשורת המרכזיים ואלה סוגי האנשים שאנחנו צריכים לאמץ קריפטו כדי שאימוץ המוני יתרחש..

עכשיו זה מכשול עצום להתמודדות עם הקריפטו. עם זאת, אחת הדרכים להתמודד עם זה ולשנות דעה היא זרם קבוע של מאמרים המדגישים את החדשנות והדברים הטובים שקורים במרחב הבלוקצ’יין..

כן, ישנם מאמרים טכניים רבים על החידושים המדהימים שקורים בחלל. אך האם ג’ו הממוצע באמת מבין זאת? אנחנו חושבים שלא.

אולי הדרך הקלה ביותר לשתול את הרעיון ש’קריפטו לא כל כך רע ‘היא להראות לאנשים חברות אתיות מתקדמות המחבקות מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום ויכולת לספר לאנשים על כמויות הקריפטו הפנומנליות ששימשו לתמיכה במוסר זה. עסקים.

אם קהילת הקריפטו יכולה להתכנס ולהביא את זה לקרות, אולי יותר אנשים ישנו את המנגינה שלהם בכל הנוגע לקריפטו וזה יכול מאוד להניע את הגל הבא של האימוץ..

מה זה בני אדם?

Kindhumans הוא חדש חנות מקוונת ותנועת חינוך המוקדשת להקל על צרכנים מתחשבים לקנות את המוצרים המובילים בסביבה חדשנית וממוקדת בקיימות.

החנות מפרטת רק מותגים שחולקים את הערכים של אכפתיות מהסביבה והפיכת העולם למקום חביב יותר. בקיצור, Kindhumans שואף להיות הבית של מוצרים ידידותיים לסביבה.

פריטי קינדמן בחנות

חלק מהפריטים בחנות Kindhumans

המייסד המשותף ג’סטין וילקנפלד מסביר את החזון של קינדהומנים:

אנו רוצים לעזור לייעל את המאמצים של צרכנים מודעים לזהות, למצוא ולרכוש מוצרים איכותיים יותר וטובים יותר לאנשים וטובים לכדור הארץ..

מרכיב מרכזי נוסף ביוזמה הוא חינוך והשראת אנשים מרחבי העולם לראות את הערך במוצרים שמקורם באתיקה ובאחריות. זה כולל העלאת המודעות לגבי רשתות אספקת מוצרים, החומרים המשמשים וכמובן להבטיח שהצרכנים יקבלו מוצרים נהדרים. אם זה נשמע לכם מעניין, אז למה לא להצטרף לתנועה הלאה אינסטגרם אוֹ פייסבוק?

ברוח החסד, הנתינה וההבדל, Kindhumans גם התחייב לתרום 1% מכלל מכירות החנויות של Kindhumans כדי לתמוך במטרות חברתיות וסביבתיות.

מדוע לקנות מוצרים שמקורם באתיקה?

ברצוננו לחשוב שרובם המכריע של האנשים טובים ואכפת להם מהסביבה ומעמיתינו. עם זאת, אנו חיים חיים עמוסים יותר ויותר וקשה לדעת את הסיפור שמאחורי המוצרים שאנו קונים.

אנו בטוחים שכולכם מחזיקים בסמארטפון ולא השקעתם מחשבה רבה בשרשרת האספקה ​​של אותו מוצר. האמת היא שלטלפון שיש לך בכיס יש סיפור ושרשרת אספקה ​​מורכבת מאוד.

בני אדם ממקור אתי

רק באתיקה. תמונה באמצעות יוטיוב

הוא יכלול חומר שנקרא קולטאן, ממנו 60% מההיצע העולמי מגיע מהרפובליקה הדמוקרטית של קונגו, כאשר חלק גדול ממנו ממוקש על ידי עובדי ילדים הנשלטים על ידי אנשי כוח חזקים מקומיים או שמקורם באזורי סכסוך..

לאמנסטי אינטרנשיונל יש פרסמו דוחות בעבר העלו את החשש מהתלות היתר של אפל וסמסונג בעבודת ילדים ב DRC.

עכשיו רובנו כנראה לא בסדר עם רכישת מוצר שנבנה בעבודת עבדים לילדים ומעדיפים לתמוך בחברה שיש לה שרשרת אספקה ​​אחראית מבחינה אתית. לכן Kindhumans מקדישים זמן רב לבדיקת מוצרים לפני שהם רשומים בחנות Kindhumans כדי להבטיח שהם:

  • מיוצר על ידי מותגים בעלי יושרה גבוהה ושקיפות תומכת
  • ללא אכזריות
  • תמיכה בקהילות
  • שתף את חזון הקיימות הסביבתית
  • מסרבים להשתמש בחומרים שאינם אתיים
  • יש לך משימה להפוך את העולם למקום טוב יותר

ה בני אדם תהליך הבדיקה בוחן את כל מה שממנו מגיעים המוצרים, את האלמנטים השונים בשרשרת האספקה, את השיטות המשמשות ליצירת המוצר ואפילו את אופן השלכת המוצר בסוף חייו.

המשמעות היא שלכל פריט בחנות Kindhumans יש חותם של אישור וצרכנים בעלי מודעות אתית יכולים לקנות שם בידיעה שצוות Kindhumans העריך היטב את הידידותיות והמקור של כל מוצר שרשום בחנות..

כל זה מקל על הצרכנים שדואגים להבטיח שהם קונים מוצרים ידידותיים לסביבה ואתיים.

חברה אתית המאמצת קריפטו

קידום השקיפות היה חלק מרכזי בזהות Kindhumans מאז הקמתו וזה תחום בו עולמות הצדקה והטכנולוגיה של הבלוקצ’יין יכולים להיפגש.

נימיק & amp; בני אדם

KindHumans ו- Nimiq Collaboration

Kindhumans היו פרוגרסיביים במיוחד ובחרו ב- Nimiq (NIM) מתוך רשימה ענקית של רשתות חסימות אפשריות כדי לתעד חשיש מדוח השקיפות השנתי שלהם בנושא.

Kindhumans גם בחרו לאמץ תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים ולקבל ביטקוין, Ethereum ו- NIM בחנות שלהם באמצעות שילוב עם Nimiq Checkout.

הדבר החשוב לדעת הוא ש- Kindhumans יכלו לבחור מתוך רשימה ארוכה של פתרונות תשלום קריפטו כדי לאפשר לחנות לקבל קריפטו..

אז, עם הבחירה העצומה של פתרונות שם, מדוע לבחור ב- Nimiq לשתף איתו פעולה? אחד הדברים המרכזיים עבור Kindhumans הוא שהם אוהבים לשתף פעולה עם פרויקטים טכניים החולקים את האידיאלים והערכים שלהם.

שילובי קופה של נימיק

שילובי קופות נימי

Nimiq הוא אחד הפרויקטים המעטים של קריפטו שהתמקד בצדקה ותומך בסיבות להשפעה חברתית ואקולוגית גבוהה עם הקמתו..

ואכן, 2% מכלל אספקת האסימונים הוקדשו לארגון Nimiq, שתפקידו הבלעדי לתמוך במטרות ידידותיות לסביבה וביוזמות פיתוח אנושי. יישור זה לערכים הוא אחד הדברים המרכזיים המניעים את שיתוף הפעולה בין נימיק לקינדהומאנס.

עם זאת, ערכים ואתוס הם לא הכל. שיתופי פעולה צריכים להיות הגיוניים גם לעסקים ונראה כי צוות Kindhumans הבין את הפוטנציאל העצום של עדכוני Nimi Check Check בעתיד בכדי לפתור חלק מבעיות המפתח המעכבות אימוץ סוחר קריפטו..

נימיק OASIS מחבר בנקאות & קריפטו

נכון לעכשיו, חנות Kindhumans מופעלת על ידי גרסת קריפטו בלבד של קופת נימיק. מנקודת מבט של סוחר, אין בזה שום דבר באמת מדהים.

נווה מדבר נימיק

שער פוטנציאלי בין פיאט & קריפטו. תמונה דרך נימיק

זה פשוט מאפשר למשתמשי הצפנה כמוך וכמוני לשלוח BTC, ETH או NIM לסוחרים כמו Kindhumans בתהליך קופה משולב. כן, אתה יכול לטעון שהממשק הוא נחמד ופשוט יותר מרוב הפתרונות האחרים שיש, אבל התכונות המדהימות של Nimiq Checkout עדיין אינן מגיעות.

נראה כי בני אדם נמכרים בהצעות ערך משופרות שייפתחו בפני סוחרים בגרסאות העתידיות של Nimiq Checkout. מאמץ המחקר המתמשך הראשון הוא נימיק OASIS, אשר מייצג את תכנית האינטראקציה להחלפת נכסים פתוחה.

זו תכנית מתווה לגשר הצפנה לפיאט, מה שגורם למטבעות פיאט כמו האירו להתנהג כאילו היה אסימון בבלוקצ’יין. בקיצור, Nimiq OASIS שואפת לספק דרך חדשה לחיבור בין עולם הקריפטו לרשת הבנקאות המסורתית.

כדי לתת לך מושג על חומרת הפיתרון הטכנולוגי הזה, הלך מייסד Cardano (ADA), צ’רלס הוסקינסון בתיעוד במרץ 2019 לומר:

מה שאנחנו רואים הוא אוסף של סטנדרטים שנוצרו [] שבהכרח יתכנסו בשלוש-חמש השנים הבאות כדי ליצור מצב בו תוכלו להעביר מידע וערך בין כל המערכות השונות הללו – לא רק ביטקוין לליטקוין לאתרום לקרדנו.ー אבל גם חשבון הבנק הרגיל שלך

Team Nimiq כבר הודיעו כי הם מתכננים לשלב את Nimiq OASIS ב- Nimiq Checkout ולהציע לסוחרים משולבים אפשרות לקבל תשלומים בביטקוין, Ethereum ו- NIM באופן שאינו משמורן לחלוטין..

סקירה כללית של Nimiq Checkout

סקירה כללית של Nimiq Checkout

כל זה יוסדר ביורו ישירות לחשבונות הבנק המיידיים של SEPA. משמעות הדבר היא שמשלבים ב- Nimi Check Check כמו Kindhumans יכולים ליהנות מ:

  • ביצוע מכירות חדשות על ידי קבלת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הפתרון הראשון שאינו משמורן רב-קריפטו. התוצאה היא שסוחרים ללא ידע טכני יכולים לקבל קריפטו בחנות שלהם ולקבל יורו משולם ישירות לחשבונות הבנק שלהם ב- SEPA במהירות – כל זה בלי לגעת אפילו בקריפטו כלשהו..
  • מטבעות קריפטוגרפיים הם תנודתיים ויכולים להתנודד בפראות במחירם. Nimiq OASIS מספק פיתרון לביטול מעשי של סיכוני התנודתיות הקשורים לסוחרים המקבלים קריפטו.

בקיצור, Nimiq OASIS שואפת לפתור שתיים מהבעיות העיקריות שמעכבות אימוץ סוחרים: התנודתיות של הקריפטו והפיכתה לסוחרים לקבל הרבה יותר פשוט את צורת התשלום החדשה הזו..

כאשר Nimiq OASIS אמור להיות מוגדר בשנת 2020, הרבה יותר קל לראות מדוע Kindhumans בחרו היום בשילוב של NimiQ Checkout ולהעביר את פתרונות הסוחרים הקריפטיים הרבים האחרים שיש..

מה מגבה נימי OASIS?

כל מי שהיה בקריפטו זמן מה יידע שפרויקטים של קריפטו נוטים להקפיץ יתר על המידה ‘חידושים טכנולוגיים’ באופק ובסופו של דבר לא מצליחים לספק.

עם זאת, עם Nimiq OASIS, נראה שיש חומר רציני מאחורי מאמץ המחקר. נימיק הודיעה בתחילת 2019 כי הקימה שותפות אסטרטגית עם בנק WEG בבעלות גרמנית.

לכך ניתן משקל נוסף בכך שנימיק רכשה 9.9% ממניות הבנק והצטרפה לבעלי עניין אחרים כמו Litecoin ו- TokenPay..

נימיק טן 31

נימיק & Ten31 שיתוף פעולה. תמונה באמצעות Ten31.com

דבר המפתח שצריך לדעת כאן הוא שמערכת היחסים בין בנק WEG ונימיק מתמקדת ב- Nimiq OASIS. באמצעות בנק WEG, Nimiq OASIS יוכל למנף את רשת הבנקאות המיידית SEPA וזה יאריך את טווח ההגעה של OASIS ליותר מ -2,000 בנקים בעשרים מדינות שונות..

בנק WEG הודיע ​​לאחרונה גם על השקת יחידת הבנקאות הממוקדת בקריפטו שנקראת TEN31. Nimiq מופיע בהרבה באתר החדש ונראה שזה מצביע על התפקיד החיוני שנימיק תשחק בעתיד הבנק TEN31 ומסירת פתרונות בנקאיים לעסקים הממוקדים בקריפטו..

עסקים נוספים מעורבים?

באוקטובר 2019 הודיע ​​בנק TEN31 כי סלמנטקס, ספק נקודת מכירה קריפטו בולטת, הפך גם לבעל עניין של 9.9% בבנק. התוצאה היא כי TEN31 ובנק WEG נמצאים כעת בבעלות של 40% על ידי עסקים הממוקדים בקריפטו.

Ten31 ציוץ

ציוץ הכרזת קולאב עם סלמנטקס. תמונה באמצעות טוויטר

טרם פורסמה הצהרה רשמית. עם זאת, לא יהיה זה מפתיע לשמוע בזמן הקרוב כי סלמנטקס מתכננת לשלב את טכנולוגיית Nimiq OASIS במסופי המכירות שלה ולהרחיב את טווח ההגעה של Nimiq OASIS גם לחנויות בעולם האמיתי..

אז מתי נימי OASIS יהיה מוכן?

צוות Nimiq כבר הצהיר כי עסקאות הבדיקה הראשונות צריכות להסתיים עד סוף 2019 וכי יש לפרוס את הטכנולוגיה בשנת 2020. לוחות זמנים אלה נתמכים גם במידע באתר TEN31.

טיפול בבעיות קנה מידה עם אלבטרוס

קנה המידה הוא בעיה אדירה שעומדת בפני כמעט כל מערכת תשלומים בקריפטו ו- Nimiq אינו שונה. עם זאת, מאמץ המחקר השני הגדול של נימיק הוא הוכחת המימוש של אלבטרוס אלגוריתם קונצנזוס שמתמקד בפתרון אותה בעיה ממש.

הדבר נמשך בשיתוף פעולה עם תוכנת טרינקלר וכבר פורסם מאמר טכני. מה שמדהים הוא שהממצאים הראשוניים הם שאלבטרוס ישיג ביצוע קרוב למקסימום התיאורטי של פרוטוקול שרשרת אחת..

אלבטרוס PoS

מנגנון הקונצנזוס של אלבטרוס PoS

הסיבה לכך שזה חשוב עבור Nimiq OASIS היא שהתהליך ישתמש בבלוקצ’יין Nimiq. משמעות הדבר היא שאם ה- Nimiq Checkout יאומץ בקנה מידה גדול, ה- blockchain של Nimiq יצטרך להיות מסוגל לעבד מספר גדל והולך של עסקאות, שעלול לגרום לצוואר בקבוק..

נכון לעכשיו, בלוקצ’יין Nimiq מסוגל לעבד 7 עסקאות בשנייה (זהה לביטקוין).

עם זאת, מכיוון שבדיקת האלבטרוס כבר מתבצעת והשתלבותה ב- Nimiq 2.0 המתוכננת לרבעון השני של 2020, צפוי כי השיפורים באלבטרוס יראו כי הבלוקצ’יין של נימיק מסוגל ליותר מ -1,000 עסקאות בשנייה. כדי להכניס את זה להקשר, זה ממוצע חמש פעמים יותר ממה שפייפאל צריך לנהל.

הדבר העיקרי שיש לדעת כאן הוא שאם פתרון הסוחר הרב-קריפטו המופעל על ידי OIMIS של Nimiq באמת ממריא, אז אלבטרוס אמורה למלא תפקיד מפתח בהבטחת המרות ההצפנה-לפיאט האלה יישארו מהירות עבור הסוחרים..

האם נימיק הוא פרויקט מעניין?

אנו רואים בנימיק פנינה נסתרת שעפה מתחת לרדאר של קהילת הקריפטו. אם אתה רוצה ללמוד עוד, מדוע לא לצפות בסרטון הצלילה העמוק שלנו לפרויקט?

סיכום

תרצה או לא, לקריפטו עדיין יש בעיית מוניטין אדירה בקרב קהל המיינסטרים. כן, ייתכן שהקשר בין קריפטו לפלילים ככל הנראה יתפוגג עם הזמן.

עם זאת, לפני שניתן יהיה לאמץ את הקריפטו באמת, עליו להשיג קבלה רגילה. אנו מאמינים כי המפתח לשינוי נקודת מבט זו הוא היכולת להראות את הספקות דוגמאות מוחשיות שבהן הטכנולוגיה של בלוקצ’יין אומצה ותומכת במטרה טובה..

שם חברות אתיות פרוגרסיביות כמו Kindhumans יכולות להוסיף ערך עצום ולסייע להעברת אימוץ הצפנה.

זו גם הסיבה שאתה צריך לשקול תמיכה בעסקים כמו Kindhumans ולהראות למיינסטרים את הרוח האמיתית של קהילת הקריפטו. אם נוכל להתכנס וליצור את זרימת החדשות החיובית, אז זה בוודאי יקרב אותנו צעד נוסף לאימוץ ההמוני שכל כך הרבה בקהילת הצפנה רוצים..

העתיד והמהירות של האימוץ הרחב יותר יכולים בהחלט להיות בידיים שלך. האם תשב בחיבוק ידיים או שתעשה כמיטב יכולתך כדי לעזור לשבור את הקשר בין קריפטו לפשיעה?

זה עליכם להחליט.

תמונה מוצגת באמצעות KindHumans

הצהרת אחריות: הכותב מחזיק בתכנית NIM מסוימת בתיק, והוא מקבל פיצוי ביכולת ייעוץ עצמאית ארוכת טווח על ידי נימיק. אין לפרש מאמר זה כייעוץ השקעות. תמיד עשה מחקר משלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map