סקירת ICO היקי: היכרויות מקוונת מבוזרת בבלוקצ’יין

כשמדובר במציאת אהבת חייך באופן מקוון, ישנם מספר אפליקציות שעשויות לעלות על דעתך. אתה יכול לנסות את Tinder, Bumble, Happn או גרסה אחרת.

כל אלה טובים וטובים כשמדובר במטרה המוצהרת למצוא בן / בת זוג, ובכל זאת הם מגיעים עם כמה ויתורים חשובים. מדובר ביישומים ריכוזיים שבהם פיתוח ואחסון מתקיימים בשרתים הנשלטים על ידי החברה המדוברת.

מדוע השיחות האינטימיות וההעדפות המיניות שלך צריכות להיות כפופות לתנאים וההגבלות הקיימים באחד מהאתרים הללו? כאן נכנסת היקי כאפליקציית היכרויות מבוססת בלוקצ’יין שרוצה לטלטל את תעשיית ההיכרויות המקוונת.

היקי עובר כרגע ICO ומקבל תרומות ממשקיעים. אנו נבחן לעומק את הפלטפורמה כמו גם את ה- ICO וניתן את מבטנו על התשואות הפוטנציאליות עבור המשקיע.

מה זה היקי?

היקי הוא אפליקציית היכרויות שרוצה ליצור מערכת אקולוגית של היכרויות מבוזרת. הם רוצים לנסות להתגבר על רבות מההונאות והצ’ט-בוטים שאנשים מוצגים לעתים קרובות ביישומי ההיכרויות האחרונים.

על פי הצהרה של החברה, אפליקציית היקי רוצה להגביר את איכות האינטראקציות והייתה בדעה זו לגבי אפליקציות ההיכרויות הנוכחיות:

מבלי לראות את מה שמופיע על המסך שלהם, מישהו שמחליק על טינדר יכול למעשה להתבלבל בקלות עם מישהו שמקפיץ ציפורים זועמות. שניהם דורשים כמות זהה של תשומת לב, ושניהם גורמים לכמות זהה של סיפוק

היקי לא רק מפתחת אפליקציה שניתן להשתמש בה בבלוקצ’יין אלא היא גם מגייסת כספי פיתוח באמצעות מכירת אסימון מקומי משלהם. אם עדיין יש לראות באסימונים אלה “אסימונים של שירות”.

החברה החלה את גיוס קרן ICO זה ב -14 בפברואר. עבור אלה עם עין חדה על תאריכים, זה היה יום האהבה.

קופידון יהיה גאה!

שלא כמו ICO רבים אחרים שמנסים לגייס הרבה מאוד כספים מבלי שיהיה להם מוצר לדבר עליו, להיקי כבר יש יישום מתפקד. זה נהדר עבור אותם אנשים שרוצים להבין כיצד האפליקציה תשמש.


איך היקי עובד

סקירה כללית של היקי

היקי עושה שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין על מנת לבנות אפליקציית היכרויות מאובטחת ביותר ואמינה לחלוטין. זה משהו שאפליקציות היכרויות רבות אחרות נוטות להתמודד איתו מכיוון שהן צריכות להסתמך על אימות ידני אם הם רוצים אימות מלא.

אף על פי שהיישום הסלולרי נראה די דומה ב- UX לרבים מהמקוונים האחרים, אך הוא שונה באופן משמעותי באופן שבו האלגוריתמים שלו תואמים לאנשים. לדוגמא, היקי עושה שימוש ב”קטגוריות “מסוימות. זה עוזר לחדד את החיפוש של אותם משתמשים בפלטפורמה של היקי.

בעיה נוספת שמשתמשים מתמודדים איתה לעתים קרובות היא מידע כוזב או מצג שווא. אנשים רבים משתמשים לעתים קרובות בתמונות מטעות, משקרים על עצמם או גרוע מכך, יוצרים פרופילים מזויפים.

למעשה, זו תופעה שכיחה כל כך עם אפליקציות היכרויות מקוונות שאפילו קיבלו שם: שפמנון.

על מנת להוציא את שפמנון מבריכת ההיכרויות המקוונת, היקי עושה שימוש באלגוריתמים מתקדמים שיכולים לעשב את הפרופילים המזויפים. הם מסוגלים להתאים אותך בצורה היעילה ביותר למשתמשים אמיתיים שנתנו מידע הניתן לאימות.

הם אפילו תייגו את רשת ההיכרויות שלהם כרשת היכרויות אוטונומית מבוזרת. הם בחרו בראשי התיבות המוזרים “DAD” על מנת לייצג זאת. לפיכך, אם למשתמשים יש מחלוקות על הפלטפורמה, הם יכולים לקחת אותם ל- DAD על מנת לבורר בצורה אוטונומית..

באמצעות היקי

לאחר שהורדת את היישום תצטרך לעבור מספר שלבים בכדי ליצור את הפרופיל שלך ולאמת את עצמך. להלן כמה מהצעדים שצריך לנקוט בכדי ליצור את הפרופיל שלך.

אימות פנים:

כמו ברבים מיישומי ההיכרויות המקוונים האחרים, יהיה עליך ליצור לעצמך פרופיל ולהעלות את כל התמונות שלך. עם זאת, ברגע שזה נעשה היישום מבקש ממך לצלם סלפי.

זה ישמש למטרות אימות פנים. הם גם דורשים צורה כלשהי של מסמך זהות לאומי. הם ישוו את התמונה שמסרת בתור סלפי לתמונה של מסמך הזהות.

אימות קולי

זה משהו ממש די ייחודי עם פלטפורמת היקי. הם משתמשים באימות קולי על מנת לוודא שאכן יש אדם שמקים את החשבון. זה נעשה כדי להבטיח שאף בוטים או רמאים לא מגדירים את החשבונות עם מידע כוזב.

החלק שמאלה מימין

באופן זהה ליישומים מסורתיים, המשתמשים יתחילו בתהליך הניסיון למצוא את השותפים הפוטנציאליים שלהם. לאחר שמצאו מישהו שמעוניין גם לדבר איתם, השיחות יכולות להתחיל.

שיחות אלה אינן נשמרות על בסיס נתונים מרכזי אלא נשלחות ישירות לאדם המדובר באמצעות הודעת עמיתים לעמית. הם ישתמשו גם ב- פרוטוקול לחישה VS כדי לוודא שהשיחות הללו נשמרות מוצפנות ומאובטחות.

לשמור עליהם כנים

כאן נכנס לתמונה האסימון המקורי. כאשר המשתמשים הסכימו שהם רוצים לצאת לדייט, הם יכולים להעביר את האסימונים שלהם לקרן הנקראת “פיקדון התאריך”. הדבר ייערך בחוזים חכמים אלה עד לסיום המועד.

לאחר שהתאריך חל, ושני המשתמשים מסתפקים בו ואז הם יקבלו את האסימונים בחזרה והם יוכלו להמשיך ולבנות את מערכת היחסים שלהם. אם, לעומת זאת, יש איזשהו סכסוך (ללא הופעה או התנהגות גסה), הצד יכול להתלונן וה- DAD ייכנס לפתור אותו..

היתרונות של היקי

היתרונות של היקי

ישנם מספר יתרונות שיש להיקי לעומת יישומי ההיכרויות האחרים שהוקמו. החשוב שבהם מסתכם באופן שמירת הנתונים והשימוש בהם. זה רלוונטי במיוחד במקרה האחרון גילויים בפייסבוק.

כאשר אתה מעלה את המידע שלך לשירות כגון Tinder, כל התמונות, המידע, ההודעות והעדפות היחסים שלך נשמרות בשרתים שלהם. משמעות הדבר היא שהם מטרה עיקרית להאקר לגנוב מידע זה. זה קרה למספר אתרי הכרויות אחרים כולל אחד הגדולים, מציאת חברים מבוגרים.

יתרון נוסף בשימוש ביישום שמסוגל לאמת את המידע של המשתמשים הוא בכך שהוא יפחית את הסיכוי לפרופילים מזויפים. פרופילים מזויפים אלה יכולים להיות אנשים שרוצים לפגוש אותך למטרות מזויות או שהם יכולים להיות רמאים שרוצים לגייס ממך כספים.

באמצעות אלגוריתמי הקיבוץ בהיקי, המשתמשים מתיישרים בצורה היעילה ביותר עם המחזרים הפוטנציאליים. יש פחות חוויות מייאשות ממה שאנשים עשויים לחוות בפלטפורמות אחרות כגון טינדר וכדומה.

טכנולוגיה בפלטפורמת היקי

היקי משתמש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי לאמת כראוי את פרטי המשתמשים ולשמור על אבטחת הנתונים שלהם. לאחר שמשתמש יצר פרופיל, המידע שלו יישמר בבלוקצ’יין. זוהי מאגר משתנה של פרטי המשתמשים ולא ניתן לשנותו.

ואכן, ישנם אנשים רבים שמממשים את היתרונות שמגיעים מבלוקצ’יין לרישומי זיהוי אישי. חברות כמו Civic.com כבר משתמשות בבלוקצ’יין כדי לאחסן נתונים אלה לצורך נהלי KYC חשובים.

יתרונות אחרים של המערכת האקולוגית של בלוקצ’יין היא שלפלטפורמה אין סמכות מרכזית שתקבע את הכיוון שעליו לקחת. זה יתפתח באופן אורגני ויגדל בהתאם לכמות האינטראקציה של המשתמשים עם מערכת הנשלטת על ידי קוד טהור.

יתרה מכך, בהתחשב בכך שהבלוקצ’יין הוא ספר ספר ציבורי עם תיעוד של כל העסקאות שהתרחשו עליו, הוא שקוף לחלוטין. אין אפשרות למפתחים לשנות משהו בפלטפורמה מבלי שמשתמשים בה ישימו לב.

אתה יכול לקרוא עוד על הטכנולוגיה שעומדת מאחורי היקי נייר לבן.

סקירה כללית של צוות היקי

את פרויקט היקי מוביל ג’וליאן פוקס, פטרק שווטליק. לשניהם ניסיון רב בעסקים מבוססי אינטרנט ובסטארט-אפים דיגיטליים. יש להם גם ניסיון פיננסי קודם כמו שניהם עבדו בבנקאות.

חברי צוות היקי

חברי צוות היקי.

בעוד הצוות מבוסס בברלין, החברה עצמה רשומה באיי הבתולה הבריטיים. יש להם גם כמה יועצים מנוסים שעבדו בחברות דומות. לדוגמא, יש להם את הרמואין ווי שהוא ראש לשעבר בתקשורת בטינדר, כמו גם את טימותי גלבאך שהוא המייסד המשותף של בלוקמסון..

אסימון היקי (HKY)

כאמור, היקי נמצא כרגע באמצע מכירה סמלית. הם מוכרים אסימוני ERC20 הנקראים אסימוני היקי (HKY). להלן כמה מהפרטים החשובים ביותר של מכירת האסימונים:

  • אסימון: HKY
  • טרום ICO: הושלם
  • מכירת קהל ICO: 14 בפברואר 2018 – 14 במרץ 2018
  • מחיר Crowdsale: 1 ETH: 7,500 אסימונים של HKY
  • סוג אסימון: ERC20
  • פלטפורמה: את’ריום
  • כיפה קשה: 36,000 ETH
  • כיפה רכה: 3,000 ETH

אתגרים ודאגות פוטנציאליים

הפרויקט אמנם מציע פנייה מעניינת ליישומי היכרויות מקוונים מסורתיים, אך עדיין מדובר בשוק תחרותי ביותר. למרות שהם מציעים את היתרון בכך שהם מבוזרים, לא ברור מיד שאנשים יעברו לחלופה בגלל זה.

זה גם די קשה לראות איך ישתמש באסימון המקורי מלבד הימור בלבד. זה הגיוני להטיל עלות כסף על המתארכים בגין התנהגות רעה, אך יהיה צורך במקרי שימוש רבים יותר כדי שהאסימון יעריך.

אנשים רבים התייחסו גם לטקטיקות השיווק הדוחקות של ה- ICO מצד כמה מחברי הצוות. אמנם אנו יכולים להבין את הטרדות של חלק, אך נראה שזה שכיח למדי במרחב ה- ICO כרגע. הצוות צריך להוציא את המסר.

אתה צריך לתרום?

הרעיון של היקי הוא די מעניין. כשמדובר בהיכרויות מקוונות, ישנם לעתים קרובות מדי אנשים שנותרים עם חוויות לא נעימות. אפליקציות כמו טינדר קיבלו לא מעט עיתונות שלילית בעבר על הכישלונות הרבים שלהן.

הרעיון של שימוש בבלוקצ’יין לביזור השידוך שלנו ואבטחת הנתונים שלנו הוא חשיבה קדימה. יתר על כן, הקפדה על כך שהאדם שמקים את החשבון מאומת מייצר תמריץ נוסף לאחרים להצטרף לפלטפורמה. זה יכול ליצור לולאת משוב חיובית לאימוץ.

אמנם יש כמה שאלות לגבי כמות האימוץ שהאפליקציה עשויה לקבל, אך ניתן לקוות שלצוות היקי תהיה אסטרטגיה שיווקית מקיפה. על מנת שהאסימון יעריך ערך, האימוץ הזה הוא המפתח.

האם לקנות אסימונים של היקי?

למרות שאיננו יכולים לתת ייעוץ השקעות, אנו יכולים לומר שפרויקט היקי נראה מכובד. אם האפליקציה מצליחה להשיג את רמת האימוץ שהצוות טוען, אז כדאי לשקול את האסימונים. על הפרט לקבוע אם אימוץ זה צפוי.

הצהרת אחריות: מדובר בדעות כותבים ואין לראות בהן ייעוץ השקעות

תמונות באמצעות Hicky.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map