שילם בלוגה על השקת רשת התשלומים בקריפטו, ICO בקרוב

כיום, לא הרבה חנויות מסוגלות או מוכנות לקבל קריפטוגרפיה כתשלום. בנוסף, מכיוון שקמעונאים מחפשים גמישות באפשרויות התשלום, הרצון להיות מסוגל לקחת תשלומי כרטיסי אשראי בזמן הנסיעה הולך וגובר.

פרויקט בלוקצ’יין חדש שמבוסס על Ethereum שנקרא Beluga Pay שואפת להציע פתרון לשני הנושאים הללו ועוד. חברת Beluga Pay תשיק מכירה סמלית בעוד כחודש.

הוצאת קריפטוגרפיה יכולה להיות קשה

אם אתה הבעלים של ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר, אתה בטח כבר יודע שיש מגבלה למספר החברות שיקבלו מטבעות קריפטוגרפיים כתשלום. המספרים הללו אמנם גדלים מדי יום, אך הרוב המכריע של החנויות והעסקים עדיין לא מקבלים תשלומי מטבעות קריפטוגרפיים.

חברת Beluga Pay, חברת פינק-טק שיש לה כיום מוצר מתפקד, מתכוננת להשיק ICO עבור אסימוני ה- ERC-20 שלה. ל- Beluga Pay יש כמה יעדים עיקריים, אז בואו נעבור על אלה עכשיו.

המאפיין העיקרי הראשון של הרשת הוא חבילת תוכנה נקודת מכירה המאפשרת תשלום מהיר וקל באמצעות קריפטוגרפי וכרטיסי אשראי. בסרטוני ההסבר שלה, החברה משתמשת באופן ספציפי בכמה אפשרויות פופולריות כמו bitcoin, Litecoin, Ethereum ו- Dash בין כמה אחרות. חבילת התוכנה צריכה להיות פונקציונלית לחלוטין במכשירים ניידים כדי לאפשר גמישות בגביית התשלומים.

נראה כי Beluga Pay מכוונת לחלקים מתפתחים שונים בעולם, שתשתית התשלום היחידה שניתן להשיג בה יכולה להיות טלפון נייד. כך זה נותן הרבה מקום לצמיחה במספר אזורים כמו דרום מזרח אסיה, אפריקה, אמריקה הלטינית והאיים הקריביים כאמור בסרטון ההסבר..

קבל תשלום בקריפטו עבור תשלומי כרטיסי אשראי

מבנה השכר של Beluga

איך עובד Beluga Pay – מקור תמונה: Beluga Pay Whitepaper

המאפיין השני של הרשת מתייחס לתשלומים כרטיסי אשראי מסורתיים. בדרך כלל, אם מישהו שילם בכרטיס אשראי, הקמעונאי יקבל תשלום רק לאחר שחלפו מספר ימים. עיכוב זה יכול להוות בעיה, במיוחד עבור חברות וקמעונאים חדשים או קטנים.

Beluga Pay מציעה פיתרון שבו קמעונאי יכול לקבל תשלום מעסקת כרטיסי אשראי “כמעט באופן מיידי”. תכונה זו מסתמכת על אסימוני ה- ERC-20 המקוריים של Beluga Pay.

האסימונים לרשת יציעו כמה מאפיינים שונים משלהם אשר נקשרים לתשלומים מיידיים בכרטיס אשראי. Beluga Pay מתאר את השימוש באסימונים כמשלמים “עלות דלק”. קמעונאי יכול לבחור להוציא אסימונים של Beluga Pay על מנת לעבד עסקה בכרטיס אשראי באופן מיידי ולקבל סכום שווה ערך של מטבע קריפטוגרפי בחזרה זמן קצר לאחר מכן..

חשוב לציין כי פעולה זו לא תביא לכך שעסקת כרטיס האשראי עצמה תסתיים באופן מיידי, אלא שהקמעונאי יכול לקבל את התשלום בצורה של מטבע קריפטוגרפי באופן מיידי..

לבסוף, בעלי טוקני Beluga Pay יהיו לכאורה זכאים לחלק מכל דמי העסקה שנגבו על ידי הרשת. נכון לעכשיו, האתר הרשמי קובע כי אחוז זה עומד על 0.5%. אסימונים רבים אחרים להרוויח עמלות יקנו למחזיק 50-100% מדמי הרשת, כך ש 0.5% נראה נמוך במיוחד.


קשרים עם בנק מרכזי

כרטיסי תשלום של בלוגה

שותפים עסקיים של Beluga Pay – מקור תמונה: Beluga Pay

האתר הרשמי של Beluga Pay קובע כי המוצר המופעל כעת כבר קיבל את האישור ושיתוף הפעולה מבנק גדול.

החברה גם הצהירה שלפחות אחד מלקוחותיהם הנוכחיים היא חברת Fortune 50, אך הם אינם מספקים פרטים ספציפיים יותר מזה..

לבסוף, Beluga Pay טוענת כי הם הוסמכו הן על ידי ויזה והן על ידי מאסטרקארד. זה מוזר במקצת, עם זאת, מכיוון שוויזה פגעה בכרטיסי אשראי של קריפטו.

Beluga Pay ICO בקרוב

Beluga Pay תבצע ICO בעוד כ- 30 יום. המטרה היא למכור אסימונים BBI משלהם למשקיעים מוקדמים עם בונוס. אסימונים שלא נמכרו יישרפו. נראה שהמכירה עצמה זכתה לתשומת לב לא מבוטלת.

לא ידוע אם הקונים מעוניינים בעיקר בהעלאת ערך הפוטנציאל של האסימונים או שהם מחפשים לקבל חלק מהתכנית המחולקת כמו דמי עסקה..

ההיצע הכולל של אסימונים הוא 100 מיליון, והם הולכים לשיעור של 1 ETH = 288 BBI.

האם זו השקעה טובה?

ההצעה של Beluga Pay בהחלט נשמעת משכנעת, שכן לא רק שלבעלי אסימונים יש סיכוי שערך הנכס יעריך, אלא שהם עשויים גם לקבל תשואה יציבה באמצעות תכונות הדיבידנד. מה שאנחנו לא יודעים, זה איך זה באמת ישתלם בחיים האמיתיים.

בסך הכל יש כמות גדולה מאוד של אסימונים של Beluga Pay, ולכן מתקבל על הדעת שכדי לקבל כל סכום כסף סביר דרך מערכת הדיבידנד, ייתכן שיהיה צורך להחזיק אלפי או עשרות אלפי אסימונים כדי לקבל אפילו דולר. או שתיים.

לא נדע עד שהמערכת תעלה לאוויר מתישהו בהמשך השנה. מכיוון שאסימונים שלא נמכרו יישרפו, שריפת אסימונים גדולה עשויה להשפיע מאוד על התשלום של כל אסימון בודד.

האסטרטגיה העסקית של Beluga Pay מכוונת פוטנציאלית לקבוצת לקוחות שאולי לא מעוניינים לאמץ טכנולוגיה זו. במדינות עם תשתית תשלומים אלקטרונית גרועה, מזומנים הם בדרך כלל המלכים. אמנם אין פירוש הדבר ששינוי הוא בלתי אפשרי, אך פירוש הדבר שיהיה צורך בהרבה שנים לפני שאמצעי תשלום חדש יאומץ באופן נרחב.

זה לא מובטח, עם זאת, כפי שראינו לאחרונה בסין. לאחרונה תשלומים סלולריים כמעט ולא היו קרובים מחליף מזומנים בהיבטים רבים. זה קרה בטווח זמן קצר מאוד, ולכן ייתכן שמשהו דומה יכול להעתק באזורים אחרים בעולם.

Beluga Pay בהחלט שווה מבט שני. לגבי האם זו תהיה השקעה טובה הם לא לטווח הארוך, לא נדע עד שזה כבר קרה.

הצהרת אחריות: מדובר בדעות כותבים ואין לראות בהן ייעוץ השקעות

תמונה מוצגת באמצעות טוויטר @ belugapay

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me