קווין פיש – סוחר eToro מספר 1 מגיע לשרימפי

>

קווין פיש הוא משקיע ואנליסט מחקר המתמקד בהקצאת הון וניהולו. הרקע שלו כמנהל תיקים כולל שלוש שנים של ניהול הון מוצלח בקריפטו.

כיום, קווין חי בצפון קולורדו בהרי הרוקי שם הוא מבלה את זמנו במחקר, נטוורקינג, פיתוח קשרים בחלל ונסיעה עם מוסיקה כתשוקה מרכזית נוספת..

קווין עסק בקריפטוגרפי כמשקיע מאז שוק השוורים של שנת 2017 והתעניין בהשקעה בסגנון מיזם במשרה מלאה והשקעה בתזה במקרו..

הוא נרגש להיות זמין כמוביל בשרימפי ולהתמקד בסיוע לאחרים באסטרטגיות ארוכות טווח וניהול מוצלח של כספים..

עקוב אחר קווין על שרימפי

קווין פיש

הסוחר המועתק מספר 1 ב- eToro מגיע לשרימפי. למד על המסע שלו ואיך הוא יביא את כל מה שהוא יודע לשרימפי.

אסטרטגיית תיק

לקווין יש אסטרטגיית תיק שרבים שואפים לשכפל. תוך התמקדות בסיסית ביסודות ארוכי טווח, הוא מבקש להבין את מנגנוני תפיסת הערך ויצירתם. כל מה שהוא מכניס כסף אליו הוא מתכנן להחזיק לפחות חמש שנים.

כאשר קווין חוקר נכס, הוא אסטרטגי בתהליך בדיקת הנאותות שלו. הוא מאמין שהבנת השקעה היא הדבר החשוב ביותר ואינו מהסס לפנות למייסדים או לחוקרים אחרים כדי לראות את חוות דעתם של מומחים או אנליסטים..

קווין מעריך מאוד קשרים במרחב ונוטה להתמקד בפיתוח מערכת יחסים עם צוות המפתחים או משקיעים אחרים המומחים בנכס בעת השקעה. קווין יודע את החשיבות של קנייה על סמך אמונה והבנה נכונה של כל הסיבות לרכישת נכס ובחינת כמה שיותר תמריצים ותזת ערך.

האסטרטגיה שלו להשקעה היא כמו ציד אוצרות. מדובר בהבנת הצרת הזדמנויות ספציפיות עם פוטנציאל צמיחה מסיבי.

קהילה


קווין נרגש להשתמש בפלטפורמת Shrimpy ולהתעדכן בה ומאמין שיש לה פוטנציאל גדול כחדשנית בסיסית וכמוצר פורץ דרך בחלל. הצער היחיד שלו על הפלטפורמה הוא שהוא לא התחיל להשתמש בשרימפי קודם לכן כשהומלץ עליו לראשונה.

הוא מאמין כי לתיקים שלו יש פוטנציאל לרווחים גדולים בכל פרק זמן וחושב שלכל מי שעוקב אחר ההשקעה שלו או מעתיק אותה עם מחשבה ארוכת טווח, יהיה ביכולתו להסתדר עם כל כמות הון. האסטרטגיה שלו מתמקדת בהחזר הגדול ביותר האפשרי עם ההשקעה הראשונית הנדרשת ביותר.

עקוב אחר קווין על שרימפי.

פִילוֹסוֹפִיָה

קווין תמיד היה שורי לגבי מטבע הקריפטוגרפיה כמשקיע יסודות. הוא מאמין בלקיחת עמדות ארוכות טווח ובשימוש בשווקי דובים כהזדמנויות להצטבר באמצעות אסטרטגיית ממוצע של עלות דולר לחשיפה למחירים נמוכים יותר לאורך הזמן הארוך ביותר האפשרי. הוא ממליץ על זה לכולם ומאמין שעליכם לקנות ולהחזיק נכס בכדי להבין אותו ולהקצות הון בהצלחה רבה יותר בעתיד..

עם חוסר הוודאות העולמי סביב COVID19 הוא רואה גידול ברבים מהמגמות החשובות ביותר, אך אינו רואה בכך סיבה לשינוי התזה הבסיסית שלו. התזה שלו התבססה תמיד על גידור ארוך טווח בכמה שיותר דרכים לכל תרחיש אפשרי.

קווין נשאר פעיל במגזרי השקעה רבים כולל מסורות VC וקרנות גידור, כמו גם השקעות קריפטו ומשאבים או שטח זהב..

הוא מאמין בחזון לטווח הארוך של הקריפטו ורואה בו הזדמנות מסיבית לבנות מערכת פיננסית חדשה מהיסוד וגם הזדמנות לכל אזרח רגיל לנצל את העברת העושר הגדולה ביותר אי פעם בהיסטוריה שלנו..

דעות

מטבעות מטבעות מועדפים

  • ביטקוין (BTC) – קווין מאמין מאוד בהשפעת הרשת של מערכות תקשורת ומאמין שביטקוין יהיה נכס הרזרבה הבסיסי של כל מערכות האקולוגיות הצפוניות.

  • אתריום (ETH) – אפקט פלטפורמת הרשת בהחלט קיים עבור את’ריום וקווין הוא מעריץ ענק של קהילת הפיתוח של ETH, שם היה מזל שהשתתף באירועים קודמים כמו האקתון EthDenver וכנס בשנת 2018.

  • Aave (LEND) – Aave הוא פרוטוקול Defi המקורי עם פלטפורמת ETHLend שנבנתה על Ethereum להלוואות והלוואות קריפטו בשנת 2017 ופרוטוקול שוק הכסף Aave שלאחר מכן הושק בשנת 2020

משפיעים אהובים

סדריק דאל – בביטקוין מאז 2011. סדריק הוא המייסד של Ycombinator ו- Google Ventures תמך בבורסת Buttercoin, כמו גם משקיע קריפטו מצליח בביטקוין ב -3 דולר ובאתרום בסיבוב המקדים. סדריק השפיע רבות כמשקיע ויש לו הרבה תכנים נהדרים ב- Youtube, כמו גם צוות חשיבה שנקרא “קבוצת 1000x”.

בורסות אהובות

קווין משתמש במספר חילופי חילופים אך הוא במיוחד אוהד של שניהם בינאנס וקרקן על שקיפותם ונזילותם וכן על חידושים במרחב. הוא ממליץ בחום על שניהם ושומר על תיק מיוחד לכל אחד על סמך הנכסים הזמינים תוך התחשבות בניהול סיכונים והכרה ששניהם פלטפורמות השקעה בסיכון גבוה לנכסים חדשים מאוד עם סיכון / תגמול אסימטרי ממש כמו BTC..

כרגע יש לקווין תיקים שניתן להעתיק עליהם קראקן למשתמשים חדשים בארה”ב וגם Binance לכל אחד בעולם.

כלים מועדפים

שרימפס – הפלטפורמה המושלמת לניהול תיקים בבורסות ומעורבות קבוצה חברתית כסוחרים / משקיעים.

DefiPulse מאז 2018 קווין שם לב ל”פרויקטים של DeFi “לפני שהם נקראו כאלה, כמו פרוטוקול Maker ו- Aave והמדד הכולל נעול הערך במעקב על defipulse.com

AaveWatch – משמש לניטור השימוש בפרוטוקול Aave יחד עם רשומות השאלה והחזר הלוואות המובטחות על ידי כל סוגי נכסי הצפנה במערכת האקולוגית של Aave.

קווין אינו מתמקד בערכים רגילים כמו CoinMarketCap מכיוון שאלו הם אינדיקטורים מאוחרים של אימוץ קריפטו ונוטים להיות בזבוז זמן בלבד.

פרויקטים אהובים

מחוץ לפיתוח בלוקצ’יין וקריפטוגרפים, קווין מאמין שארנקי חומרה והתקני הגנה מפני זרעים הם חידושים חשובים המומלצים לכל אחד בשוק הקריפטו. שמירת הכספים בארנק חומרה מאובטח היא קריטית לאחסון קרנות לטווח הארוך ולהיפטר מהאקרים.

כאשר הוא לא מתכנן לגעת בנכס במשך שנים, קווין בדרך כלל ישמור אותו בתוך טרזור ארנק. זהו השם המהימן ביותר ולמכשירים יש מספר דרכים להתממשק עם מטבעות קריפטוגרפיים, כולל Dapps מובנים כמו פרוטוקול Aave באמצעותם ניתן לבטח ולהרוויח APY על נכסים המוחזקים ב MyEtherWallet ממשק Ethereum המקורי.

אל תשכח לאהוב את קווין בשרימפי.

פלטפורמת המסחר החברתי שלנו

שרימפס היא פלטפורמת מסחר חברתית לקריפטוגרפיה. זה נועד לסוחרים מקצועיים וגם טירונים לבוא ללמוד על תעשיית הקריפטו ההולכת וגדלה. ב- Shrimpy משתמשים יכולים להעתיק את התיקים ואת אסטרטגיות המסחר של סוחרים אחרים.

אין לראות בתוכן מאמר זה כייעוץ השקעות. מעקב אחר מנהיגים חברתיים יכול להסתכן בהון שלך.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

תודה שקפצת לבקר!

צוות שרימפס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me