סקירה של EtherParty: פלטפורמה למוצרי תוכנה של Blockchain

EtherParty (FUEL) הוא מושג מעניין, שמטרתו ליצור כלי ליצירת בקלות חוזים חכמים במגוון של רשתות חסימות.

ההייפ הראשוני סביב הפרויקט היה גבוה כאשר ה- ICO נערך בספטמבר 2017, אך נראה שהתלהבות הולכת ודועכת מאז. ובכל זאת, הפרויקט מתקדם עם חזונו וכבר השיק את Rocket, הפלטפורמה שלה ליצירה מהירה וקלה של אירוע דור אסימונים..

בסקירה זו של Etherparty, אבדוק לעומק את הפרויקט ואת הפוטנציאל שלו במרחב הבלוקצ’יין. תלמד מה זה, איך זה עובד, מאיפה זה בא, לאן זה הולך, ואיך הופיע אסימון FUEL, ומה צפוי להיות בחודשים ובשנים הקרובות.

מה זה EtherParty?

EtherParty מאפשר לאנשים ליצור אירועים של יצירת אסימונים במהירות ובקלות, ובסופו של דבר זה יאפשר למשתמשים ליצור חוזים חכמים משלהם בעזרת לחיצות עכבר בודדות בלבד. החברה מאמינה שכדי שטכנולוגיית הבלוקצ’יין תגיע לאימוץ המיינסטרים היא צריכה להיות פשוטה ונגישה לעסקים ולהמונים.

סקירה כללית של Etherparty

מקור תמונה: מסמך לבן של EtherParty

הטכנולוגיה שלה מטפלת גם בבעיות העומדות בפני חוזים חכמים כמו אבטחה, עלות, מהירות ופשטות. פתרון בעיות אלה, ולו באופן חלקי, יספק למשתמשים ארגוניים ולמשתמשים יתרונות גדולים. צוות EtherParty שואף להישאר חושב קדימה וחדשני, ומשתמש באוטומציה ואימות בפתרונותיו במידת האפשר.

איך EtherParty עובד

EtherParty עובד עם בלוקצ’יין את’ריום, באמצעות אחד ברשת הראשית ואחד עבור רשת בדיקות. רשת הבדיקה משמשת לבדיקת חוזים על ידי משתמשים אחרים לפני פריסתם. ישנם גם מספר צמתים לאיזון עומסים המסייע במניעת בעיות עומסי רשת.

EtherParty יצרה ספרייה של תבניות חוזים חכמות. זה מקל על המשתמשים לבחור תבנית וליצור את החוזה החכם שלהם. אין רקע טכני נדרש בבחירת תבנית באופן זה, וישנן מסגרות עסקיות וגם משפטיות לבחירה. כל עיבוד החוזים החכמים והנאמנות יעשה באמצעות מכונת הווירטואל Ethereum.

אדריכלות את'ר-פארטי

סקירה כללית של ארכיטקטורת הרשת EtherParty

בצד הביטקוין EtherParty ישתמש בממשקי API שפורסמו על ידי Rootstock (RSK) כדי ליצור חוזים חכמים. הם גם מציינים בעיתון הלבן שלהם שהם בוחנים את האפשרות לכלול רשתות חסימות אחרות במערכת האקולוגית של את’רפארט..


יצירת חוזים חכמים

כנראה החלק הטוב ביותר בפתרון EtherParty הוא שהוא יאפשר לאנשים עם רעיונות נהדרים אך ללא ניסיון בתכנות לבנות פרויקטים באמצעות חוזים חכמים. לאחר יצירת החוזים החכמים המפתח לשימוש בהם טמון ב- FUEL, שהוא אסימון ה- EtherParty ERC-20. FUEL משמש לניהול החוזים החכמים, לעמלות, לניטור ביצועים, לניהול ספריית החוזים החכמים ולכל עלות אחרת במערכת האקולוגית.

נכון לעכשיו ל- EtherParty יש פתרון עובד ליצירת אירועי הפצת אסימונים, או ICO. פיתרון זה נקרא Rocket והוא מאפשר לחברות לעקוף את תהליך ה- ICO הגוזל זמן ויקר בעזרת פיתרון שנבנה מראש.

הפיתוח הבא שייצא לאקרנים ייקרא Comet והוא נועד להוות פלטפורמה לשחרור אסימוני ניירות ערך. במילים אחרות זה יאפשר לחברות לספר את המניות שלהן. תוכניות ארוכות טווח הן לפלטפורמה למתן צדקה בשם Hero ולפתרון ניהול שרשרת האספקה ​​בשם סטורן.

EtherParty Rocket

כפי שהוזכר, רָקֵטָה הינה פלטפורמה שתאפשר לאנשים להשיק אירוע משלהם ליצירת אסימונים ללא צורך בהעסקת מפתחים משלהם. היתרון בכך הוא שמשמעותו שפרויקט יכול לרדת מהקרקע הרבה יותר מהר ובעלות אפקטיבית.

בעיקרו של דבר, Rocket יאפשר לצוותים ליצור ולבצע את החוזים החכמים הנדרשים על מנת להפעיל את מכירת ההמונים הללו. הם רוצים שהפלטפורמה תהיה פיתרון מקצה לקצה עבור מרחב האסימונים של השירות. זה תוכנן גם להיות ידידותי למשתמש כך שאינם מפתחים ומשתמשים חדשים יוכלו לתקשר איתו ולהפעיל את מכירת ההמונים.

טיל דור האסימונים

איך עובדת פלטפורמת דור הרוקט טוקן

רקטה הושקה ביולי 2018 והצוות בדק אותה מאז. הם לקחו את משוב המשתמשים על סיפונה והם שיכללו את המוצר עם עדכונים נוספים. אם אתה רוצה מידע נוסף על רוקט, תוכל לקרוא עוד על כך פוסט בבלוג.

אמנם פלטפורמת הרוקט מעניינת, אך נותר לראות האם תהיה דרישה להשיק עליה ICO בטווח הקרוב. כיום יש לא מעט חוסר וודאות בשוק ביחס למצבם החוקי של ICO ואסימונים בתחום השירותים בעיני הרגולטורים העולמיים..

EtherParty אבטחה

אחד החששות הגדולים ביותר עבור צוותי הפרויקט בעת פיתוח מיקור חוץ הוא אבטחת הקוד החיצוני בו ישתמשו. זה רלוונטי במיוחד בהתחשב במספר השגיאות החוזיות החכמות שהובילו להפסדים משמעותיים בפרויקטים.

EtherParty התייחס לחששות אלה בעיתון הלבן שלהם. ראשית, הם משתמשים בארכיטקטורה מודולרית עם חוזי אחסון מופרדים. אלה מאפשרים לשדרג את החוזים הפרוסים שלך תוך שמירה על הנתונים. כל החוזים שפותחו בפלטפורמת EtherParty יתחילו בתבניות הבסיס המאובטחות שלהם.

על מנת למנוע שימוש לרעה בפלטפורמת EtherParty על ידי משתמשים, הם יצטרכו לעבור תהליך בדיקה לפני שניתן יהיה להעביר את בקשת החוזים החכמים שלהם לבלוקצ’יין. לאחר שהחוזה יוזם על ידי המשתמש, הוא יצטרך לעבור לולאת בדיקה בפלטפורמה וב- TestNet.

EtherParty אבטחה

לולאת האימות ב- Test Net לפני פריסה חיה

בכל הנוגע לניהול מפתחות פרטיים, אלה נשמרים בכספת נעולה שרק לצוות הפרויקט תהיה גישה אליה. EtherParty פיתחה גם את כל החוזים החכמים שלהם של Ethereum עם הגרסה האחרונה של Solidity.

לא ברור אם זה יספיק כדי לדכא את החששות שאנשים עשויים לחשוב על תבניות החוזה. ההיסטוריה האחרונה מראה כי אפילו חלק מהפרויקטים הממומנים והמתקדמים ביותר מבחינה טכנית גילו פרצות חוזיות חכמות. זה משהו שמנפיקים של פרויקטים בודדים צריכים לשקול כאשר הם בוחרים בין תבנית או פיתוח פנימי.

צוות EtherParty

EtherParty הגתה בשנת 2015 על ידי קבוצת Vanbex, חדשנית בתחום הבלוקצ’יין. מנכ”ל ואנבקס הוא קווין הובס, והוא משמש גם כמנכ”ל EtherParty. פרויקטים ידועים אחרים שהקימו קבוצת Vanbex כוללים את Storj.io ו- Factom.

הרעיון ל- EtherParty נוצר בהשראת Counterparty, פרוטוקול ביטקוין שמפשט את הנפקת האסימונים. EtherParty השתפר על הצד הנגדי על ידי מעבר לבלוקצ’יין של את’ריום ועל ידי הגדלת תגמולי האבטחה, הסקלביליות והכרייה.

חברי צוות EtherParty

כמה מחברי צוות Etherparty עם קווין הובס (משמאל) וליזה צ’נג (במרכז)

ה- ICO של EtherParty התרחש בספטמבר 2017, שהשיק את הפרויקט באופן רשמי. לצוות ההקמה והניהול ניסיון בלוקצ’יין וניהול רב. כבר הזכרתי את קווין הובס, שהוא מנכ”ל EtherParty ויזם מנוסה. מייסדת נוספת וראש זרוע המחקר והפיתוח של EtherParty היא ליסה צ’נג. יש לה ניסיון רב בייעוץ לחברות סטארט-אפ.

הצוות מאמין ששילובם של ניסיון עסקי ופיתוח יסייע ל- EtherParty לצמוח מהר יותר.

ההתמקדות של EtherParty בקהילה העסקית ולא בקהילת הטכנולוגיה או הבלוקצ’יין היא ייחודית במקצת. זהו מוקד טוב עם זאת, מכיוון שעסקים עשויים להזדקק לדרך קלה וזולה לשימוש בחוזים חכמים. EtherParty מציעה בדיוק את זה והיא המשיכה ללמוד ולשפר את המוצר שלה.

אסימון דלק EtherParty

כאמור קודם ה- ICO של EtherParty התרחש בספטמבר / אוקטובר 2017. הצוות מכר אסימונים של 24 מיליון דולר במכירה מקדימה ואז מכר כמעט 34 מיליון דולר באסימונים במהלך מכירת ההמונים. מכירת ההמונים ההיא נמשכה חודש שלם, והקבוצה גייסה רק 52% משערה של 65 מיליון דולר. מחיר האסימון של ICO היה 0.10 דולר.

אסימון FUEL הוא אסימון ERC-20 ויש לו אספקה ​​כוללת של מיליארד אסימונים. ההיצע הנוכחי במחזור הוא 528,478,202 דלק מכיוון שכל אסימוני ה- ICO לא נמכרו. היה גם 10% מהיצע האסימונים השמור לקהילת EtherParty, בודקי בטא ושותפים.

אסימון FUEL הוא אסימון שירות המשמש כגז במערכת האקולוגית של EtherParty.

Binance FUEL

הירשם ב- Binance וקנה אסימונים של FUEL

לאחר ה- ICO, מחיר ה- FUEL צנח בצורה חדה והגיע לרמות מתחת ל -033 $ עד נובמבר 2017. לאחר מכן הוא נקלע להייפ סביב שוק הקריפטוגרפים כולו בדצמבר 2017 ובינואר 2018, והגיע לשיא כל הזמנים של 0.431433 דולר ב -11 בינואר. , 2018.

שוק הדובים של שנת 2018 לא התייחס היטב לאסימון ה- FUEL. נכון לתאריך 30 בנובמבר 2018, לאסימון FUEL יש ערך של 0.009918 דולר, או יותר מ- 90% מתחת למחיר ה- ICO. משקיעים מוקדמים הם ללא ספק די מאוכזבים מביצוע האסימון אם כי זו החוויה עם פרויקטים רבים אחרים שהועלו בשנת 2017.

אסימון FUEL זמין רק בקומץ בורסות, עם נפח הסחר הגבוה ביותר ב- Binance, אם כי יש גם נפח טוב ב- LATOKEN. Gate.io ו- HitBTC מציעים גם מסחר, אך היקפים נמוכים במיוחד, במיוחד ב- HitBTC. בהתחשב בהיסטוריה הארוכה של EtherParty זה קצת מרתיע לראות את האסימון המופיע במספר כה קטן של מרכזיות.

כאסימון ERC-20 ניתן לאחסן את אסימון FUEL בכל ארנק תואם ERC-20.

סיכום

ל- EtherParty היה רעיון טוב מאוד, אך נראה כי הוא שינה כיוונים באמצע הזרם. התמקדו כעת יותר ב- ICO ובדור האסימונים, נראה כי המשקיעים נטשו את הפרויקט. בעוד שנת 2018 היה שוק דובים במטבעות הקריפטוגרפיים, אסימון ה- FUEL נפגע במיוחד בגלל חוסר אמון המשקיעים..

התפתחות מבטיחה אחת היא שהצוות נעשה חרוץ יותר לספק עדכונים שוטפים על הפרויקט. אם התקשורת הזו תימשך והצד הניהולי המתוכנן של שרשרת האספקה ​​של הפרויקט יתממש בקרוב יכול להיות שאוכח שאני טועה בספקנותי כלפי EtherParty..

מצאתי שזה מבטיח לראות כי פלטפורמת Rocket להפצת אסימונים הוסיפה תאימות KYC / AML. זה כמעט נדרש בשלב זה, והתוספת תעזור לפרויקט למשוך לקוחות חדשים. לקוחות רבים יתנו נראות רבה יותר לפרויקט, ואולי יביאו תומכים ומשקיעים חדשים.

תמונה מוצגת באמצעות Etherparty

“>

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me