Ethereum 2.0: סקירה מלאה על הטופס החדש של ETH

ב -1 בדצמבר 2020 עלה Ethereum 2.0 לאוויר. גדול! אבל מה זה אומר? מה בכלל בכלל את’ריום 2.0? איפה אתה יכול לשים את היד על כמה 2.0 אסימונים של ETH? האם זה בכלל שווה את זה? וכיצד “Ethereum 1.0” עדיין חי? כיצד ישפיע Ethereum 2.0 על מחיר Ethereum?

Ethereum2.0

תמונה באמצעות סטָטוּס

אלה רק כמה מהשאלות הרבות שאנשים שואלים מאז השקת Ethereum 2.0. כאן בלשכת המטבעות עקבנו אחר השאלות הללו. בעוד שתמצא חלק מהתשובות ב הסרטון האחרון שלנו לגבי Ethereum 2.0, אחרים יצטרכו קצת יותר תשומת לב.

בסוף מאמר זה תוכלו להבין היטב את Ethereum 2.0 וגם לקבל את התשובות כמעט לכל שאלה שיש לכם בנושא..

מה זה את’ריום?

אם זו השאלה הראשונה שעלתה בראשכם כשראיתם את אחת הכותרות הרבות בנושא Ethereum 2.0, אנו ממליצים לכם לקרוא תחילה את מאמרנו המעמיק על Ethereum. בקיצור, Ethereum הוא מטבע קריפטוגרפי המשמש כפלטפורמה עליה תוכלו לבנות יישומים.

EthereumDapps

כמה מהיישומים שנבנו על Ethereum.

יישומים שנבנו על Ethereum דומים לאלה שאתה מוצא במחשב שלך או באינטרנט. ההבדל הוא שיישומים שנבנו על Ethereum הם מבוזרים – הם לא נשמרים על מחשב או שרת אחד.

Ethereum Blockchain

סקירה טכנית יותר של בלוקצ’יין את’ריום. תמונה באמצעות Researchgate


במקום זאת, יישומים ב- Ethereum נשמרים על פני מספר המחשבים המחוברים אליו רשת בלוקצ’יין. פירוש הדבר שלמעשה בלתי אפשרי עבור יישומים שבוצעו ב- Ethereum יחוו השבתה. זה גם מקשה על הרגולטורים להגביל את הגישה אליהם או לסגור אותם.

EthereumERC-20

סקריפט ה- Ethereum הנדרש ליצירת אסימון ERC-20 הוא פשוט להפליא. תמונה באמצעות בינוני

בנוסף ליישומים, Ethereum מאפשר לך ליצור אסימונים דיגיטליים בקלות. במקום שתצטרכו לבנות מטבעות מטבע משלכם מאפס, תוכלו להשתמש במעין “תבנית” שמספקת חברת Ethereum.

תבנית זו נקראת תקן ERC-20, ומעל 200,000 אסימונים שונים בוצעו עד כה ב- Ethereum. לחלקם תכונות ייחודיות מאוד שתוכנתו בתוכם (בדוק את Ampleforth).

מדוע את’ריום חשוב?

יש סיבה מדוע את’ריום הוא המטבע השני בגודלו של מטבע השוק בגודלו. היא מקיימת את המערכת האקולוגית הגדולה ביותר של יישומים במרחב הקריפטו, ומעל מחצית ממאה המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים בנויים על בלוקצ’יין את’ריום כאסימונים של ERC-20..

EthereumEcosystem

חלק ניכר מהמערכת האקולוגית של את’ריום (כמובן, ללא 200,000 אסימונים). תמונה באמצעות TheBlockCrypto

והכי חשוב, כמעט כל כולו מרחב פיננסים מבוזר בנוי על את’ריום. שטח ה- DeFi מורכב מכמה עשרות יישומים המאפשרים לך לעשות דברים כמו לסחור, להשאיל ולהשאיל אסימוני ERC-20 ללא ישות מרכזית כמו בורסת מטבעות או בנק..

EthereumDeFi

DeFi ראתה צמיחה משמעותית בשנת 2020.

כפי שמתברר, גזירת המתווך היא משתלמת למדי. שיעורי הריבית השנתיים בפרוטוקולים של Ethereum DeFi יכולים להיות בכל מקום בין 3-10 000%+ (אם כי ה- APYs הקיצוניים הם נדירים וקצרים). זה משך כמעט 15 מיליארד דולר של מטבעות קריפטוגרפיים לחלל DeFi, שצומח מיום ליום.

EthereumGas

תמונה באמצעות אתגז

אסימון ה- ETH משמש לתשלום עבור דמי הרשת של את’ריום המכונים גַז, וזה נמדד ביחידה בשם gwei. ככל שהביקוש לאסימונים ויישומים גדל, כך גם הביקוש ל- ETH גדל. זו הסיבה שיש הסבורים שאת’רום עשוי לעקוף מתישהו את הביטקוין כדי להפוך לקריפטוגרפי הגדול ביותר.

עסקאות אתריום

מספר העסקאות ברשת את’ריום גדל בהתמדה מאז שחרורו.

יש רק בעיה אחת: רשת את’ריום יכולה לטפל בסביבות 15 עסקאות בשנייה בלבד. משמעות הדבר היא כי המספר ההולך וגדל של אנשים המשתמשים ביישומי Ethereum אינו בר קיימא. אתריום אינו יכול להתמקד, וזה רק עניין של זמן עד שיהיו יותר מדי משתמשים לתמיכה ברשת. דמי רשת גבוהים ב- Ethereum כבר היה בחדשות במשך חודשים.

כאן נכנס Ethereum 2.0.

מה זה Ethereum 2.0?

Ethereum 2.0 הוא הפיתרון של Ethereum לבעיית קנה המידה שלו. זה היה בעבודות מאז הקמת את’ריום בשנת 2015, כאשר הוא היה ידוע בשם רוֹגַע. אתה יכול לחשוב על Ethereum 2.0 כשלב הבא של האבולוציה של Ethereum כפלטפורמה מטבע קריפטוגרפי.

כיצד פועל Ethereum 2.0?

Ethereum 2.0 מורכב מבלוקצ’יין חדש לגמרי שנקרא שרשרת המשואות. שרשרת המשואות משתמשת במשהו שנקרא sharding כדי להגדיל את הביצועים של את’ריום. למעשה מדובר ביצירת חסימות נוספות הנקראות רסיסים המתחברים לשרשרת הראשית (במקרה זה, שרשרת המשואות)..

EthereumBeaconChain

סקירה טכנית של רשת המשואות של את’ריום 2.0. תמונה באמצעות בינוני

מכיוון שאינך מסתמך עוד על בלוקצ’יין יחיד לצורך עיבוד עסקאות, תוכל להקצות יישומים מסוימים לרסיסים ספציפיים. לדוגמא, אתה יכול לקבל צ’ייד משובץ לכל העולמות הווירטואליים שנבנו על את’ריום כגון Decentraland, ושבר נוסף שמיועד אך ורק לפרוטוקולי DeFi כמו yEarn.

מפת דרכים

מפת הדרכים של Ethereum 2.0 והיכן שאנחנו נמצאים.

הפעלת Ethereum 2.0 מחולקת לשלבים מרובים. למרות שרשת Ethereum 2.0 עלתה טכנית לאוויר ב -1 בדצמבר, יש עוד דרך ארוכה לפני שהיא תפעל לחלוטין. במילים אחרות, לא תראה יישומים או פרוטוקולי DeFi באתר Ethereum בקרוב.

ההשקה המלאה של Ethereum 2.0 צפויה להימשך בסביבות 2-3 שנים (מרגע הכתיבה). עד שהיא תושלם, Ethereum ו- Ethereum 2.0 יתקיימו במקביל. לכך יהיו כמה השפעות מעניינות על המחיר והכלכלה של מטבע הקריפטו של ETH. אלה נדונו בהרחבה בהמשך המאמר.

ההבדלים בין ETH 1.0 & ETH 2.0?

ישנם שני הבדלים עיקריים בין Ethereum ו- Ethereum 2.0: מהירות הרשת וכיצד ממוקרים מטבעות קריפטוגרפיים של ETH. בעוד Ethereum יכול לעבד 15 עסקאות בשנייה בלבד, Ethereum 2.0 יכול לעבד באופן תיאורטי סביב 100 00 עסקאות לשניה.

ProofOfWork

תמונה באמצעות פִּנקָס.

ב- Ethereum, ETH חדש ניתן כפרס לכורים שמקדישים את כוח המחשוב שלהם (בדרך כלל בצורה של ציוד כריית מטבעות קריפטיים מיוחד) כדי לאמת עסקאות על ידי פתרון חידות הצפנה בבלוקצ’יין Ethereum. זה נקרא הוכחה לכריית עבודה וזה אותו תהליך כרייה שמשמש בביטקוין.

ProofOfStake

תמונה באמצעות פִּנקָס

במקום הוכחת עבודה, Ethereum 2.0 משתמש בהוכחת יתד. זה כרוך בהנחת כמות גדולה של ETH כדי לשמש כצומת (באמצעות מחשב רגיל) המאמת עסקאות בבלוקצ’יין את’ריום תמורת ETH נוסף. הטוויסט הוא שאם אתה נשאר במצב לא מקוון יותר מדי או מנסה לתפעל את הרשת, אתה יכול לאבד חלק או אפילו מכל ה- ETH שהוקצה שלך.

שאלות נפוצות על Ethereum 2.0

לאחר שנים של בדיקת Ethereum 2.0, חוזה ההימור הרשמי של Ethereum 2.0 הושק ב -4 בנובמבר 2020. זה היה מעין “שלב צבירה” שבו נדרשת סכום של מינימום של קצת יותר מ -525,000 ETH על ידי מעל 16400 מאמתים ייחודיים כדי שהשלב הבא יתחיל.

EthereumStakingLaunch

ההשתתפות הייתה נמוכה למדי בתחילת שלב ההשקה של Ethereum 2.0.

שלב הצטברות זה הכרחי כדי להבטיח שהרשת הייתה מבוזרת מספיק לפני ההשקה. את’ריום התקשה להגיע לסף זה בהתחלה, אך כמות ההשתתפות המינימלית הושגה בדיוק בזמן ההשקה ב -1 בדצמבר..

תגמולי הימורים של Ethereum 2.0

הטבת תגמולים ב- Ethereum 2.0 נעה סביב 22% עד 5% בשנה (משולם ב- ETH) תלוי בכמות ה- ETH שמושק ברשת.

EthereumStakingRewards

תשואות שנתיות נוכחיות עבור ההימור על אתריום 2.0.

כפי שאתה יכול לראות, ככל ש- ETH שמושקע ב- Ethereum 2.0, כך ההחזר השנתי נמוך יותר. לוח הזמנים לתגמול זה נועד ליצור איזון עדין בין תמריץ אנשים להימור והגנה על מטבע החוץ של ETH מפני חווית יותר מדי אינפלציה.

איך אני מנכס את Ethereum 2.0?

אתה יכול להמר על Ethereum 2.0 באחת משתי דרכים. הדרך הראשונה היא להריץ צומת מאמת משלך שדורש 32 ETH, חיבור אינטרנט איתן ומחשב חזק למדי. אתה יכול לקרוא את כל הפרטים על מה שאתה צריך אם אתה רוצה להפעיל צומת מאמת ב- Ethereum 2.0 על ידי לחיצה כאן.

EthereumStakingPools

כמה בריכות היערכות רבות עבור Ethereum 2.0

הדרך השנייה להימור על Ethereum 2.0 היא הצטרף לבריכת הימור. בזמן כתיבת שורות אלה קיימות עשרות בריכות היערכות עבור Ethereum 2.0. רוב הבורסות הגדולות הוסיפו גם תמיכה בהימור של את’ריום. אם אתה משתמש בבורסה כמו Binance, Coinbase או Kraken, אתה יכול להמר שם על ה- ETH שלך.

אך לפני שתעשה זאת, יש כמה אותיות קטנות שעליך לדעת עליהם.

Ethereum 2.0 תנאי ההימור

ישנם כמה דברים חשובים שעליכם לזכור לפני שאתם מהמרים על Ethereum 2.0. הראשון הוא שבינתיים זה כך טיול חד כיווני. במילים אחרות, ברגע שאתה מתחייב את ה- ETH שלך לרשת Ethereum 2.0, אין דרך חזרה – אתה לא יכול להמיר אותו בחזרה ל- 1.0 ETH.

תנאי הקצאת אתריום

שנית, אם תחליט להריץ צומת מאמת משלך ב- Ethereum 2.0, כל זמן השבתה שאתה חווה (למשל האינטרנט שלך פוחת) עלול לגרום לאיבוד חלק מה- ETH שהונחת. זה נקרא חיתוך, וזה יכול אפילו להתרחש במקרה אם יש שגיאה ברשת ולא תקבל פיצוי.

נעילת היערכות אתריום

שלישית, אתה לא יוכל לזוז את ה- ETH ההימור שלך עד לשלב הבא של Ethereum 2.0, שיתרחש 1-2 השנים הבאות. פירוש הדבר שלא תוכל לסגת, לסחור או לעשות שום דבר עם ה- ETH ההימורי. זאת, אלא אם כן כמובן שתחליט למקד את ה- ETH שלך בבריכה המציעה ETH 2.0 מסומן.

מהו אתריום 2.0 אסימון?

המכונה גם ETH 2.0 או Beacon Chain ETH, ה- Ethereum 2.0 המסומן הוא ERC-20 ב- Blockchain המקורי של Ethereum המייצג את ETH שהונצח ברשת 2.0. אתה יכול להחשיב את זה כדרך פיתחה חכמה לתקופת הנעילה של 1-2 שנים להימור ב- Ethereum 2.0.

UniswapDEX

הבורסה המבוזרת של Uniswap, אחד היישומים הפופולאריים ביותר שנבנו ב- Ethereum.

ETH מסומן זה בעצם סוג של IOU – אתה ממקד את ה- ETH שלך ב- Ethereum 2.0 בבריכת הימור מיוחדת, ויישום Ethereum מותאם אישית שנוצר על ידי ספק בריכת ההימור יטבע (ייצור) גרסת ERC-20 של ה- ETH שהימרת. בבריכת 2.0. אתה יכול לסחור בחופשיות זה Ethereum 2.0 אם תרצה בכך (אם כי כנראה תצטרך להשתמש בבורסה מבוזרת כמו Uniswap לעשות זאת).

AaveaTokens

מה שנקרא “אסימונים נושאי ריבית” כגון aTokens שהונפקו על ידי Aave פופולריים במרחב DeFi.

הדבר הנחמד הוא שהאת’ריום 2.0 המסומן הזה יצבור חלק מהריבית שמרוויח ה- ETH ההימור שלך בזמן אמת! כמו כן, מי שמחזיק את האת’ריום 2.0 המסומן יוכל לפדות את ה- ETH המסודר שהוא מייצג כאשר יתאפשר להזיז אותו במהלך 1-2 השנים הבאות..

היתרון של מפעיל בריכות ההימור על אספקת Ethereum 2.0 מסומן זה שהוא ככל הנראה ימשוך יותר מתחזקים לבריכה שלהם, ויגדיל את תגמולי ההימור של ספק הבריכות. היתרון מבחינתך הוא שעדיין יש לך גישה ל- ETH הקשור שלך.

איך אוכל להשיג את’ריום 2.0?

אמנם אתה עדיין לא באמת יכול לקנות את’תרום 2.0, אך בקרוב תוכל לקבל גרסה מסומנת של ETH שהונקה על אתריום 2.0 (כפי שנדון בכותרת המשנה הקודמת).

טוקניזציה אתריום

ההודעה האחרונה של Rocket Pool בנוגע לפיתוחם של Ethereum 2.0 מסומן.

בריכת רקטות היא כרגע מתפתח הטכנולוגיה לעשות בדיוק את זה ומצפה להפוך את Ethereum 2.0 המסומן למציאות זמן מה בתחילת 2021. שוקל גם משיק אסימון ETH מוערך.

האם עלי להפעיל את אתריום 2.0?

זה תלוי אם אתה נמצא בו לאורך זמן או לא. אם אתה רק רוצה להרוויח כסף מה- ETH שלך, סביר להניח שיהיה לך טוב יותר לא להימנע. אנו בתחילתו של שוק מטבעות קריפטוגרפי נוסף ריצת שור, ואתה עלול לפספס הזדמנות מכירה טובה אם ה- ETH שלך נעול ברשת Ethereum 2.0.

BitcoinStockToFlow

מודל המניות לזרום של ביטקוין אמור להשפיע על מגמות שוק הקריפטוגרפיים. תמונה באמצעות לוקינטוביטקוין

עם זאת, אם יתאפשר אסימון ה- ETH שהונחה ב- Ethereum 2.0, הדבר יאפשר לך למכור את ה- ETH שהונחת על ידי פרוקסי כאשר המחיר נכון. ברור שאם אתה נמצא בו לאורך זמן, שאלת ההימור או לא צריכה להיות דבר לא פשוט. שים לב שלא מדובר בייעוץ פיננסי, וההחלטה על ההימור היא בסופו של דבר שלך.

אם לא נענו כאן שאלות על הימור Ethereum 2.0, עיין ב משטח השיגור של את’ריום.

האם Ethereum 2.0 ישפיע על מחיר Ethereum?

התשובה הקצרה היא כן. איך בדיוק Ethereum 2.0 ישפיע על מחירו של Ethereum אולם זה משהו קצת יותר מסובך. להלן מספר תרחישים שיש לקחת בחשבון. סביר להניח שנראה שילוב כלשהו של כל אלה בעתיד הקרוב.

תרחיש 1: אספקת ETH מופחתת מעלה את מחיר ה- ETH

כפי שקראתם, כל ETH שיושקע ב- Ethereum 2.0 יינעל למשך 1-2 שנים. משמעות הדבר היא שכל ETH שמושקע למעשה אינו במחזור. לכך תהיה השפעה חיובית על מחיר את’ריום, מכיוון בהנחה שהביקוש נשאר זהה, היצע מוגבל פירושו עליית מחיר.

EthereumStakingLaunch

ההשתתפות הייתה נמוכה למדי בתחילת שלב ההשקה של Ethereum 2.0.

בזמן הכתיבה, קצת יותר ממיליון ETH מושתת ברשת את’ריום 2.0. מדובר במעט פחות מ -1% מההיצע הכולל של את’ריום. אמנם לכך לא עשויה להיות השפעה מגבילה מאוד על ההיצע, אך בהחלט יהיה אם כמות ה- ETH שהונחתה תעלה לומר, 10-20% מסך ההיצע של ETH..

תרחיש 2: Ethereum 2.0 מסומן מוביל לצמיחת מחירים בלתי קיימת

העניינים מסתבכים קצת יותר כשזורקים את Ethereum 2.0 מסומן לתערובת. בעל גרסה מסומנת של ETH שצוברת ריבית וניתן לסחור בחופשיות יהיה בעל ערך רב, במיוחד לאלה המשתמשים ביישומי DeFi..

TokenizedETH

רבים שיערו כי Ethereum 2.0 אסימון יהיה ביקוש גבוה מאוד אם ישוחרר.

הביקוש לאת’ריום 2.0 מסומן יהיה גבוה להפליא ויכול להיות אפילו כל כך גבוה עד כי אתריום 2.0 אסימוני יהיה שווה יותר מאשר את’ריום. חוסר איזון במחיר זה עשוי להיות זמני מכיוון שהוא יניע אנשים להמר על ה- ETH שלהם ליצירת Ethereum 2.0 מסומנים שהם יכולים למכור בפרמיה..

זה המקום שבו הדברים עלולים להסתבך, מכיוון שאם הביקוש ל- Ethereum 2.0 מסומן הופך גבוה מדי, זה יכול בסופו של דבר להוביל לקריסה של רשת Ethereum ולמחיר של ETH..

ViciousCycle

מחירים גבוהים יותר המובילים לביקוש גבוה יותר המוביל למחירים גבוהים יותר הוא מעגל קסמים. תמונה באמצעות זמנים כלכליים

א דרישה גבוהה עבור Ethereum 2.0 מסומן מניע אנשים להמר יותר ETH ברשת Ethereum 2.0. זה מקטין את היצע המחזור של ETH, מה שהופך את ה- ETH ליותר יקר. זה הופך את Ethereum 2.0 לאסימון לחשוב עוד יותר, מה שמוביל לדרישה גבוהה עוד יותר וכתוצאה מכך יותר הימור.

בקיצור, Ethereum 2.0 מסומן יכול לקחת את מחיר ה- ETH גבוה מאי פעם, אך הוא יכול לעשות זאת באופן שאינו בר קיימא ואף עלול לקרוס את הרשת..

משתמשים ב- DeFiUsers

ישנם רק כ- 200,000 משתמשי DeFi. תמונה באמצעות בינוני

למרבה המזל, כנראה שלא תהיה מספיק ביקוש ל- Ethereum 2.0 מסומן כדי שזה יקרה, פשוט כי יש לא מספיק אנשים שמבינים ב- DeFi.

תרחיש 3: מחירי ETH קורסים זמנית לאחר אתריום 2.0

כשתקרא את זה, ישנם עשרות אלפי מאמתים ב- Ethereum 2.0 שמרוויחים עניין ב- ETH. הם עדיין לא מסוגלים למכור את ה- ETH שהרוויחו … כאשר יתאפשר להם לעשות זאת, מאוד לא סביר שהם יעשו זאת פשוט להמשיך לשבת ב- ETH הזה.

BitcoinMinersSelling

כורים נוטים למכור את הקריפטו שלהם מוקדם יותר מאיתנו.

אתה מבין, רבים מאמתני ה- Ethereum 2.0 הם או היו בעבר כורי אתריום. הם שם כדי להרוויח, והם מוכרים באופן קבוע כל ETH שהרוויחו כדרך להרוויח את הרווח הזה. לאחר שנתיים ללא רווח, הם יגרמו למכור את רוב ה- ETH שצברו.

SolanaTokenEmission

ללוחות הזמנים של פליטת אסימונים כמו זה עבור אסימון ה- SOL של סולאנה יכולה להיות השפעה שלילית על המחיר. תמונה באמצעות בינאנס

כלכלה בסיסית מכתיבה כי היצע מסיבי זה של ETH הנמכר בבת אחת עלול לקרוס את מחירו. סביר להניח שזה יהיה זמני, ומפתחים ב- Ethereum יוכלו גם לחייב מעין תקופת צינון שבה מאמתים אלה לא יוכלו להזיז יותר מכמות מסוימת של ETH בו זמנית..

תרחיש 4: Ethereum 2.0 נכשל ומחירי ETH מתנגשים

זה כנראה התרחיש הכי פחות סביר, אבל הוא בהחלט צריך לזכור. אם משהו משתבש מאוד עם Ethereum 2.0, זה יכול להשפיע בצורה הרסנית על מחיר ה- ETH. לעת עתה, לאת’ריום למעשה אין תחרות – הם המטבע הקריפטוגרפי הגדול ביותר בז’אנר שלהם עד כה.

מתחרים Ethereum

כמה מהמתחרים של את’ריום. תמונה באמצעות בינוני

עם זאת, ישנה תחרות טכנית, כלומר מפרויקטים כמו פולקדות ו קרדנו אשר שניהם נוצרו על ידי מייסדי לשעבר של את’ריום. אם משהו היה משתבש באת’ריום 2.0 או במהלך המעבר מאת’ריום לאת’ריום 2.0, האמונה ברשת תעבור די מהר יחד עם הכסף המושקע בה כעת..

זה מעלה את השאלה אם Ethereum הוא כל כך איטי, איך הוא ישרוד עד Ethereum 2.0 יושלם?

מה יקרה לאת’ריום?

את’ריום לא הולך לשום מקום בשנים הקרובות. זה בעיקר בגלל את התוכנית של ויטליק בוטרין ומפתחי את’רום אחרים ליישם פתרונות קנה מידה של שכבה -2 ברשת. הם מאמינים כי הדבר יאפשר לאת’רום להישאר תחרותיים מול מטבעות קריפטוגרפיים דומים אחרים עד לסיום את’ריום 2.0.

קנה מידה אתרי

ציר הזמן עבור קנה המידה של את’ריום כפי שתואר ויטליק בוטרין.

מרבית פתרונות קנה המידה של שכבה -2 כוללים בעצם עיבוד חלק מהעסקאות בבלוקצ’יין נפרד ואז הקלטתן בבלוקצ’יין את’ריום באצווה כעסקה אחת. סוגים אלה של פתרונות קנה מידה מכונים rollups, zkrollups או zksnarks.

EthereumLayer2

סקירה של כמה פתרונות קנה מידה עבור Ethereum. תמונה באמצעות טוויטר

פתרונות קנה מידה של שכבה -2 יתנגשו בעסקאות של Ethereum בשנייה מ -15 לכל מקום שבין 1-4000. אם אתה סקרן לדעת כיצד זה מושג או רוצה לדעת על כמה פרויקטים של שכבה 2, בדוק רשת OMG ו לולינג.

לאחר סיום Ethereum 2.0, כל מה שנבנה על Ethereum יצטרך להיות מועבר ל- Ethereum 2.0. סביר להניח שתהליך זה יתחיל הרבה לפני ש- Ethereum 2.0 יהיה פתוח לעסקים וככל הנראה יהיה רגע הכניסה או הפסקה של הפרויקט.

אם הגירה זו סוערת מדי או אם יש בעיות משמעותיות ברשת 2.0, Ethereum עלולה לאבד חלק או את כל הקרקע שלה למתחרותיה. אולם אם הכל ילך כשורה, Ethereum עשוי פשוט לעלות על הביטקוין כקריפטוגרף הגדול ביותר לפי שווי שוק.

תמונה מוצגת באמצעות Shutterstock

הצהרת אחריות: אלה דעות הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map