סקירת אליקסיר (ELIX): מדריך למתחילים מלא

אליקסיר היא פלטפורמה מבוססת Ethereum המספקת שירותי תשלומים, הלוואות ומימון המונים ב- Blockchain.

החברה רואה בביזור מענה נחוץ לנושאי האבטחה והיעילות שעומדים בפני רבים מהשירותים הפיננסיים של ימינו.

שרתים מרכזיים מסכנים את הנתונים החיוניים של המשתמשים בסכנת פריצה (כמו במקרה של Equifax), ומודלי ההלוואות והתשלומים המרכזיים הנוכחיים עולים זמן וכסף לעיבוד, שבסופו של דבר המשתמשים משלמים את המחיר בעמלות גבוהות..

בהתבסס על בעיות אלה, אסימון ה- Elixir פותח כדי לאפשר למשתמשים לבצע תשלומים, ליצור / לבקש הלוואות ולממן פרויקטים של המונים במערכת אקולוגית אחת באמצעות טכנולוגיית החוזים החכמה של Ethereum..

הם שואפים לפתח תחילה אפליקציה לנייד במטרה למקסם את האימוץ בקרב משתמשים רגילים ולא משתמשים בהצפנה.

ספר חשבונות תשלומים

סַם חַיִים מציע ממשק פשוט המאפשר למשתמשים לשלוח ולקבל תשלומים בתחילה באמצעות אסימון Elixir ו- Etheruem.

פנקס התשלומים עוקב אחר כל העסקאות הנכנסות והנכנסות ביישום, כמו גם הלוואות ומידע על מצב כל הלוואה.

משתמשים יכולים לבחור להשאיר את חשבונם מקושר באופן מקומי לכתובת, או ישירות לאפליקציית Elixir.

הם יכולים גם לסנכרן את אנשי הקשר שלהם לאפליקציה, ומאפשרים להם לשלוח כסף לחברים ובני משפחה בצורה יעילה יותר.

פנקסי תשלומים מקושרים לארנק קריפטו, הנפרד מהאפליקציה וניתן לגשת אליו גם אם האפליקציה נמחקת.

פלטפורמת הלוואות עמיתים לעמית

פלטפורמת ההשאלה אליקסיר


על פי מבני הלוואות מסורתיים, הלווה מקבל את ההטבה בקבלת הלוואה, ואילו המלווה מקבל את היתרון של החזרת ההלוואה בריבית..

אליקסיר משפר זאת בשתי דרכים. ראשית, על ידי שימוש בחוזים חכמים של Etheruem בכדי להפוך את עיבוד כל הלוואה ליעילה יותר ויקרה יותר. שנית על ידי יצירת מודל הלוואות מבוסס תמריצים לפיו גם המלווה וגם הכונס מתוגמלים על העיסוק בהסכם הלוואה מוצלח בו התשלומים מתבצעים בזמן..

על ידי אספקת אפליקציה לנייד, אליקסיר מקווה ליצור רשת תשלומים חברתית בין חברים ובני משפחה.

מבנה ההלוואות הראשוני לא יכלול בטחונות או ריביות כלשהם, אלא יסתמך רק על כך שהמלווה והלווה יתמרצו על ידי תגמולים לעסוק בהסכם הלוואות מוצלח בו התשלומים מתבצעים בזמן..

שעות נוספות, הפלטפורמה תקצה למשתמשים ציון סיכון המסמן לאילו אנשים בטוחים יותר להלוות או ללוות. הם גם יוכלו ליצור סוג חדש של ניקוד אשראי בהתבסס על כמות התגמולים האסימוניים שנצברו מהסכמי הלוואות מוצלחים.

בשלב זה יובאו ביטחונות במודל ההלוואות, והם מקווים לשלב גם מלווים מוסדיים.

תגמולים

על פי הספר הלבן שלהם, מודל התגמולים המדויק בו השתמש אליקסיר הוא כדלקמן:

בעת יצירת הלוואה, המלווים והלווים יכולים לבחור אם לקבוע תקופת כרייה לאחר החזרת ההלוואה. תכונת הכרייה שמופעלת על ידי חוזים חכמים מאפשרת למלווה לנעול את ה- ELIX בארנק לתקופת אחזקה, ולאחר מכן המלווה והלווה מקבלים תגמולים..

נכון לעכשיו, 65% מהתגמול מועבר למלווה בגין נטילת סיכון, ו- 35% ללווה בגין החזר ההלוואה בזמן. אם לווה מחזיר הלוואה באיחור, המלווה מקבל 100% מהתגמול.

פלטפורמת מימון המונים

באמצעות טכנולוגיית חוזים חכמה, מקווה אליקסיר לספק לבלוקצ’יין ולעסקים שאינם בלוקצ’יין פלטפורמה לגייס כספים.

הפלטפורמה (המכונה “Boost”) תאפשר למשתמשים להשקיע בפרויקטים באמצעות אסימון המימון ההמוני של אליקס. הגישה לקהילת משקיעים פירושה שמשתמשים לא יצטרכו להסתכן במספר פלטפורמות שונות כדי לאסוף את הקהל הנדרש כדי לעמוד ביעדי הגיוס שלהם..

יהיה סף מינימלי שיש להגיע אליו, וסך המימון לא יכול לחרוג מהסכום המרבי המבוקש.

אליקס תיקח אחוז מהכספים שגויסו כהכנסות.

הִיסטוֹרִיָה & קְבוּצָה

הפלטפורמה שהושקה בספטמבר 2017. מאז הם פרסמו גרסת בטא של ספר התשלומים שלהם, כמו גם שירותי מימון והלוואות המונים לצורך בדיקה.

צוות אליקסיר

חברי צוות הסם. מקור: elixirtoken.io

באתר האינטרנט שלהם נכתב כי הם תכננו לשחרר בפומבי את אפליקציית המובייל שלהם ברבעון 2 של 2018, ואחריהם אפליקציית האינטרנט שלהם ברבעון 3. שאר השנה תוקדש להמשך מחקר ופיתוח, ושילוב עם שירותי יישומים אחרים.

תכונות אליקסיר של צוות צעיר וממוקד טכנית:

דייוויד ג’קסון

דייויד הוא בוגר אוניברסיטת סטנפורד עם ניסיון ביזמות, טק ומימון. לפני ELIX עבד דייוויד במעבדה למערכות חכמות בסטנפורד (SISL), במעבדת המפגש של סטנפורד (SLAB) ובמעבדה לחלקיקי ננו באוניברסיטת דיוק. דייויד הוא בעל תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת סטנפורד.

מלאני פלאזה

מלאני היא מפתחת ערימה מלאה עם ניסיון בייעוץ & סטארט-אפים בשלב מוקדם. לפני ELIX, מלאני הייתה CTO ב- To the Tens, מייסדת שותפה ב- Crunch button, מפתחת מחסנית מלאה ב- Vyu & סטודיו AE ועשה מחקר בהר. סיני וייל. יש לה B.S. מאת ייל.

דווין סמית ‘

דווין הוא ה- CTO של AE.studio ויש לו 15 שנות ניסיון טכני בהוצאות עבודה & זמן פנוי בפיתוח אתרים ויישומים דינמיים של ממשקי משתמש באמצעות כל שלב לפרסום אתרים ואפליקציות. הוא עבד בפרויקטים עבור חברות כמו Walgreens, Toyota, Tokidoki, Luma Pictures, הצלב האדום ועוד.

פרננדו קמרגו

פרננדו הוא מפתח חזית עם תשוקה ליצור חוויות משתמש יפות עם טכנולוגיות אינטרנט חדישות. יש לו ניסיון של למעלה מ -15 שנה בעבודה עבור חברות וסטארטאפים גדולים בכל רחבי העולם, כולל סמסונג, נוקיה, Ask.com, פולקסווגן, גטי אימג’ס, גרנייה והוואיאנס..

יתרונות

אליקסיר הוא אכן פרויקט פינטק די מעניין עם מספר יתרונות. להלן החשובים ביותר שנוכל לבודד.

  • פתרון בעיות בסיסיות בתחום הבנקאות / פיננסים (אבטחה, יעילות וכו ‘).
  • מציג שירות ייחודי המציע הלוואות / הלוואות, תשלומים ומימון המונים בפלטפורמה אחת.
  • צוות ממוקד טכנית וקהילה פעילה של מפתחים
  • שווי שוק נמוך של סמל אליקסיר בסך 9,696,368 דולר פירושו פוטנציאל רב יותר לתשואות.

חסרונות

ל- Altough Elixir יש הרבה מאוד תכונות חיוביות, הרגשנו שהגורמים הבאים עשויים להכביד על האימוץ הרחב שלה..

  • הצוות קצת לא מנוסה כיוון שרובם בשנות העשרים לחייהם. הם עשויים להפיק תועלת מההנהלה הבכירה יותר בטווח הארוך.
  • הם עומדים להתמודד עם תחרות רבה מפלטפורמות אחרות של תשלומים, הלוואות ומימון המונים כמו SALT, ETHLend, רשת הבקשות, OmiseGo ו- Waves עד כמה שם. ההיצע הייחודי ביותר שלהם הוא היכולת לספק את 3 התכונות הללו בפלטפורמה אחת, אך באופן אינדיבידואלי, תכונות אלה אינן ייחודיות במרחב הבלוקצ’יין..

ביצועי מטבעות & ערך

אסימון מטבע של אליקסיר

נכון ל- 24 במאי 2018, מחירו של אליקסיר (ELIX) הוא 0.30 דולר לאסימון. האסימון הושק ב -23 בספטמבר במחיר של 0.021 דולר. החברה לא השיקה הצעת מטבע ראשונית וכיום היא מדורגת במקום 493 עבור שווי שוק (9,696,368 דולר).

ELIX הגיעה למחיר השיא שלה ב- 8 בינואר ועמדה על 2.44 דולר, כלומר בערך פי 8 מהמחיר הנוכחי. מכיוון ששוק הקריפטו חווה ירידה, זה עשוי להיות מטבע טוב שיש לשים לב אליו מכיוון שהוא יכול להביא לרווחים משמעותיים אם הוא יחזור למחיר השיא שלו במהלך ריצה אחרת של שוק הקריפטו..

ניתן לסחור באליקס בפלטפורמות הבורסה הבאות: קוקין, Coinexchange.io, EtherDelta.

סיכום

אליקסיר משתמשת בטכנולוגיית Blockchain כדי לספק דרכים מאובטחות ויעילות יותר למשתמשים לבצע תשלומים, להלוות / ללוות כסף ולהממן את הפרויקטים שלהם..

הם עשו התקדמות משמעותית עד כה, לאחר שפיתחו בטא לפלטפורמת התשלומים שלהם, ואת ארכיטקטורת החוזים החכמים לפלטפורמות ההלוואות והמימון שלהם..

הם מתמודדים עם תחרות נוקשה מאוד במרחב מפלטפורמות שמתמקדות בהלוואות, תשלומים או מימון המונים.

אליקסיר יצטרך לעצב את 3 השירותים שלהם כך שיהיו חזקים באותה מידה ולהשתלב בצורה חלקה זה עם זה כדי לקבל יתרון תחרותי על פני רשתות אחרות..

אלה עדיין ימים מוקדמים מאוד בהלוואות, בתשלומים ובמימון המונים של Blockchain, כך שאין מוביל בשוק ברור. משמעות הדבר היא שאליקסיר יכול להתגלות כשחקן חזק אם הם היו מסוגלים לסגור עסקאות שותפות גדולות או לגייס יועצים ומפתחים מהשורה הראשונה..

תמונה מוצגת דרך elixirtoken.io

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map