פיתרון לתנודתיות הקריפטו – DAO הנדסת פלטינה

סלבה ז’לט מניות בערך USDQ ו- KRWQ, מטבעות מבוצעים ייחודיים מבוזרים שמקלים על ביטחונות ביטקוין. סלבה משמש כמומחה אבטחה בכיר בהנדסת פלטינום Q DAO. במסגרת הצוות שלו, סלבה ידוע ברקורד ללא דופי בנוגע לאבטחה ואמינות בפרויקטים, שהוא תרם להם. קרא מאמר זה והתחל ללמוד על גל ביזור, המשבש כרגע מטבעות אוריים.

בשלוש השנים האחרונות חברת פלטינום הפכה למתווכת הרישום הגדולה בעולם: רשמנו יותר מ -300 פרויקטים בבורסות המובילות ותמכה בקבלת שוק עבור יותר מ -70 פרויקטים.

לוח המחוונים לגיוס התרומות STO / ICO ופלטפורמת האסימונים מותקנים כעת לפרויקטים של למעלה מ- 30, וזה עזר להם לגייס יותר 350,000,000 $

בפלטינה Q DAO הנדסה אנחנו יוצרים הרבה דברים מגניבים:

  • BTCNEXT – החליפין המאובטחים ביותר, בעלי התאימות והמוסדרים, שנבנו על ידי סוחרים לסוחרים;
  • מטלות יציבה מבוזרות KRWQ, USDQ, JPYQ, CNYW (אנחנו DAO שנייה DAO אחרי Maker DAO)

קרא את הראיון הקצר הזה והתחל ללמוד על גל ביזור, המשבש כרגע מטבעות אורוות.

לבלוקצ’יין יש הרבה פוטנציאלים בכל מה שקשור לכספים. בשלב זה של פיתוח טכנולוגי, הוא יכול להציע לנו הרבה פתרונות שניתן להשתמש בהם בקנה מידה גדול, כמו למשל מטבעות נייר. מטבעות מטבעות נועדו להיות גשר בין כספים מסורתיים למטבעות קריפטוגרפיים – הם פועלים כאסימונים של בלוקצ’יין, אך הערך שלהם בדרך כלל מוצמד למטבעות בעולם האמיתי, וזה מאוד שימושי בשוק קריפטו נדיף..

אצלנו ב- Platinum Q DAO Engineering פיתחנו מטבעות מטבעות משפחתיות של Q DAO, כולל USDQ ו- KRWQ, המוצמדים לדולר אמריקני וון קוריאני. הם פונקציונליים לחלוטין וניתן להשתמש בהם לכל משימה, החל ממסחר וכלה בחיסכון, כחלופה לחשבון בנק. אך כיצד יש להשתמש בהם? במה הם שונים ממכשירי יציבה אחרים? ביקשנו ממומחית האבטחה הבכירה שלנו, סלבה ז’לט, לענות על אחת מהשאלות האלה ועל כמה שאלות נוספות.

– מדוע יש לנו תנודתיות כזו בשווקי הצפנה ואיך מטבעות מטבחים עוזרים להתחמק ממנה?

סלבה: כל יום כל השווקים הנסחרים מתנדנדים במחיר. שווקי הקריפטו אינם ייחודיים במיוחד במשמעות זו. התנודתיות המטורפת הזו נגרמת על ידי חוסר נזילות בשווקי הקריפטו – פשוט אין מספיק קונים ומוכרים לקביעת הזמנות, ולכן המחיר הולך לשני הכיוונים ומחיקת ספרי הזמנות דקים ללא כל התנגדות. כשאתה לא מבין מה קורה, ההחלטה הסבירה ביותר היא לצאת מכל העמדות ולהמתין. לשם כך משמשים מטבעות בסיסיים USDQ ו- KRWQ – בהיותם הנכס האמין שבו תוכלו לשמור על ערך הפורטפוליו שלכם. עוד בימים בהם הרעיון של מטבעות מטבע לא היה קיים, לא יכולת להימלט מהתנודתיות, יכולת רק לקפוץ בין ביטקוין לאלטקוינים שונים, שלרוב נעים באותו כיוון. עכשיו אתה יכול פשוט למכור את הקריפטו שלך ולהחזיק מטבעות יציבים, כגון USDQ ו- KRWQ, עד שתחליט שהגיע הזמן לרכישה שוב..

– ומה ההבדל בין USDQ, Tether ו-, נניח, TrueUSD?

מישהו עשוי לאהוב ולהשתמש ב- TrueUSD וב- Tether, למרות חדשות השערוריות האחרונות. אבל באופן אישי אני לא אוהב את המודל שלהם – הם מגובים על ידי קרנות בבנקים, ניתן להקפיא את הכספים האלה בכל רגע אם מישהו בממשלה יחליט שהנפקת מטבעות מטבע אינו חוקי. או שלף אותם מחשבונות הבנק והסתיר אותם, והרי מטבעות ההשקעה האלה לא יהיו שווים כלום. ב- Platinum Q DAO Engineering אנו תומכים במודל המבוזר – אין לנו שום שליטה על הביטחונות, וכל האסימונים נוצרים על ידי שליחת ביטקוין למערכת האקולוגית Q DAO. הרשת העצבית שומרת על המחיר היציב ותמכור בטחונות, אם יתרחש אירוע ברבור שחור, כדי להחזיר כספים ראשוניים לבעלי השקעות Q DAO. השימוש ברשתות עצביות הופך את USDQ לאחד המטבעות החכמים ביותר בשוק כיום. זה באמת “stablecoin אלגוריתמי” וזה הרבה יותר בטוח לשימוש מאשר המטבע שהונפק ידנית. האם אתה יודע כמה מגובה Tether? אני לא. נכון לעכשיו, מטבעות ההשקעה שלנו מבוטחים ב- 166% על ידי BTC, זה די והותר.

– מדוע הצטרפת לצוות והחלטת לעבוד על Q DAO?


רציתי לאתגר את כישורי. כמומחה אבטחה, אתה יכול להשתמש במיומנויות שלך בצורה טובה, לבדוק את הקוד של חוזים חכמים, ולוודא שהם מאובטחים מספיק. צוות פלטינום Q DAO שלנו הנדסה פיתח גם חילופי BTCNEXT, יפניים וקוריאניים ידידותיים ומאובטחים. וכמובן, הוספנו שם גם USDQ ו- KRWQ. לקוחות BTCNEXT יכולים לקנות ולהשתמש בהם במסחר. בעבודה זו, תמיד יש לך כמה משימות חדשות, שאיש מעולם לא התמודד איתן, וזה מה שאני הכי אוהב.

BTCNEXT היא פלטפורמת מסחר נקודתית ושוליים מהדור הבא. הבורסה מיועדת למתחילים ומועברת על ידי מומחים. על מנת להגן על כספי המשקיעים, מפתחי BTCNEXT יישמו יותר מ -300 אמצעי אבטחה. בעתיד הקרוב יוכלו המשתמשים לסחור ביותר ממאה סוגים של אסימונים, כולל Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- USDQ stablecoin. יתר על כן, נוסף על כך, סוחרים יכולים להתחבר לשירות API, ובכך להפוך את הפעולות השגרתיות שלהם לאוטומטיות. למידע נוסף על BTCNEXT, בקר באתר האינטרנט שלהם ובצע אותם טוויטר, אינסטגרם, מִברָק, פייסבוק, בינוני, ו לינקדאין.

USDQ הוא מטבע מבנה מבוזר, המשתמש באלגוריתמים כדי להציע יציבות ואמינות גבוהים יותר. המערכת האקולוגית מנועלת באופן מלא בשרשרת ומנוטרת על ידי רובוטים AI מהירים ומציעה הגנות אמינות מפני פעולות זדוניות והתקפות. ראשית, רץ בשורה של יתדות פיאט, USDQ מובא על ידי צוות PLATINUM Q DAO ENGINEERING, המעוניין לקדם פתרונות חדשניים בביטחונות, תוך שימוש במנגנוני ייצוב ואורקלים עבור מטלות יציבות בעלות סיבולת גבוהה..

בקרוב יהיו מטבעות יציבים מגובים עוד יותר: JPYQ, KRWQ, SGDQ, HKDQ, CNYQ תחת המותג Q DAO. אנונימי לחלוטין, USDQ פורץ גבולות מעולם המורשת הזה.

בקר בכתובת https://usdq.platinum.fund לקבלת עדכונים אחרונים אודות USDQ (ו- KRWQ – בקרוב)

בקר עכשיו רשמי צ’אט מברק ללמוד על פריצות הפיתוח האחרונות.

אין לראות בפרסום הודעה לעיתונות בתשלום בעמוד זה כתמיכה מצד לשכת המטבעות. על הקוראים לבצע מחקר משלהם לפני שהם משקיעים כספים בחברה או בשירות כלשהו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map