טכנולוגיית בינה מלאכותית DAFEX בניהול עושר דיגיטלי

תעשיות רבות עוברות שינוי בגלל יישום הטכנולוגיה של בינה מלאכותית. כגון המצאה של רובוטים, כלי רכב חכמים, מתקנים רפואיים של AI, אפליקציות לזיהוי מילולי ומכשירים לזיהוי פנים … וכו ‘.

הבה ניקח את ענף הפיננסים כדוגמה ראשונה, על פי סוכנות הייעוץ הפיננסי אופימאס, 10% מעמדות בנקאות ההשקעות בוול סטריט יוחלפו בבינה מלאכותית עד שנת 2025. כלומר, כ -230 אלף איש מוחלפים ברובוטים. ניהול נכסים, שירותי ניירות ערך, מכירות ומסחר, ניהול עושר ומחלקות קשורות אחרות הם אלה שמצמצמים תקציבים על משאבי אנוש..

יתר על כן, הנתון מראה כי הערך הכולל של הבינה המלאכותית יגיע ל- 127 מיליארד דולר, עד שנת 2025, מתוכם ענף הרפואה ייקח בערך 1/5. אין ספק שאפילו התחום הרפואי עומד בפני שינוי גדול שנגרם על ידי בינה מלאכותית. טיפול רפואי במדעי המחשב הוא חשוב ובלתי נמנע.

טכנולוגיית הבינה המלאכותית משפיעה גם על תעשיית הרכב. חברות רכב רבות החלו בפיתוח טכניקות AI ברכבים מודרניים בשנת 2018. אנשי מקצוע מאמינים כי מגמת המכוניות בה אנו נוהגים מדי יום תהפוך ל”אינטליגנטית “יותר על ידי שילוב עם תקשורת 5G וטכנולוגיית הבינה המלאכותית, כמו החיישנים הווירטואליים. , מערכת בקרת AI ויישומי AI רבים אחרים ברכב.

כפי שאנו רואים, הבינה המלאכותית משפיעה מאוד ברחבי העולם. עם זאת, מה המשמעות של המשקיעים הגלובליים שלנו?

“זו ההכרזה על תחילת המהפכה בעושר דיגיטלי!”

מודיעין מלאכותי DAFEX

בינה מלאכותית

Digital Asset Future Exchange (DAFEX) היא ספקית שירותי טכנולוגיה פיננסית מקצועית עולמית. אנו רואים את עצמנו כמובילי המהפכה הזו הסוללים את העתיד לעושר דיגיטלי. מרכז המחקר והפיתוח שלנו במוסקבה מחויב להביא את החידוש המוביל בטכנולוגיה פיננסית ולהפגיש את המומחים ואת התמיכה הטכנית בתעשייה לפיתוח מערכת מסחר מתקדמת של AI..

DAFEX הוא מוסד מורשה המפוקח על ידי “עסקי שירות הכסף”, MSB. MSB נמצאת תחת משרד האוצר האמריקני. יש לו דרישות וכללי רישום מחמירים ומפקח על כל התנהגויות השוק הפיננסי כגון עסקים וחברות הקשורים לשירותים פיננסיים למסחר במטבעות דיגיטליים, עסקאות והחלפה, העברות ותשלומים בינלאומיים וכן הלאה..

לא רק האישור הרשמי של MSB מוכיח שאנחנו מעריכים את הרגולציה והשקיפות הפיננסית, אלא גם מראה כי הביצועים שלנו היו בעמדה המובילה בענף הפיננסי..

פלטפורמת מסחר AI לנכסים דיגיטליים

פלטפורמת מסחר מובילה לנכסים דיגיטליים


R של DAFEX&מחלקת D הקדישה שנים ושנות למאמציה לפתח טכנולוגיה חדשנית המשלבת בינה מלאכותית ובלוקצ’יין. כיום, פיתחנו בהצלחה את מערכת המסחר בבינה מלאכותית שהושלמה ביותר בעולם – AIT.

AIT מספקת למשקיעים אסטרטגיית השקעה מקצועית במטבע דיגיטלי באמצעות מנוע ניתוח אסטרטגיית הביג דאטה לבינה מלאכותית. בסיס על עסקאות גלובליות בזמן אמת, נזילות וביג-נתונים להפעלת כריית נתונים, סינון, ניתוח ואיסוף כדי לשרת מטרת השקעה אוטומטית ומסחר כמותי של מטבע דיגיטלי. זוהי מערכת מסחר ידידותית למשתמש חכמה ואוטומטית לחלוטין העומדת גם במטרת ההשקעה של משקיעים שונים בהתאם לדרישות ומאפייני נכסיהם..

בוט מסחר AI

DAFEX (AIT) – מנהל ההשקעות והנכסים האישיים שלך בבינה מלאכותית אישית. זהו כלי רב עוצמה המביא לך הזדמנויות כנות ושקופות עבורך להשיג רווחים יציבים וקיימים. בין אם אתה משקיע מנוסה ובין אם לא, ניתוח ההשקעות והאסטרטגיות המקיף יביא לך עתיד של הון רב לאין שיעור בעידן העושר הדיגיטלי.

תמונה מוצגת באמצעות DAFEX

אין לראות בפרסום הודעה לעיתונות בתשלום בעמוד זה כתמיכה מצד לשכת המטבעות. על הקוראים לבצע מחקר משלהם לפני שהם משקיעים כספים בחברה או בשירות כלשהו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me