סקירה הודנית: האם זה בטוח לקנות באמצעות CryptoCurrency?

עדכון 15 במאי 2019: הודלי נסגר למשתמשים חדשים. שקול להשתמש באפשרות IQ למטרות המסחר שלך בקריפטו.

הודלי הוא ארנק סלולרי חדש של מטבעות קריפטו שהושק זה עתה בקול תרועה רמה והוא השירות האחרון שמציע “שער פיאט”.

מדובר למעשה בבורסות מטבעות קריפטוגרפיים שנותנות לך את האפשרות לקנות מטבעות מטבעות במטבע פיאט שלך. במקרה של הודלי, זה נעשה באמצעות כרטיס האשראי / החיוב האישי שלך.

הודלי הוקם גם על ידי אותו צוות שיצר אפשרות IQ. הוא נוצר כחלופה למוצרי ה- CFD והאופציות שלהם עבור אותם סוחרים שרצו לקנות את המטבעות הפיזיים.

עם זאת, השאלה החשובה ביותר היא: האם ניתן לסמוך על חילופי דברים כאלה?

בסקירה המלאה של הודלי נבחן את החברה ואת הצעדים הנדרשים לרכישת מטבעות בהודלי. אנו נתעמק באבטחה, תמיכת לקוחות ועמלות וכו ‘.

סקירה כללית של החברה

מותג אופציות IQ הודני

כאמור, הודלי הוקמה על ידי אותו צוות שמנהל את IQ Option. IQ Option הוא אחד מתווכי ה- CFD והאופציות הגדולים באירופה ומוסדרים באופן מלא על ידי סוכנויות אירופיות.

IQ Option Ltd הוקמה בשנת 2013 וגדלה את המותג במידה ניכרת. הם השיקו את Hodly מכיוון שרצו להציע אפשרות לסוחרים בקריפטוגרפי לקנות את המטבעות הפיזיים. זה משהו שאתה לא עושה כשאתה קונה מוצר CFD.

הם גם רצו ליצור ארנק שהיה פשוט יחסית וקל להבנה. הארנק תוכנן כשיטה במטרה לקנות קריפטוגרפיה בלחיצת כפתור אחת והשתמש בהם באופן קבוע לרכישות.

זה משהו שאנחנו מאשרים.

בכך שהוא מספק למשתמשים את האמצעים לקנות ולהוציא מטבעות קריפטוגרפיים על בסיס יומי, Hodly מגדיל את האימוץ ההמוני של מטבעות קריפטו באופן כללי..

מדריך צעד אחר צעד הודני

כדי להתחיל בבדיקה, אנו הולכים להעביר אותך להערכת התהליך הנדרש לקניית מטבעות קריפטוגרפיים בהודלי. לאחר מכן נצלול עמוק יותר לדאגות או תצפיות מסוימות שהיו לנו.

יצירת הארנק שלך


על מנת לקנות ולקבל כל הצפנה ב- Hodly, יהיה עליך ארנק. הארנק שלך ייווצר באופן אוטומטי עם ההרשמה לחשבון חדש.

הירשם בהודלי

צור חשבון ב- Hodly

ברגע שיש לך את החשבון ההודי שלך, אין שום דבר שמונע ממך לקנות, למכור ולקבל את המטבעות שלך. עם זאת, אם אתה רוצה להיות מסוגל להוציא אותם או למשוך אותם תצטרך לאמת את חשבונך.

אימות הוא תהליך פשוט למדי ודורש רק צורת זיהוי אחת. אין צורך להעלות מסמכים אחרים שחילופים מסוימים דורשים כגון הוכחת כתובת וכו ‘.

הודלי עושה שימוש בתוכנת אימות אוטומטית של Net Verify שתבצע את תהליך האימות. משמעות הדבר היא כי זמני האימות נמשכים כ -20 דקות.

אימות הודני

אמת את חשבונך באמצעות Net Verify

ברגע שאתה מחובר לארנק שלך, תהיה לך סקירה מלאה של חשבונך כולל כל העמדות שלך. ברירת המחדל לארנק היא להראות לך את הסכום שיש לך באסימונים של Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ו- OTN (עוד על כך בהמשך).

יהיה לך גם יתרת פיאט של המטבעות שלך מעל זה. אתה יכול לבחור להציג את יתרות המטבעות האחרים שלך בארנק שלך על ידי בחירה באפשרות “בחר יתרות”.

יש גם תרשים בסיסי המוצג להלן עם מחיר המטבע. זה לא משהו מיוחד ודומה לתרשים בשערים גדולים יותר של פיאט כמו Coinbase.

קניית מטבעות קריפטוגרפיים

כעת, לאחר שהגדרת את חשבונך ב- Hodly, תוכל להמשיך לקנות את המטבעות שבחרת. אפשרויות המימון היחידות בהן תוכלו להשתמש בהן באופן מפתיע הן כרטיסי אשראי / חיוב. הם מקבלים ויזה ומאסטרקארד.

טופס הזמנת כרטיסי אשראי בהודלי

טופס הזמנת כרטיסי אשראי

הסכום המינימלי שתוכלו לקנות הוא 10 דולר והמקסימום הוא 100,000 דולר. זה אמור להיות מספיק לצרכי המשתמשים ביותר. אם אתה שוקל לקנות מטבעות של יותר מ 100,000 $ אז אתה בטח תרצה להשתמש בבורסה אחרת שיש לה אפשרויות מימון תיל.

לאחר שבחרת את המטבעות שברצונך לקנות, תמשיך כרגיל עם פרטי כרטיס אשראי וכו ‘בהנחה שהכל מסתלק, המטבע הקריפטוגרפי יתווסף באופן מיידי לחשבונך. רכשנו 50 דולר עבור סכום הבדיקה שלנו.

שימוש במטבעות שלך

לאחר שקניתם את המטבעות שלכם, ייתכן שתרצו לשלוח אותם או לקבל יותר קריפטוגרפי מארנק אחר. בעת הקבלה, הארנק שלך יציג בפניך את כתובתך הציבורית שבה תוכל להשתמש כדי ליזום את העסקה. יש גם קוד QR שייעל את כל התהליך.

קבלת ביטקוין להודלי

קבלת ביטקוין להודלי

השליחה דומה באותה מידה ופשוט תוסיף את הכתובת שאליה אתה מנסה לשלוח. כשניסינו זאת הם רצו שנאשר את הנסיגה. זה נעשה בדרך כלל ברוב הבורסות כדי למנוע ממישהו שגנבו את המטבעות שלו.

לפיכך, בכל פעם שאתה מכניס ארנק חדש, הם יבקשו שתאשר אותו באמצעות דוא”ל.

אבטחה הודנית

כמובן, אחת השאלות החשובות ביותר עבור כל משתמש מטבע קריפטוגרפי היא עד כמה הבורסה או הארנק בטוחים. פריצות החלפה וניסיונות דיוג היו נפוצים מדי מאוחר.

עם זאת, נראה כאילו הודלי משתמש באבטחה סטנדרטית בתעשייה בכל מה שקשור להגנה על המטבעות בבורסה. לדוגמא, הם משתמשים באחסון קירור שזו טכניקה שתוציא מטבעות במצב לא מקוון ו”פער אוויר “אותם.

מה זה אומר בדיוק?

מרגע היצירה של חשבון ב- hodly, המידע שלך מוצפן ונשלח למיקום לא מקוון מאובטח. לאחר השלמת זה, עותקי הגיבוי נעשים ונשמרים בכוננים קשיחים וארנקי נייר. לאחר מכן הם לוקחים טפסים אלה של העותק הקשיח של הארנקים וישמרו אותם בכספות בנק מרובות במקומות סודיים.

נוהל אחסון קר

נוהל אחסון קר בהודלי

כמובן שקיים גם סיכון מגניבת כרטיסי אשראי / נתונים. לצורך תקשורת מאובטחת, הם משתמשים בטכנולוגיית Secure Socket Layer (SSL). הם משתמשים גם ב- PCI DSS מתקדם לתשלומי כרטיסי האשראי שלהם. על מנת לוודא שכל התקשורת שלנו עם הפלטפורמה מאובטחת, הם משתמשים בתקשורת מוצפנת AES 256.

הגנה על נתוני כרטיסי אשראי בהודלי

הגנה על נתוני כרטיסי אשראי בהודלי

לבסוף, ישנה גם הגנה מצד המשתמש בצורה של אימות שני גורמים. זה מסוגל להגן על המשתמש מפני כל ניסיונות פישינג שעשויים להתרחש מגורמים חיצוניים. זה מטופל באמצעות אישור SMS.

לטענתם, קיימים גם נהלים פנימיים במטרה להגביל את כמות העובדים שיש להם גישה למידע חשוב. זה אכן מהלך נבון בהתחשב בהתקפות ההנדסה החברתית שהשתמשו בנקודות רכות קודמות אצל עובדי חילופי.

תמיכת לקוחות הודיים

תגובת תמיכת לקוחות הודו

שירות לקוחות

זה דבר אחד שמעניין אותנו במיוחד כשאנחנו מסתכלים על חילופי דברים חדשים. מניסיון אנו יודעים עד כמה זה יכול להיות מתסכל כאשר עלינו להמתין ימים לכל סוג של אישור ממישהו בצוות.

להודלי יש אפשרות צ’אט מיידית שנמצאת ממש על לוח המחוונים. רצינו לנסות זאת ולכן הגענו לחלון הצ’אט של תמיכת הלקוחות כשסיימנו את הביקורת. יצרנו איתם קשר בשעה 22:00 במוצאי שבת ורצינו לבדוק את תביעת תמיכת הלקוחות 24/7.

זמן התגובה היה ממש תוך כמה שניות. זוהי די סטייה מזמני התגובה הארוכים שראינו בבורסות אחרות. כמובן, זה יכול להיות רק כתוצאה מהיותנו שירות חדש, אך אנו יכולים להעניק להם את היתרון של הספק.

בהתחשב בכך שהם משלימים את האימות שלהם באלגוריתמים של NetVerify, המשמעות היא שלא תצטרך לחכות לאימות אנושי. זה בדרך כלל מה שרוב הבורסות עומדות בפני צווארי בקבוק.

כמובן, תמיד יש סיכוי שהתוכנה לא מסוגלת לקרוא את תעודת הזהות שלך משום מה ובמקרה זה, הם עשויים לבקש מידע נוסף או שיהיה עליהם לאמת אותו באופן ידני.

כיסוי מטבעות ועמלות

אפליקציית Hodly מכסה 13 מטבעות קריפטוגרפיים. להלן רשימה של כל המטבעות שתוכלו לקנות בארנק.

מטבעות ניתן להשיג בהודלי

מטבעות ניתן להשיג בהודלי

למרות שזה יספק את מרבית האנשים שרוצים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באופן מיידי, הופתענו שהיו לא מעט מטבעות שלא נכללו. לדוגמא, אינך יכול לקנות EOS, Monero (XMR), Cardano, IOTA או DASH. מדובר במטבעות שאנשים רבים משתמשים בהם ועלולים להתאכזב.

כמובן, אין שום דבר שמונע מהם להשתמש בהודלי כשער הפיאט שלהם ולהעביר את המטבעות לבורסה אחרת כדי שיקנו את המטבעות הנ”ל..

שכר טרחה לרכישה

מבחינת העמלות, אלה לא נחשפים באתר. עם זאת, פנינו לשיחה על מנת לקבל מידע נוסף. הם נענו מיד לבקשתנו ואישרו כי אין חיובים כלשהם בעת ההפקדה בכרטיס שלך.

עם זאת, כאשר אתה קונה מטבעות תחויב בעמלה של 4.9%. אישרנו זאת גם כאשר חישבנו את כמות הביטקוין שקיבלנו לאחר הרכישה. זה נמצא בקצה הגבוה יותר של הדברים, אך הוא עדיין מתחת לעמלת 5% של ביטסטאמפ.

אמנם דמי הקנייה / המכירה נמצאים בצד הגבוה, אך אין עמלות שנגבות על משיכה והפקדה בבורסה עם Crypto. כאשר אתה מבצע עסקה, תחויב בדמי רשת בלבד שהם שכר הכורה.

מהם אסימונים של OTN?

תוכלו גם להבחין שיש לכם אפשרויות לרכוש אסימונים של OTN בהודלי. די פשוט, אסימוני OTN הם האסימונים המקוריים של רשת המסחר הפתוחה. מדובר בעצם בבורסה של 100% מבוטחים ומבוזרים.

OTN פועלת באמצעות טכנולוגיית חוזים חכמה שתקל על החלפה בין שתי חסימות לא תואמות. לדוגמא, אם ברצונך להחליף Ethereum (ETH) בביטקוין עם מישהו אחר, אסימון ה- OTN יכול לשמש כאסימון נזילות מתווך..

סקירה כללית על רשת המסחר ב- OTN

סקירה כללית של אסימון OTN. מקור: otn.org

שלא כמו אסימונים סטנדרטיים רבים אחרים של ERC20, לא התקיימה מכירת קהל עבור אסימוני OTN. הם הופצו במספר דרכים, כולל דרך פלטפורמת המסחר של IQ Option וכן למחזיקי OTN קיימים. אלה מכונים “Airdrops”.

אפשרויות צ’אט הודניות

מלבד היכולת להגיע לשירות לקוחות דרך חלון הצ’אט, יש לך גם אפשרות לשוחח עם מספר סוחרים אחרים בקבוצות המטבעות הספציפיות. זה יכול להיות נהדר אם אתה רוצה שמישהו יקפיץ רעיונות.

אפשרות זו לשוחח עם הקבוצה לרוע המזל פתוחה רק לסוחרים שהשקיעו יותר מ -300 דולר בפלטפורמה Hodly. לכן, לא הצלחנו להצטרף לאף אחת מהשיחות. עם זאת, יכולנו לראות על מה מדברים בקרב הסוחרים האחרים.

השיחות היו בעיקר על שאלות בנוגע לתשלומים, משיכות וכו ‘. לא הייתה הרבה שיחות פורצות דרך ותובנות. אולי זה בגלל שהיא עדיין פלטפורמה חדשה והסוחרים עדיין מתחילים.

לפיכך, עליך לשקול כמה קבוצות מברקים מסחריות אחרות אם אתה רוצה ניתוח מעמיק יותר ודעות.

אפליקציית Hodly Mobile

כמובן שאחד מהיתרונות הרבים של ארנק Hodly הוא שיש גרסה ניידת. זה יכול להיות נהדר עבור אותם משתמשים שרוצים להשתמש בארנקי הקריפטו שלהם כדי לשלם עבור פריטים בנקודת המכירה.

ארנק האינטרנט Hodly זמין כעת ב- iOS וב- Android. להלן צילומי המסך מחנות itunes לאפליקציית iOS. הורדנו את האפליקציה כדי לקבל מושג על ה- UX. זה תוכנן היטב מנקודת מבט ממשק.

Hodly Mobile Screenshots

Hodly ארנק נייד iOS צילומי מסך. מָקוֹר: iStore

ואכן, די קל למשתמשים חדשים לאתר את המידע החשוב ביותר בחשבון כולל קנייה / מכירה, סייר תיקי השקעות וסקירת עסקאות..

דבר אחד שאנחנו לא מודאגים ממנו היה דירוג האפליקציה ב- iStore. עם זאת, לאחר בחינה נוספת, שמנו לב כי דירוגים אלה הם רק של 9 משתמשים שהתלוננו בעיקר על העמלות. כפי שציינו, העמלות גבוהות מהרגיל אך אינן היקרות ביותר בשוק.

היה נעים לראות כי כל אחת מהתלונות באה במעקב אחר תמיכת לקוחות המעוניינת לתקן את המצב. בדומה לחוויית הצ’אט המקוונת שלנו, נראה שהם מגיבים לדאגות הקהילה.

יתר על כן, אם היית מסתכל על הביקורות שהוצגו בחנות הפליי של גוגל, הן היו הרבה יותר חיוביות. המשוב התמקד בשירות הלקוחות כמו גם בממשק המשתמש.

ביקורות על חנות Google Play

ביקורות על חנות Google Play. מָקוֹר: חנות משחקים

מה שגם מעניין אותנו הייתה העובדה שיש הרבה יותר ביקורות והורדות בגוגל פליי (281). אולי יותר משתמשים במרחב הקריפטו הם משתמשי אנדרואיד ובחרו בכך בגלל זה.

תכונות אחרות

יש כמה תכונות מעניינות אחרות שחשבנו שכדאי להביא לתשומת ליבך לגבי ארנק ההמטבעות ההודי. אחת מהן היא העובדה שהם טוענים שהם יתמכו במזלגות קריפטוגרפיים. זה דבר שלא הרבה חילופי דברים יגידו סופית.

לדוגמא, לאחרונה הייתה לנו הדרמה עם סוחרים שניסו להוציא את ה- Zclassic שלהם מקריפטופיה כדי לנסות ולסחור במזלג הפרטי של Bitcoin. הם עשו זאת מכיוון שקריפטופיה הודיעה שהם לא יתמכו בכך.

אפליקציה הודנית

כמובן, נרצה לראות כיצד ההתחייבות הזו מתרחשת במקרה עם מזלג ממשי. ישנם מזלגות רבים המתרחשים היום והם יכולים לעקוב אחריהם עלולים להיות די קשים עבור צוות הודלי.

באפליקציה יש תכונה המכונה “הסייר האולטימטיבי”. זו בעצם סקירה של כל תנועות שוק הקריפטו, כמו גם חדשות, מידע ותרשימים שקשורים למטבע זה במהלך היום האחרון..

כמה דברים שלא אהבנו

היו כמה דברים שלא אהבנו עם הארנק ההודי וחשבנו שמצדיקים שיפור.

לדוגמא, חבילת התרשימים בהודלי היא בסיסית להפליא. התרשימים הם רק כדי לראות לאן המחיר עלה בשעות / שבועות / חודשים אחרונים. אין אפשרויות למפות קווי מגמה או לבצע מחקרים כלשהם.

למרות שהתרשים הזה פשוט בדיוק כמו זה ב- Coinbase, ציפינו לחבילת תרשימים מתקדמת הרבה יותר מאותה חברה שייצרה את פלטפורמת המסחר של IQ Option. פלטפורמה זו עשתה שימוש בשלל תכונות התרשים הקיימות כיום בשוק.

משהו אחר שמצאנו די מצער הוא שלאחת בלבד הייתה אפשרות לקנות באמצעות כרטיס. למרות שנדמה כי זו הדרך המהירה ביותר, משתלם יותר להשתמש במימון תיל. עבור אותם משתמשים שנמצאים באיחוד האירופי, יתכן שהם גם רצו להשתמש ב- SEPA שבדרך כלל מתנקה תוך יום בלבד.

סיכום

המטרה של יצירת הודלי הייתה לפתח ארנק מטבעות קריפטו פשוט וקל להבנה. לדעתנו זה משהו שהמפתחים ב- IQ Option הצליחו להשיג.

ממשק המשתמש נקי והאפליקציה ערוכה היטב. זה מקל על הניווט והמסחר יכול להיעשות בצורה בטוחה ותוך מספר דקות. אם רצית למשוך מטבעות, נדרש אימות אך זה נעשה תוך 15-20 דקות.

דמי המסחר אמנם היו גבוהים למדי, אך לא היו עלויות למשיכת המטבעות. היינו רוצים לראות מספר נכסי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים שזמינים לרכישה, כמו גם אפשרויות מימון אחרות כגון חוט.

עם זאת נאמר, תמיכת הלקוחות הייתה ללא תחרות מבחינת המהירות. אנו מקווים כי צוות הודלי יוכל לשמור על כך במהלך החודשים הקרובים ככל שכמות הסוחרים בפלטפורמה תגדל.

אז האם הודלי הוא ארנק הקריפטו-מטבע בשבילכם? ובכן, זה תלוי בכמה גורמים.

אם אתם מחפשים פלטפורמת מסחר מתקדמת עם זוגות קריפטוגרפיים רבים ונפח נרחב, סביר להניח שמשרתים אתכם טוב יותר באמצעות אחת מחילופי המטבעות המבוססים יותר, כגון פולוניקס או קראקן..

עם זאת, אם אתם מחפשים דרך פשוטה ובטוחה לקנות את זוגות הקריפטו המובילים באופן מיידי, אז הודלי יכול להיות ההימור הטוב ביותר שלכם..

תמונה מוצגת באמצעות הודלי

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me