כיצד ליצור תיק קריפטו מגוון עם Coinbase Pro

>

Coinbase היא בורסה מובילה בתחום הקריפטו כבר כמה שנים. לא רק שהם מספקים את הפיאט החזקה ביותר בכניסה לקריפטו, אלא יש להם גם חילופי הצפנה לצפנה במהירות – Coinbase Pro.

Coinbase Pro | חילופי נכסים דיגיטליים

Coinbase Pro כולל מבחר מגוון של הנכסים המובילים הזמינים בשוק הקריפטו. על מנת לתפוס את היתרונות של התעשייה הצומחת במהירות הזו בתיק שלך, אנו נלמד אותך בשלבים לבניית תיק המטבע הראשון שלך. לאחר שתגדיר, תהיה לך דרך קלה לנהל את תיק העבודות שלך לאורך זמן.

הירשם ל- Coinbase

על מנת לקנות מטבע קריפטוגרפי, ראשית עלינו להקים א חשבון Coinbase. זה המקום בו נרכוש את המטבע הקריפטוגרפי הראשון שלנו ובהמשך נעביר אותו ל- חילופי Coinbase Pro.

שלב 1: עבור אל Coinbase

המסע שלנו לקריפטו יתחיל בנסיעה אל https://www.coinbase.com/. בדף שנטען תראה כפתור בפינה השמאלית העליונה שיאמר “התחל לעבוד” או “הירשם”. המשך ולחץ על כפתור זה כדי להירשם לחשבון Coinbase שלך. תהליך ההרשמה יכלול מספר שלבי אימות שעשויים להימשך זמן מה.

שלב 2: התחבר

לאחר שתסיים את ההרשמה, הגיע הזמן להיכנס לראשונה! תובא ללוח מחוונים ב- Coinbase המציג חלק מהנכסים הפופולריים בפלטפורמה שלהם. במדריך זה נרכוש USDC לדרך חסכונית להיכנס לקריפטו (מכיוון ש- Coinbase לא גובה תשלום עבור רכישת USDC).

שלב 3: הפקדת כספים


נווט לדף “קנה / מכר”. בעמוד זה תוכלו לקשר אמצעי תשלום ולרכוש את הקריפטו הראשון שלכם. בחר “מטבע דולר” מהתפריט הנפתח, בחר את שיטת התשלום שלך והזן את הסכום שתרצה להפקיד. לאחר שבחרת את הסכום שלך, לחץ על הלחצן “קנה מטבע דולר ארה”ב”.

ההפקדה עשויה להימשך זמן מה. אתה יכול לראות שזה ייקח 5 ימים לחשבוני לפני שאוכל לשלוח את ה- USDC למצב Coinbase.

בזמן שאנחנו מחכים, בואו נגדיר את חשבון Coinbase Pro שלנו!

התקנת Coinbase Pro

לפני שנתחיל להעביר את כספינו מ- Coinbase ל- Coinbase Pro, נצטרך ליצור חשבון Coinbase Pro. מכיוון שרק סיימנו את תהליך פתיחת חשבון Coinbase במדריך זה, קל ליצור חשבון Coinbase Pro. אתה יכול להשתמש באותה כתובת דוא”ל וכניסה לסיסמה מחשבון Coinbase שלך ​​עבור חשבון Coinbase Pro שלך.

ליצירת חשבונך עבור אל https://pro.coinbase.com/ ולחץ על “התחבר”. אם כבר היית מחובר ל- coinbase.com, תתבקש לקבל את תנאי המשתמש של Coinbase Pro וייתכן שתתבקש לספק מידע נוסף.

העברת כספים

גדול! סוף סוף חשבונות Coinbase ו- Coinbase Pro מוגדרים, כך שנוכל להעביר את הכספים שלנו כדי לנצל את תכונות המסחר הזמינות ב- Coinbase Pro..

שלב 1: עבור אל Coinbase Pro

נווט לכרטיסייה “הארנקים שלי”. כרטיסייה זו תציג את היתרות הנוכחיות שלך עבור כל נכס הזמין בבורסה. באפשרותך להפקיד כספים בכל אחד מהארנקים הללו על ידי בחירה בלחצן “הפקדה” שנראה בצד שמאל של הדף, ממש מתחת לתצוגה עבור המגבלות היומיות שלך. בדוגמה זו נפקיד במיוחד כספים עבור USDC, מכיוון שזה הנכס שאנו רוכשים ב- Coinbase.

שלב 2: העתק את כתובת ההפקדה עבור USDC

בחר את הנכס להפקיד לחשבון Coinbase Pro שלך. בדוגמה זו אנו משתמשים ב- USDC. לאחר שתבחר את הנכס להפקיד, יופיע מסך דומה לזה שלמעלה. אתה יכול לראות כאן את כתובת הארנק שלך וקוד QR שבו ניתן להשתמש כדי להפקיד את ה- USDC שלך. העתק את הכתובת כדי שנוכל להדביק אותה ב- Coinbase בשלב הבא.

שלב 3: העברת כספים מ- Coinbase

העברת הכספים שלך בין חשבונות Coinbase ו- Coinbase Pro קלה במרחב הקריפטו. לאחר התחברות חזרה לחשבון Coinbase שלך, נווט אל “חשבונות” ובחר “שלח” ב”ארנק USDC “שלך. כל שעליך לעשות הוא להדביק את כתובת הארנק שהעתקת בשלב הקודם בשדה “מקבל” ובחר את הסכום שברצונך לשלוח.

זהו זה! כעת הכספים שלך הועברו ל- Coinbase Pro. כמעט סיימת!

יצירת מפתחות API

עכשיו שהקמנו את חשבון Coinbase Pro והעברנו את כספינו לבורסה. אנחנו מוכנים לסחור. הגיע הזמן ליצור את מפתחות ה- API שלנו כדי שנוכל לסחור באמצעות ממשקי API. ממשקי API מאפשרים ליישומים נוחים יותר לנהל את המסחר בחשבון Coinbase Pro שלך ולפשט את תהליך ניהול התיקים.

שלב 1: התחבר ל- Coinbase Pro

היכנס לחשבון Coinbase Pro שלך. לאחר שתתחבר, תראה דף שנראה דומה לזה שמוצג לעיל. תוכל לנווט למפתחות ה- API שלך על ידי בחירה בתפריט הנפתח לצד שמך, ואז בחירה באפשרות “API”.

שלב 2: צור מפתחות API חדשים

לאחר שעברת לדף הגדרות ה- API ב- Coinbase Pro, לחץ על “מפתח API חדש”.

שלב 3: הגדר את מפתחות ה- API שלך

בעת יצירת המפתחות שלך, חשוב לזכור כי יישומי מסחר דורשים גישה לממשקי API לצורך מסחר ואיסוף נתונים על חשבונך. אתה יכול לראות בתמונה לעיל את כל ההגדרות שצריכות להיות מופעלות במפתחות ה- Coinbase Pro API שלך. אלה כוללים: “תצוגה” ו”סחר “. יישומי מסחר לא צריכים לדרוש “העברה”. יש להשאיר אפשרות זו מושבתת.

הערה: לפני שתמשיך, ל- Coinbase Pro יש רכיב נוסף למפתחות ה- API שלהם. זהו “ביטוי הסיסמה”. יש להעתיק את ביטוי הסיסמה הזה למיקום מאובטח כדי שתוכל להזין את ביטוי הסיסמה ליישום המסחר בשלבים הבאים. אתה יכול לראות כי “ביטוי הסיסמה” ממוקם על גבי המסך הזה. הקדש רגע להעתקת ערך זה.

לאחר שכולם הופעלו, צור את מפתחות ה- API על ידי לחיצה על “צור מפתח API”.

שלב 4: אחסן את המפתח הסודי של ה- API שלך

לאחר שנוצר המפתחות, יש לעבור לדף הבא. דף זה מציג את “סוד ה- API”. יש להעתיק ולאחסן ערך זה במיקום מאובטח יחד עם “ביטוי הסיסמה” שלך. מסך זה לא יוצג שוב, ולכן אין דרך לאחזר את הסוד הזה לאחר שתסגור את המסך הזה.

שלב 5: אחסן את המפתח הציבורי של ה- API שלך

המרכיב הסופי למפתחות ה- API שלך הוא המפתח הציבורי. מפתח זה נמצא בעמוד המוצג לעיל. יש להעתיק את הערך האחרון הזה כדי שניתן יהיה להזין אותו ביישום המסחר ולקשר בין שני החשבונות הללו.

אוטומציה של תיק העבודות שלך

נותר רק דבר אחד להשלים את התהליך של יצירת תיק מגוון ואוטומציה של העסקאות עבור חשבון הבורסה שלך ב- Coinbase Pro. השלב האחרון הוא הזנת המפתחות הללו לחשבון Shrimpy שלך!

שרימפי הוא יישום לניהול תיקים שמפשט את הדרך בה אנו מנהלים את הכספים שלנו. זה מאפשר לנו להקצות במהירות תיקי עבודות, לבנות אינדקסים, לבצע עסקאות אוטומטיות ועוד כל כך הרבה.

שלב 1: הירשם לשרימפי

עבור אל https://www.shrimpy.io/ ולחץ על “הירשם” כדי לעבור את תהליך יצירת חשבון Shrimpy..

שלב 2: התחבר לשרימפי

כניסה ל- Shrimpy בפעם הראשונה, נראה דף זה לאחר שעברנו כמה שקופיות המסבירות את היישום. מהתפריט הנפתח “Exchange” בחר “Coinbase Pro”. לאחר שתבחר Coinbase Pro, תראה שיש 3 שדות שיש למלא. אלה הם “מפתח ה- API”, “סוד ה- API” ו- “ביטוי הסיסמה”. שלושת הרכיבים השונים הללו הועתקו ואוחסנו בשלבים הקודמים לעיל. הזן ערכים אלה לשלושת השדות הללו ובחר “החלפת קישורים”.

בשלב זה תראה נתונים מאכלסים את לוח המחוונים של חשבונך.

שלב 3: בחר תיק עבודות

אנו ניצור את התיק הראשון שלנו על ידי מעבר לכרטיסייה “תיק” ולחיצה על “צור תיק חדש”. המסך שלמעלה יופיע. זה המקום בו תבחר את הנכסים שלך.

שלב 4: הוסף נכסים לתיק העבודות שלך

לחיצה על כפתור “הוסף נכס” תציג חלון קופץ עם הנכסים שתוכל לבחור לכלול בתיק העבודות שלך. בחר את הנכסים שאתה רוצה שיהיה בתיק שלך.

שלב 5: בחר הקצאות תיק

לאחר שבחרת את הנכסים שלך, הגיע הזמן לבחור את אחוז ההקצאות שתרצה לשמור על כל נכס. בעיקרון, בחר כמה מכל נכס שאתה רוצה לשמור בתיק שלך. בנוסף להקצאות הנכסים, אל תשכח לבחור “תקופת איזון מחדש” בצד ימין. לאחר שבחרת את הקצאות הנכסים שלך, שמור את תיק העבודות ואת תקופת האיזון מחדש.

הערה: בחירת תקופת איזון אינה חובה. אתה עדיין יכול להקצות את התיק שלך על ידי השארת תקופת האיזון כ”ידנית “והמשך לשלב הבא.

שלב 6: הקצה את תיק העבודות שלך

כפתור ה”איזון מחדש עכשיו “הוא הדרך בה אתה מודיע לשרימפי שברצונך לבצע עסקאות באופן מיידי. לאחר שתלחץ על כפתור זה, הוא יבצע את כל העסקאות הדרושות כדי להגיע להקצאות התיקים שצוינו בתיק שלך בשלב האחרון. אם התיק שלך כבר נוצר והוא קרוב להקצאות היעד שלך, הוא פשוט יישר מחדש את ההקצבות שלך כך שיתאימו להקצאות היעד שלך..

מזל טוב! הקמת בהצלחה את תיק ההשקעות הראשון שלך! על מנת לנהל את המטבע הקריפטוגרפי שלך, כל שעליך לעשות הוא להיכנס לשרימפי ולהתאים את תיק העבודות שלך בכל עת שתצטרך.

קריאה נוספת

10 טיפים ליצירת תיק רוצח מטבעות קריפטוגרפי

משתמשי הקריפטו המגוונים מבצעים ביצועים טובים יותר

שרימפי מוסיף תיקי חברתי לקריפטו

על שרימפי

שרימפס הוא מסחר קריפטו אוטומטי & כלי ניהול תיקים המאפשר למשתמשים להפוך את תיק ההצפנה שלהם לאוטומטי בלחיצות בודדות בלבד. שרימפי תומכת גם בממשקי ה- API המסחר המתקדמים ביותר עבור מפתחי אפליקציות.

ממשק ה- API של Crypto Trading של Shrimpy נוצר כפתרון מבוסס ענן לטיפול בכמה מחסומים של מפתחי קריפטו, כולל מסחר בבורסה, יכולת הרחבה של מוצרים וניהול משתמשים.

~ צוות שרימפס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me