Coinbase לעומת Kraken – איזה בורסה הכי טוב לרכישת ביטקוין בשנת 2020?

>

עברו מספר שנים ארוכות מאז הגיע שוק הקריפטוגרפים לשיאו. בעוד שסוחרים מסוימים מכניסים את עצמם, אחרים מתכוננים לרגע בו הם יכולים לקפוץ חזרה פנימה עם שתי הרגליים, לתפוס את המטבעות הקריפטוגרפיים המועדפים עליהם במחירים נמוכים ולהתמקד לגל הבא.

יש הרבה מה ללמוד כמשתמש קריפטו חדש. אחת השאלות החשובות ביותר היא, “היכן עלי לרכוש ביטקוין?”

כשאנחנו מדברים, מתרחש קרב אפי. זה הקרב בין קראקן ו Coinbase עבור נתח שוק של עסקאות פיאט לקריפטו. שתי הבורסות הללו שלטו בשוק האמריקאי בכל מה שקשור להיות רמפה של מטבע החוץ.

בשל הדרישות הרגולטוריות המורכבות והיקרות להפיכתן לבורסה בארה”ב, לשתי החברות הללו יש כמעט שליטה בלעדית על הדרך שבה לקוחות אמריקאים ניגשים לשוק הקריפטו..

במאמר זה נענה על השאלה “איזו בורסה היא הטובה ביותר לרכישת ביטקוין”, וכן על שאלות חשובות אחרות הנוגעות לשתי הבורסות הפופולריות הללו. זה יקבע אותך בדרך לרכישת המטבע הקריפטוגרפי הראשון שלך.

ברגע שיש לך קריפטו, אוטומציה של תיק העבודות שלך היא קלה. הצטרף לקהילת הסוחרים החברתית שלנו להעתיק אסטרטגיות מהמשקיעים הטובים בעולם וללמוד על נכסים דיגיטליים.

סקירת Kraken – האם זה נפרץ?

סקירת Coinbase Pro – האם העמלות גבוהות מדי?

דמי פיאט לקריפטו

בואו נודה בזה, אף אחד לא אוהב לשלם עמלות. חברות היום אוהבות לקחת את הקיצוץ מכל מה שאנחנו עושים. הם מושיטים יד לארנק שלך כשאתה הכי פחות חושד בכך ומושכים כמה דולרים נוספים. הם מחפשים אחר כל מה שהם יכולים לשים עליהם את האצבעות. זה גרם לנו להיות יותר ויותר סוטים מחברות שמנקות לקוחות בעמלות בלתי סבירות.


יש מספיק כרטיסי מאסטר בעולם, לכן אנו רוצים להמליץ ​​על חברות שבאמת גורמות לך להרגיש טוב עם הרכישה שלך.

קראקן

בניגוד לבורסות רבות שקיבלו עמלה על אחוזים מבוססי אחוזים לרכישת נכסים דיגיטליים ממטבעות פיאט, Kraken סטה מהמקובל על ידי הצעת עמלות אחידות על רכישות קריפטו.

זה מרגש עבור אנשים המעוניינים לבצע פיקדונות גדולים לשוק מכיוון שעמלה אחידה יכולה להיות מתורגמת לאחוז נמוך יחסית מכל סכום הרכישה..

דמי ההפקדה הסטנדרטיים עבור קראקן הם 5 דולר. זה מסתכם בתשלום של 1% בלבד אם אתה מבצע פיקדון בסך 500 $.

אנו מצפים כי החלטה זו התקבלה באופן אסטרטגי כדי למשוך את תשומת ליבם של שחקנים מוסדיים גדולים יותר. אחרי הכל, אם כל המוסדות משתמשים בבורסה שלך לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים, סביר להניח שהם ישתמשו גם בבורסה שלך למסחר. פעילות המסחר לאחר הרכישה עשויה לפצות על דמי הרכישה הראשוניים הנמוכים שלהם.

Coinbase

בניגוד לקרקן, Coinbase נותר עם עמלה מבוססת אחוזים שמתחילה ב -1.49% עבור העברות בנקאיות. שימוש בכרטיס חיוב או אשראי יגדיל באופן דרסטי את העמלה ל -3.99%.

בעוד שרוב הצרכנים היו מוכנים לשלם את העמלה על בסיס אחוזים בגלל הנוחות שבעלות על Coinbase, מוסדות רבים עשויים להסס. עמלות מבוססות אחוז גבוהות יכולות לאכול במהירות את ביצועי התיק שלך.

למרות שיש ככל הנראה סיבה טובה לקבלת עמלה כה גבוהה בגין רכישות בכרטיס חיוב / אשראי, עדיין כואב לדמיין לשלם עמלות אלה..

למי יש עמלות טובות יותר?

Coinbase הוא רק אפשרות טובה יותר כאשר מתבצעות רכישות קריפטוגרפיות קטנות. בעת שימוש בחשבון הבנק שלך, הרכישות יצטרכו להיות נמוכות מ- 335 דולר כדי לקבל עמלות טובות יותר מקראקן.

אם אתה משתמש בכרטיס אשראי או חיוב, סכום זה יורד באופן דרסטי ל -125 דולר. פירוש הדבר שרכישה של מעל 125 $ ב- Coinbase הייתה בסופו של דבר טובה יותר אם הייתה נרכשת בקראקן.

אנשים המעוניינים לשלם את העמלות הנמוכות ביותר ולמקסם את הערך של אחזקות הקריפטוגרפיה שלהם צריכים להשתמש בקרקן. למרות שיש חלון קטן בו Coinbase מחויב בעמלות טובות יותר, הרוב המכריע של האנשים יקבלו שיעורים טובים יותר באמצעות Kraken.

מצד שני, אם אתם מחפשים לבצע הפקדות קטנות, אולי עדיף לכם להשתמש ב- Coinbase. לדוגמה, אם אתה מתכנן לבצע הפקדות של 50 $ פעם בשבוע במהלך השנה הבאה, Coinbase יהיה המקום לעשות זאת.

ממשק משתמש

בין אם אתה מוסד גלובלי או אדם שמתעסק בקריפטוגרפיה בפעם הראשונה, ממשק המשתמש חשוב לספק תחושת ביטחון, בהירות ונוחות.

כשאתה מתמודד עם כסף, זה אף פעם לא זמן נעים אם אתה לא יודע מה אתה עושה. הפאניקה החלה לחשוב שעשית משהו לא בסדר יכולה להביא חרדה לא רצויה לניהול תיק הקריפטו שלך.

שתי הבורסות הללו מובילות את השוק בכל הנוגע לחוויית המשתמש. כל תכונה נבדקה והוערכה בקפידה על מנת להבטיח את החוויה הנעימה ביותר. עם זאת, למרות ששתי חילופי הדברים הללו מעוצבים בצורה נקייה, שניהם מכוונים לקבוצות שונות של אנשים.

קראקן

ההרשמה לקראקן היא חלקה. הם יכוונו אתכם בזהירות בתהליך כך שלעולם לא תאבדו. בכל שלב, הם כוללים מידע מועיל כיצד להשלים את הצעד ללא שיהוקים.

לאחר שתסיים את תהליך ההרשמה, תיזרק היישר לבורסה. הצעדים לרכישה ולסחר של ביטקוין בקראקן הם קצת פחות פשוטים. הם דורשים הבנה של אופן פעולות המסחר, שאינה מיומנות נפוצה להחזיק.

למרות שזה מרגיש פחות נוח מבחינת הצרכן, זה עשוי להיות רצוי למוסדות שרוצים להיכנס ישר לפעולה מבלי להזדקק לצעדים נוספים להעברת כספים..

Coinbase

תהליך הרישום ל- Coinbase הוא גם משב רוח. כמו Kraken, הם שולטים בחוויה של משתמשים חדשים. כל שלב מוגדר בבירור, מנוסח ומודרך לאורך כל התהליך. קשה ללכת לאיבוד, כך שתמיד תדע מה עליך לעשות הלאה.

ההבדל העיקרי בין Coinbase לקראקן הוא חווית הארנק. ל- Coinbase שירותים נפרדים לחלוטין להחלפה ולארנקים. כלומר כאשר אתה נרשם ל- Coinbase, אינך צריך להבין מסחר. השלבים לרכישת הביטקוין הראשון שלך הם פשוטים יותר.

למוסדות עשויים להיות רגשות מעורבים לגבי האופן שבו Coinbase הפריד בין שירותי החליפין והארנק שלה. העברת כספים בין הארנקים לבורסה היא מעט לא נוחה. עם זאת, הוא מספק הפרדה ברורה בין הכספים שתרצה להחזיק לבין אלה שתרצה לסחור.

למי יש חווית משתמש טובה יותר?

אם אתה משתמש חדש בשוק הקריפטו, ל- Coinbase יש את החוויה הקלה ביותר של כל בורסה. הם מאפשרים לך להתחיל בעבודה, לחנך אותך בכל שלב בתהליך, ולא לסבך את חייך יותר מדי באמצעות תכונות מסחר.

לעומת זאת, קראקן עשוי להיות נוח יותר עבור סוחרים ומוסדות מנוסים. הכנסת כספים ישירות לבורסה עשויה להרגיש טבעית יותר עבור אותם משתמשים. לאחר מכן הם יוכלו להתחיל לסחור במהירות מבלי להצטרך להעביר ולנהל הכל הן בארנק והן בשירותי החליפין.

עם כל מה שנאמר, נשקול ש- Coinbase תהיה חווית המשתמש הטובה ביותר במרחב הצפנה. מעבר לשתי הבורסות הללו, אנו לא רואים בשום חילופי מטבעות קריפטיים ממשק משתמש טוב יותר מאשר Coinbase.

בִּטָחוֹן

בסופו של יום, זה לא משנה כמה קריפטוגרפיה בבעלותנו אם הוא נפרץ. בין אם יש לנו 1 BTC או 100 BTC, עלינו לוודא שאנחנו משתמשים במוצרים ובשירותים המאובטחים ביותר כדי להבטיח שהכספים לא יאבדו.

למרבה המזל, גם לקרקן וגם ל- Coinbase יש רקורדים מרשימים בכל הנוגע לאבטחה. לאף אחת מהחלפות הללו לא היו הפרות אבטחה משמעותיות. עם תעשייה מוכת פריצות, הדבר מבטיח מחדש.

קראקן

קראקן נודעה רבות בזכות ההתמקדות הקפדנית שלה בביטחון. למעשה, כאשר נבדק על ידי ביקורת אבטחת החליפין של ICORating הם דורגו כמחליפין הקריפטוגרפי המאובטח ביותר.

כמו רבים מהבורסות המאובטחות האחרות, קראקן שומר על 95% מנכסיה באחסון קירור עם אוויר. הם גם יישמו מעקב קפדני בכל פלטפורמת החליפין שלהם כדי להבטיח פיקוח על כל עסקה, הפקדה ומשיכה.

בצד המשתמש, רשימת תכונות האבטחה נותרה מרשימה. לכל משתמש יש גישה ל- 2FA, אישור דוא”ל לביטול, בקרת הרשאות מפתח API מדויקות, הצפנת SSL ועוד כל כך הרבה.

כמשתמש, חשוב לנצל את מלוא כל אחת מתכונות האבטחה הללו בכדי להבטיח שלעולם לא נפגע בכספינו. ביטחון הוא לא רק באחריות הבורסה, אלא גם שלנו. לעולם אל תיתן לאיש גישה לחשבון שלך, לסיסמאות או לקודים שלך.

Coinbase

Coinbase מרשים לא פחות מקראקן. 98% מהנכסים הדיגיטליים המוחזקים על ידי Coinbase נמצאים באחסון קירור עם אוויר. אבטחה נוספת ניתנת באמצעות פיצול הנתונים ואבטחתם באמצעות הצפנת AES-256 לפני העתקה לנייר וגיבויים FIPS-140. לאחר מכן גיבויים אלה מופצים גיאוגרפית ברחבי העולם.

כפי שהזכרנו בעבר, אבטחת משתמשים היא קריטית גם לאבטחת כספינו. מסיבה זו, כל המשתמשים נדרשים להפעיל את 2FA. בנוסף, הנכסים שאינם מוחזקים באחסון קירור על ידי Coinbase מבוטחים באופן פרטי. המדיניות מכסה מגוון תקריות המסייעות בהבטחת בטיחות הכספים.

לבסוף, Coinbase הצליחה גם לספק ביטוח מגובה FDIC עבור יתרות דולר עד 250,000 $.

למי יש ביטחון טוב יותר?

בכל הנוגע לביטחון, חילופי הדברים האלה הם צוואר וצוואר. בעוד שלשני המרכזיות הללו יש מאפייני אבטחה שונים במקצת, שתיהן יוצאות דופן בפני עצמן.

מכיוון שלא שמענו על פריצות גדולות שמכוונות לבורסות אלה לאחר למעלה משבע שנות פעילותן, אנו מאמינים שזו הוכחה להתמקדות כבדה בביטחון. אנו מרגישים בנוח להמליץ ​​על שתי ההחלפות הללו בגלל הרקורד שלהן באבטחת כספי משתמשים.

Coinbase ו- Kraken מספקים אבטחה יוצאת דופן, ולכן עלינו לקרוא עניבה.

נזילות מסחרית

על מנת לסחור במטבעות קריפטוגרפיים, משתמשים רבים בוחרים למנף את שווקי הספוט המסופקים על ידי שתי הבורסות הללו. מכיוון שמשתמשים רבים יראו את היתרונות בכך שהם מסוגלים להתאים במהירות את הפורטפוליו שלהם באמצעות תכונות המסחר, רצינו לבחון את נזילות השווקים בשתי הבורסות הללו..

נזילות פקודות הזמנות חשובה לסוחרים כדי להבטיח שהם יכולים לעבור במהירות ולצאת מעמדות לפי שיעורי השוק העובר.

כאחת הדרכים להעריך את הנזילות של הבורסות הללו, אספנו נתוני מסחר בתגיתול עבור שתי הבורסות הללו. נשתמש בנתונים אלה כדי לבנות מחקר קטן על האופן בו נזילות נבדלת בין שתי הבורסות הללו.

קראקן

הצוות שלנו ניתח 105,913 עסקאות עבור צמד המסחר XBT / USD (ביטקוין / דולר אמריקאי) בקראקן. איסוף הנתונים החל ב -25 בנובמבר 2019 והסתיים ב -1 בדצמבר 2019.

כל אחת מהעסקאות האישיות הללו אוחדו אז להזמנות שהיו ככל הנראה. זה נקבע על סמך חותמת הזמן של ביצוע העסקאות.

כמה נתונים סטטיסטיים:

  • הוזמנו 41,984 הזמנות.

  • גודל ההזמנה המקסימלי היה 140.4293 BTC.

  • החלקה המקסימלית הייתה 0.69% בהזמנה של 73.3767 BTC.

  • 7,169 הזמנות חוו החלקה של יותר מ 0.01%.

  • 17.08% מההזמנות החליקו.

Coinbase

על צמד המסחר של Coinbase Pro BTC / USD (ביטקוין / דולר אמריקאי), ניתחנו 108,824 עסקאות בין התאריכים 25 בנובמבר 2019 עד 26 בנובמבר 2019.

בעזרת אותה אסטרטגיית קיבוץ לקביעת הזמנות, קבענו את הנתונים הסטטיסטיים הבאים.

  • 42,485 הזמנות בוצעו.

  • גודל ההזמנה המקסימלי היה 75.0995 BTC.

  • החלקה מקסימלית הייתה 0.41% בהזמנה של 40.2591 BTC.

  • 7,489 הזמנות חוו החלקה של יותר מ 0.01%.

  • 17.63% מההזמנות החליקו.

למי יש נזילות טובה יותר?

התוצאות מצביעות על כך שבשתי הבורסות יש נזילות חזקה. בתנאים רגילים, רוב הסוחרים שהוצאו להורג בכל פלטפורמה ייצרו מינימום עד ללא החלקה. רק במהלך עסקאות בהיקף גבוה התחלנו לראות סימני החלקה גדולה.

למרות שקרקן חווה החלקה גדולה יותר בשיא, זו הייתה תוצאה של צו שהיה גדול בהרבה מכל מה שהוטל על Coinbase Pro. כמו כן, כשבוחנים את אחוז ההזמנות שהחליקו, הערכים כמעט זהים.

איננו יכולים למצוא הבדלים עמוקים בין נזילות שתי הבורסות הללו. כשמדובר בנזילות, יהיה קשה לבחור אחת מהחלפות הללו על פני השנייה. זה קרוב מכדי להכריז על בורסה אחת יותר נוזלית מהשנייה.

עמלות מסחר

כעת, כשיש לנו אפשרות להבין את הנזילות בשתי הבורסות הללו, הגיע הזמן להעריך את דמי המסחר.

הערה: עמלות המסחר אינן זהות לעמלות עליהם דנו בעבר לרכישת מטבעות מטבעות במטבע פיאט כמו דולרים אמריקאים.

בכל פעם שמתבצעת סחר מנכס אחד לאחר, נגבה עמלה. בשתי שתי הבורסות הללו, העמלה שתשלם תלויה בהיקף המסחר שביצעת במהלך 30 הימים האחרונים.

קראקן

באופן מסורתי שמרה קראקן על רשימת דרגות מסחר המתאימה היטב לבורסות אחרות בשוק האמריקאי. בעוד שבורסות מחוץ לארה”ב מציעות לעיתים דמי מסחר נמוכים משמעותית, בדרך כלל אנו מצפים לראות עמלות שנעות בין 0.2% ל -0.3% בבורסות בארה”ב..

דמי המסחר של קראקן מתחילים ב -0.26% להזמנות נוטלים ו- 0.16% להזמנות יצרניות. גם דמי היצרן וגם הלוקח יורדים ככל שנפח המסחר שלך ל -30 יום גדל. ברמות הנמוכות ביותר, משתמשי Kraken יכולים לבצע עסקאות בחינם של יצרנים ועסקאות של 0.10% אם יש להם נפח של 30 יום העולה על 10,000,000 $..

Coinbase Pro

Coinbase Pro הגדילה לאחרונה את העמלות שלהם בצורה דרסטית. במחזורי מסחר נמוכים יותר, העמלות מתחילות ב 0.50% הן ליצרן והן ללוקח. זה יקר במיוחד בהשוואה לבורסות אחרות בשוק.

בדומה לקרקן, דמי המסחר של Coinbase Pro יורדים ככל שאתה מגדיל את מחזור המסחר שלך למשך 30 יום. מסחר מתחת ל -10,000 דולר לאורך תקופה של 30 יום פירושו שתגבה עמלות של 0.50% על כל עסקאות. ברגע שתגיע לסכום של 1 מיליארד דולר ומעלה, העמלות הללו מופחתות ל -0.04% עבור הלוקח ו -0.00% ליצרן.

למי יש דמי מסחר טובים יותר?

הזוכה הוא בבירור קראקן בכל הנוגע לעמלות המסחר. דמי המסחר של 0.5% מ- Coinbase Pro גבוהים להחריד. למרות שהעמלות יורדות ככל שאתה מבצע יותר נפח, יש רק קומץ אנשים שיראו אי פעם את התעריפים המופחתים האלה.

99.99% מהסוחרים יחוו עמלות נמוכות יותר על ידי שימוש בקראקן.

הכתרת המלך

לאחר הערכת כל אחד מההיבטים העיקריים הללו הן עבור Coinbase Pro והן עבור Kraken, ברור כי שתי ההחלפות הללו יוצאות דופן בדרכן שלהן. הם עשויים למקד לקהלים שונים במקצת, אך הם לא חסכו באבטחה, בנזילות או בחוויית המשתמש.

מהניתוח שלנו עולה כי קרקן יהיה עדיף על משקיעים מוסדיים. לקרקן יש עמלות שמתאימות יותר לרכישות גדולות, תהליך ההעלאה שלהם מכניס אותך ישר לפעולה, ויש לך את כל אפשרויות המימון שהיית רוצה אי פעם.

מצד שני, Coinbase הוא מושלם עבור הצרכנים. מי שרוצה פשוט לרכוש קריפטו ולהחזיק אותו מבלי לדאוג למורכבות המסחר, נמצא ממש בבית ב- Coinbase. הניסיון שלהם פשוט ומושלם עבור רוב האנשים הממוצעים.

נקודת המפנה הגיעה עבורנו לאחר בדיקת העמלות. בשל הדמיון בכל קטגוריה אחרת, הפער הגדול ביותר היה בקטגוריית האגרות.

בתנאים רגילים, ל- Coinbase עמלות גבוהות משמעותית. בין אם אתה סוחר או רוכש את הביטקוין הראשון שלך, Coinbase ייקח יותר מהכסף שהרווחת קשה.

אז … גם הכבוד להיות מוכתר כ”מלך הבורסות בארה”ב “…

קראקן!

קרקן הציגה צמיחה יוצאת דופן במהלך השנים האחרונות. חוויית המשתמש נעשתה מלוטשת ומסבירת פנים. הם בחרו בקפידה את העמלות שלהם והנזילות ברמה הגבוהה ביותר.

מכל הסיבות הללו ויותר, אנו מציבים את קראקן במקום הראשון לבורסות בארה”ב לשימוש ברכישת ביטקוין.

מילים אחרונות

בין אם אתה משתמש בסופו של דבר בקרקן או ב- Coinbase, זה יהיה חשוב מאוד. שניהם חילופי דברים יוצאי דופן, וכדאי להרגיש בנוח עם ההחלטה שלך.

לכל אדם תהיה העדפה משלו, הבנות שונות של קריפטו וכישורי סחר משתנים. משתמשים מתקדמים מעט יותר עשויים להעדיף את קראקן, בעוד שמשתמשים ראשונים עשויים להעדיף את Coinbase.

אנחנו לא רואים שום תשובה שגויה. בסופו של דבר אנו ממליצים על שתי המרכזיות. הם היו אבן הפינה בשוק האמריקני כבר שנים ואנו מצפים להמשיך לראות ששתי הבורסות הללו שולטות בעשור הקרוב..

קריאה נוספת

Binance – הטוב ביותר למסחר בקריפטו?

ביטרקס – האם מדובר בבורסת הקריפטו הטובה ביותר בארה”ב?

כיצד ליצור בוט למסחר בקריפטו באמצעות פיתון

בוטים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים – המדריך השלם

שרימפס הוא בוט מסחר המפשט את ניהול תיקי ההצפנה. קישור חשבון החליפין שלך ל- Shrimpy פותח תכונות מסחר נוחות שיכולות לעזור לך להפוך את אסטרטגיית ההצפנה שלך לאוטומטית. נסה זאת היום!

ממשקי ה- API של Crypto Exchange של שרימפי הם ממשקי ה- API המאוחדים היחידים להחלפות הצפנה שתוכננו במיוחד עבור מפתחי אפליקציות. איסוף נתוני סחר או פקודות הזמנה בזמן אמת, ניהול חשבונות חילופי משתמשים, ביצוע אסטרטגיות מסחר ופשט את אופן ההתחברות לכל בורסה.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map