סקירת CareBit: תרומות צדקה ב- Blockchain

בעוד שאנשים רבים חושבים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים כדרך למהפכה באוצר, ישנן מספר דרכים בהן ניתן לשפר את חייהם של אנשים..

אחת מאותן דרכים היא ישירות בכוחן של תרומות בלוקצ’יין וארגונים ללא מטרות רווח מבוזרות. גופים אלה משתמשים בטכנולוגיה כדי לשפר את חייהם של אחרים באופן מוחשי מאוד.

אחד הפרויקטים שעושים בדיוק את זה הוא Carebit, ארגון הצדקה העצמאי הראשון בבלוקצ’יין.

בסקירת Carebit זו, נעסוק בפרויקט, בטכנולוגיה, במקרי השימוש ובמפת הדרכים על מנת לתת לך את המידע החשוב ביותר על סיכויי העתיד שלו. בואו נחפור ישר פנימה.

מה זה CareBit?

CareBit היא ארגון צדקה דיגיטלי הבנוי על גבי הבלוקצ’יין עצמו. זה כביכול גם אחד מארגוני הצדקה הראשונים שיש להם בלוקצ’יין משלה.

למה זה חשוב? שְׁקִיפוּת.

כשאתה שולח כספים לצדקה, בדרך כלל יש לך מעט מאוד בהירות היכן משתמשים בכספים והאם הם משמשים כמתוכנן. לעתים נוצר חוסר אמון בין התורמים שהגישו כספים לצדקה.

USPs CareBit

בהתחשב בכך שהבלוקצ’יין הוא ספר ספר שקוף לחלוטין ובלתי משתנה, קיימת שקיפות מוחלטת לגבי כל העסקאות המתרחשות בו. כאשר ארגון צדקה תורם, ניתן לראות ולאמת את העסקה בבלוקצ’יין.

Carebit תקים שתי קרנות שיטפלו בתרומות. הראשון יהיה כספי החירום שישמשו למענה למצבי אסון בזמן שהם קורים. זה ייעשה גם בשותפות עם ארגוני צדקה אחרים קיימים.

ל- Carebit יש גם אסימון שירות משלו המשמש בבלוקצ’יין. אסימונים של CARE יוחזקו על ידי מי שתרם כספים והם יזכו את המחזיק בתמורה מהפעלת masternode (עוד על כך בהמשך).


טכנולוגיית CareBit

נכון לעכשיו, CareBit הוא מטבע מטבע הוכחה לעבודה. משמעות הדבר היא כי עסקאות מאומתות וגילויים חסומים באמצעות כרייה. כך משיגים מטבעות קריפטוגרפיים פופולריים אחרים כמו ביטקוין וליטקוין קונצנזוס.

על פי פרוטוקול Carebit, על ידי בלוק 400 האלגוריתם יעבור ממודל PoW לאלגוריתם קונצנזוס מבוסס Proof-of-Stake (PoS). זה המקום בו חברי הקהילה אשר “יוקרים” את מטבעותיהם יורשו לאמת את העסקאות. להלן תגמולי החסימה שיקבלו הכורים כאשר הם פועלים תחילה באמצעות POW ולאחר מכן באמצעות POS. הכמות המרבית של אסימוני CARE שתהיה זמינה בשוק מוגדרת ל 200 מטר.

חסום תגמולים ב- Carebit

ברגע ש- CareBit יעבור מכריית PoW ל- PoS, הצמתים המאמתים ברשת ייקראו “masternodes”.

Masternodes CareBit

אז מהן המוחיות?

מדובר למעשה בצמתים ברשת שדורשים מינימום מסוים של מטבעות להפעלה. לאחר מכן, מאסטרינים אלה יהיו המאמתים אשר יאשרו את כל העסקאות ברשת. כיסינו מראש את מכניקת המוח.

במערכת האקולוגית של Carebit, המוחיות האלה נדרשות להניח 30,000 אסימוני CARE. אלה יוחזקו כ”בטחונות “בפרוטוקול ויזכו את מחזיקי המוח בתגמולי הכרייה שניתן לראות בהם זרם הכנסה קבוע..

ממשל CareBit

על מנת שהמערכת האקולוגית של הקארביט תתקדם, יש לקבל החלטות פיתוח חשובות.

לכן, כדי לוודא שההחלטות הללו מתקבלות בצורה שוויונית, יש צורך במבנה ממשל. מבנה הממשל של Carebit יחד עם זכויות ההצבעה החלות על כל חבר מוגדרים להלן.

זכויות הצבעה של מסטרנוס

תמונה באמצעות שאלות נפוצות בנושא קרביט

באמור לעיל, “הקהילה” הם אותם חברים שהם חלק מהמערכת האקולוגית של masternode. על מנת שתוכל כמפעילת מאסטרנודה לקבל את זכות ההצבעה של החבר עליכם להחזיק מינימום של 5 מאסטרודות. לכן זה ידרוש ממך להימור 150,000 CARE.

לפיכך, לא רק למפעילי ה- masternode תהיה הזדמנות להרוויח הכנסה נוספת מהטיית המטבעות שלהם ב- masternodes, אלא גם תהיה להם חלק בפיתוח העתידי של הפרויקט..

מינהל הקרן

Carebit ישלוט בשני ארנקי תרומות שיהיו ב- CARE ו- BTC. יהיה גם ארנק תרומות שינהל את כל הוצאות ניהול העמותות.

בשלבים הראשוניים של הפרויקט, תרומות למקבלים באמצעות הביטקוין. התקווה היא שעם הזמן, כאשר הערך של אסימוני CARE גדל, Carebit בסופו של דבר יכול להתחיל להשתמש בהם בכדי לתרום את תרומתם.

מי שתרם לקארביט יוכל לראות לאן נעלמו תרומותיהם. זה יוצר את אותה רמת שקיפות במערכת האקולוגית עליה דיברנו לעיל.

Carebit ישלוט גם בכמות הכספים שמשתחררים למקבילים כך שהם ימנעו כל השפעה על מחיר השוק של אסימוני CARE. הצוות ישתמש במומחיותם כדי לנסות למצוא את האיזון הנכון בין תרומות לכספים שנשמרו.

כיצד יבחרו ארגוני צדקה?

אז אנחנו יודעים ש- Carebit יעזור למי שנזקק, אבל איך זה יוחלט?

Carebit יעבוד מקרוב עם ארגוני צדקה קיימים כדי לקבוע אילו פרויקטים יקבלו הקצאות של הכספים. הם כבר יצרו קשר עם כמה ארגוני צדקה ואישרו שהם יקבלו תרומות בביטקוין. ארגוני הצדקה הם CAF ו BitGive.

התקווה של BitCare היא שעם הזמן הם יקבלו את ארגוני הצדקה לקבל גם אסימונים של CARE. זה יכול ליצור מערכת אקולוגית שבה ארגוני צדקה יכולים למכור את אסימוני ה- CARE בבורסה ולהשתמש בכספים כדי לעזור לנזקקים, או שהם יכולים להחזיק את האסימונים במודול המסטר ולהרוויח זרם הכנסה עבור מקבליהם..

כיצד יתבצעו התשלומים

לוגו של Carebit.org

תמונה באמצעות Carebit.org

בעוד שמטבעות קריפטוגרפיים הם נכס מהפכני באמת, הם עדיין יצטרכו להמיר למטבע פיאט כדי להשתמש בהם בתוכניות של ארגוני הצדקה. כאן נכנסים לתמונה פרויקטים של כרטיסי קריפטוגרפיה כמו TenX ומונאקו (MCO).

זוהי תקוותה של Carebit לשתף פעולה עם פרויקטים כאלה כדי שהקלפים יוכלו לסייע בהחלקת ההוצאות של ארגוני הצדקה. זה יהיה גם מאוד מועיל לאנשים בקהילה שרוצים לתרום אסימונים של BTC או CARE במטבע פיאט בחשבונות הבנק שלהם..

Carebit נקטה בעמדה שלעולם לא יתרמו בפיאט לעמותות, מכיוון שלטענתם הדבר יביס את מטרת המערכת האקולוגית כולה. הם ידרשו מהאדם / הארגון לקבל כתובת CARE מקבלת לפני שהם יכולים לתבוע כספים כלשהם מכספי Carebit. בנוסף הוצאות הכספים על ידי ארגוני צדקה אלה יפקחו על ידי צוות Carebit בשטח.

סיכום

כפי שהראינו, ניתן להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין ובקריפטו לא רק לביזור המערכת הפיננסית אלא גם כדי לעזור לנזקקים..

השקיפות שמספקת הבלוקצ’יין כמו גם האבטחה שמקנה הצפנה גורמת לכך שאפשר לעקוב בקלות אחר תרומות מקצה לקצה. Carebit יוצר שותפויות נהדרות עם ארגוני צדקה ומפיץ גם אימוץ מטבעות קריפטוגרפיים לקהילה ללא מטרות רווח.

באמצעות אסימוני ה- CARE הם גם יוצרים מערכת אקולוגית שבה נעשה שימוש באסימון “תרומה” ייחודי. מעמד הרוח הראשי של הרשת פירושו שמי שהפקיד את מטבעותיו יכול לקבל גם הכנסה שוטפת עבורו.

אכן ישנם אתגרים הנובעים משימוש במטבעות קריפטוגרפיים לתרומות. המחירים באמת תנודיים ולכן התחזיות יהיו קשות להכנה. יתר על כן, אם אין מספיק אימוץ עבור אסימוני ה- CARE, הם לא ישיגו ערך ומכאן התועלת שלהם.

אפשר רק לקוות שצוות CareBit מודע לכך והוא נוקט בצעדים הנכונים כדי לפקח על ההיצע ולקבל את רישומי החליפין הדרושים..

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map