סקירת לחם (BRD): תגמולים של ארנק הלחם

לחם (BRD) זוכה לא מעט לתשומת לב לאחרונה, מה שראה את ארנק הלחם מתרחב ל -2 מיליון משתמשים ביותר מ -170 מדינות..

מטבע קריפטוגרפי מבוסס תגמולים זה מאפשר למשתמשים לקבל הנחות ושירותים נוספים על ידי בילוי עם האסימון. זה ממריץ אותם להישאר בתוך המערכת האקולוגית של לחם. לחם ידוע גם בזכות היותו אחד הפרויקטים המוקדמים ביותר שהשלימו ICO ב- Binance Launchpad.

עם זאת, האם הפרויקט הוא באמת כל מה שהוא מתכוון להיות?

בסקירה זו של לחם, נבחן לעומק את הפרויקט כולל הטכנולוגיה שלו, הפיתוח ומפת הדרכים הקרובה. אנו ננתח גם את מקרי השימוש הפוטנציאליים לטווח הארוך ואימוץ השוק ההמוני של אסימון BRD.

ארנק הלחם

אנחנו לא יכולים לדון באסימון BRD בלי לדבר על ה- ארנק לחם. זהו ארנק קריפטוגרפי נייד הזמין הן עבור Android והן עבור iOS כהורדה בחינם. מידע אישי נשאר בשליטתך מכיוון שהארנק אינו דורש שום מידע אישי כדי להוריד או להתקין.

משתמשים יכולים לייבא ארנקים קיימים, או ליצור ארנק חדש. אם נוצר ארנק חדש תקבל ביטוי זרעי זיכרון מנפח בן 12 מילים, שניתן להשתמש בו מאוחר יותר לשחזור הארנק שלך אם יקרה משהו למכשיר הנייד שלך. המפתחות הפרטיים שנוצרים על ידי הארנק נשארים רק במכשיר שלך, כך שלא תצטרך לדאוג שהלחם ייפרץ ויאבד את המטבעות שלך.

ממשק משתמש ארנק לחם

צילומי מסך של ארנק הלחם ב חנות אייטיונס

ממשק המשתמש של ארנק הלחם קל לשימוש, עם אפשרויות ברורות למשלוח וקבלת מטבעות. במדינות מסוימות תהיה לך גם היכולת לקנות ביטקוין ישירות מהארנק.

הארנק מאפשר לך לבחור באיזו מהירות ברצונך שתעבור העסקה שלך על ידי הצעת דמי רשת “רגילים” וגם “חסכוניים”. העמלות הרגילות בדרך כלל רואות עסקאות מאושרות תוך שעה אחת, בעוד שעמלות הכלכלה יכולות לראות כי עסקאות נמשכות עד 24 שעות עד לאישורן.


ארנק לחם אינו בחירה אידיאלית לאחסון ארוך טווח של כמויות גדולות של ביטקוין או אלטקוינים אחרים הנתמכים מכיוון שהוא ארנק חם. זה אומר שהוא תמיד מחובר לאינטרנט, מה שהופך אותו לפגיע יותר להתקפות. ארנק לחם טוב לעסקאות יומיומיות ולתנועה תכופה של מטבעות.

לחם – בנק מבוזר

לחם לא רק מעוניין להיות ארנק קריפטוגרפי עם אסימון נאמנות משלו. בסופו של דבר הם מתכננים להקים בנק מבוזר, וזו מטרה שאפתנית מאוד. עם לחם כמנחה את השירותים המוצעים, לחם שותף עם מוסדות שירות פיננסי גלובליים לספק מגוון שירותים..

הם כבר מאפשרים למשתמשים לקנות ביטקוין דרך הארנק עם כרטיסי אשראי, חשבונות בנק ואישיים. שירותים עתידיים יכללו הפקדה ישירה של שכר בביטקוין, קנייה ומכירה של מגוון גדול יותר של אסימונים, תשלום חשבונות, מעקב אחר תשואות השקעות ועוד. לחם רוצה להעביר משתמשים הרחק מבנקאות ריכוזית מסורתית ולעולם החדש של בנקאות מבוזרת שבה המשתמשים שומרים על השליטה.

שותפי ארנק לחם

שותפים ל פלטפורמת ארנק לחם

לחם נקטה גישה ייחודית לכך על ידי שותפות עם מוסדות פיננסיים קיימים בכל מדינה. זה חוסך את הזמן ואת ההוצאות של לחם להיות תואם חוקית בכל מדינה.

במקום זאת לחם עובד עם שותפים מקומיים.

לכן, אם תפתח את ארנק הלחם שלך בסינגפור יהיו לך השירותים והמרכזיות הסינגפוריות המקומיות שכבר תואמות באופן חוקי לשרת לקוחות סינגפוריים. אם אתה נוסע לאיטליה ופותח את ארנק הלחם שלך תראה כעת שירותים ומרכזיות התואמות חוקית באיטליה.

מגבלות הרכישה היומיות והחודשיות של הביטקוין ישתנו בהתאם לאיזו תחום שיפוט אתה נמצא, אך במדינות מסוימות תוכל לרכוש עד 20,000 $ BTC ליום, ועד 50,000 $ לחודש. שימו לב כי בעת רכישת ביטקוין ייתכן שתצטרכו לספק מידע אישי נוסף.

נכון לעכשיו אתר Bread מפרט למעלה משני עשרות מקרי שימוש שנחשבים. אלו הם:

מקרי שימוש באקוסיסטם של לחמים

חלק ממקרי השימוש הנחשבים עבור לחם

כפי שציינתי קודם זה רעיון מאוד שאפתני ליצור מערכת אקולוגית בנקאית מבוזרת. עד כה רק שלושת הפריטים הראשונים ברשימה נכללו באפליקציית ארנק הלחם. אם הצוות יכול להפגיש את כל התכונות האחרות הללו יהיה מספר עצום של שימושים עבור אסימון ה- BRD, והוא אמור להיות בעל ערך רב..

מהו אסימון BRD?

אסימון BRD שוחרר בדצמבר 2017, והוא פועל באופן דומה למטבע Binance (BNB) המעניק למשתמשי Binance הנחות בדמי העסקה שלהם. במקרה של אסימון BRD, הוא מעניק למשתמשים הנחות על השירותים בארנק הלחם.

לדוגמה, אם קיים ביטול של 10 דולר לרכישת ביטקוין דרך הארנק, משתמש יכול להוזיל את העמלה ל -5 דולר באמצעות אסימוני BRD. התוכניות העתידיות הן לכלול דיבידנד עבור אסימון BRD, כך שהמשתמשים יתמרצו להחזיק פשוט באסימון BRD.

בדרך כלל תוכניות נאמנות לקוחות ממשיכות לתגמל אותך בנקודות, וככל שהנקודות שלך גדלות אתה זכאי לקבל תגמולים גדולים יותר. זה לא אפשרי עם BRD בגלל ההיצע הקבוע של האסימון, מה שבסופו של דבר יהפוך את הכל למעט בלתי אפשרי להרוויח את התגמולים ברמות הגבוהות ביותר. ללחם יש “מפל תגמוליםהרעיון לפתרון הבעיה שבה משתמשים מקבלים גישה לשכבות גבוהות יותר של תגמולים על ידי החזקת מספר גדול יותר של אסימוני BRD בארנק..

התוכנית היא לפתוח שכבות נוספות ככל שאסימון ה- BRD יהיה קשה יותר ויותר לרכישה. תגמול אחד שכבר שוחרר היה ביטול דמי הרכישה של הביטקוין למשך חודש. תכונה מוצעת נוספת היא גישה לשירות לקוחות מבוסס טלפונים, וזה דבר כמעט בלתי נשמע במרחב הקריפטו.

כאמור, העלאת BRD הייתה מהראשונות שהושלמו על משטח השיגור החדש שפותח של Binance. ישנם קריטריונים מסוימים שעל הפרויקט להשלים לפני שיוכלו להעלות על פלטפורמה זו מה שמוסיף משקל לפרויקט. היו מספר פרויקטים אחרים שהועלו ב- Binance Launchpad, כולל BitTorrent (BTT) ו- Fetch.ai (FET).

צוות לחם

לחם שוחרר בתחילה בשנת 2015 כ- Breadwallet. הוא נוצר על ידי אהרון ווויסין ואדם טריידמן והיה ארנק הביטקוין העצמאי הראשון עבור מערכת ההפעלה iOS. מראשיתו הצנועה הלחם גדל ל -42 עובדים וממשיך לשכור למרות שוק הדובים הנמשך במטבעות קריפטוגרפיים.

אדם טריידמן נשאר בחם כמנכ”ל. לפני שהשיק את Breadwallet הוא הקים את חברת הלבישים WearSens. אהרון ווויסין נותר בלחם כמו הנשיא. לפני Breadwallet הוא היה מייסד שותף של Lightt, שם הוא שימש בעיצוב המוקדם של אפליקציית הווידיאו ל- iOS..

חברי צוות לחם

חלק מחברי צוות ארנק הלחם

אחד היועצים המובילים בארנק הלחם הוא צ’רלי לי, היוצר של ליטקוין. מעניין לציין שצוות Litecoin לקח את קוד לחם קוד פתוח והזליף אותו לארנק Litecoin שנקרא LoafWallet. אמנם אין עדיין אסימון לוף, אך זו לא תהיה הפתעה לנוכח ההתמקדות של ליטקוין בהפיכתם למטבע תשלומים, והיקף העסקה הגבוה שהרשת מסוגלת לספק..

תוכניות עתידיות שיש לצוות במכ”ם שלה מאפשרות מכירה של ביטקוין ואלטקוינים דרך ארנק הלחם.

התפתחות

אחת הדרכים הטובות ביותר לקבוע כמה עבודה נעשית בפרויקט היא באמצעות GitHub שלהם. זה ייתן לך מושג כמה קוד נדחק למאגרים שלהם ומכאן איך הפרויקט מגיע.

משהו שמאוד אהבנו בארנק הלחם הוא שהוא קוד פתוח לחלוטין. המשמעות היא שהקוד שלהם נבדק כל הזמן על ידי הקהילה ומכאן מתחזק עוד יותר. יתר על כן, זה מאפשר לנו לחפור במחויבויות שלהם ולראות את כמות העבודה שמתבצעת.

ארנק לחם GitHub

מתחייב במהלך 12 החודשים האחרונים עבור ריבוטים פעילים ביותר

כפי שניתן לראות משלושת הפעילים ביותר שלהם GitHub repos, ההתפתחות מתרחשת בקצב צוואר שבור. יש התחייבויות קבועות ולפרויקט יש עוד 16 מאגרים בסך הכל. זה מוסיף עוד משקל למוניטין של המערכת האקולוגית Bread והצוות שעובד עליה.

היסטוריית אסימונים BRD

ICO האסימון ל- BRD נערך בדצמבר 2017, והקבוצה גייסה 32 מיליון דולר תוך 90 דקות בלבד. אסימונים נמכרו ב- 900 BRD = 1 ETH, או 0.8055 $ ל- BRD. יש היצע כולל של 88,862,718 BRD. ההיצע הזה קבוע ולעולם לא יגדל.

אסימון ה- BRD הגיע לשיא של כל הזמנים של 3.44 דולר ב- 6 בינואר 2018 ומאז החל יותר נמוך מכיוון ששוק הדובים בקריפטוגרפי שמר על דיכאון כמעט בכל מטבעות הקריפטו מאז תחילת 2018. בתחילת מרץ 2019 אסימון ה- BRD טיפס. את שפליה, אך היא נותרה מדוכאת ביותר סביב $ 0.20, או רק 25% ממחיר ה- ICO.

Binance BRD

הירשם ב- Binance וקנה אסימונים של BRD

אם תרצה לקנות כמה אסימונים של BRD, הבורסה היחידה שבה הם זמינים היא Binance.

BRD הוא אסימון ERC-20, לכן בנוסף לאחסון בארנק הלחם, תוכלו לאחסן אותו בכל ארנק תואם ל- ERC-20 כגון MyEtherWallet או Metamask.

סיכום

המטרה לבנות בנק מבוזר שאפתנית בלשון המעטה. ובהסתכלות על ההתקדמות שעשתה עד כה יכול לחם עשרות שנים עד שלחם תממש את מטרתם, במיוחד מכיוון שהבנק המבוזר שהם מעוניינים לבנות יהיה מערכת עולמית. זה ייקח מספר עצום של שותפויות ותיאום.

מי שכבר משתמש באפליקציית ארנק הלחם לאחסון הביטקוין שלהם או מטבעות אחרים עשוי להרוויח מאיסוף כמה אסימונים של BRD, רק כדי להיות בטוח שהם יכולים לנצל את כל ההנחות או החיסכון בשירותים..

כהשקעה האסימון היה עגום עד כה, אך אם יש לו תועלת בגלל השימוש בארנק, זה יכול להיות שווה להחזיק, במיוחד אם צוות הלחם מוסיף לאסימון תכונה דמוית דיבידנד..

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

הצהרת אחריות: אלה דעות הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map