סקירת BitMEX: סקירה מלאה של Exchange

אין ספק שהייתם שומעים על BitMEX (בורסת הסחר בביטקוין).

זוהי אחת מהבורסות העתידיות בביטקוין הידועות בעולם והיא הבורסה להמרת סוחרים וספקולנטים מתקדמים כאחד..

אבל, מה העסקה האמיתית עם BitMEX? האם ניתן לסמוך עליו והאם מדובר בבורסה בטוחה לשימוש?

בסקירה זו של BitMEX נעמוק עמוק בחילופי הדברים וניתן לכם את כל התשובות. אנו גם נותנים לכם כמה רמזים וטיפים על מנת להימנע מפירוקים ולהפיק את המרב מהמסחר בחוזים עתידיים.

סקירה כללית

BitMEX הוקמה בשנת 2014 על ידי סוחר Citibank לשעבר, ארתור הייז, כמו גם סמואל ריד ובן דלו. BitMEX ממוקם בהונג קונג והצוות מבוסס שם.

חברת האחזקות נקראת HDR Global trading Limited הרשומה באיי סיישל. זהו מבנה בו עסקים רבים ובורסות הקשורות לביטקוין נוטים לבחור בהתחשב ביעילות המס.

BitMEX היא בורסת מסחר בשוליים. פירוש הדבר שתסחר בפוזיציות ממונפות עם מטבעות הממוקמים על שוליים. מסחר בשוליים אינו מיועד לכל הסוחרים ויכול להיות ממש מסוכן. זה נכון במיוחד במקרה של BitMEX שבו שוליים יכול לרוץ עד פי 100.

אחד היתרונות הגדולים של מסחר בשוליים הוא בכך שהוא מאפשר לסוחר לקצר את מחיר הקריפטו. המשמעות היא שהם יכולים להרוויח כסף על ירידת מחיר הנכס על ידי מכירה קצרה.

דבר נוסף המבדיל את BitMEX ממרכזיות רבות אחרות הוא שהם אינם מקבלים פיקדונות של פיאט. אתה יכול לממן רק בביטקוין ולמשוך בביטקוין.

BitMEX שונה גם מחילופי מטבעות קריפטוגרפיים גדולים אחרים כמו Binance בכך שכל המיקומים מסומנים בביטקוין. למרות שאתה יכול לסחור במיקום מרווח על אלטקוינים, הרווח שלך יהיה בביטקוין ולא תוכל למשוך מטבעות אלה מהבורסה.

אז, BitMEX היא בורסה לסוחרים. לא משקיעים שקונים ומחזיקים.


האם BitMEX בטוח?

ניתן לטעון כי אחד הגורמים החשובים ביותר בעת בחירת מרכזיה הוא נהלי האבטחה שהם מיישמים.

אז האם BitMEX בטוח?

עד היום BitMEX לא סבלה מפריצות. זה יכול להיות בגלל נוהלי האבטחה המתקדמים שלהם עליהם תוכלו לקרוא בפירוט רב יותר כאן. הם מפרקים את מדיניות החליפין שלהם לפי פונקציה:

ארנקים

הארנקים מאובטחים באמצעות פיקדונות ומשיכות רב-אותיות. המשמעות היא שלא ניתן להוציא BTC מהארנקים המאוחסנים בבורסה עד שהחותמים (שותפי BitMEX) יוכלו לאשר נסיגה..

הם גם משתמשים בשירות חיצוני כדי לוודא שכל כתובות ההפקדה שנוצרות במערכת הן אלה שנשלטות על ידי המייסדים. אם לא, כל המסחר נעצר.

למען הביטחון האישי, יש לך אימות של שני גורמים אם תרצה לעשות בו שימוש. המשיכות שעובדו ביד הן שכבה נוספת של אבטחה אם חשבונך יהיה בסכנה בכל עת.

מערכת

תשתית השרת מאובטחת על ידי שירותי האינטרנט של אמזון. הם דורשים מספר צורות של אימות כמו גם אסימוני חומרה.

מנוע סחר

מלבד האיום שמגיע מתוקפים חיצוניים, קיים גם סיכון רב בניהול פלטפורמת מסחר כה מנופה ונפחית..

זו הסיבה שב- BitMEX קיימות מספר מדיניות על מנת לוודא שכל ההזמנות אכן תואמות. הם מבצעים בדיקת סיכונים לאחר כל תנועה בבורסה וברגע שיש פער כלשהו, ​​המסחר מושבת.

תִקשׁוֹרֶת

עבור אותם סוחרים שנזהרים במיוחד לגבי אבטחת התקשורת שלהם, BitMEX מציע אפשרות PGP להצפין את הדוא”ל האוטומטי..

הגדרות PGP

הפעלת אבטחת PGP בחשבונך

אם זה משהו שאתה רוצה לעשות, יהיה עליך להיכנס לחשבונך ולהכניס את המפתח הציבורי שלך ל- PGP לטופס שהם מציגים. לאחר השלמת זה, כל הודעות הדוא”ל שמגיעות מ- [email protected] יוצפנו.

כיסוי נכסי קריפטו

כיסוי נכסי Crypto BitMEX

תמצית של כמה חוזי Bitmex

בהתחשב בכך ש- BitMEX היא בורסה עתידית, הנכס היחיד שתוכלו לסחור בשוק הספוט הוא הביטקוין. זו הסיבה שכאשר תסתכל על עוצמת הקול ב- Coinmarketcap, תראה נתון רק לביטקוין.

עם זאת, כשמדובר בשווקי העתיד, BitMEX מאפשר לך לסחור ב -10 נכסי קריפטוגרפיה שונים. אלה מובאים להלן:

Bitcoin (BTC), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), Monero (XMR), Ripple (XRP), Tezos (TEZ), Zcash (ZEC) ו- Cardano (ADA).

למרות שמדובר בהרבה פחות מטבעות מזו של ביטרקס ופולוניקס, אלה עסקאות בשולי מטבעות קריפטוגרפיים ולא רכישה של מטבעות פיזיים. יכול להיות הרבה יותר קשה למצוא את הנזילות לחוזים עתידיים קטנים יותר של אלטקוין.

החלפות נצחיות לעומת עתיד

ל- BitMEX שני סוגים של נכסים נגזרים שתוכלו לסחור בהם. מדובר בכלי המכונה “החלפה תמידית” ועתיד הווניל הרגיל.

מהי החלפה תמידית?

החלפה תמידית היא, בפשטות, עתיד שאין לו תאריך תפוגה. עבור מי שלא יודע, עתידיים הם מכשירים שמוסדרים מתישהו בעתיד. אלה מסודרים לרוב מדי רבעון ובדרך כלל מחיר תפוגה מעל הנקודה הנוכחית.

החלפה מתמדת תהיה בסך הכל עתיד שמסומן כל הזמן לשוק באופן יומיומי. באופן זה, אתה יכול לחשוב על החלפה תמידית באותה צורה כמו הימורי Spread או חוזה להבדל (CFD)..

אל תתנו להגדרות להכשיל אתכם.

סחר בהחלפה תמידית הוא בדיוק כמו סחר במכשיר הפיזי במקום. המחיר שיוצג יהיה מחיר הספוט של הנכס. כמובן שהרווחים / הפסדים שלך יוגדלו בגלל המינוף.

מינוף BitMEX

BitMEX מועדף על ידי סוחרי קריפטוגרפים ברחבי העולם בגלל המסחר הממונף שתוכלו להעסיק. לדוגמא, במקרה של מכשירי הביטקוין שלהם, יש לך מינוף מרבי של עד 100x.

טיפ מקצוען ✔️: המינוף מתחיל עד פי 1. התחל בקטן ועבור בהתחלה!

למרות שזה המינוף המקסימלי שאפשר להעסיק בביטקוין, לנכסים האחרים יהיה מינוף מקסימאלי נמוך יותר. זה ייקבע על פי כמות המרווח הראשוני שיש להעמיד. להלן כמה ממספרי המינוף המקסימליים למטבעות אחרים:

מינוף BitMEX

מינוף BitMEX בבורסה

 • אדווה (XRP): פי 20
 • ליטקוין (LTC): 33x
 • את’ריום (ETH): 50x
 • מזומן ביטקוין (BCH): פי 20
 • קרדנו (ADA): פי 20
 • Ethereum Classic (ETC): פי 20
 • מונרו (XMR): 25x
 • ZCash (ZEC): פי 5

כאשר אתה סוחר בשוליים, ישנם שני סוגים שבהם אתה יכול להשתמש: מבודד וחוצה שוליים.

במקרה של בידוד, אתה יכול לבחור את סכום הכסף בארנק שלך שישמש לתפקיד לאחר ביצוע ההזמנה. לעומת זאת, המרווח הצולב יניח שכל הכסף שיש לך בחשבונך עומד למינוף.

כמובן, מובן מאליו שעליך להשתמש במינוף גבוה ובמרווח רוחב רק אם אתה יודע מה אתה עושה. מינוף הוא חרב פיפיות ותוכלו למצוא את עצמכם מוציאים די מהר אם אתם נמצאים בצד הלא נכון של סחר.

זאת בשל “שיחות שוליים” הידועות לשמצה.

במקרה של BitMEX, שיחות שוליים אלה הן אוטומטיות והן ימשכו את הכספים שנמצאים בחשבונך או שהם ימסו את עמדותיך. זה יקרה בכל פעם שמיקומך יורד לרמה של שולי התחזוקה.

עמלות BitMEX

דמי המסחר ב- BitMEX עובדים קצת אחרת בהתחשב בכך שאתה סוחר במכשירים ממונפים. יהיו לך דמי “יצרן” ו”נוטל “. אלה בעצם מרמזים אם אתה מבצע הזמנה או לוקח הזמנה.

מה זה אומר?

בעיקרון, כשאתה לוקח, אתה תואם להזמנה שכבר נמצאת בספרי ההזמנות. אתה בעצם מסיר נזילות על ידי ביצוע הזמנה שכבר נמצאת בספרים שלהם.

במקרה של יצרן, אתה מוסיף נזילות לספרי ההזמנות על ידי ביצוע הזמנת מגבלה הרחק מהמחיר הנוכחי. זה יהיה הזמנת מגבלת קנייה מתחת למחיר הנוכחי או הזמנת מגבלת מכירה מעל המחיר הנוכחי.

ב- BitMEX, כאשר אתה מוסיף נזילות לספרים שלהם, הם ישלמו לך. זו הסיבה שהם מכונים הנחה. ל- BitMEX יש מבנה פשוט למדי עבור העמלות שלו.

עבור Tezos ו- ZCash, העמלות הן:

 • עמלת יצרן (הנחה): 0%
 • עמלת הלוקח: 0.25%
 • דמי הפשרה: 0.25%

ולכל שאר המטבעות:

 • עמלת יצרן (הנחה): 0.075%
 • עמלת הלוקח: 0.025%
 • דמי הפשרה: 0.05%

במקרה של הזמנות נסתרות (להלן בהמשך) העמלות שתבדלו מעט. כאשר אתה מבצע את ההזמנה הנסתרת שלך, תשלם את דמי הלוקח עד לביצוע ההזמנה המלאה. ואז, לאחר הביצוע, תינתן הנחה ליצרן.

כשמדובר בעמלות אחרות, לא תצטרך לשלם דבר ל- BitMEX כדי להפקיד או למשוך את כספיך. עם זאת, הם יגבו ממך דמי רשת מינימליים עבור התשלומים שלך, כך שזה הגיוני לשמור על העסקה שלך במנות גדולות יותר.

רישום ומסחר

לפני שתוכל לבדוק את הפלטפורמה, עליך להירשם ל- BitMEX עם חשבון. תהליך ההרשמה פשוט יחסית ותידרש לספק דוא”ל בלבד.

עד כה, BitMEX אינה דורשת מסמכי KYC מסוחרים ולכן ניתן להירשם באופן אנונימי. אתה נדרש למסור דוא”ל תקף, מכיוון שתצטרך לכך כדי לאשר את חשבונך וכל המשיכות וכו ‘.

הרשמות BitMEX בארה”ב

אם אתה מבוסס בארצות הברית אתה בטח תוהה אם אתה יכול לסחור ב- BitMEX?

התשובה הקצרה היא ככל הנראה לא. BitMEX היא בורסה עתידית בלתי מוסדרת בחו”ל, שאין לה רישיונות מה- SEC להציע שירותים מסוג זה לאזרחי ארה”ב..

יתר על כן, BitMEX היא אחת מהבורסות המעטות שנותרו שלא דורשות מהסוחרים להשלים KYC ולהזדהות. המשמעות היא שהם לא יכולים לאמת בדיוק מי נסחר בפלטפורמה שלהם.

זה הביא ללקוחות רבים בארה”ב שיצרו חשבונות ונסחרו ב- BitMEX.

כן, זה נגד ה- T שלהם&Cs ו- BitMEX חוסמים מסחר של כתובות IP מבוססות ארה”ב, אך זה לא ממש פיתרון יעיל. כולנו מודעים לתוכנות VPN שיכולות להסתיר את מקורות ה- IP שלך.

עם זאת, לאור הבדיקה המוגברת של ה- SEC לתיווכים בורסאיים אחרים בחו”ל, BitMEX החלה לסגור חשבונות החשודים בבסיסם בארה”ב. אלה התחילו עם סוחרי קריפטו בולטים:

חשבון ביטקוין של Tone Vays

סוחר ביטקוין פופולרי מקבל השבתת חשבון. מָקוֹר: טוויטר

לכן, אם אתה סוחר מבוסס ארה”ב, מה זה אומר עבורך?

ובכן, BitMEX צפוי לסגור את חשבונך רק אם הם חושדים שאתה מבוסס בארה”ב. אז אם אתה עדיין מסוגל לעשות שם באופן אנונימי, סביר להניח שהם לא יקפצו על זה מיד.

עם זאת, זה רק עניין של זמן עד שיהיה בלתי אפשרי עבור סוחרים אמריקאים להשתמש בו באופן שוטף. הבורסות עוברות בהדרגה למצב שקוף יותר ורבים חושבים שימי חשבונות החליפין האנונימיים ספורים.

אם אתה אדם מבוסס ארה”ב עם חשבון מבוסס BitMEX, עליך לנקוט בזהירות. אתה אף פעם לא יודע אם יכול לבוא יום בו מכוני החליפין מכונים KYC ויבקשו את המסמכים שלך.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה אטרקטיבית המציעה מסחר בשולי קריפטו ללקוחות בארה”ב, תוכלו לשקול את סוגיה של קראקן.

פלטפורמה מסחרית

הגיע הזמן להיכנס לבטן של חיית BitMEX.

זו פלטפורמת המסחר והטכנולוגיה. בהתחשב בכך שהבורסה הושקה על ידי בנקאים וסוחרי השקעות לשעבר, היא ידועה בבעלותה של אחד המנועים היעילים ביותר בסביבה.

בואו נסתכל עמוק יותר …

לאחר שאישרת את הדוא”ל שלך ונכנסת חזרה לאתר, תוצג בפניך פלטפורמת המסחר של BitMEX. יש לך רשימה של כל המכשירים שאתה יכול לסחור בראש הפלטפורמה.

פלטפורמת המסחר של BitMEX

פלטפורמת המסחר של BitMEX

לאחר שתבחר מכשיר מסוים, הוא ייפתח בשוק זה. מה שמוצג בפניכם די אופייני להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. יהיו לך ספרי ההזמנות, התרשימים, ההזמנות והתפקידים האחרונים.

משהו שהוא קצת יותר ייחודי ל- BitMEX הוא טופס ההזמנה המעורב. זה ללא ספק נחוץ על מנת לבחור את המינוף הרצוי ואת פרטי ההזמנה.

לקחת הערה✔️: אתה יכול להעביר יישומונים ולשנות את ממשק המסחר כך שיתאים לך העדפות

ניתן גם להרחיב את התרשים למסך מלא ולעשות שימוש בכל כלי הניתוח והניתוח. BitMEX עושה שימוש בתרשימי תצוגה למסחר שמשמעותם תהיה לך גישה לרוב המחקרים והמדדים שאתה זקוק להם.

מתחת לכל התרשימים בתמונה יהיו לך גם את כל ההזמנות שיש לך כרגע. אם יש לך הזמנת מגבלה חיה שאתה מחליט שלא תרצה למלא אותה, תוכל פשוט להחליט לבטל אותה מממשק ההזמנה הזה..

טיפ של סוחר?: יש פריסה מתקדמת עוד יותר אותה סוחרים מקצוענים יכולים להפעיל בלוח המחוונים שלהם

מבחינת מנוע המסחר עצמו, BitMEX משתמשת בתוכנה הנמצאת בשימוש בוול סטריט על ידי חברות סחר בתדירות גבוהה. זה כתוב ב kdb+.

רק כדי לתת לך מושג באיזו מהירות מנוע המסחר יכול לבצע הזמנות, זה ידוע היטב של- kdb + יש קצב תפוקה של עד 1,000,000 עסקאות לשניה.

סוגי הזמנות

כאמור לעיל, ישנם מגוון סוגי הזמנות שיש לך ב- BitMEX.

להלן צילום מסך של טופס ההזמנה משמאל. BitMEX כולל גם כלי מחשבון שימושי שבו אתה יכול להבין את הרווח / הפסד שלך בהתחשב ברמות הכניסה והיציאה שלך.

טופסי הזמנה & amp; מַחשְׁבוֹן

טופס הזמנה של BitMEX (משמאל) ומחשבון PnL (מימין)

אם אתה אדם שאי פעם סחר באחת מהפלטפורמות המתקדמות יותר של מט”ח או סחר במניות, סוגי ההזמנות הללו יהיו ידועים לך. להלן ההזמנות:

 • צו שוק: הזמנה שמבוצעת לפי שער השוק.
 • צו הגבלה: ההזמנה תבוצע במחיר שבחרת
 • צו הגבלת עצירה: זה ייצור צו הגבלה שנבחר על ידי הסוחר ברגע שמגיעים לרמת עצירה מסוימת
 • הפסק את צו השוק: באמצעות צו עצירה זה, ההזמנה תבוצע בשוק ברגע שמגיעים לרמת העצירה.
 • צו עצירה נגרר: אפשר לחשוב על זה כעל סדרי עצירה נעים בשוק. רמת העצירה תעקוב אחר המחיר המתייחס לפיזור הרחק מרמת השוק.
 • קח את צו הגבלת הרווח: פעולה זו פועלת הרבה כמו צו עצירה, אלא שהיא מבוצעת כדי לסגור את העמדה לנעילת רווחים.
 • קח צו שוק רווח: זה עובד כמו סדר השוק, אך לגבי נעילת רווחים באמצעות צו שוק ברגע שמגיעים לרמה מסוימת.

ישנם שני הזמנות אחרות שיש ל- BitMEX בטופס ההזמנה שאולי לא נתקלת בו בעבר. אלה הצווים הנסתרים והקרח שעליהם דיברנו בעבר.

 • סדר נסתר: צו נסתר הוא צו הגבלה שאינו מונח על ספרי הסדר הציבורי. זה משמש את אותם סוחרים שאינם מעוניינים שסוחרים אחרים יידעו על התפקידים שהם עומדים למלא.
 • הזמנות קרח: זהו גרסה של הסדר הנסתר בו רק חלק מההזמנה מוצג לשוק. זה נעשה על ידי כמה סוחרים על מנת “להסוות” את הסדר הנסתר שלהם מ”סוחרים נבונים “מסוימים.

כמובן, ככל הנראה, פקודות אלה ישמשו תמיד את אותם לווייתני ההצפנה הגדולים, אשר לפקודותיהן יש השפעה גדולה במיוחד על פנקס ההזמנות הנוכחי..

סיכוני חיסול של BitMEX

למי שמכיר את BitMEX, הם יכירו היטב את הסכנות של מינוף גבוה וחיסול.

כאשר אתה נסחר ב- BitMEX עם מינוף של עד 100x, אתה לוקח סיכון גדול על נכס תנודתי כזה. למעשה, יש אפילו בוט טוויטר שעוקב אחר חיסולי BitMEX (זה יכול להיות אכזרי)

פירוק הוא מה שקורה כאשר מחיר העמדה שלך מגיע לרמת המחיר “פירוק”. אם אי פעם תגיע לרמת חיסול זו, BitMEX ייקח את שולי התחזוקה שביצעת ויסגור את עמדתך. גם אם עדיין נותר בחשבונך שוליים ראשוניים לכיסוי עמדתך, הוא ייסגר אם יעבור את מחיר הפירוק.

זו הסיבה שזה אכן יכול להיות אופטימלי למיקומי מינוף כה גבוהים ב- BitMEX. בעסקאות מינוף נמוכות יותר, BitMEX מאפשר למיקום שלך לאכול חלק גדול יותר מהמרווח הראשוני שלך.

למשל, בזה מעניין אָנָלִיזָה, המחבר חישב כי דרישת מרווח התחזוקה (MMR) היא כמעט 50% מהמרווח הראשוני כאשר אתה נסחר במינוף פי 100 ואילו זה נמוך מ -5% כאשר אתה נסחר במינוף פי 10.

אַזהָרָה⚠️: BitMEX יעילה באותה מידה בחיסול עמדות מאבדות כמו בביצוע העסקאות הראשוניות שלך.

לפיכך, הניתוח מציע כי המינוף המקסימלי שעליו כדאי לך לסחור ב- BitMEX צריך להיות לא יותר מ- 25x. יתר על כן, אם אתה רק מתחיל את ההחלפה, בכל מקרה אתה צריך להיות זהיר יותר עם הסיכון שאתה לוקח על עצמך.

פיקדונות ומשיכות

כאמור, BitMEX היא חילופי קריפטו בלבד. אין אפשרויות למימון חשבונך במטבעות פיאט.

החשבון ממומן והבטחונות נשמרים כמעט אך ורק בביטקוין. לפיכך, יהיה עליך לשלוח ביטקוין לחשבונך אם ברצונך לממן אותו. כפי שצוין קודם, זה בחינם.

המינימום שתוכל להפקיד הוא 0.001BTC ואין מגבלות על משיכות. אם ברצונך להתחיל משיכה ב- BitMEX, פשוט תבחר בכרטיסייה “יתרות” מהפלטפורמה ואז בחר בסכום ובכתובת הארנק שנבחרה..

טופס משיכה

התחלת משיכה ב- BitMEX

למרות שההפקדות הן אוטומטיות, המשיכות מטופלות ביד. אמנם זה עשוי להאט מעט את התהליך, אך זו אפשרות טובה יותר מבחינת אבטחה מכיוון שזה נותן למשתמש זמן להבחין בנסיגה חשודה..

תמיכת לקוחות BitMEX

תמיכת הלקוחות ב- BitMEX סבירה בהשוואה לבורסות אחרות.

יש להם תמיכה 24/7 באמצעות מיילים וכרטיסים. המשוב של סוחרים אחרים שקיבלנו הוא שהם בדרך כלל מגיבים למדי ונמשכים כשעה בערך בממוצע.

בסיס הידע לשאילתות

מאגר הידע של BitMEX לשאילתות

טיפ מקצוען☎️: אתה יכול לרדוף אחרי כרטיס בערוצי המדיה החברתית שלהם כמו רדיט ו טוויטר

כמובן שאם אתם שואלים שאלה כללית יותר, כדאי לכם לחפש במאגר הידע שלהם. זה קל יחסית לניווט ונראה שהם אכן כיסו את כל בסיסיהם.

ממשק API של BitMEX

עבור אותם סוחרים שאוהבים לקודד את הרובוטים והאלגוריתמים המסחריים שלהם, ל- BitMEX יש ממש מתקדם ממשק REST ו- Websocket..

למעשה, ה- API הוא אולי אחד המלאים בשוק. כל פונקציה המשמשת באתר נחשפת דרך ה- API. זה יאפשר למפתחים מידה רבה של חופש בכל הקשור לבניית בוטים ויישומים אחרים.

למרות שהמפרט המדויק של ממשק ה- API של BitMEX חורג מהיקף הסקירה הזו, אנו יכולים לתת לך מדריך ברמה גבוהה כיצד להשתמש בו..

ממשק ה- API של Websocket

אחד ממשקי ה- API הפופולאריים ביותר עבור מפתחים הוא ה- WebSocket אשר משתמש בפרוטוקול ה- WebSocket. זה מאוד גמיש ואולי האפשרות המהירה ביותר עבור אותם מפתחים שרק רוצים לקבל נתונים חיים מהבורסה.

לפיכך, ה- API של רשת האינטרנט יהיה הטוב ביותר עבור אותם מפתחים שבונים יישומים המשתמשים בנתוני שוק מ- BitMEX. ניתן לגשת לרוב המידע הזה מהחלפה ללא צורך באימות.

נתונים אלה גם אינם מוגבלים בשיעור ולכן ברגע שאתה מחובר תוכל לקבל את המידע העדכני ביותר בתדירות שתרצה. עם זאת, אם תרצה לקבל מידע ספציפי לחשבונך, יהיה עליך לקבל אימות.

על מנת לעשות זאת, יהיה עליך ליצור מפתח API בחשבונך. היית מנווט אל יצירת מפתח כאשר אתה מחובר. יוצג בפניך טופס מפתח ה- API שלמטה.

יצירת מפתח API של BitMEX

טופס יצירת מפתח API ב- BitMEX

יהיה עליך לתת למפתח שם וכן לספר ל- BitMEX אילו הרשאות תרצה שיהיה למפתח. אתה יכול גם להגביל את החיבורים עם מפתח ה- API הזה לכתובת ה- IP שבחרת. זה יכול להיות צעד נבון במקרה שמישהו יוכל איכשהו להשיג את המפתח שלך. אתה יכול לקרוא עוד על שימוש כללי במפתחות כאן.

לאחר השלמתם, תוכלו ללחוץ על כפתור “יצירת מפתח API” ויווצר לכם מפתח. כעת תוכל להזרים מידע ספציפי לחשבון דרך חיבור שקע האינטרנט. עם זאת, אינך יכול לבצע הזמנות דרך רשת האינטרנט. כאן נכנס לתמונה ה- REST API של BitMEX.

ממשק API של REST

אם אתה מפתח שרצה לנצל את הפונקציונליות המלאה של ממשק ה- API של BitMEX, תוכל להשתמש בנקודות הקצה שלהם ב- REST. אלה כוללים שורה שלמה של אפשרויות כגון ביצוע הזמנות או משיכות ארנק. זה האחרון מבוצע ללא אישור דוא”ל, אז היזהר מאוד עם זה.

אם אתה משתמש בממשק ה- API של REST, יש מגבלות על שיעורי החיבור שלך. תוגבל לסכום כולל של 300 בקשות לתקופה של 5 דקות. אם אינך מחובר, מגבלת התעריף הזו מוגדרת ל -150 לחמש דקות.

עם זאת, אם אתה מוצא שמגבלות אלה מוגבלות מדי ואתה מתמודד נגדן, תוכל להגיש בקשה ספציפית על ידי שליחת דוא”ל לצוות התמיכה ב- BitMEX דרך [email protected] ישנן מספר דרישות שהבקשה שלך חייבת לעמוד לפני שתבקש זאת. אתה יכול לקרוא עוד על אלה כאן.

כדאי גם להיות מודעים לכך של- BitMEX יש מגבלות כלליות על כמות ההזמנות המצטיינות, כמו גם גודל ההזמנה הכללי שעליו תוכלו לקרוא עוד בתיעוד ה- API שלהם..

סחר צ’אטים

טרמולבוקס של BitMEX

BitMEX “Trollbox”

משהו אחר שיש ל- BitMEX שמציעים הרבה מאוד פלטפורמות FX בימינו הוא אפשרויות הצ’אט הקבוצתי.

זוהי דרך מסודרת למדי עבורך לתקשר עם סוחרים אחרים ולקבל את נקודת המבט שלהם על השוק כרגע. זה נקרא כראוי BitMEX “trollbox”. ישנן קבוצות צ’אט באנגלית, רוסית, ספרדית, יפנית וסינית.

מבחינת איכות השיחות, תיבת הטרולים היא יותר טוב … טרולים. אם רצית לנהל שיחה משמעותית יותר עם הסוחרים, תוכל להצטרף לשיחות ה- IRC. BitMEX נותן לך אפשרות לעשות זאת גם כן.

תוכנית הפניות של BitMEX

אם אתה מרוצה מחוויית המסחר של BitMEX ותרצה להפנות אחרים, תוכל להשתמש בתוכנית ההפניות של BitMEX. עם זאת, BitMEX נותן לך הזדמנות להרוויח עמלה על סמך הסוחרים שאתה יכול להמליץ ​​עליה.

תוכנית הפניות של BitMEX

עמלות הפניה של Bitmex

זה שימושי במיוחד עבור אותם סוחרים שמפקדים על מעקב חזק יחסית ברשת. אם אתה מפנה מישהו ל- BitMEX אז תרוויח אחוז מעמלות המסחר מאותו אדם. זה ישתנה בהתאם לסכום בו הסחר מופנה.

תוכנית ההפניות מועילה גם לאלה שאתה מפנה. לתקופה של 6 חודשים מאז שנרשמו, BitMEX תציע להם הנחה של 10% על דמי המסחר שלהם.

טיפ של סוחר?: אם יש לך עוקבים, אתה יכול לתפוס את קישור המעקב השותף שלך ולקדם אותו בטוויטר ובפייסבוק. עמלות עבורך, הנחות עבורן

אם אתה רוצה לקבל את קישור ההפניה שלך, כל שעליך לעשות הוא לעבור אל “חשבון & אבטחה “ולחץ על” מצב שותפים “. כאן יהיה לך לוח המחוונים של השותפים שלך שיציג לך את הקישור שלך, כמו גם מידע חשוב אחר כגון מספר האנשים שנרשמו וכן סך העמלות.

יש לכך אזהרה אחת והיא שברגע שההתאגדות המסונפת הופנתה, עליהם להשלים את רישומם תוך שבעה ימים אם ברצונך שהעמלות יתפסו כראוי. אתה יכול לקרוא את התנאים וההגבלות המלאים של תוכנית השותפים שלהם כאן.

מה לא אהבנו

בעוד ש- BitMEX היא ללא ספק מרשימה, יש כמה דברים שלדעתנו מצדיקים שיפור מסוים.

ראשית, בעוד הפלטפורמה מתקדמת, ממשק המשתמש מתוארך למדי וניתן יהיה לפרוס את הדברים בצורה טובה יותר. עבור אותם סוחרים שלא השתמשו בעבר בפלטפורמות מט”ח ופלטפורמות מסחר, זה יכול להיות די קשה להשתמש בהתחלה.

יש גם חוסר בפונקציונליות מסחר ניידים.

המסחר בניידים אמנם לא מתאים לכל אחד, אך שימושי להיות מסוגל לפקח במהירות על עמדותיך בזמן שאתה רחוק מהמחשב האישי שלך. כמובן שפיתוח אפליקציה סלולרית לפלטפורמה כמו של BitMEX אינה דבר קל.

חסרון נוסף כמובן הוא העובדה שהוא אינו פתוח לסוחרים בארה”ב.

כעת, אין שום דבר שמונע מסוחר אמריקאי לגשת ל- BitMEX באמצעות VPN. בהתחשב בכך שהם לא מבקשים שום מידע מזהה, אתה יכול לעשות זאת בקלות.

האם כל כך חכם? כנראה שלא.

זה מנוגד לתנאים וההגבלות של BitMEX, ואם אי פעם יהיה מצב שתצטרך לתקשר איתם והם יגלו שאתה תושב ארה”ב, זה רק יכול להוביל לבעיות נוספות.

סיכום

דבר שברור מסקירה זו הוא כי BitMEX היא פלטפורמת מסחר מתקדמת ואינה מתאימה לכל אחד.

עם BitMEX, אתה סוחר בנכסים תנודתיים מאוד עם מינוף שיכול להגיע עד פי 100. זה בבירור לא סוג המסחר עבור מי חדש במטבעות קריפטוגרפיים.

עליכם להיות מודעים לעובדה שאינכם קונים את נכס הבסיס ונכנסים למסחר בנגזרים. זו לא הפלטפורמה שתשתמש בה לכל סוג של “קנה והחזק”.

עם זאת, עבור אותם סוחרים שמכירים מסחר בשוליים ומחקרים טכניים, BitMEX היא אחת האפשרויות הטובות ביותר.

יש להם אבטחה מתקדמת, צוות תמיכת לקוחות רספונסיבי ומנוע סחר כמעט ללא תחרות.

אם אתה מתכוון להשתמש ב- BitMEX, ודא שאתה מודע לסיכונים הכרוכים במסחר בשוליים וכמובן, לעולם אל תסכן יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך להפסיד..

תמונה מוצגת באמצעות BitMEX ופוטוליה

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map