BitconnectX: הניסיון של Bitconnect להונאת משקיעים באמצעות ICO

במהלך התרסקות שוק הקריפטוגרפיים השבוע ראינו את אחד מטבעות המטבעות הפונצי המוכרים והארוכים ביותר בסופו של דבר סוגר את שעריו.

אנשים רבים חשבו שזה רק עניין של זמן עד שביטקונט יתמוטט ובעקבותיו, והשאיר אחריהם שלל משקיעים אומללים שחשבו שהם משקיעים במפעל לגיטימי..

בסופו של דבר, תוכנית הפירמידה נשענה על מחירי מטבעות קריפטוגרפיים יציבים וגדלים כדי להפעיל את ההלוואות. המטבע כבר עמד בפני ביקורת רבה מצד הקהילה ואפילו אכיפת החוק.

כרטיס אשראי למסחר באופציות IQ

כעת נראה כאילו מפעילי התוכנית הפנו את אתריה למיזם אחר, והם אפילו לא טרחו להשתמש בשם חדש. כרגע יש BitconnectX ICO זה לוקח השקעות באמצעות הצעת המטבע שלהם.

בואו נסתכל על ה- ICO הזה ונראה האם מדובר בצירוף מקרים של שמות בלבד או שמא מדובר בהונאה ככל הנראה.

מה זה BitconnectX?

BitconnectX מתיימר להיות “קוד פתוח, המבוסס על בלוקצ’יין ומבוזר”. למרות שזה אולי נשמע מרשים בהתחלה, זהו תיאור כמעט כללי של אופן הפעולה של מרבית המטבעות הקריפטוגרפיים.

עם זאת, דבר שלדבריהם מעורר כמעט מיד חשד הוא הטענה כי הם יציעו ריבית לאנשים המחזיקים את הכספים בארנק שלהם ומנסים לשמור על “אבטחת רשת”..

אנו תמיד חושדים ביחס למטבעות קריפטוגרפיים המציעים “ריבית” על אחזקות מטבע זה. הסיבה לכך היא שכמעט תמיד הנוסח משמש את מטבעות ההלוואות האחרים כמו Bitconnect.

הם טוענים כי הם ישתמשו גם באלגוריתמים של הוכחת עבודה (PoW) וגם הוכחה של הימור (PoS) על מנת להשיג את דרישות תשלום הריבית שלהם..

לא ניתן לדעת איך בדיוק הם ישיגו את הכרייה באמצעות PoS ו- PoW. הסיבה לכך היא בעיקר כי איננו יכולים לאתר ולבן אחד עבור ICO זה. זה משהו שכמעט לכל ICO (אפילו להונאות) יש איפשהו באתר שלהם.


איך יראה ה- ICO?

ה- ICO מגייס כרגע כספים כחלק ממפת הדרכים שלהם. גיוס הכספים החל ב -10 בינואר ונמשך עד 23 בפברואר. להלן כמה ממספרי המפתח כחלק מ- ICO:

  • היצע מקסימלי: 49 מיליון
  • מחיר ICO: 50 דולר
  • אספקה ​​שוטפת: 14,700,000
  • סה”כ הפצת ICO: 11,760,000
  • קרן מילואים: 2,940,000
  • מגבלת מכירת ICO יומית: 261,333 מטבעות למשך 24 שעות.

זה נראה די פשוט וניל על פניו אבל היו נקודות אחת או שתיים שצריכות להעלות פעמוני אזעקה עבור המשקיע הפוטנציאלי. בדרך כלל כאשר ICO תובע מחיר עבור האסימונים שלהם, הם רושמים אותו במונחים של החלפה עבור מטבע מטבע אחר.

במקרה זה, הם ציינו את מחיר האסימונים בסכום של 50 דולר. זו די הפתעה ומוסיפה עוד יותר אמון לעובדה שמדובר בפחות מ- ICO מכובד.

אם אחד היה נרשם על מנת לקחת חלק ב- ICO שלהם, אתה יכול לראות שהם לוקחים שלושה מטבעות קריפטוגרפיים שונים. מדובר בביטקוין, ליטקוין וכמובן ביטקונהct! להלן צילום מסך של לוח הניהול של המשתמש.

הונאת BitconnectX Backend

לוח ניהול משתמשים בקצה האחורי של BitconnectX

כמובן שהם טוענים שמכרו היום 261,333 אסימונים של BCCX. אפשר רק לקוות שמדובר בתחבולה במטרה ליצור תחושת לגיטימציה. אכן יהיה די מדכא לדעת שהם לקחו היום למעלה ממיליון דולר.

מידע אחר על BCCX

מה שכמובן לא מפתיע הוא שיש פרטים דלילים בדיוק על מי שעומד מאחורי המבצע, מי היזמים ומאיפה הם פועלים.

אין עמודי קשר וגם אין תנאים סטנדרטיים & תנאים, גילוי משקיעים וכל שאר המסמכים המשפטיים הרגילים שניתן היה לצפות במכירת המונים מכל סוג שהוא.

למרות שהם כללו קטע שאלות נפוצות, זה דליל להפליא עם פרטים מוגבלים. השאלות הנפוצות בעיקר עוברות על מידע שנמצא אחרת באתר אחר.

סקרנו ICOs רבים ומעולם לא היה אחד עם מידע כה דליל על כל דבר, החל מהטכנולוגיה ועד החברה והמייסדים. היינו מושיטים יד ומבקשים נייר לבן אם נוכל אפילו לאתר פרטי קשר.

האם BitconnectX היא תרמית?

למרות שאיננו יכולים לומר באופן מוחלט בדיוק של 100% שמדובר בתרמית או פונזי, כל מה שראינו מצביע עלינו למסקנה זו. אין מידע על החברה, המייסדים או הטכנולוגיה.

יתר על כן, היעדר נייר לבן צריך להיות דגל אדום מרכזי למשקיע שחושב לתרום כספים עבור ה- ICO. זה גם לא מפתיע שהדבר צץ בזמן ש- Bitconnect קרס.

זה די חשוד בעינינו שהם יקבלו אסימונים של Bitconnect BCC כחלק ממאמצי הגיוס שלהם. אף פרויקט קריפטוגרפי שמכבד את עצמו לא יקבל כמעט אסימונים חסרי ערך כחלק מהמימון.

לבסוף, השם הוא בבירור לא צירוף מקרים וסביר להניח שהוא פותח כדי להיות קשור ל- Bitconnect. יתכן שמדובר במפעילים המקוריים שרכשו את תחום ה- “x” של Bitconnect או שמדובר בהונאת העתקות אשר רצו לסנן חלק מאלה המעוניינים להשקיע ב- Bitconnect..

ישנם מאות פרויקטים של ICO בעלי ערך גבוה אשר מגייסים כיום כספים באמצעות מפתחים ייעודיים וטכנולוגיה מתוחכמת. במקום למקד את תשומת הלב, הזמן וכמובן הכסף שלך על אלה.

תמונות באמצעות bitconnectx.co

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map