Binance Review 2020 – בטוח למסחר ואחסון קריפטו?

>

סקירה זו היא חלק מסדרת סקירת חילופי קריפטו. הביקורות האחרונות שלנו הוערכו קראקן, ביטרקס, הואובי, KuCoin, פולוניקס, ו Coinbase Pro. אנו מפרסמים ביקורות על כל אחת מהבורסות המובילות, לכן אל תחמיץ אף אחד מהעדכונים האלה מאת מצטרף לקבוצת הטלגרם שלנו.

אותם קוראים שכבר סוחרים עם Binance, נרשמים ל- חשבון שרימפס כדי להתחיל לבצע אוטומציה של אסטרטגיית המסחר שלך. זה לוקח רק 5 דקות להגדיר יכול הגדלת התשואות על פני אסטרטגיית קנייה והחזקה של יותר מ -305%!

מסחר בבוטים

בוטים למסחר בקריפטו הפכו לנושא חם עבור מיליוני משתמשי מטבעות קריפטו ברחבי העולם. מחפשים דרכים להפוך את האסטרטגיה שלהם לאוטומטית ולהתעלות על השוק.

מפתה לומר את זה בינאנס לא זקוק למבוא, אבל אז שוב, לא יזיק להתרענן כיצד ומדוע בינאנס הפכה לבורסת המטבעות המובילה בעולם. עבור מרבית החברות, המוצרים, הנכסים והשירותים, הדרך לצמרת של כל ענף בהתאמה היא בדרך כלל לא דרך פשוטה. אי אפשר לומר את אותו הדבר לגבי בינאנס – בשנתיים שחלפו מאז ה- ICO שלו, כבשה בינאנס כל אבן דרך ובמקביל גרסה את התחרות שלה לרסיסים..

בואו נחזור אחורה כל הדרך להתחלה. ב -13 ביוני 2017, בסביבות השעה 23:00, הצוות המייסד של Binance החליט באופן סופי ליצור את הבורסה וקבע את 14 ביולי של אותה שנה לתאריך ה- ICO. במהלך החודש שחלף, הצוות יצא ליצור את העיתון הלבן ולהניח את התשתית למה שעתיד להפוך לבורסה האגדית ביותר של קריפטו. ה- ICO זכה להצלחה מיידית וגייס 15 מיליון דולר בדיוק בזמן כדי לתפוס את ריצת השור האגדית של ביטקוין שהתחילה במחצית השנייה של 2017.

בתחילה הייתה לבינאנס התחלה לא נעימה. נראה שאסימונים שהופיעו שם צנחו מיד במה שנודע כ”נשיקת המוות בינאנס “. עם זאת, זה לא מנע מהבורסה לתפוס מיד כמויות גדולות של נתחי שוק חליפין. הנוסחה שלהם הייתה פשוטה – מספקים ממשק משתמש אינטואיטיבי להפליא, פשוט ומהיר שלא היה לו מעט זמן ללא השבתה.

עד לבינאנס, משתמשי חילופי הצפנה סבלו בידי חילופי דברים רישומים, לא נזילים ומאורגנים בצורה גרועה במשך זמן רב. מרכזיות רבות צצו ונעלמו בן לילה – מה שהיה בסדר לולא העובדה שכאשר הם נעלמו, הם עשו זאת בכספי המשתמשים. Coinbase היה קרן של תקווה באותה תקופה, אך היצעיהם היו קלושים, מה שהוביל סוחרים הרפתקנים יותר ליצור חשבונות בבורסות סתומות לא ברורות באמצעות Google Translate. אלה היו הימים.

יחד הגיע בינאנס וכל זה השתנה. אלטקוינים שטרם הושגו היו זמינים לפתע – ובקלות – בבורסה עם תמיכת משתמשים אמיתית ומנוע מסחר מהיר לוהט. זה לא כל מה שבינאנס הביא למשחק. מטבע בינאנס (BNB), האסימון המקורי של הבורסה, היה אולי חתיכת ההתנגדות.

Binance הציגה אפשרות לסוחרים שאפשרה להם לשלם את דמי המסחר שלהם ב- BNB – בכך קיצצה משמעותית את דמי המסחר. זה המקרה עד היום. מהלך הכוח המבריק להכניס אסימון לתערובת גובה גם באסימונים שמשנים את המשחק – אך עוד על כך בהמשך.

די קשה לדבר על בינאנס בלי להזכיר את צ’אנגפנג “CZ” זאו, המנכ”ל השופע, הכריזמטי והבוטה של ​​הבורסה. חילופי הדברים לא היו ללא בעיותיה, אך ההבדל בינה לבין מרכזיות אחרות שחוות צרות הוא שבמרכזיות אחרות אין CZ ליד ההגה.


מוקדם יותר השנה, Binance נפרץ ביותר מ- 7,000 BTC (אז 40 מיליון דולר). ההתקפה, אף שהייתה משמעותית, שימשה להדגיש מדוע העולם בא כל כך לסמוך על בינאנס. באקט של שקיפות מוחלטת, CZ התריעה בפני העולם על ההתקפה באופן מיידי דרך כל ערוצי המדיה החברתית של הבורסה, כולל חשבון הטוויטר האישי שלו, והרגיע את משתמשי Binance כי קרן SAFU של הבורסה תכסה את כל ההפסדים. בנוסף, CZ נקטה בצעד הזהיר ביותר של השעיית פיקדונות ומשיכות למשך שבוע לאחר הפריצה בזמן ששדרוג אבטחת הבורסה..

השליטה העולמית של בינאנס נעזרה בהתרחבות מהירה לשווקים עם אתרי הבורסה הספציפיים לאזור Binance אוגנדה, ג’רזי וסינגפור – והכל בנוסף לשירות העולמי שלה. עם זאת, במקום לרכז את כוחה בבורסה מרכזית אחת, יזמה בינאנס צעדים לביזור שירותיה על ידי השקת בלוקצ’יין משלה המכונה שרשרת בינאנס..

עכשיו כשאתה מכיר קצת יותר את ההיקף הרחב של המערכת האקולוגית בינאנס, בואו נסתכל על האומים והברגים של הבורסה.

פתיחת חשבון

קבלת גישה לחשבון Binance חדש היא פשוטה. הצוות ב- Binance מודע היטב לכך שרבים, אם לא רוב האנשים שמשתמשים בבורסה שלהם, חדשים לסחור ולהשקיע קריפטו לחלוטין. לשם כך, בינאנס עברה כמה עיצובים מחודשים, כשהאחרון היה בסוף יוני 2019, הכל כדי לתת מענה לאסתטיקה פשוטה יותר..

כדי ליצור חשבון, תצטרך לדלג אל Binance.com (בדוק תמיד שלוש פעמים שהכתובת נכונה) ולחץ על כפתור ‘הירשם’ בפינה הימנית העליונה. אם אתה תושב ארה”ב, לא תוכל ליצור חשבון. במקום זאת, תצטרך להמתין עד ש- Binance.US יעלה לראשונה בספטמבר.

אז – בהנחה שאתה לא תושב ארה”ב – אתה יכול להמשיך להזין גם כתובת דואר אלקטרוני וגם סיסמה לפני שתלחץ על ‘צור חשבון’. בום, אתה בדרך לסחור בבורסת הצפנה העמוסה בעולם . תקבל דוא”ל המשמש לאימות החשבון החדש שלך, בו תוכל להמשיך וללחוץ, ואז וואלה, הזמן להגיע לפיצוח.

הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להפעיל אבטחת 2FA בחשבון ההחלפה שלך. Binance מעודד מאוד את כולם לעשות זאת – וגם אנחנו. השתמש במאמת גוגל או בכל יישום 2FA אחר שתבחר. בנוסף, Binance ישלח לך דוא”ל בכל פעם שתרצה למשוך מחשבונך. כדי לסיים את המשיכה, יהיה עליך ללחוץ על הקישור הכלול בדוא”ל. אחרון חביב, תוכלו להפעיל קוד אנטי פישינג מחשבון Binance שלכם. פעולה זו מאפשרת לך ליצור קוד שמופיע בכל הודעות הדוא”ל של Binance מכאן ואילך – כך אתה יכול להיות בטוח שאתה לוחץ על דוא”ל אמיתי של Binance – לא מזויף.

כדי להתחיל להשתמש בחשבון Binance הטרי שלך, פשוט היכנס לדף ההפקדות ומצא את הנכס עליו ברצונך להעביר. שוב, בדוק שלוש פעמים את כתובת הארנק תו אחר תו לפני שתשלח משהו בפועל. פעולה זו תחסוך מכאב של שליחת ביטקוין מזומן באופן בלתי הפיך לכתובת Bitcoin SV.

לאחר מימון הארנק / ים שלך, אתה מוכן לסלע. לבינאנס יש שתי תצוגות בהתאם לצרכים שלך. בפינה השמאלית העליונה, ממש ליד הלוגו של Binance, יש כפתור ‘החלפה’.

העבר את העכבר מעל להרחבת שתי אפשרויות הצפייה – ‘בסיסיות’ ו’מתקדמות ‘. לאחר בחירת הנוף המתאים ביותר לרמת החוויה שלך, הגיע הזמן לסחור..

תכונות ושירותים

בינאנס הוא ללא ספק הבורסה העשירה ביותר בתכונות הקיימות כיום.

  • שיגור – Binance טיפחה את תנועת ה- IEO (הצעת חילופי החליפין הראשונית) המתהווה על ידי הצגת Launchpad, הפלטפורמה שלה לדגירה ואירוח של IEOs. בעבר, המשקיעים נאלצו לבצע מחקר חרוץ משלהם לגבי ICOs לפני שעברו את קשיי ההשקעה בהם. עם Launchpad, המשקיעים עדיין צריכים לבצע מחקר משלהם, אך הם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי בינאנס כבר בדקה את הפרויקטים מבעוד מועד. מכיוון ש- Launchpad היא פלטפורמה מעוצבת בהידור להשקעות, רמת ההשקעות החדשות עלתה משמעותית מאז ימי ה- ICO.

  • מסחר בשוליים – למרות שתכונת המסחר בשוליים עדיין לא חיה, היא עומדת להיות. כחלק מ- Binance 2.0, עדכון כולל לרוב מערכת האקולוגיה המסחרית של Binance, מסחר בשוליים יאפשר לכם לבצע עסקאות ממונפות כפי שעשויים לעשות כבר ב- BitMex. בתחילה, מסחר בשוליים יתמוך רק באסימונים הבאים: BTC, ETH, TRX, XRP ו- BNB.

  • מדרגיות – משתמשי Binance הבינו כי אלא אם כן מתוכנן זמן ההשבתה, אין שום הפרעה בשירות בשום שלב. גם כאשר BTC חווה יום של 40 מיליארד דולר בנפח המסחר, הבורסה מתנהלת יפה וחלקה. זה כנראה קשור ליכולת של הבורסה לתמוך ב -1,400,000 עסקאות בשנייה. עם מעל 1.2 מיליארד דולר בהיקף מסחר יומי בממוצע, Binance הוא מרכז פיננסי שלא דומה כמעט לכל אחר בקריפטופר.

  • שרשרת בינאנס – הנקודה האחרונה נכונה מכיוון שהבורסה המרכזית של בינאנס (CEX) היא בדיוק זו – ריכוזית. Binance עושה מהלכים מריכוזיות, עם זאת, והיא עושה זאת בקליפ מהיר. רשת Binance היא מאמץ הבלוקצ’יין המבוזר של החברה שתומך גם בבורסה המבוזרת של Binance (DEX). ה- Binance DEX תומך ברבים מאותם מטבעות כמו ה- CEX, אך הוא מציע גם נכסים רבים אחרים הנוחתים בבורסה באמצעות הצבעה בקהילה. בעתיד, שרשרת בינאנס עשויה אפילו להיות מתחרה עז לאת’רום. בהתחשב במספר הפרויקטים שצפים לשרשרת בינאנס מתוך רשתות חסימות מתחרות, ימיו של את’ריום כמספר הקריפטו מספר 2 עשויים להיות מוגבלים.

  • חיסכון בינאנס – חשבון החיסכון הגמיש הוא דרך פשוטה להשתתף בשווקי ההלוואות ולהרוויח תשואות. חשבונות חיסכון בינאנס מאפשרים פיקדונות ופדיונות בכל עת. APY משוער לנכסים הנתמכים על ידי Binance נע בין 2% ל -56%.

מטבע Binance ($ BNB) ועמלות

Binance משתמשת במערכת חדישה לעמלות מסחר. בעיקרון, אתה יכול לשלם מחיר מלא עבור דמי המסחר שלך, או שאתה יכול לשלם בשיעור מוזל אם אתה קונה ומחזיק BNB, ואז לשלם את דמי המסחר שלך בכך. ללא שימוש ב- BNB, דמי המסחר שלך מסתכמים ב 0.1% מכל עסקאות שאתה מבצע. באמצעות BNB, עמלת המסחר למסחר היא .075%.

זה לא כל מה ש- BNB מתאים לו, עם זאת. אתה יכול לקנות ולהחזיק את BNB כדי להיכנס להגרלות Binance Launchpad. פעולה זו נותנת לך הזדמנות להיות מהמעטים שעושים את הקיצוץ להשקיע ב- IEO האחרון שהוצע. בהתחשב בכך שרוב מכשירי ה- IEO של Launchance של Binance ירדו צפונה לעלייה של 400% +, זה לא כואב להחזיק קצת BNB בארנק שלך.

לבסוף, בסוף כל רבעון פיננסי, בינאנס משתמשת ב -20% מהרווחים הרבעוניים שלה כדי לשווק רכישת BNB – ואז שורף אותו מהאספקה. העניין הוא לווסת את היצע האסימונים ולהפוך אותו ליותר נדיר, כל עוד הביקוש למטבע ממשיך לעלות. עם עלייה במקרי השימוש והמוצרים סביב המערכת האקולוגית בינאנס, הביקוש ל- BNB נמצא בשיא כל הזמנים, דבר המתבטא בעליית הערכת השווי המתמדת של BNB..

בִּטָחוֹן

Binance משתמשת באחרונה בתחום הבינה המלאכותית, זיוף פלילי בלוקצ’יין וטכנולוגיית אבטחה כדי לנעול את מרכזיה ולשמור על בטיחות המשתמשים. ברור שחלק גדול משמירת אבטחת חילופי הוא לא רק שמירה על עדכניות האבטחה אלא גם על צוות תמיכה מקומי. לביננס, למרבה המזל, יש את שניהם.

לעיתים, ובהתאם לנושא, Binance מסוגלת לספק תמיכה בזמן אמת. זה די מיוחד בעולם הקריפטו – במיוחד אם אתה רגיל לסחור בבורסות חד-פעמיות חד-פעמיות שבהן התמיכה אינה קיימת..

החלק הטוב ביותר באמצעי האבטחה של בינאנס, לעומת זאת, הוא תוכנית SAFU. SAFU מייצג קרן Secure Asset for Users והיא קרן ביטוח מיוחדת במינה למשתמשי Binance. Binance מקצה 10% מרווחי דמי המסחר שלה לקרן בכדי לכסות את ההפסדים שייגרמו בנסיבות בלתי צפויות כגון פריצות. מנגנון SAFU כבר זוכה להצלחה גדולה – לאחר הפריצה הנ”ל של 40 מיליון דולר, כיסה Binance את כספי הגנובים של המשתמשים באמצעות SAFU.

הטוב והרע

אם סקירה זו תומכת בתמיכה זוהרת של Binance, זה כנראה בגלל שהיא. בינאנס הוא לא פחות מחילופים מדהימים שהפכו גם למוסד קריפטו. עבור סוחרים רבים, Binance הפכה לשם נרדף להשקעה בקריפטוגרפים. בעוד Coinbase עדיין עשוי לקחת את העוגה עבור סוחרים חדשים, אלה שכבר הרטיבו את רגליהם ומחפשים חוויית מסחר קריפטו עמוקה יותר יגלו כי Binance מספק.

המגוון הרחב והמרשים של היצע המוצרים, התכונות וההתמדה הבלתי נלאית להפיכת הבורסה למקום טוב יותר לסחר, כל אלה הופכים את Binance ליעד קריפטו מוביל. גם אם תוכלו למצוא את אותם נכסים בבורסה אחרת, תצטרכו לשאול את עצמכם: האם הבורסה האחרת תכסה אותי במקרה שהארנק שלי נפרץ? אם התשובה היא לא, שקול להפוך את בינאנס לחבר הכי טוב החדש שלך.

CZ שקוף, זמין ונראה כמו בחור טוב באמת עם רצון להפוך את הקריפטו לטוב יותר עבור כולם. חילופי בינאנס משקפים זאת. המשימה שלהם לביזור בשנים הקרובות היא אצילית, ומכיוון שכמעט כל התחרות מביטים אליהם וחיקויים אותם, ככל הנראה הם יובילו את המהלך לעבר חילופי מבוזרים רגילים גם בעתיד..

Binance תומך גם במה שאנחנו רואים כמגוון הנכסים הדיגיטליים הטובים ביותר בשוק. יש סיבה מאחורי הסיבה לכך שנכס נכס הרשום בבינאנס נחשב להישג מרכזי – זה בגלל שהם לא יפרטו שום דבר. גישה זו מהווה יתרון גדול עבור סוחרים ומשקיעים המחפשים איכות על פני כמות.

דֵרוּג

דירוג כולל – 4.8

Binance הוא פשוט גן עדן למשתמשי מתקדמים מטבעות קריפטו, מוסדות וסוחרים פעילים. אמנם זו עקומת למידה למתחילים, אך בינאנס הייתה מובילה עולמית מסיבות ברורות.

קריאה נוספת

סקירת המרת מטבעות מטבעות Coinbase Pro

ביקורת KuCoin – האם זה טוב יותר מבינאנס?

כיצד לבנות קרן מדד קריפטו

טיפים לבחירת נכסי תיק

שרימפס הוא יישום ניהול תיקי מטבעות קריפטוגרפיים ומסחר בוט התומך בכל חילופי קריפטו גדולים כולל Binance. קישור חשבון Binance שלך ​​ל- Shrimpy פותח תכונות מסחר נוחות שיכולות לעזור לך להפוך את אסטרטגיית הצפנה שלך לאוטומטית. נסה זאת היום!

ממשקי ה- API של Crypto Exchange של שרימפי הם ממשקי ה- API המאוחדים היחידים להחלפות הצפנה שתוכננו במיוחד עבור מפתחי אפליקציות. איסוף נתוני סחר או פקודות הזמנה בזמן אמת, ניהול חשבונות חילופי משתמשים, ביצוע אסטרטגיות מסחר ופשט את אופן ההתחברות לכל בורסה.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me