Binance חוסם את לקוחות ארה”ב – לאן ילכו סוחרי הקריפטו עכשיו?

>

Binance תתחיל לחסום את הלקוחות של ארה”ב מסחר באתר Binance.com. בניסיון לעמוד בקנה אחד עם החוק האמריקני, הם יפתחו מרכזיה חדשה המיועדת ללקוחות אמריקאים. בורסה זו, ששמה Binance.us, תוכל לתמוך בלקוחות אמריקאיים שעדיין מעוניינים להשתמש ב- Binance כמרכז הבתים שלהם.

אבל, אנחנו יודעים שיש לך שאלות.

  • מה הולך לקרות בהמשך?

  • מה אם אני לא רוצה להשתמש ב- Binance.us?

  • מהן חילופי הקריפטו הטובים ביותר למסחר כעת?

  • האם זה מסמן את סוף בינאנס?

אל דאגה, אנו נענה על כל השאלות הללו ועוד כשאנחנו נעסוק בכל מה שקורה עם Binance.

Binance.us

Binance.us הולכת להיות בורסת השותפים לבורסת Binance.com. דבר אחד שצריך להבהיר כך שאין בלבול, Binance.us לא יופעל על ידי Binance.

Binance.us תופעל על ידי שירותי המסחר של BAM. חברה זו תעניק רישיון לטכנולוגיה מבינאנס על מנת לבנות את הבורסה.


הרעיון של חברה אחרת שתפעיל את בורסת Binance.us הוא בהחלט דאגה שמעוררת יותר שאלות ממה שהיא עונה. מלבד המיתוג של Binance, קשה לומר אם לבורסה תהיה אותה רמת אבטחה, מוניטין כוכבי ועקרונות פעולה ממוקדי לקוחות..

למרבה הצער, הבלבול שהוא Huobi / HBUS / Huobi Global / Huobi Pro הותיר טעם רע בפי כמה משקיעים. מעלה את החשש מכמה תקלות קטנות ואנחנו יכולים בסופו של דבר למצב סיוט דומה.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים

עם הודעת Binance.us, סוחרים ומשקיעים רבים במטבעות קריפטוגרפיים הטילו ספק באילו נכסים יהיו זמינים ללקוחות בארה”ב. צוות Binance לא פרסם פרטים קשים על המטבעות הקריפטוגרפיים שיופיעו בהשקה, אך הם אכן סיפקו כמה נכסים שהם שוקלים.

נכסים אלה היו הבאים.

למרות שאיננו יודעים אם כל הנכסים הללו יהיו זמינים למסחר בהשקת Binance.us, הצוות הודיע ​​לאחרונה כי הבורסה תתמוך בפיקדונות לביטקוין, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ו- Tether. 18 בספטמבר עם פתיחת ההרשמות לבורסה.

class = “sqs-block-image-link

“href =” https://twitter.com/BinanceAmerica/status/1171853554971054080 “

>

זה אולי לא מעיד על הנכסים בפועל שיהיו זמינים בטווח הקצר, אבל זה רק תחום אחר שמדאיג. בינאנס התגאה בתור הבורסה שרשמה את הפרויקטים הגדולים ביותר שקיימים בשוק הקריפטו.

אם הצוות יכול לתמוך רק בקומץ נכסי שבב כחול, Binance.us תתמודד ישירות עם מטבעות Coinbase Pro. זה עדיין נראה אם ​​הם יכולים להתחרות עם Coinbase Pro כאשר שדה המשחק היה מפולס.

עדכון: הנכסים הזמינים בהשקה אושרו ב פוסט בבלוג פורסם על ידי המנכ”לית קתרין קולי.

מטבע בינאנס (BNB)

באופן מוזר, Binance לא הצליח להזכיר את BNB כנכס הנתמך להפקדות בעת ההשקה. אי הכללת BNB מציעה כי יתכנו מכשולים שעליהם עדיין צריכים להתגבר עליהם לפני שיוכלו לרשום את BNB בבורסת השותפים שלהם.

מבלי למנף כמה מהיבטי המפתח של Binance Coin, נצטרך רק לחכות ולראות אם Binance.us עדיין יכול להציע את הנחות המסחר והטבות אחרות שחוות Binance.com סוחרים.

Sans הפחית את עמלות המסחר, יתכן שלמשקיעים תהיה סיבה נוספת לזנוח את בינאנס לחלוטין.

ההגירה הגדולה

בינאנס חווה מידה רבה של חוסר ודאות. חוסר הוודאות הזה יניע משקיעים רבים לדלג. המשקיעים זקוקים לסביבה חדשה ומהימנה כדי להמשיך ולסחור מבלי לחשוש מהחששות הללו. אבל, נשאלת השאלה – “לאן נלך”?

מאז תחילת 2018, Binance היה הבית המהימן עבור כל כך הרבה סוחרים. ייתכן שחלקם לא הכירו בית אחר.

כדי לענות על השאלות הבוערות, הצוות שלנו החל לבחון כל חילופי חילוף גדולים במהלך שלושת החודשים האחרונים. מטרתנו הייתה למצוא את החלופות הטובות ביותר לבינאנס.

כאן, אשתף את הממצאים שלנו ואדון בכמה חילופי מפתח שיהיו האפשרויות המבטיחות ביותר עבור סוחרים שעוזרים מביננס..

ביטרקס

הקלאסיקה האמריקאית הזו הייתה נקודה חמה עבור סוחרים אמריקאים מאז שיגעון הקריפטו 2017. ביטרקס ידועה באבטחה ברמה העולמית, בחוויית המשתמש יוצאת הדופן, בחוויית המסחר החלקה, בתמיכת הלקוחות האיכותית ובמבחר הנכסים המגוון.

למרות שטיהור האלטקוין האחרון מביתרקס היה פחות רצוי, מספר המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים על ידי הבורסה עדיין עומד על 98 נכסים מגניבים. בהתחשב בשוק האמריקני המחמיר, זה לא פחות ממדהים.

בשילוב עם חוויית הרמפה הקלה שלהם לקריפטו, Bittrex הוא מקום מעולה עבור לקוחות אמריקאים להעביר אותם. בוודאי שלא תתאכזב לעבור לחילופי דברים אלה.

זה גם לא ישמש את הצדק של ביטרקס אם לא היינו מדגישים את היסטוריית הביטחון שלהם. השיא שלהם נשאר חורק נקי. לעולם לא נופלת קורבן לפריצה.

ניתן לייחס זאת להתמקדותם הבלתי נלאית בשיטות הביטחון הראשונות. צוות ההקמה שלהם, שהוקם על ידי ביל שיהארה ו -2 אחרים, כלל אנשי מקצוע בתחום האבטחה של מיקרוסופט.

זה לא מובן מאליו, ביטרקס היא הבחירה הראשונה עבור סוחרי מטבעות קריפטו המחפשים אלטרנטיבה לבינאנס.

למידע נוסף על ביטרקס.

הירשם לחשבון Bittrex.

KuCoin

אם ציד אלטקוין הוא המשחק שלך, אז אין מקום טוב יותר לחפש אבני חן נסתרות מאשר KuCoin. שלא כמו ברוב הבורסות האחרות המתמקדות בנכסי שווי שוק גבוהים, KuCoin צמח את המוניטין שלהם בכך שהתמקד במתן בורסה בטוחה למסחר במגוון גדול של אלטקוינים..

בדחיפה האחרונה של צוות KuCoin לשיפור כל היבט בבורסה, הם יצאו נוצצים לאחר חידוש מנוע המסחר שלהם..

חווית המסחר ב- KuCoin מעולם לא הייתה טובה יותר מהיום. מהירות ביצוע מהירה, תכונות מסחר יוצאות דופן ורשימה ארוכה של אמצעי אבטחה הבטיחו את הצלחת הפלטפורמה שלהם.

כאשר KuCoin ממשיך לפתח את הפלטפורמה שלהם, נראה דברים מרגשים שיוצאים מצוות KuCoin.

כל הסיבות הללו ועוד מציבות את KuCoin כבחירה מס ‘2 עבור משקיעים וסוחרי קריפטו המחפשים בורסה חלופית ל- Binance..

למידע נוסף על KuCoin.

הירשם לחשבון KuCoin.

ראנר אופס

מלבד ביטרקס ו- KuCoin, יש כמה חילופי דברים שזוכים לאזכורים מכובדים כחלופות לבינאנס.

Coinbase Pro ו- Kraken היו אבני היסוד בשוק הקריפטוגרפים מאז השקתו. עם זאת, היעדר הנכסים הזמינים וההתמקדות שלהם במשקיעים מוסדיים הביא אותם לסטייה מהאינטרסים של משקיעים קמעונאיים רבים המעוניינים לבנות תיקים מגוונים..

זמני סיום בינאנס

מכיוון שבינאנס תסגור את הבורסה ללקוחות אמריקאים, אנו מצפים שהתחרות תחל להתחמם. בינאנס אמנם היה מלך הבורסות מטבעות קריפטוגרפיים מאז תחילת 2018, אך סוף סוף שלטונו עשוי להסתיים. החודשים הקרובים יהיו זמן אמור עבור בינאנס.

מבלי לתפוס את השוק האמריקני, Binance עשוי להיאבק לשמור על יתרון עולמי. מצד שני, אם Binance מצליח לשחזר את לקוחותיהם ולהמשיך לצמוח בארה”ב, יתכן שלא יהיה שום דבר שיכול לעצור את הצמיחה חסרת התקדים של Binance..

אחרי הכל, אם מישהו מסוגל לפתוח בורסה חדשה בארה”ב ולהשיג אחיזה, זה יהיה CZ והצוות שלו בבינאנס..

משחק ספקולציות

אנחנו עדיין בשלבים המוקדמים של מה שיהפוך ל- Binance.us. אלמונים לעיתים קרובות מובילים לספקולציות ולחיזוי שגוי של העתיד.

כשכל זה נאמר ונעשה, איש אינו יודע מה יקרה. Binance.us עשויה להפוך להצלחה בורחת כאשר המשקיעים נלחמים בשיניים על מנת לקבל גישה לבורסה החדשה המוסדרת בארה”ב. לחלופין, בינאנס עלול להיכנס להרס בוער כשמשקיעים ברחבי העולם נוטשים את הספינה.

אף אחד לא יודע.

רק הזמן יגיד איזה מסלול יותווה. בינתיים נמשיך לעבוד עם כולם כדי למצוא להם את הבית המתאים ביותר עבורם.

המטרה שלנו היא שיהיו סוחרים מאושרים שנהנים להירגע בזמן שרימפס מנהלת את חשבונות החליפין שלהם בצורה נוחה.

class = “sqs-block-image-link

“href =” https://twitter.com/cz_binance/status/1167263224858701824 “

>

אין ספק שהשנים הקרובות יהיו מרגשות, שכן הבורסות נלחמות על חלקן בשוק המסחר הצפוני המתהווה. אני בטוח שאף אחד לא מוכן לתוהו ובוהו שעומד להיווצר.

מה שלא יקרה, אל תשכח להסיר את הכספים שלך מ- Binance.com. בעוד ש- CZ צייץ לאחרונה כדי ליידע את כולם משיכות יהיו זמינות לעוד הרבה זמן – לא מומלץ להשאיר את כספיכם בבורסה. במיוחד כשאתה לא יכול אפילו לסחור בבורסה ההיא.

הערה: שרימפי ימשיך לתפקד כצפוי לכל המשתמשים מחוץ לארה”ב.

על שרימפי

שרימפי מובילה את השוק כאפליקציה המובילה לאיזון מחדש בתיק. המשתמשים מסוגלים להגדיר תיק מטבעות קריפטוגרפי מותאם אישית וליישם אסטרטגיית איזון מחדש פסיבי, ומסירים את הטרחה שבצורך לסחור באופן פעיל בקריפטו..

יישום אינטרנט שרימפי: שרימפי – ניהול תיקי מטבעות קריפטוגרפיים

ממשק ה- API למסחר למפתחים של Shrimpy הוא דרך אחידה לשילוב פונקציונליות מסחר בכל בורסה גדולה. לאסוף נתוני שוק היסטוריים, לגשת לשקעי רשת בזמן אמת, לבצע אסטרטגיות מסחר מתקדמות ולנהל מספר בלתי מוגבל של משתמשים.

ממשק API למסחר בשרימפי קריפטו: שרימפס | ממשקי API של Crypto Trading עבור מפתחים

אל תשכח לעקוב אחרינו הלאה טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילה המדהימה והפעילה שלנו מִברָק.

צוות שרימפס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map