סקירה של Belacoin: להרוויח Crypto על ידי שיתוף תמונות ב- Belacam

עולם המדיה החברתית נמצא על סף שיבוש בגלל גל חדש של פרויקטים מבוססי בלוקצ’יין.

ענקיות התעשייה הנוכחיות מסתמכות על פלטפורמות ריכוזיות המציעות למשתמשים ויוצרי התוכן מעט מאוד עבור מאמציהם; למרות זאת, אפליקציות כמו אינסטגרם וסנאפצ’אט שומרות על עוקב נאמן שייקח קצת שכנוע על מנת לעבור לפלטפורמה אחרת.

Belacam המבוססת על בלוקצ’יין Bela (BELA) שואפת לספק אלטרנטיבה מבוזרת שתגמלה ישירות למשתמשיה על מאמציהם..

מה זה בלקוין?

בלקוין (BELA) נוצר במקור בשנת 2014 כמטבע צדקה עבור ארגונים שהתמחו בסיוע לילדים. אחוז מההיצע במחזור נתרם לארגונים שונים ושימש בברז בלה במטרה לנסות ולהרחיב את חלוקת המטבע..

הרעיון הזה מעולם לא המריא והפרויקט החליף את המיקוד בשנת 2016 לאחר קרן אמביה השתלט על פיתוח בלקואין. מיתוג מחדש בעקבות עדכונים בארנקי בלה. הצוות גם התמקד במשיכת כורים ייעודיים ועצמאיים שיסייעו באבטחת הבלוקצ’יין.

השקעת קרן אמביה

במקור מבוסס על Litecoin, בלקואין השתמש באלגוריתם התאמת קושי כהה כהה והתפאר בזמן חסימה מהיר והצליח לאמץ התקדמות טכנולוגית כמו SegWit ורשת הבהירות..

כתוצאה מכך, בלה הצליחה להקל על עסקאות עמיתים לעמיתים וזה עזר למשוך את צוות בלקאם שחיפש רשת מתאימה שתוכל לתמוך בפלטפורמת המדיה החברתית שלהם..

על מנת לסייע להקל על צמיחתה של פלטפורמת Belacam, BELA הופכת לאסימון ERC-20 במטרה לעזור לה להשתלב בצורה חלקה בתשתית קיימת..

מה זה בלקאם?

בלקאם היא פלטפורמה המאפשרת למשתמשיה לשתף גם תמונות וגם קבצי GIF, ולהתגמל ב- BELA על העלאת תוכן. בנוסף, יוצרי תוכן יכולים גם לקבל BELA עבור כל אחד כמו שהתמונות שלהם מקבלות ומשתמשים יכולים למשוך את הכספים שלהם או להשתמש בהם כדי לחבב תמונות של משתמשים אחרים..


הפלטפורמה אמורה לעבוד באופן דומה לסטמיט והמשתמשים יוכלו לקיים אינטראקציה עם חבריהם ואישיהם האהובים, כמו גם ארגונים ויוצרים תוכן אחרים וגם לתגמל אותם..

רישום בלקאם

הצוות שעומד מאחורי בלקאם עובד בשיתוף פעולה עם צוות קרן אמביה ושני הצדדים מכוונים ליצור פלטפורמה חברתית ייחודית המתמקדת בשוק משמעותי של משתמשי אפליקציות לשיתוף תמונות..

עד כמה הפרויקט הוא בר-קיימא?

המדיה החברתית ממלאת תפקיד עצום בחברה של ימינו, כאשר סנאפצ’ט מתקרב סביב 200 מיליון משתמשים בעוד של- Instagram יש קרוב ל 800 מיליון. מגזר שיתוף התמונות עשוי להיות משתלם ביותר עבור בלקאם וסטמיט הראה שפרויקטים מבוזרים של מדיה חברתית יכולים בהחלט להצליח..

אמנם פלטפורמות המיינסטרים צברו מספר עצום של משתמשים, אך הן אינן מתגמלות באופן ישיר את יוצרי התוכן והן אינן מקבלות שכר או נעזרות באתרי צד ג ‘במטרה למצוא נותני חסות או שותפי פרסום. בכך שהיא מאפשרת לתגמולים ישירים של יוצרי תוכן על ידי משתמשים אחרים בפלטפורמה, יש ל- Belacam פוטנציאל לשבש את השוק הנוכחי ולמשוך מספר משמעותי של משתמשים צעירים וידידותיים לקריפטו..

קרן אמביה המתמחה בפיתוח סטארט-אפים של מטבעות קריפטוגרפיים מבוקרת גם על בלקאם וצוות אמביה עמד מאחורי מתכנתים ומעצבים, בנוסף לניהול מסעות הפרסום של התקשורת והפרסום של הפרויקט..

בלה נתמכת גם על ידי Live Bela LLC, החברה שעומדת מאחורי מטבע הקריפטוגרפיה עם הצוות שבסיסה בשארלוטסוויל, ארה”ב. הם נשארים תואמים לחלוטין ו- Live Bela LLC רשום בממשלת ארה”ב ושומר על מספר הקובץ של Delaware LLC: # 6507095.

Live Bela מתחזקת ומפתחת את קוד המקור של Bela, פרויקטי תוכנה ותוספים כמו גם מעורבים בבניית הקהילה שלה.

USPs של Belacam

האינטראקציה בין בלה לבלקאם תתברר כחיונית מכיוון שאנשים יזדקקו לבלה לשלם עבור תכונות מיוחדות בבלקאם וככל שהפלטפורמה תגדל בפופולריות הביקוש לבלה יגדל. יוצרי תוכן אמורים לקבל את בלה גם מהעוקבים וגם מהמפרסמים וכאשר הם בוחרים להחליף את הרווחים שלהם במטבעות אחרים, זה יעזור ליצור נפח מסחר משמעותי עבור בלה, ובתורו, יעזור לה להשיג משיכה נוספת.

בנוסף לפלטפורמת Belacam, Bela תומכת גם כן שחמט של בלה, אפליקציית אנדרואיד המאפשרת למשתמשים לשחק שח נגד מספר יריבים ולקבל BELA כפרס על הזכייה.

האם שווה להשקיע בבלה?

אסימון ה- BELA נאבק לאחרונה כאשר השפל בשוק ראה אותו מאבד את הרוב המכריע מערכו. לאחר שיאה במחיר של כ 0.52 $ בינואר, BELA נסחרת כיום במחיר של 0.09 $ ושומרת על שווי שוק של כ -4 מיליון דולר. בשיאו הוא היה שווה יותר מ -20 מיליון דולר ולצוות יש קצת עבודה לעשות כדי למשוך השקעה חזרה לפרויקט.

ישנן מספר התפתחויות בצינור וצוות בלה החליט להעביר את BELA לאסימון ERC-20 ולשלב אלגוריתם קונצנזוס הוכחה. המטרות העיקריות הן לתמרץ משתמשים יומיומיים אמיתיים ולהתרחק גם מבריכות כרייה מרכזיות יותר. משמרות אלה מכוונות גם לשיפור יכולת הפעולה ההדדית עם אסימוני ERC-20 המשולבים היטב עם מרכזיות וארנקי חומרה.

ההחלפה אמורה להתרחש בשבועות הקרובים וכל BELA ישן יוחלף ל- ERC20 BELA ביחס של 1: 1.

פלטפורמת Belacam נמצאת גם כן בפיתוח כשגרסת ה- Gamma קרובה להשקה. בקשות הבדיקה נלקחו בין התאריכים 29 בינואר ל -20 בפברואר, והנבחרים שבחנו מאז את Belacam Gamma עם השחרור המתוכנן לרבעון השני של השנה..

פלטפורמת גמא של בלקאם

כמו בכל פרויקט מבוסס בלוקצ’יין, הרבה תלוי איך הצוות מצליח לעקוב אחר ההתפתחויות ולקדם גם את המתחרים שלהם. מגזר המדיה החברתית המבוזרת יכול להיות קשה לניווט, ובעוד שסטמיט הוכיח את עצמו כהצלחה, אינדהאש ביצע ביצועים גרועים בזמן שהצוות שעומד מאחורי פרויקט Props נאלץ לעכב את השקת פלטפורמת שיתוף הווידיאו שלהם..

בניית פלטפורמת מדיה חברתית חזקה אורכת זמן, למרות שפרויקטים אלה מסוגלים להגדיל את בסיס המשתמשים שלהם בקצב אקספוננציאלי כמעט.

קיימת גם האפשרות כי Belacam לא מתקבלת היטב על ידי הציבור הרחב שכן פלטפורמות כמו Instagram ו- Snapchat שומרות על אחיזה חזקה על המשתמשים שלהן. ההצלחה של Belacam תלויה מאוד בכך שמודל חלוקת הכנסות האסימונים יהפוך לגלוי יותר ומשתמשים יומיומיים יתרגלו יותר להחליף ערך באמצעות אסימונים. הפרויקט יכול לשווק את עצמו בכבדות לקהילת המטבעות הקריפטוגרפיים ולבנות את עצמו משם, בדומה לאופן שבו פעל סטמיט.

עד כה נראה כי הפרויקט אמור לשלב מספר מאפיינים חיוביים ובלקאם כוללת ממשק נקי ואינטואיטיבי וכן תכונות אינטראקטיביות כמו לוח מובילים המדגיש את המשתמשים שהעניקו הכי הרבה לייקים בתוך 24 שעות..

על ידי מתן כמות גדולה של לייקים באתר והפיכתו למשתמשים בלוח המנהיגים יופיעו הפרופילים שלהם מול אלפי משתמשים אחרים. תכונות כמו אלה יכולות לעזור לתמרץ את המשתמשים לקיים אינטראקציה בפלטפורמה.

אפליקציית Belacam עשויה להיות רווחית עבור בעלי BELA מכיוון שאפליקציות כגון Instagram ו- Snapchat מושכות מספר עצום של משתמשים, בעוד שפייסבוק וטוויטר משלבות גם כמות גדולה של שיתוף תמונות והן פופולריות מאוד..

על ידי שימוש בטכנולוגיית בלוקצ’יין כדי להקל על תשלום מהיר ותגמולים לאהוב ולשיתוף תוכן, לבלקאם יש כל אפשרות לחצוב לעצמה חלק מהשוק. עם שווי שוק נוכחי של כ -4 מיליון דולר, BELA גם שפע של מקום לצמיחה ומספקת למשקיעים אפשרות לתשואה בריאה משמעותית..

תמונות באמצעות livebela.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map