סקירת AppCoins: מערכת אקולוגית של תשלומים מבוזרים בתוך האפליקציה

AppCoins (APPC) הוא פרויקט שמטרתו לרכז את כלכלת התשלום בתוך האפליקציה וליצור פרוטוקול פרסום דיגיטלי אוניברסלי למכשירים ניידים..

AppCoins ישלב טכנולוגיית בלוקצ’יין במערכת עסקאות האינטרנט הסלולרית שהוקמה. הוא פותח על ידי אותם אנשים שעומדים מאחורי Aptoide, חנות אפליקציות חלופית לאנדרואיד. Appcoins השלים ICO שובר קופות בשנת 2017 ומאז עבר שיאים ושפל.

האם הפרויקט עדיין בר-קיימא והאם הם יכולים להשיג את יעדיהם?

בסקירת Appcoins זו, אנסה לענות על כך. אנתח את מקרי הטכנולוגיה, הפיתוח והשימוש בהם. אני גם אסתכל על הפוטנציאל לטווח הארוך לאימוץ אסימון APPC.

מה זה AppCoins?

כפי שהוזכר, AppCoins נבנה על ידי אפטואיד קְבוּצָה. Aptoide הושק עוד בשנת 2009 על ידי Alvaro Pinto ו- Paulo Trezentos. נכון לדיווחים האחרונים, יש יותר מ -800,000 אפליקציות זמינות בחנות Aptoide והחנות משמשת יותר מ -200 מיליון אנשים ברחבי העולם..

בדומה למטבעות ואסימונים אחרים, אסימון AppCoins (APPC) מעניק למשתמשים מערכת תשלום מבוזרת המקושרת ליישומים ניידים ולהפצת אפליקציות.

הטבות AppCoins

יתרונות למפתחים ובעלי Appcoins

הפרויקט אינו מעוניין לבנות אפליקציות מבוזרות בעצמו, במקום זאת, הוא מבקש להוסיף פתרון מבוזר, ולהוסיף את האסימון שלו כאופציית תשלום עבור רכישות מתוך האפליקציה. הצלחתה או כישלונה תלויה בשכנוע משתמשים וחנויות אפליקציות אחרות שהפתרון שלה הוא הטוב ביותר עבור כל המעורבים.

כשאתה משווה את פלטפורמת AppCoins אתה רואה במהירות שהיא מנסה להפחית צדדים שלישיים ומתווכים שעושים קצת יותר מאשר לנפח את מחיר האפליקציות. כמו כן, היא מבקשת לשפר את פרסום האפליקציה, את הרכישות בתוך האפליקציה ולשפר את תהליך אישור האפליקציה האיטי והלא יעיל הנוכחי.


טכנולוגיית AppCoins

צוות AppCoins מאמין כי על ידי העברת כל המערכת האקולוגית של אפליקציות סלולריות לבלוקצ’יין היא תהפוך לשקופה לחלוטין ויהיו תמריצים למשתמשים ומפתחים כאחד..

דוגמה אחת לשיפור היא מערכת סכסוכים שקופה, ואחרת היא מערכת דירוג למפתחים, שעובדת על בסיס אמינות היזם על סמך עסקאות קודמות..

פתרונות AppCoins

פתרון AppCoins. מָקוֹר: AppCoins Whitepaper

אסימוני ה- APCC של AppCoins הם אסימונים תואמים ל- ERC-20 הפועלים ברשת את’ריום. הצוות יקצה את האסימונים הללו על סמך משהו שהם מכנים “עלות לתשומת לב”, הדומה למערכת המשמשת את אסימון הקשב הבסיסי (BAT). ניתן לתת אסימונים למשתמשים בתמורה לצפייה בפרסומות, או במקרים מסוימים להורדה וניסוי של אפליקציות חדשות. לאחר מכן ניתן להשתמש בטוקני APPC לרכישות מתוך האפליקציה.

אם צוות AppCoins יהיה נכון ומצליח נקבל מערכת אקולוגית של אפליקציות לנייד שמשרתת טוב יותר את המפתחים, המשתמשים וחנויות האפליקציות שבוחרים ליישם את פרוטוקול AppCoins. נכון לעכשיו AppCoins עובד רק עם אפליקציות אנדרואיד, אך הפרויקט טוען שהוא “חנות אפליקציות אגנוסטית” ובסופו של דבר יושק גם עבור אפליקציות iOS..

AppCoins פותר בעיות אלה

מספר הסמארטפונים ממשיך לגדול באופן דרמטי, כאשר הערכות של מעל 6 מיליארד סמארטפונים יהיו בשימוש עד שנת 2020. זה הולך להבטיח המשך צמיחה לכלכלת האפליקציות, אך זה גם יבטיח כי הבעיות ימשיכו לצמוח גם במערכת האקולוגית..

AppCoins מאמינה שהעברת חנות האפליקציות שלה לבלוקצ’יין תפתור שלוש מהפגמים הבולטים ביותר בחנויות האפליקציות המרכזיות: פרסום, רכישות מתוך האפליקציה ואישורי מפתח / אפליקציות.

פִּרסוּם

פרסום אפליקציות סלולריות בימינו מקוטע ויקר למפתחים. AppCoins תיצור תקן המאפשר למפתחים לפרסם בקלות את האפליקציה שלהם למשתמשים חדשים למשך 2 דקות מתשומת ליבם. מכיוון שהפלטפורמה משתמשת בטכנולוגיית בלוקצ’יין יש הוכחה לתשומת לב, ואין חששות לגבי זהות בדויה, ייחוס כפול או דחייה.

להלן התהליך שיתרחש במודל הפרסום של Appcoins:

 • היזם שם לב למשתמשים (CPAt)
 • המשתמש יקבל 85% מכך בארנק. לאחר מכן ניתן להשתמש בזה לתשלום עבור רכישות מתוך האפליקציה.
 • חנות האפליקציות תשמור על 10% להפצה של קבצי ה- APK ולהיותה אורקל
 • יצרן הציוד המקורי (OEM) יקבל 5% מההכנסות כפיצוי על טעינה מראש של חנות האפליקציות

תזרים ההכנסות של AppCoins

זרימת הכנסות מפרסום במערכת האקולוגית של Appcoins

רכישות מתוך האפליקציה

AppCoins יפתור בעיות בחיוב ורכישה של פריטים דיגיטליים באפליקציות באמצעות שימוש חוצה פלטפורמות באסימון ה- APPC שלה. לאחר שילובו, פתרון זה יעבוד בכל חנויות האפליקציות באמצעות פתרון AppCoins. זה ייתן למשתמשים דרך קלה לשלם עבור כל דבר באפליקציה באמצעות אסימון APPC שניתן לרכוש במטבע פיאט או להרוויח באמצעות פרסום מפלטפורמת AppCoins..

הנה סקירה פשוטה של ​​אופן הפעולה של הרכישות מתוך האפליקציה:

 • המחיר של כל פריט באפליקציה נשמר בבלוקצ’יין. זה נעשה באמצעות חתימה פרטית של היזם עצמו.
 • משתמשים יקנו את הפריטים באפליקציה זו באמצעות AppCoins
 • היזמים יקבלו 85% מעסקת הרכישה בתוך האפליקציה
 • חנות האפליקציות תקבל 10% מסכום הרכישה עבור ביצוע אותן משימות שציינתי לעיל
 • יצרן ה- OEM יקבל את 5% הנותרים שוב

זרם מטבעות IAP

ברכישות אפליקציה זרימת מטבעות

אישור מפתח ואפליקציות

תהליך האישור הנוכחי אינו יעיל וארוך מדי. AppCoins יעניקו למפתחים מודל אמון חדש שבו הם מדורגים על סמך היסטוריית העסקאות הקודמת שלהם. זה מאוחסן בבלוקצ’יין המבוזר בצורה בלתי ניתנת לשינוי.

כל זה פועל ב- “שרשרת האמון” של AppCoins. ישנם שלושה מוניטין שונים עבור היזמים במערכת האקולוגית:

 • מהימן: אפליקציות מפתח אלה נחשבות בטוחות
 • קריטי: אפליקציות זדוניות המופיעות ברשימה השחורה
 • לא ידוע: עדיין לא הוקמה מוניטין. הם עדיין לא העלו אפליקציות ולכן לא ניתן לדירוג.

דירוג אפליקציות אמון למפתחים

דירוג Trust דירוג עבור מפתחים ב- Appcoins

צוות AppCoins

למרות שהצוות רשם את המידע שלהם בעיתון הלבן המקורי שלהם, נראה שהוא הוסר מהאתר שלהם. זה עשוי להשאיר רבים בקהילה לנחש מי עדיין מנהל את הפרויקט ומי עזב.

מבוסס על ה נייר לבן, אנו יודעים שצוות AppCoins מבוסס בפורטוגל. יש להם משרד נוסף בסינגפור, שם הפרויקט רשום בגלל הידידות של ממשלת סינגפור לפרויקטים של בלוקצ’יין.

הם גם הצהירו אז שיש 18 חברים בצוות. המייסדים המשותפים היו פאולו טרזנטוס ואלווארו פינטו, יוצרי האפטואיד. לפאולו (המנכ”ל) רקע בפיתוח והיה חבר בקהילת הקוד הפתוח מזה תקופה ארוכה. לדוגמא, הוא היה המייסד והתחזק של LinuxCM, הפצה גדולה של לינוקס.

צוות Appcoins

כמה מחברי צוות AppCoins מה- Whitepaper

Álvaro לוקח את תפקיד COO ויש לו רקע ביזמות. הוא נשיא לשעבר של האיגוד הפורטוגלי של חברות תוכנת קוד פתוח. בתפקיד הקודם הזה הוא דגל לאימוץ נוסף של טכנולוגיית קוד פתוח במדינה.

קהילות AppCoins

ל- AppCoins יש קהילה בגודל הגון ברשתות החברתיות, לא הגדולה ביותר בקריפטוספירה, אבל בהחלט גם לא הקטנה ביותר. באשר למעורבות, הם גם נופלים כאן באמצע, עם מידה ראויה של מעורבות מקהילת המשתמשים, אך בוודאי שום דבר לא מפריע.

עַל טוויטר, יש להם 25.6 אלף עוקבים, והציוצים שלהם מקבלים כמה עד תריסר ציוצים מחדש באופן קבוע, כמו גם תריסר או שניים אוהבים. ה ערוץ מברק מונה מעל 7,000 מנויים, ותכנית המשנה של הפרויקט כוללת כמעט 3,400 קוראים. העדכונים אינם הרבה יותר מפעם בשבוע, וישנן רק מספר הערות על מרבית העדכונים.

הפרויקט כולל גם מעל 11,000 עוקבים בפייסבוק והפוסטים מקבלים כתריסר לייקים.

אסימון APPC

AppCoins משתמש באסימון APPC בפלטפורמה שלו. אסימון APPC הוא אסימון תואם ERC-20 הפועל ברשת את’ריום. פירוש הדבר כי נדרש גז אתריום בעת שליחה וקבלת APPC, וכי תפוקה זו תיקבע על ידי רשת אתריום, דבר שעלול לגרום לבעיות מדרגיות.

AppCoins החזירו את ה- ICO שלהם בדצמבר 2017, וגייסו 15.3 מיליון דולר והכו את הכובע הקשה עבור ה- ICO. מחיר האסימון היה אז 0.00033389 ETH או 0.10 $ לאפליקציה אחת (בהתבסס על מחיר ETH במחיר של 299 $ אז). נכון לעכשיו, ההיצע הכולל של APPC הוא קצת יותר מ -246 מיליון וההיצע במחזור הוא קצת יותר מ -100 מיליון.

בעקבות ה- ICO המטבע עלה במהירות לשיאו של 4.49 דולר בכל הזמנים ב -10 בינואר 2018. הוא לא נשאר שם זמן רב כי תחילת שוק הדובים 2018 במטבעות קריפטוגרפיים תפס אותו במהרה והוריד אותו נמוך יותר יחד עם הרחבה הרחבה יותר. שׁוּק.

APPC של Binance

הירשם ב- Binance וקנה אסימונים של APPC

הוא נפל לאורך כל השנה והגיע לשפל כל הזמנים של 0.033891 דולר ב -18 בדצמבר 2018. הוא טיפס מהתחתית ההיא והגיע למחיר ICO של 0.10 דולר ליום אחד באפריל 2019, אך צנח לאחור מאז ונכון ל -15 במאי, 2019, נסחר במחיר של 0.074043 דולר.

אסימון APPC נסחר בקומץ בורסות, אך רוב הנפח מתרחש בבורסת Binance או ב- BiteBTC. יש כמות זניחה של נפח ב- Huobi Global. הנפח היומי הכולל הוא מתון, מה שאומר שנזילות המטבעות עשויה להפוך לנושא בכל סוג של אירוע לחץ בשוק.

מכיוון ש- APPC הוא אסימון ERC-20 ניתן להחזיקו בכל ארנק תואם ל- ERC-20. צוות AppCoins ממליץ להשתמש בארנק ה- BDS של AppCoins. BDS מספק ארנק תואם AppCoins לחלוטין עם תכונות משופרות לרכישות בתוך האפליקציה ותגמולי מודעות.

פיתוח AppCoins

מדידת התקדמות הפיתוח יכולה להיות לפעמים משימה קשה מכיוון שאין אמת מידה אחת מדויקת בה תוכלו להשתמש בכל הפרויקטים. עם זאת, אתה יכול להבין את זה די טוב על ידי מבט על קוד הציבורי שלהם מתחייב.

לפיכך, החלטתי לקפוץ ל- GitHub לפרויקט AppCoins. מאגרים אלה מאוחסנים כולם בקרן App Store GitHub. ישנם בסך הכל 15 מאגרים אך להלן ההתחייבויות עבור 2 הפעילים האחרונים.

AppCoins GitHub מתחייב

קוד מתחייב עבור Repos נבחרים במהלך 12 החודשים האחרונים

אז, מהאמור לעיל זה מראה שהיזמים עדיין די עסוקים בעבודה על הפרויקט. רמה זו של קוד מתחייבת בקו אחד עם אלה של פרויקטים אחרים שסקרתי שהיו בשלב דומה.

בהתחשב בכך, יהיה מעניין לראות אילו עדכונים הצוות יפרוש רשמית בשנה הקרובה. אם רצית להתעדכן באלה, תוכל לעקוב אחריהם הבלוג הרשמי.

לדוגמה, צוות AppCoins מפרסם עדכוני חדשות של AppCoins דו שבועיים (ANU). אלה פוסטים די מקיפים שעוברים על כמה מהדגשים החשובים ביותר במהלך אותה תקופה של שבועיים – נהדר לראות.

יתרונות וחסרונות של AppCoins

בואו נסתכל על כמה מהיתרונות והחסרונות הפשוטים ביותר של טכנולוגיית AppCoins ואסימון ה- APPC.

המקצוענים

 • ל- AppCoins מוצר מפותח ובסיס משתמשים עצום של 200 מיליון משתמשים שאליו יוכל לפרוס אותו.
 • לפרויקט צוות פיתוח מנוסה ביותר וצוות שיווק הבקי ביותר בנישת חנות האפליקציות.
 • AppCoins יאפשר למפתחים לפרסם לייצר רווחים מהאפליקציות שלהם, והכל בפלטפורמה אחת.
 • הצוות הצליח לעמוד ביעדי מפת הדרכים עד לנקודה זו, מה שמשרה ביטחון בפרויקט.

הרמאים

 • AppCoins הוא לא ממש רעיון מקורי, ועד כה חלל הבלוקצ’יין ראה הצלחה מוגבלת בקישור מטבעות קריפטוגרפיים לאפליקציות..
 • מטבעות קריפטו עדיין לא הגיעו לשום דבר ליד אימוץ המיינסטרים, מה שמקשה על משיכת משתמשים שמוכנים לבצע עסקאות עם אסימון APPC.
 • AppCoins עדיין לא משך שותפים גדולים לחנות האפליקציות, ונשאר סיכון ממשי מאוד שחנויות האפליקציות הגדולות פשוט יישארו ריכוזיות או יבנו פיתרון בלוקצ’יין משלהן.
 • אסימון ה- APPC היה בעל שווי שוק של קרוב ל -250 מיליון דולר בינואר 2018, אך מאז הוא צנח לקצת יותר מ -7 מיליון דולר החל מה -15 במאי 2019. אמנם זה עשוי להיות הזדמנות, אך גם סיכון שהאסימון לעולם לא להחלים באופן מלא.

סיכום

ל- AppCoins היה מזל רע להשיק את ה- ICO שלה בשיא שוק השוורים במטבעות קריפטוגרפיים, ורגע לפני שהשוק כולו התרסק במשך שנה שלמה. זה קיצץ את שווי השוק של מטבע הפרויקט ביותר מ- 95%, כך שניתן להבין אם משקיעים עשויים לחזור לפרויקט עם קצת היסוס..

עם זאת, לפרויקט יש גם פלטפורמה שמאחוריו למעלה מ- 200 מיליון משתמשים, כך שברגע שמטבעות קריפטוגרפיים יקבלו הסכמה רחבה יותר מבסיס המשתמשים הגלובלי, פרויקט AppCoins ואסימון ה- APPC אמור לצמוח במהירות..

סיכון פוטנציאלי נוסף לפלטפורמה הוא האפשרות של מפתחים, אפליקציות וניסיונות דיוג לא ישרים שעלולים לגרום לאנשים מסוימים לאבד מטבעות. הצוות הציב את מערכת המוניטין של המפתחים כדי לטפל בסוג זה של התנהגות לא נכונה, ועד כה זה לא היה בעיה. אפשר לקוות שזה יישאר כשהגודל של הפלטפורמה יהיה.

אם כבר מדברים על קנה מידה, הפרויקט הזה זקוק לאת’רום לאמץ תיקון כלשהו שמשפר את יכולת ההרחבה, אחרת הוא לעולם לא יוכל להתמודד עם כל העסקאות הפוטנציאליות שמאות מיליוני משתמשים ייצרו..

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

הצהרת אחריות: אלה דעות הכותב ואין לראות בהן ייעוץ השקעות. הקוראים צריכים לעשות מחקר משלהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map