ארנקים של זיליקה: 8 המקומות הטובים ביותר לאחסון ZIL בבטחה

Zilliqa (ZIL) הוא בלוקצ’יין מבוסס ביצועים גבוהים, שעבר לאחרונה מסטנדרט ERC20 לאסימון מקומי משלו..

החלפת אסימונים זו הסתיימה ב -15 בפברואר 2020 ואסימוני ERC-20 נחשבים כעת למיושנים. משמעות הדבר היא שעבור כל אותם משתמשים שרוצים לאחסן את ה- ZIL שלהם בצורה לא מקוונת, הם יזדקקו לארנק ZIL מקורי.

עם זאת, הם הארנקים הטובים ביותר לאחסון ZIL שלך בבטחה?

בפוסט זה, אני אקח אותך דרך 8 מהארנקים העליונים של זיליקה. לא רק זה, אלא גם אעזור לכם למצוא את הארנק שיש נכון בשבילך כמו גם לתת לך כמה טיפים מובילים לאחסון ZIL.

מה לחפש בארנק ZIL

ארנק Zilliqa מאובטח ושימושי מגיע עם מספר תכונות, ועל המשתמשים לוודא כי כל הארנק שהם בוחרים לאחסון ה- ZIL שלהם כולל את התכונות הללו לכל הפחות:

  • תואם לאסימוני ZIL מקוריים. וודא כי הארנק לא תוכנן רק עבור גרסת ה- ERC-20 של אסימוני ה- ZIL, אלא שיש לו את היכולת לאחסן את אסימוני ה- ZIL המקוריים. זו התכונה החשובה ביותר שכן אסימוני ה- ZIL של ERC-20 מיושנים כעת. לכל הארנקים שנסקרו להלן יש אפשרות לאחסן אסימונים מקוריים של ZIL.
  • על הארנק לשמור את המפתחות הפרטיים בשליטת המשתמש. עדיף גם אם המפתחות הללו תמיד יישמרו במכשיר המקומי המחזיק את הארנק. המפתחות הפרטיים הם נקודת הגישה לאסימוני ה- ZIL, והאבטחה כאן היא בעלת חשיבות עליונה.
  • בארנק צריכה להיות קהילת משתמשים פעילה, אך חשוב יותר שיהיה לה קהילת מפתחים פעילה. זה מבטיח את הארנק מעודכן וכי תכונות חדשות ושיפור האבטחה מתווספים באופן קבוע.
  • מאפייני אבטחה וגיבוי מוצקים הם גם חובה. הצפנת סיסמאות, מפתחות וביטויי גיבוי היא המינימום הנדרש.
  • לבסוף חפש באינטרנט ביקורות על הארנק וראה מה יש לאחרים לומר. אם הארנק קיים מזה זמן, אמורות להיות הרבה ביקורות מקוונות שיעזרו לכם לקבוע עד כמה הארנק מתאים לצרכים שלכם. משתמשים אחרים יודיעו לכם על חווייתם עם הארנק, דבר שיכול לחסוך לכם המון זמן ולחץ פוטנציאלי אם הארנק יתברר כמשתווה פחות..

עם כל זה בחשבון להלן 7 מהארנקים הטובים ביותר של Zilliqa שאתה יכול לסמוך עליהם לאחסון אסימוני ה- ZIL שלך..

ספר ספרים (ארנק חומרה)

זה לא סוד שסוג הארנק הבטוח ביותר הוא ארנק חומרה כמו המותג לדג’ר. Ledger ידוע ומכובד כאחד מארנקי החומרה המובילים שיש. היא משתמשת בטכניקות הצפנה חדישות כדי להבטיח שהכספים השמורים בארנק יישארו מאובטחים.

במקרה של Ledger המפתחות הפרטיים של אסימוני ה- ZIL שלך נותרים מאובטחים בשבב הצפנה מוסמך ומאחורי מערכת הפעלה בהתאמה אישית שתוכננה להדוף כל סוג של התקפות שמשתמשים מטבעות קריפטו עשויים להיתקל בהם..

Ledger מאפשר גם למשתמשים לאחסן מעל 1,250 מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור חובבי קריפטו המחזיקים ככל הנראה אסימונים שונים אחרים מלבד Zilliqa שלהם..


ספר חשבונות ננו זיליקה ארנק

קבל את Ledger Nano X מהחנות הרשמית

ארנק Ledger ברמת הכניסה הוא ה- Nano S. הוא קבע את הסטנדרט לארנקי חומרה של מטבעות קריפטוגרפיים, וראה מעל 1.5 מיליון יחידות שנמכרו מאז שחרורו הראשון. החדשות הגדולות עבור המשתמשים הן שמחירו של Ledger Nano S ממשיך לרדת, וכעת ניתן להשיג תמורת 60 $ בלבד..

אַזהָרָה ⚠️: אם אתה מתכוון לקנות מכשיר חומרה, הקפד לקנות אותו מהאתר הרשמי. קניית מכשירי חומרה מצדדים שלישיים הינה מסוכנת מכיוון שהם עשויים לחבל במכשיר

ארנק Ledger ישמור על ה- ZIL שלכם ומאובטח באחסון לא מקוון. החיסרון היחיד בשלב זה הוא שזיליקה אינה נתמכת ב- Ledger Live. במקום זאת יש להשתמש בארנק Zillet ואז ניתן לחבר אותו למכשיר Ledger.

זילט (ארנק אינטרנט)

ה זילט הארנק דומה מאוד ל- MyEtherWallet הידוע והפופולרי. הוא מאובטח ופרטי כאחד ואינו שומר את המפתחות הפרטיים שלך או נתונים אחרים. המשתמשים נשארים בשליטה מלאה על המקשים, וזילט ברורה מאוד בכוונתה להישאר מאובטחת וגם אנונימית.

ממשק המשתמש של ארנק האינטרנט של זילט

ממשק המשתמש של ארנק האינטרנט של זילט

הגדרת הארנק היא די ישר קדימה וההמלצה החזקה היחידה היא להקפיד להקליט את המפתח הפרטי ואת ביטוי הסיסמה במקום בטוח. אלה נחוצים כדי לשחזר את הארנק בעתיד במידת הצורך. היתרון הנוסף של ארנק ה- Zillet הוא בכך שהוא יכול להתחבר לארנק החומרה לדג’ר ליתר ביטחון.

ארנק אטומי (שולחן עבודה & ארנק נייד)

הארנק האטומי הפך פופולרי יותר ויותר בשל היכולת לאחסן למעלה מ -300 מטבעות קריפטוגרפיים, התמיכה בפלטפורמה מרובה ואבטחת הארנק..

בנוסף לתמיכה ב- ZIL ובשאר 300 המטבעות הקריפטוגרפיים +, ניתן להשתמש בארנק Atomic גם לאחסון כל אחד מהאסימונים ERC-20 או BEP-2, מה שהופך אותו לארנק תכליתי מאוד. זה זמין למכשירי Android ו- iOS ניידים, או עבור Windows, MacOS, Debian, Fedora ו- Ubuntu במחשבים שולחניים.

אחד היתרונות הנחמדים ביותר לשימוש בארנק Atomic הוא היכולת להחליף באופן מיידי מעל 60 מטבעות קריפטוגרפיים שונים, כולל Zilliqa. לארנק האטומי יש תמיכה גם ברכישת ביטקוין ומספר מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מתוך הארנק.

ארנק אטומי ZIL

אינטרנט & גרסה ניידת של ארנק האטומי ל- ZIL

למרות האזהרות כי ארנקים מרובי פלטפורמות יכולים להיות פחות מאובטחים בשל הצורך של צוות הפיתוח להבטיח שאין מעללים באף אחת מהגרסאות, הארנק האטומי נשאר מאובטח במיוחד..

קוד פתוח ❓: החיסרון היחיד של הארנק האטומי הוא שהוא אינו קוד פתוח לחלוטין. משמעות הדבר היא כי הקוד לא נבדק במלואו על ידי הקהילה בשל חוסנו.

הסיבה לכך היא שהיא נוצרה על ידי ותיק בתעשיית הקריפטו כדי להישאר מאובטח ולא משנה באיזו פלטפורמה משתמשים. זה נעשה על ידי חשיפת המפתחות הפרטיים לעולם. הם נשארים מוצפנים ומאובטחים במכשיר עצמו בכל עת.

מלבד אחסון ה- ZIL בארנק האטומי, תוכל גם לאחסן כל אסימון אחר שתומך בו. בנוסף, הארנק Atomic תומך בהימור של מספר אסימונים שונים. הצוות פועל תמיד לעדכן את הארנק ותווסף באופן קבוע תמיכה במטבעות ותכונות חדשות.

ארנק אמון (ארנק נייד)

ארנק אמון הוא ארנק סלולרי בלבד שצמח במהירות לאחר שאומץ כארנק הרשמי הנתמך על ידי Binance. הודות למספר העצום של המשקיעים והסוחרים ב- Binance ארנק הנאמנות ראה זינוק עצום גם במספר המשתמשים שלו.

עם זאת, הארנק נשאר דרך מאובטחת לאחסון אסימונים של ZIL, ואלפי אסימונים אחרים גם כן. התמיכה הזו היא במספר כה עצום של אסימונים שהפכו את Trust Wallet לארנק הרשמי של Binance.

ארנק אמון זיליקה

אמון ארנק מסך. תמונה באמצעות אפל iTunes

ולמרות שארנקים ניידים לא תמיד נחשבים לבטוחים ביותר, כל עוד תקפידו על נהלי האבטחה הרגילים, תגלו שארנק Trust הוא בטוח מספיק לאחסון יומי של אסימוני ה- ZIL שלכם..

יתרון נוסף בשימוש ב- Trust Walet הוא הקלות בהורדה, הגדרת ארנק חדש ואז שליחה וקבלה של ZIL או כל אחד מהמטבעות האחרים הנתמכים על ידי Trust Wallet. יש לו ממשק נקי וקל לשימוש שלעולם לא מבלבל. בנוסף צוות הפיתוח ממשיך להוסיף תכונות חדשות, אבטחה ותמיכה נוספת במטבעות.

ארנק גארדה

ה ארנק גווארדה הוא ארנק של צד שלישי התומך בזיליקה. עם זאת, ארנק Guarda הוא ארנק רב-מטבעי התומך בעד 10,000 אסימונים במספר רשתות שונות.

Guarda היא חברה שבסיסה באסטוניה והם מפתחים שורה שלמה של מוצרים אחרים הקשורים לקריפטו. למעשה יש להם גם רישיון פיננסי שהונפק על ידי הרשויות האסטוניות.

ארנק Guarda זמין במחשבים שולחניים וניידים ותומך ברוב מערכות ההפעלה. בהתחשב בכך שהתקנים אלה מותקנים במחשב האישי שלך, אתה נשאר בשליטה מלאה על המקשים בכל עת.

משהו שאתה באמת מעריך בארנק Guarda הוא שאתה יכול להשתמש בתכונת חילופי מובנית כדי להחליף את ה- ZIL שלך לקריפטוגרפי אחר. זה אומר שאתה לא צריך לשלוח את הקריפטו שלך לבורסה כדי להחליף אותם.

ארנק הגארדה זיליקה

ממשק המשתמש של ארנק הגוארדה & אפליקציה

לאלו מכם שמעדיפים לקבל אבטחה נוספת של ארנק חומרה אך מעדיפים להשתמש בתוכנת Guarda, תשמחו לדעת שהיא תואמת לחלוטין. אתה יכול לאחסן את המפתחות הפרטיים שלך בפנקס הספרים ואז להשתמש בו על מנת לחתום על עסקאות.

משהו אחר שאהבנו הוא שגווארדה תומכת גם בתחומי בלוקצ’יין. המשמעות היא שתוכלו לקבל את ההצפנה שלכם לכתובת הצפנה מותאמת אישית. זה רלוונטי במיוחד בהתחשב בכך שאתה יכול להשתמש בכתובות .zil למטרות אלה.

לאלו מכם שרוצים להרוויח תשואות מהעמדת מטבעות קריפטוגרפיים, תוכלו לעשות זאת גם כאן עם ארנק הגוארדה. הם תומכים בהימור במספר מטבעות קריפטוגרפיים שונים כגון Tezos (XTZ), Cosmos (ATOM), Tron (TRX) וכו ‘..

לבסוף, בכל הנוגע לתמיכה בקהילה, נראה שיש ביקורות נהדרות באמצעות מספר פורומים מקוונים, אתרי ביקורות ובחנויות האפליקציות הרשמיות. כאשר יש חששות שהועלו, צוות Guarda ממהר להגיב וזה נהדר לראות.

ארנק מתמטיקה (ארנק נייד & סיומת דפדפן)

ארנק מתמטיקה הוא יותר מסתם ארנק, הוא מכנה את עצמו “השער לעולם הבלוקצ’יין”. זה אומר את זה כי יש מספר תכונות מחוץ לשימוש הארנק הבסיסי שניתן לגשת אליו באמצעות מתמטיקה. בנוסף לתמיכה בלמעלה מ -45 רשתות חסימות שונות, ליישום המתמטיקה יש גם בורסה מובנית להחלפת אסימונים נתמכים..

מתמטיקה פיתחה גם כמה ממוצרים משלה, כגון מפעל Math dApp למפתחים ליצירת יישומים מבוזרים חדשים ונהדרים, ו- Store dApp Store, שבו משתמשים יכולים להתחבר לכל ה- dApps הנהדרים..

בנוסף קיימת גם מזהה מתמטיקה, שהיא מערכת לאימות זהות הנתמכת על ידי מספר בלוק-קיימים ונועדה לבטל את הצורך בסיסמאות על ידי שינוי שיטות אימות משתמש מהותיות..

ארנק מתמטיקה של זיליקה

ארנק מתמטיקה צילומי מסך. תמונה באמצעות גוגל פליי

מוצר אחד נוסף הוא Math Pay, אשר נותן למשתמשים את הדרך הקלה ביותר לקבל תשלומים מרובים בקריפטו.

למתמטיקה יש בלוקצ’יין משלה ואסימון משלה, שניתן להשתמש בהם למימוש כל אחד ממוצרי המתמטיקה, ובסופו של דבר ישמש לתמיכה במתמטקס ובכל מוצרי מתמטיקה אחרים שייווצרו בעתיד.

כפי שאולי ניחשתם מרשימת התכונות הענקית, מתמטיקה מנסה להפוך לארנק ה- go to המאפשר חוויית מערכת אקולוגית מלאה של בלוקצ’יין. זה פרויקט חדש ולכן אין לדעת עד כמה הוא עשוי להצליח, אך לפי שעה הוא קיבל ביקורות טובות ונראה שהוא מאובטח.

ZilPay (סיומת דפדפן)

זילפיי היא סיומת דפדפן שניתן להשתמש בה בדפדפני Chrome, Firefox, Opera ו- Brave. זה מאפשר חיבור לבלוקצ’יין Zillqa מבלי להפעיל צומת מלאה. מכיוון שזהו גשר בין הדפדפן לבלוקצ’יין הוא מפשט את השימוש ב- Zilliqa ומאפשר למשתמשים להריץ אפליקציות Zilliqa ממש מתוך הדפדפנים שלהם..

זה אפשרי גם עבור מפתחים לשלב שיחות חוזה חכמות ומאפשר לארנק לעבוד ישירות עם dApps. זה מקל מאוד על מפתחים לעבוד עם הבלוקצ’יין Zilliqa.

ארנק זילפיי זיליקה

פונקציונליות ארנק ZilPay. תמונה דרך זילפיי

ZilPay הוא ארנק HD, והוא נשאר מאובטח על ידי שמירת המפתחות הפרטיים המאוחסנים רק בדפדפן של המשתמשים. זהו ארנק קוד פתוח המאפשר לקהילה לבדוק את הקוד כדי להבטיח שהוא נשאר מאובטח. זה גם מאפשר המלצות לשדרוגים מהקהילה.

Moonlet (ארנק נייד, תוסף כרום)

ירח הוא ארנק אגנוסטי של בלוקצ’יין שיש לו תמיכה בזיליקה ומספר מטבעות אחרים. צוות Zilliqa אף שותף עם Moonlet ומשתתף ב- “Bugcrowd”, תוכנית שפע של באגים המסייעת להגן על Moonlet וארנקי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים מפני תוכנות זדוניות אפשריות..

הארנק אינו משמור, מה שמבטיח למשתמשים לשמור על שליטה מלאה בכספים שלהם. יש לו ממשק אינטואיטיבי שמקל על רוב המשתמשים בניהול החשבונות שלהם.

זהו גם ארנק קוד פתוח, השומר על השקיפות שדורשים חובבי הבלוקצ’יין. Moonlet הוסיפה לאחרונה תמיכה גם ב- Ledger Nano S וגם ב- Ledger Nano X, מה שמקנה למשתמשים את אפשרויות האחסון המאובטחות ביותר..

סיכום

וזהו. הבחירות המובילות שלי בארנקי זיליקה הטובים ביותר שיש כרגע. איזה ארנק תבחר יהיה תלוי רבות בהעדפות האישיות שלך.

אתה לא באמת יכול לנצח את האבטחה של ארנק חומרה. שמירה על המפתחות הפרטיים שלך ממחשב האישי היא הדרך הטובה ביותר לשמור על בטיחותך. כמובן, אבטחה זו אכן עולה לכם תוספת. אין שום דבר רע בשימוש באחת מהאפשרויות החינמיות הקיימות.

האפשרות השנייה הטובה ביותר צריכה להיות ארנק האמון. בהתחשב בכך שהוא נבחר על ידי Binance יש להניח שזהו אחד הארנקים הניידים הטובים ביותר. כמובן, אם אתה רוצה ארנק עם הרבה מאוד פונקציונליות ותמיכה במטבעות, אתה יכול לשקול את הארנק האטומי.

לא משנה איזה ארנק אתה מחליט להשיג, וודא שאתה נוהג באבטחת ארנק 101. תמיד גבה את מילות הזרע שלך ואחסן אותן במקומות בטוחים. אל תוריד קבצים חשודים במיילים שלך וודא שאתה מעודכן את האנטי-וירוס שלך.

אולי אחד הדברים החשובים ביותר שאתה יכול לעשות בכדי לשמור על בטיחות ה- ZIL שלך הוא להימנע מלספר על כך לאיש. זה גורם לך להיות פחות מטרה וכל אחד יכול לקבל גישה ל- ZIL שלך עם 5 $ התקף מפתח ברגים.

המקומות הטובים ביותר לקנות ZIL

  • Binance Exchange
  • ביטרקס

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map