מיטב המסלולים הטובים ביותר: 8 מרווחי המיטב המוביל להודל קריפטו

מטבעות נייר רואים כמה מהחלופות הטובות ביותר עבור סוחרים להודל את רווחי המטבעות שלהם בזמנים של תנודתיות קיצונית בשוק..

עם זאת, שוק stablecoin הפך רווי למדי לאחרונה, כאשר מספר פרויקטים ומתחרים מתחרים פרסמו גרסאות חלופיות משלהם. כל אחד ממטלות היצרן הללו מסוגל לשמור על יתד פיאט באמצעות מנגנונים ותמריצים ייחודיים משלו.

בפוסט זה, אתן לך סקירה כללית על כמה ממוצרי הכוכבים הטובים ביותר וכן על היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם. אני גם אתן לך כמה טיפים מובילים בכל הנוגע לשימוש בהם.

מה זה Stablecoin?

לפני שנקפוץ למטבעות הבכירה העליונים, בואו נתחיל עם קצת יסודות שמאחורי המטבעות הקריפטוגרפיים הפונקציונליים הללו.

כפי שהשם מרמז, מטבעות מטבעות נועדו להיות יציבים במחירם. בדרך כלל הם קבועים או “קשורים” למחיר של נכס אחר. נכס זה יכול להיות כל דבר, אך כרגע הם הוצמדו רק למטבע פיאט.

מה זה Stablecoin

סקירה כללית של המערכת האקולוגית של Stablecoin. תמונה באמצעות blockchain.com

פירוש “פגד” שהם מחזיקים בערכם 1: 1 עם יחידה של מטבע הפיאט. ברוב המקרים מדובר בדולר אמריקאי עם יחידת מטבע אחת בשווי 1 דולר. יש, עם זאת, מטבעות מטבעות אחרים שהוצמדו למטבעות כאלה ביורו.

היתרון שיש מטבע המקובע למטבע פיאט הוא בכך שהוא יחזיק בערכו ללא קשר לשווקי הקריפטו. אתה יכול להיות בטוח בכמות הדולרים / יורו שאתה עשוי לפדות בעת ביצוע המרה.

8 המובילים הראשונים


כעת, כשיש לך מושג גס מה הם מטבעות נברניים, אנו יכולים להסתכל על כמה מטבעות הכוכבים הידועים ביותר בשוק. זהו שילוב די מגוון של אותם וכולל ריכוז & מבוזרות כמו גם יתדות פיאט שונות.

יכול להיות שיש מטבעות שלא כיסינו כאן שעליך לשקול. אם זה המקרה, אתה רק צריך לוודא שיש ארגון מכובד שעומד מאחוריהם וכן רקורד מבוסס.

קשירה (USDT)

Tether (USDT) הישן הראשון והוא נשאר הפופולרי ביותר, כיום יושב במיקום מספר 8 מבחינת שווי שוק. האזור שבו אתה באמת יכול לראות את העוצמה של קשירה הוא בנפח 24 שעות, שהוא הרבה יותר גדול מכל מטבע קריפטוגרפי למעט ביטקוין..

מעניין ש- Tether נשאר בעמדה כה בולטת, בהתחשב בכך שנשקף לא מעט מחלוקת הקשורה למאגרי המזומנים שלה, ולחוסר השקיפות וניגודי האינטרסים של החברות המעורבות ב- Tether..

יש גם מספר שאלות שמסתובבות סביב הקשר בין בורסת Bitfinex ל- Tether. לדוגמא, רבים מהדירקטורים המייסדים של חברת Tether הם בעצמם דירקטורים בביטפינקס.

סקירה כללית של קשירה

סקירה כללית של Stablecoin Tether

לבסוף, יש את תיאוריות רבות כי נעשה שימוש ב”הדפסי קשירה “במטרה לתפעל את מחיר הביטקוין. סוחרים אלה מזמינים קבוצות גדולות של Tether לפני הדפסתן ויזרקו אותן לשוק.

עם זאת, ישנן מספר סיבות מדוע סוחרים עדיין בוחרים ב- Tether:

 • שיא מסלול: הפונקציה העיקרית של מטבע היציבות היא לשמור על יתד מחיר ולשם כך, Tether הצליחה לשמור בעקביות על יחס 1: 1. זה אפילו דרך כמה מסביבות המסחר ההפכפכות ביותר ב -2017 וב -2018.
 • נְזִילוּת: אין ספק של- Tether יש את הנזילות הגבוהה ביותר בין מטבעות האור. זהו המטבע היחידי היחיד שיושב כיום בין 100 הראשונים בשווי השוק. פירוש הדבר שקל לך לסחור בלוקים מסיביים של קשירה עם מעט מאוד החלקה.
 • תמיכה בבורסה: קשורה מעט לנקודה הנ”ל, תמיכת ההחלפה ב- Tether היא ללא תחרות. לא נמצא רישום מטבע אחר במספר הבורסות הזה.
 • המרת פיאט: כשמדובר בהמרת ה- USDT שלך לפיאט, ניתן לעשות זאת בקלות ב- Tether. הם יכולים להעביר לך את הכספים באמצעים בנקאיים מסורתיים.

אז תצטרך לשקול את היתרונות והחסרונות כשמדובר ב- Tether. אם תחליט להשתמש ב- Tether, סביר להניח שתרצה להרחיק אותם מהמרכזיות. יש לנו רשימה של ארנקי ה- Tether הטובים ביותר אם אתה מסתובב.

מטבע דולר (USDC)

מטבע הדולר הוא המטבע השני בגודלו לפי שווי שוק, ויושב במקום ה -32 הכללי.

זה לא מפתיע מדי שמאז השקתו בספטמבר 2018 הוא צמח כל כך מהר מאז שהוקם על ידי מרכז הקונסורציום, שהוא שיתוף פעולה בין Coinbase ו- Circle Internet Financial..

Coinbase צריך להיות מוכר לכם, ו- Circle היא חברת אחזקות בלוקצ’יין המגובה על ידי גולדמן זאקס, המחזיקה גם בבורסת פולוניקס..

קונסורציום מטבעות דולר

קונסורציום המטבעות של ארה”ב. תמונה באמצעות בלוג Coinbase

ה- USDC מגובה גם על בסיס 1: 1 על ידי עתודות מטבע של פיאט וחשבונות הנאמנות מבוקרים באופן קבוע על מנת להבטיח את החזקת הרזרבות הראויות. וכמובן, בהנפקת Coinbase די קל לממש את ה- USDC לפיאט ולהעביר אותו לחשבון הבנק שלך..

מבחינה טכנית, ה- USDC הונפק על בלוקצ’יין את’ריום. המשמעות היא שמדובר באסימני ERC20 ולכן ניתן לשלב אותם בקלות עם כל החוזים החכמים המקודדים באותו בלוקצ’יין..

המטבע אמנם נראה אמין, אך הוא נשאר בשליטה מרכזית ועליך לשים אמון ב- Coinbase ו- Circle, אך עם השקיפות שהם נותנים למטבע נראה שקל יותר לסמוך כאן מאשר על Tether.

היתרונות העיקריים של מטבע דולר כוללים את הדברים הבאים:

 • תומכים חזקים: עם Coinbase וחברה המבוססת על גולדמן זאקס התומכים במטבע יציב זה, יש לה כמה מנפיקים די מכובדים.
 • מגובה באופן מלא: המטבע של ארה”ב מגובה במלואו בפיקדונות פיאט ויש לו גם ביקורת קבועה.
 • הֲמָרָה & נְסִיגָה: לאלה עם חשבונות Coinbase בארה”ב, אתה יכול פשוט להמיר את מטבע הדולר לדולר במרכז השליטה שלך. אז אתה יכול לעשות כסף באמצעות מערכות הבנקאות המסורתיות של Coinbase.
 • תמיכה בבורסה & נְזִילוּת: יש לך תמיכה חזקה באסימון במספר מרכזיות. משמעות הדבר היא כי סביר להניח כי נזילות אינה מהווה דאגה.
 • תמיכה בארנק: בהתחשב בכך שמדובר באסימון ERC20, ישנם מספר ארנקים התומכים בו.

TrueUSD (TUSD)

ה- TrueUSD הושק בינואר 2018 והפך במהירות לאחד ממוצרי הכוכבים המהימנים ביותר. הסיבה היא השקיפות המלאה של TrueUSD ושל חברת האם שלה TrustToken. כמו קשירה & ה- USDC, TrueUSD שומר על מטבע פיאט ביחס של 1: 1 של עתודות למטבעות דיגיטליים.

שלא כמו Tether, TrueUSD מספק גילוי מוחלט של סכום הדולר המוחזק במילואים. TrueToken היא בשותפות עם חברות רואי חשבון ובנקים, וצדדים שלישיים אלה מספקים ביקורת ודיווחים שוטפים על יתרות העתודה. ובקרוב יוכלו הסוחרים לגשת לדשבורד המספק תמונת מצב בזמן אמת של עתודות הדולר עבור TrueUSD.

איך עובד TrueUSD

איך עובד TrueUSD. תמונה באמצעות בלוג אמון אסימון

כל זה הוביל לדירוג של 38 מבחינת שווי שוק עבור TrueUSD, מה שהופך אותו למטבע החזק השלישי בעל הערך הגבוה ביותר. יש גם רמות נזילות סבירות וצוות די הגון מאחורי הפרויקט.

שתי תכונות ייחודיות שגורמות ל- TrueUSD להתבלט עבורי הן:

 • פדיונות בלחיצה אחת: זה מאפשר למשתמשים להחליף TrueUSD עבור fiat בלחיצה אחת בלבד. ניתן להשקיע TrueUSD גם בכמה פלטפורמות לקבלת תשואה שנתית בריאה.
 • תמיכה בפיאט: מלבד רק תמיכה בדולרים אמריקניים, ל- Trust Token יש גם TrueAUD, TrueCAD ו- TrueGBP, כאשר מטבעות אחרים וזהב מתוכננים בעתיד.

ה- TrueUSD הוא גם אסימון רגיל של ERC20, כלומר אתה יכול לאחסן אותו במספר ארנקים תואמים ברגע שיש לך את זה מהמרכזיות..

Paxos Standard (PAX)

פקסוס קיימת כחברה מאז 2012, והם החלו כחלופה, ועדיין מנהלים את בורסת itBit שבסיסה בסינגפור..

בשנת 2015 הם הוציאו אמנת אמון מוגבלת למדינת ניו יורק, ובכך הקימה אותה כחברה הראשונה שאושרה ומוסדרת להציע שם מוצרי ושירותי קריפטו. כך בעקבות השקת מטבע ה- PAX בספטמבר 2018.

כמו האחרים שנדונו, Paxos Standard מחזיקה במטבע פיאט ביחס של 1: 1 למטבעות PAX. יש לה ביקורות חודשיות על יתרת הרזרבה שלה כדי להבטיח שהיא תואמת את כמות ה- PAX במחזור. PAX היא המטבע הקריפטוגרפי ה -56 בגודלו לפי שווי שוק והמטבע החמישי בגודלו.

הטבות סטנדרטיות של פקסוס

היתרונות העיקריים של שימוש ב- Paxos Standard. תמונה באמצעות אתר פקסוס.

PAX רשומה בלמעלה מ- 70 בורסות ולכן קל לשימוש, וכמובן, מכיוון ש- Paxos מחזיקה בבורסת itBit, תמיד תוכלו לסחור שם ואז תוכל למשוך מטבעות קריפטוגרפיים אחרים ל- PAX באופן מיידי וללא עמלות. Paxos מציעה למשתמשים גם אפשרות ליצור חשבון ב- Paxos ולהמיר באופן מיידי את PAX ל- Fiat.

כמו TrueUSD והמטבע האמריקאי, זה הונפק בבלוקצ’יין את’ריום והאסימונים נבדקו גם על ידי Nomic Labs שהם מבקר חוזים חכם מכובד. המשמעות היא שלא רק שהמטבעות מגובים במלואם אלא שהם גם מאובטחים.

החיסרון של PAX הוא הדיווחים האחרונים שיש לחברה הקשה עבור חלק מהמשתמשים לפדות את ה- PAX שלהם, אפילו להגיע עד לכיבוי חשבונות. לכן, קחו בחשבון את הסיכונים וזכרו שכמו ה- USDC ה- PAX הוא מטבע מרכזי וגורלכם בידי פקסוס.

דולר תאומים (GUSD)

בדיוק כמו תקן ה- Paxos, דולר ג’מיני הושק בספטמבר 2018. הוא נוצר על ידי בורסת ג’מיני אך לא ראה אותה פופולריות באותה מידה כמו PAX או מטבעות נייר אחרים. כרגע הוא נמצא במקום 283 בהתבסס על שווי שוק.

ה- GUSD מבוקר באופן קבוע, ולכן הם סיפקו שקיפות למטבע, שמגובה 1: 1 במטבע פיאט המוחזק בבנק סטייט סטריט. בורסת תאומים מספקת גם ביטוח FDIC על המוצר במגבלות שצוינו.

GUSD Stablecoin

השתמש במקרים עבור ה- GUSD & מאפיינים עיקריים.

GUSD נבדק גם על ידי חברת BPM LLP, חברה נחשבת שבסיסה בניו יורק. היתרון בכך הוא שזה יבטיח שהכספים שנמצאים במאזן בחשבונות שלהם תמיד יהיו שווים לסכומי GUSD מצטיינים..

GUSD רשומה בכמה עשרות מרכזיות, אך כמעט כל הנפח מתרחש בעשר מרכזיות. כמובן שתמיד תוכלו להשתמש בבורסת מזל תאומים להחלפת מהירה של GUSD עבור פיאט, אך הפדיונות הם לגמרי בידי תאומים.

למעשה, יש היו דיווחים כאן, דומים לאלה שב- Paxos, כי מימוש GUSD היה קשה עבור חלק מהמשתמשים, וכי היו מקרים בהם חשבונות הושבתו.

MakerDAO Stablecoin (DAI)

אין ספק שמדובר באחד ממוצרי הברזל המעניינים ביותר הקיימים כיום בשוק. הסיבה לכך היא העובדה שהוא המטבע היחיד “המבוזר” המוצע. היא לא מונפקת על ידי רשות מרכזית שיש לה שליטה עליה.

אולי באופן מפתיע עוד יותר, stablecoin DAI אפילו לא משתמש במטבע פיאט כדי לגבות את המטבעות. היא משתמשת בחוזים חכמים ומגובה בחובות מטבעות קריפטוגרפיים.

DAI נוצר על ידי נעילת Ethereum בתפקיד חוב מבוטח, שהוא חוזה חכם המחזיק את המניות שלך, יוצר את DAI וניתן לפתוח אותו אחר כך עם DAI. אם אתה רוצה סקירה כללית יותר של אופן הפעולה שלך, אתה יכול לקרוא את הסקירה המלאה של DAI stablecoin.

ה- stablecoin של DAI נבנה על ידי צוות MakerDao ב- Blockchain Ethereum וככזה, הוא מבוזר, מאובטח ואימות. אינך צריך להסתמך על ביקורת או הצהרה כלשהי כדי לאשר שה- DAI מגובה. ניתן לאשר את כל זה בבלוקצ’יין.

DAI Stablecoin

כיצד DAI שומר על יתד. תמונה מָקוֹר

לאור התנודתיות של את’ריום, היו ספקות עד כמה זה יעבוד, אך עד כה זה עבד טוב מאוד ולמרות שמחיר את’ריום צנח ביותר מ -80% בשנת 2018 DAI הצליחה להחזיק את היתד שלה. וכל זה קרה עם מטבע יציב מבוזר וחסר אמון.

מלבד כל היתרונות הללו, DAI אהוב גם על סוחרים והוא די פופולרי. ישנן רמות נפח נאותות במספר מרכזיות כולל Coinbase Pro ו- Fatbtc. ברגע שיש לך את ה- DAI שלך, ניתן לאחסן אותו בקלות בכל ארנק תואם ERC20.

אז, נשמע נהדר, אבל האם יש חסרונות?

ובכן, בהתחשב בכך ש- DAI אינו מונפק על ידי רשות מרכזית, אין דרך מהירה וקלה להמיר אותו בחזרה למטבע פיאט. תחילה תצטרך להחליף אותו עבור ביטקוין או כל מטבע מטבע אחר ואז למכור את הקריפטו ולמשוך פיאט. זה יכול כמובן להעלות דמי מסחר.

טיפ גדול: &# 128175; בהתחשב בכך ש- Coinbase Pro מפרט את DAI כמו גם USDC, מדוע לא להחליף אחד בשני ולזכות מהמטבעות ב- Coinbase?

EURS STASIS (EURS)

לא כל מטבעות ההשקעה מגובים בדולרים אמריקאים, ו STASIS EURS הוא אחד מהם, שמאחוריו הוא מגובה על ידי יורו. הוא מדורג במקום ה -150 לפי שווי שוק, מה שהופך אותו לגדול יותר מדולרי תאומים (GUSD).

EURS הוצג בספטמבר 2018 וצמח בקצב קבוע. יש לו שקיפות מוחלטת, כאשר יתרות חשבונות נבדקות מדי יום על ידי צד שלישי, יחד עם אימות שבועי וביקורות רבעוניות המבוצעות על ידי אחת מארבע משרדי רואי החשבון הגדולים..

Stasis EURS Stablecoin

מכניקה של Stasis Stablecoin. תמונה באמצעות עִמָדוֹן

כמובן, יש חסרון אחד עם המטבע הזה והוא תמיכה בחליפין.

נכון לעכשיו, יש רק שלוש מרכזיות שתוכל להחליף בהן אסימון זה. אלה כוללים HitBTC, Ethfinex ו- DSX (שאף אחד מהם לא באמת מכובד). זה אומר שהמרת ה- EURS שלך לפיאט תהיה עניין מסובך למדי.

יתר על כן, היקף הבורסות קטן בהרבה מזה של המטבעות האחרים שמנינו לעיל. המשמעות היא שתוכלו להיאבק בביצוע פקודות חסימה גדולות של אסימון זה.

שער דולר סינגפור (SGDR)

SGDR הוא פרויקט חדש למדי שמבצע דיגיטציה של הדולר הסינגפורי. כמו מטבעות מנויים אחרים, יש לו גיבוי של 1: 1, אך במקרה זה, המטבע הראשון המשמש לגיבוי ה- SGDR הדיגיטלי הוא דולר סינגפורי..

בהתחשב במספר הגדול של חברות סטארט-אפ מסוג בלוקצ’יין המופיעות בסינגפור, אין זה מפתיע לראות סטאבלוקוין מגובה בדולר סינגפור.

המטבע נוצר על ידי חברת ההפעלה Blockchain Rate והושק בינואר 2019. נכון להיום בשלב אלפא, SGDR נמכר רק למשקיעים מוכרים. ומכיוון שחברת הגיבוי קיבלה את ההחלטה לרשום רק את האסימון עם מפעילי שוק מוכרים היא לא רשומה באף אחת מהבורסות של מטבעות קריפטוגרפיים ולא דורגה על ידי CoinMarketCap..

מכניקת מטבעות SGDR

רכישה ופדיון של מטבע SGDR

היציבות של הדולר הסינגפור מבחינה היסטורית הופכת אותו לבחירה טובה עבור מטבע יציב, אך ללא גישה לסוחרים קמעונאיים, איננו בטוחים איזו מטרה ה- SGDR ישרת..

אנו נפקח עין על המטבע הזה ונעדכן אותך בעתיד ההתפתחויות החדשות.

סיכום

הנה לכם, רשימת 8 מיטות הכוכבים הטובות ביותר הקיימות כיום בשוק. עם רוב מטבעות היצרן דומים למדי, ייתכן שאתה תוהה כעת באיזה מהם עליך להשתמש …

זה באמת תלוי בהעדפות שלך ובסובלנות שלך לסיכון. נראה שחלק ממכסי היציבה נושאים סיכונים יותר מאחרים. אתה יכול גם לבחור על סמך קלות ההמרה מהמטבע היחידי למטבע פיאט, כמו גם הנזילות באסימון זה..

כל מטבעות היצירה הרשומים עומדים בדרישה להחזיק יתד ויעבדו טוב עבור סוחרים המחפשים מקלט מפני תנודתיות..

קשירה נותרה המטבע הפופולרי ביותר אך יש לו בעיות שקיפות. מטבע דולר מ- Coinbase and Circle פופולרי גם כן, אך עליכם לקבל את הריכוזיות של המטבע. למי שרוצה להישאר מבוזר לחלוטין מטבע ה- DAI הוא אופציה מצוינת.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map