7 הפריטים היקרים ביותר שאתה יכול לקנות באמצעות ביטקוין

ביטקוין נוצר כדי להיות מטבע עסקה שישמש לרכישת דברים.

ככל שהוא מקבל יותר קבלה של המיינסטרים היו מספר רב של דברים שנוספו לאורווה של פריטים שנרכשו עם ביטקוין, החל מדברים פשוטים ועד פריטי אוכל, וכלה בפריטים לא ברורים יותר כמו ספרי קומיקס. בעבר כיסינו גם כמה מהפריטים המוזרים ביותר שאתה יכול לרכוש באמצעות ביטקוין.

עם עליית מחיר הביטקוין, גדל גם מספר הפריטים היקרים שנרכשו באמצעותו. זה כבר לא נדיר שמיליונרים בביטקוין קונים את כל הוצאת אורח החיים היוקרתי, כולל מכוניות, בתים ויאכטות. וכמה רכישות ביטקוין הפכו מדהימות ככל שהמחיר עולה גם כן.

המפורסם שבהם הוא רכישת פיצה ביטקוין תוצרת Laszlo Hanyecz בשנת 2010. הוא רכש שתי פיצה של פאפא ג’ון תמורת 10,000 ביטקוין. באותה עת היה ביטקוין בשווי של כ- 30 דולר. עם זאת, אפילו כשביטקוין מחליק היטב בשיאיו בכל הזמנים בשנת 2018, נכון לסוף אוקטובר 2018 עם ביטקוין בשווי של כ -6,500 דולר כל אחד, שתי הפיצות האלה שוות כעת 65 מיליון דולר אדירים! זה איזה בצק רציני.

בואו נסתכל טוב יותר על כמה דברים יקרים ביותר שקונים עם ביטקוין.

מכוניות לביטקוין

זה יכול להיות המעמד הגדול ביותר של פריטים יקרים שנרכשים עם ביטקוין, שכן רבים מהמאמצים הראשונים של ביטקוין עומדים כעת בסיסמת “מתי למבו?” הרכישה המפורסמת ביותר כזו נעשתה על ידי יוטיובר, בעל פורום הביטקוין ו- CTO של VinWiki פיטר סדינגטון בסוף שנת 2017.

הוא רכש 200,000 $ למבורגיני הורקאן 2015 עם מעטפת מט לבנה ותכונות פליטה של ​​מרוץ עבור 45 ביטקוין. אותם 45 ביטקוין עכשיו היו שווים 292,500 דולר, אך סדינגטון אומר שהוא שילם רק 115 דולר עבור אותם 45 ביטקוין בשנת 2011, כאשר נודע לראשונה לביטקוין..

למבורגיני ביטקוין

באדיבות פיטר סדינגטון

למבוס נחשבים בעיני כמה מאמצים מטבעות קריפטוגרפיים כדרך היחידה המקובלת להוציא ביטקוין. הפדיון אינו מיואש, ומאמינים אמיתיים במהפכת הקריפטוגרפיה מעודדים “הודל” “לירח”. היו מספר סיפורים על רכישות טסלה באמצעות ביטקוין, כמו למשל רכישה של טסלה S בשנת 2013 על ידי מישהו בפלורידה תמורת 91 BTC בשווי 109,000 דולר באותה תקופה, אך בשווי של יותר מ -53.8 מיליון דולר במחירים של ימינו..

סוכנויות רכב שמקבלות ביטקוין אומרות שמכירות המכוניות לביטקוין עלו בחודש דצמבר 2017, כאשר גם מחיר הביטקוין עלה, אך חלק ממכירות הביטקוין עדיין נמשכות..


בתים / דירות לביטקוין

עסקאות נדל”ן עלו לכותרות בשנה-שנתיים האחרונות, ורכישת נכס בביטקוין הפכה פופולארית יותר ויותר. יש אפילו א אתר נכסי ביטקוין המציג כרגע בקתה בהרי האלפים הצרפתיים תמורת 4,950,000 דולר, פנטהאוז בפנמה ב -3,595,000 דולר, או האי הפרטי שלך באוסטרליה תמורת 3,500,000 דולר. ישנם נכסים נוספים המפורטים בארה”ב, תאילנד, באלי, האיים הקריביים, טורקיה ובכל מקום בעולם.

דיווחים על רכישות נדל”ן באמצעות ביטקוין החלו לצוץ כבר בשנת 2014, כאשר קונה אנונימי רוכש וילה באלי תמורת 800 BTC (500,000 דולר אז, אך 5.2 מיליון דולר כעת) במרץ וקונה אנונימי אחר שרכש 1.4 דונם באגם טאהו. קליפורניה תמורת 2,739 ביטקוין בשווי 1.6 מיליון דולר אז, אבל יותר מ -17.8 מיליון דולר עכשיו. בעוד שאלו קראנו לרכישות ביטקוין, הן היו למעשה רכישות שבוצעו במקום בו ביטקוין הומר למטבע פיאט כדי להשלים את העסקה.

קונה בית עם ביטקוין

באדיבות Zillow.com

רכישת הנדל”ן הגדולה ביותר בביטקוין שחשפתי הייתה מפברואר 2018, שם מכר משקיע הביטקוין מיכאל קומרנסקי את מכירתו אחוזת מיאמי תמורת 455 BTC או בערך 6 מיליון דולר באותה עת. אותם 455 BTC שווים מעט פחות מ -3 מיליון דולר בזמן כתיבת שורות אלה.

ביטקוין למטוסים

כאשר העשירים והמפורסמים מטיילים הם הולכים בסטייל במטוסים פרטיים משלהם, והזן החדש של מיליונר הביטקוין שאף לאותו הדבר. המקרה הראשון של שימוש בביטקוין למטוס פרטי היה בשנת 2014, כאשר על פי הדיווחים חבר קרן הביטקוין, אוליבייה יאנסנס, שכר מטוס פרטי מ- PrivateFly.com..

אמנם פרטי העסקה לא פורסמו, אך על סמך מחירים מהאתר הטיסה הייתה יכולה לעלות עד 54.95 BTC או 35,000 $ אז ו 357,175 $ מדהימים כעת!

קניית מטוס עם ביטקוין

באדיבות מטוסי SkyCraft

ולמרות שלא הצלחתי למצוא רכישות בפועל (ככל הנראה בגלל שמשתמשי הביטקוין מעדיפים להישאר אנונימיים), מאז דצמבר 2013 ניתן היה לרכוש מטוס משלך מטוסי SkyCraft באמצעות ביטקוין. כאשר הוכרז לראשונה, ה- SkyCraft SD-1 Minisport היה זמין עבור 80 BTC. המחיר הנוכחי של מיני-ספורט SD-1 הוא 54,850 דולר, או בערך 8.5 BTC.

ביטקוין ליכטות

קימת יאכטה היא אחד מסימני ההיכר של עשירי העל, ומיליונרי ביטקוין מצטרפים גם הם לשורות היאכטות. לא קל למצוא דוגמאות ספציפיות, אבל השוק בהחלט שם, עם יאכטות של דניסון של פלורידה הוספת ביטקוין כאמצעי תשלום לאחר בקשות ממספר לקוחות, ו 26 יאכטות צפון, גם של פלורידה, בטענה שהוא המתווך הגדול ביותר ביאכטות שקיבל ביטקוין.

קנו יאכטה עם ביטקוין

באדיבות 26 יאכטות צפון

חינוך עם ביטקוין

האוניברסיטאות מסתובבות בקבלת ביטקוין גם עבור תשלומים, כך שתוכלו ללמוד על בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, תוך כדי תשלום עבור החינוך באמצעות מטבע מטבע. אוניברסיטת ניקוסיה בקפריסין הייתה האוניברסיטה הראשונה שקיבלה ביטקוין בתשלום כבר בשנת 2013, בעוד קינג’ס קולג ‘הייתה האוניברסיטה האמריקאית הראשונה שקפצה על עגלת הביטקוין בשנת 2014. עם שכר הלימוד הנוכחי בקינגס קולג’ פועל בערך 35,000 $ ל סמסטר, תוכנית ארבע-שנתית מלאה תפעל בסביבות 140,000 $ או 21.53 BTC במחירים שוטפים.

אוניברסיטאות אחרות המקבלות ביטקוין כוללות את בית הספר האירופי לניהול וטכנולוגיה בברלין גרמניה ואוניברסיטת לוצרן למדעים ואמנויות יישומיים בשוויץ, שהכריזו על קבלת ביטקוין לשכר לימוד באוקטובר 2017. קיום אוניברסיטה שוויצרית המקבלת ביטקוין לא מגיע כל כך הפתעה, מכיוון שזוג, שוויץ מכונה “עמק הקריפטו” ויש לה למעלה מ -50 חברות בלוקצ’יין וסטארטאפים שבסיסה שם.

אזרחות ביטקוין

מדינת ונואטו הקטנה בדרום האוקיאנוס השקט הפכה לאומה הראשונה בעולם שהציעה אזרחות תמורת תשלום בביטקוין. העלות היא בערך 180,000 $, כך שאם אתה זקוק לדרכון שני ויש לך בסביבות 27 BTC בארנק איפשהו אתה יכול להיות אזרח של מדינת אי קטנה, אך יפה, בדרום האוקיאנוס השקט. במציאות הם לא מקבלים ביטקוין, אלא הקימו סוכן העברות באוסטרליה שידאג להחלפה מ- BTC לדולר לרכישת האזרחות..

המדינה הקריבית הקטנה אנטיגואה וברבודה מקבלת ביטקוין עבור תוכנית האזרחות שלה, שהיא קצת יותר זולה מוונואטו במחיר של 135,000 $ בלבד או קצת יותר מ -20 BTC. הם הפכו למדינה הראשונה שקיבלה ביטקוין לאזרחות החל מ- 23 ביולי 2018.

סיכום

מספר הפריטים שניתן לרכוש באמצעות ביטקוין ממשיך לגדול, וככל שערכו של ביטקוין נותר גבוה נראה כי פריטי היוקרה הם מהפופולריים ביותר. הגיוני להשתמש בביטקוין לרכישות גדולות אלה, מכיוון שהוא יכול לחסוך עמלות של 5-10% בקלות, וזה עצום כשאתה מבצע רכישות של מאות אלפי ואפילו מיליוני דולרים..

כל עוד הערך של הביטקוין נשאר גבוה המגמה של רכישת פריטי כרטיסים גדולים באמצעות המטבע הקריפטוגרפי כמעט תישאר, וככל שאנשים רבים יותר יאמצו ביטקוין, עלינו לראות מספר גדל והולך של רכישות כאלה. עד שילדינו יגדלו יכול להיות נורמלי לשלם עבור המכונית והבית שלך עם ביטקוין או מטבעות קריפטוגרפיים אחרים.

תמונה מוצגת באמצעות Fotolia

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map