סקירה פלוס 500: מדריך למתחילים מלא

אם אתה סוחר CFD, סביר להניח ששמעת על Plus500.

Plus500 היא ספקית מובילה של חוזים להבדלים (CFD). הפלטפורמה מציעה קו מוצרים מקיף הכולל מניות, מט”ח, סחורות, תעודות סל, אופציות ומדדים.

עם זאת, האם Plus500 בטוח והאם ניתן לסמוך עליהם?

בסקירה זו נבחן כמה מההיבטים החשובים ביותר שתרצה לקחת בחשבון לפני שתפתח חשבון ותתחיל לסחור. אנו גם נותנים לך כמה טיפים מובילים על מנת להפיק את המרב מחוויית המסחר שלך ב- Plus500.

שירות CFD. 80.6% מפסידים כסף

סקירה פלוס 500

מבוססת בבריטניה, Plus500 UK Ltd שואפת לספק למשתמשים שלה שירות רב נכסים מאובטח ויעיל, אשר עומד בקנה אחד עם ספקי ה- CFD המובילים הפועלים בתחום..

פלוס 500 מתמודד עם CFD מאז השקתו בשנת 2008. פלטפורמת המסחר של קריפטוגרפי פלוס 500 מוצעת על ידי פלוס 500 UK בע”מ שהיא חברת בת של פלוס 500 בע”מ; חברה הרשומה בשוק הראשי של הבורסה בלונדון

הצוות שעומד מאחורי Plus500 מתגאה במקצועיות ובשקיפות ושואף לספק פלטפורמה שתואמת לחלוטין את כל התקנות והנהלים הכספיים הנדרשים..

Plus500 UK Ltd. מורשה ומוסדר על ידי הרשות הבריטית להתנהלות פיננסית (FCA) עם מספר רישיון 509909. המשמעות היא שלסוחרים בבריטניה יהיו מספר הגנות לקוח שנעבור בהמשך..

החברה היא ספקית CFD שצומחת במהירות ומספקת כיום גישה לתיק של למעלה מ -2000 מכשירים; Plus500 מאפשר למשתמשיה לסחור במט”ח, מדדי מניות, מניות בודדות, סחורות, תעודות סל ומטבעות קריפטוגרפיים..

Plus500 היה גם מהמתווכים הראשונים שהציגו CFD Bitcoin בשנת 2013. לקבוצת Plus500 יש יותר מ -2,000,000 עסקאות חודשיות ובשנת 2014 Plus500 Ltd רשום ב- AIM, קטע מהבורסה של לונדון.


Plus500 מספקת פלטפורמה מרובת נכסים מקיפה המיועדת לסוחרים ברחבי העולם, הצוות שעומד מאחורי Plus500 שואף למשוך משתמשים על ידי בניית פלטפורמה אמינה, בטוחה וקלה לשימוש, הנגישה לסוחרים במספר מיקומים שונים..

ויסות פלוס 500

כאמור, Plus500 מוסדר על ידי הרשות להתנהלות פיננסית בבריטניה. המשמעות היא שהחברה נאלצה לעמוד במספר דרישות כמפורט בחוק בבריטניה לפני שתאפשר לספק שירותים כאלה.

תקנת FCA פלוס 500

תקנת ה- FCA של Plus500 UK Ltd. מָקוֹר: FCA הרשמה

כללים אלה נקבעו על ידי ה- FCA במטרה להגן על סוחרים וצרכנים אם הם ירצו לסחור במכשירים אלה. להלן כמה מהדרישות שעל ברוקר CFD לעמוד בהן:

 • יתרות הון משמעותיות: מתווכים בדרך כלל יצטרכו להיות בעלי סכום מסוים של כספים על מנת לעמוד בדרישות עתודות הון מינימליות. זה נעשה על מנת לוודא שלעולם לא יהיה מחסור בתקופת לחץ בשוק
 • חשבונות לקוח מופרדים: יש לשמור על כל כספי הלקוחות נפרדים לחלוטין מאלה של המתווך הראשי. זה קשור לנקודה לעיל סביב עתודות.
 • KYC מתווך נרחב: ה- FCA יערוך סקירה מקיפה על פעילות המתווך הכוללת את עובדיהם והדירקטורים הבכירים

מה זה אומר עבור הסוחר?

המשמעות היא שיש לך מספר הגנות במקרה של חיסול מתווך או בעיות. תוכנית הפיצויים לשירותים פיננסיים (FSCS) תכסה סוחרים במקרה של פשיטת רגל של מתווכים עד 50,000 ליש”ט. פירוש הדבר שהוא פועל מאוד כמו ביטוח פיקדונות בבנקים. להלן רשימה של כמה מההגנות על כספי הלקוחות המוענקות על ידי Plus500:

 • כל כספי הלקוחות מוחזקים בחשבונות בנק לקוח מופרדים בהתאם לכללי כספי הלקוחות של הרשות להתנהלות פיננסית
 • Plus500UK Ltd משתמשת בכסף משלה לצורך גידור, ואינה משתמשת בכספי לקוחות לצורך זה
 • Plus500UK בע”מ אינו מעביר כספי לקוח לגידור צדדים נגדי
 • Plus500UK בע”מ אינה יוזמת עמדות ספקולטיביות בשוק
 • ל- Plus500UK בע”מ אין חשיפה לחובות תאגידים או ריבוניים
 • Plus500UK בע”מ אינה משקיעה את כספם של לקוחות קמעונאיים

זה אכן יתרון רב לשימוש במתווך CFD לעומת בורסה מסורתית יותר. בחילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים אין את הלקוח המגן על התקנות שיש לך מתווך CFD מוסדר של FCA.

שיפוטים אחרים

שפות אתר פלוס 500

שפות אתר פלוס 500

האתר זמין במגוון רחב של שפות שונות (32 ליתר דיוק). כבר עברנו על הפעילות בבריטניה של Plus500 אך יש להם גם חברות מקומיות רבות בתחומי שיפוט אחרים ברחבי העולם.

הרשאות אלה מסייעות בפתיחת הפלטפורמה לסוחרים במספר מיקומים שונים, כולל אירופה, אסיה, אפריקה ואוסטרליה. Plus500 מורשית להציע את שירותיהן במדינות אחרות באמצעות חברות הבת הבאות:

 • באירופה באמצעות Plus500CY בע”מ המורשית & מוסדר על ידי CySEC (מס ‘250/14)
 • בסינגפור באמצעות Plus500SG Pte Ltd, מורשה על ידי MAS (# CMS100648-1) ו- IE סינגפור (# PLUS / CBL / 2018)
 • באוסטרליה באמצעות Plus500AU Pty Ltd (ACN 153301681), מורשה על ידי ASIC באוסטרליה, AFSL # 417727
 • בניו זילנד על ידי ה- FMA עם FSP # 486026
 • בדרום אפריקה על ידי ה- FSP עם FSP # 47546

נכסים זמינים

Plus500 הוא יעד פופולרי עבור סוחרי CFD שכן הוא מציע מגוון מוצרים המכסים מט”ח, תעודות סל, מדדים, סחורות ומניות.

מכשירים סחירים הזמינים בפלטפורמה כוללים מדדים פופולריים כגון ה- S&P 500, DAX 30 ו- FTSE 100, ומניות ומניות מכמה מהחברות המובילות בעולם כמו גוגל, ברקליס, וודאפון..

נכסים ב- Plus500

שיעורי נכסים זמינים לסחר ב- Plus500

ניתן להשיג גם זוגות מסחר בפורקס הכוללים EUR / GBP ו- EUR / USD, בעוד שניתן לסחור באתר סחורות מבוססות כמו זהב, כסף ונפט גולמי על ידי השערה על תנועות המחירים של קנייה ומכירה..

בנוסף, המטבעות הקריפטוגרפיים הבאים זמינים גם לסוחרים:

 • ביטקוין (BTC)
 • אתריום (ETH)
 • ליטקוין (LTC)
 • מזומן ביטקוין (BCH)
 • אדווה (XRP)
 • IOTA (MIOTA)
 • מונרו (XMR)
 • ניאו (NEO)
 • Eos (EOS)

מטבעות קריפטוגרפיים כמעט זמינים למסחר 24/7 מכיוון שיש חלון קטן בימי ראשון בין השעות 13: 00-14: 00 GMT כאשר הם אינם זמינים.

באמצעות פלטפורמת המטבעות Plus500, לסוחרים יש גישה ל- BTC / USD, ETH / BTC, BCH / USD, ETH / USD, LTC / USD, XRP / USD, IOT / USD, XMR / USD, EOS / USD ו- NEOUSD זוגות מסחר.

עמלות פלוס 500

Plus500 שואף להגביל את הסגינות שלה ככל האפשר ואינו גובה עמלות בגין כל עסקיה; הפלטפורמה מבקשת להפיק תועלת מהתפשטות של כל אחד ממכשירי המסחר השונים הקיימים.

המרווח הוא ההפרש בין הסכום ששולם עבור נכס כמו ביטקוין (BTC) לבין הסכום שאתה מקבל כשאתה מוכר אותו בחזרה.

לקנייה וקצר יש קבוצה שונה של מדדים, למשל בקנייה באמצעות BTC / USD, המרווח ליחידה הוא $ 65 וקניית הפרמיה היא -0.048%.

עמלות פלוס 500

בניגוד למתווכים וחילופי CFD אחרים, הם לא יגבו ממך עמלות כלשהן. עם זאת, עשויים לחול עמלות אחרות.

Plus500 משתמש גם בתשלום “פרמיום” או דמי לילה, אשר מתווספים או מופחתים מחשבונך או בכל פעם שמשרה נותרה פתוחה לאחר זמן מסוים (“זמן פרימיום”). זהו נוהג רגיל בין ספקי CFD.

עם זאת, יש תשלום לא סטנדרטי בדמי חוסר הפעילות שלהם. זהו למעשה תשלום שנגבה מהסוחר אם הם לא משתמשים בפלטפורמה לתקופה של 3 חודשים. החיוב קטן למדי במחיר של 10 דולר בלבד, אך אתה רק צריך לסחור לפחות פעם אחת בתקופת שלושת החודשים כדי להימנע מכך.

לבסוף, עשויים לחול עלויות נוספות עבור הזמנות עצירה מובטחות. אלה למעשה רמות הזמנה ש- Plus500 מבטיחה שיבוצעו ברגע שהמחיר מגיע לרמה זו. על מנת לפצות על סיכון המתווך בהזמנות אלו, המרווחים עשויים להיות מעט גדולים יותר.

תמיכת לקוחות Plus500

כאשר אתה משתמש בחברה בגודל ובהיקף של Plus500 אתה יכול להיות בטוח שתקבל סטנדרטים מקצועיים של תמיכה מהצוות..

תמיכת לקוחות Plus500

פלוס 500 ייעודי

צוות תמיכת לקוחות ייעודי זמין 24/7 ולקוחות יכולים ליצור קשר עם נציגי התמיכה של Plus500 באמצעות מערכת כרטיסים מבוססת דוא”ל, או להשתתף בפגישת צ’אט מקוונת הזמינה בפלטפורמה.

בנוסף, יש מקיף סעיף שאלות נפוצות כדי לעזור להתמודד עם שאילתות הלקוחות הנפוצות ביותר.

תמיכת לקוחות זמינה ב -16 שפות והסוכנים שואפים לענות על שאילתות לקוחות במהירות האפשרית, זמני התגובה יכולים להשתנות במידה רבה, תלוי כמה הפלטפורמה עסוקה..

לא נראה שיש מספר טלפון ישיר בצוות התמיכה שלהם, מה שעלול להוות חסרון עבור חלק מהסוחרים. עם זאת, גילינו שהם באמת מגיבים לכרטיסים המקוונים שלהם, כמו גם למיילים.

Plus500 מכסה בדרך כלל גם את כל העמלות החלות על עיבוד התשלום. ישנם מקרים נדירים בהם תשלום נוסף על ידי הבנק שלך או מוסד פיננסי מתווך יגבה עמלה.

תַשְׁלוּם & משיכות

פלטפורמת Plus500 מציעה מספר שיטות שונות להפקדת כספים ואפשרויות עיבוד תשלומים כגון ויזה, מאסטרקארד, העברה בנקאית, PayPal ו- Skrill. על מנת לבצע הפקדה, על המשתמשים לנווט לניהול כספים, להפקיד, לבחור באפשרות ההפקדה הרצויה ואז ללחוץ על שלח.

מתקני הפקדה ומשיכה נגישים בקלות למשתמשים בתחומי שיפוט מוסדרים ויש צורך לבצע משיכות באמצעות אותה אפשרות לעיבוד תשלומים שנבחרה בעת הפקדת כספים. כמו כן יש צורך לספק תעודה מזהה בעת עיבוד התשלומים.

מבחינת זמני התשלום, זה בדרך כלל תלוי היכן ממוקם הבנק שלך. אם זה באירופה, תשלום SEPA אמור להתבצע תוך מספר שעות. ניתן לומר את אותו הדבר לגבי בנק הממוקם בבריטניה.

עם זאת, אם הבנק שלך נמצא מחוץ לבריטניה או לאירופה, החוט יישלח כתשלום SWIFT. אלה אורכים בדרך כלל בין 3-5 ימי עסקים ויכולים להיות מתסכלים למדי.

בִּטָחוֹן

בהתחשב בכך ש- Plus500 הוא מתווך CFD ואינו מחזיק מטבע קריפטוגרפי פיזי, הם אינם יעדים של האקרים. מבחינת הכספים האישיים בבורסה, אתה צריך להרגיש בנוח עם ההגנות הניתנות על ידי ה- FCA.

עם זאת, יש כמה הגנות לקוח אחרות שאתה יכול להתנחם בהן. אחת מהן היא הגנה על איזון שלילי. זה יבטיח שלעולם לא ניתן יהיה להעלות שוליים לחשבונך שלילי. לפיכך, לעולם לא תישא באחריות ליתרה שלילית.

אם חששתם מהליכי אבטחה אישיים, Plus500 משתמש בהצפנת Secure Sockets Layer (SSL) כדי להבטיח שחיבורי המשתמשים יישארו יציבים ובטוחים. יש להם גם אימות של שני גורמים כאשר אתה מתחבר לחשבונך.

חשבון הדגמה פלוס 500

אם אתה סוחר חדש ואתה רוצה להבין איך לסחור ב- CFD ב- Plus500, זה יהיה הגיוני לנסות את חשבון ההדגמה שלהם. זה זמין לכל הסוחרים החדשים שיצרו חשבון עם המתווך והיו רוצים לתרגל בצורה לא מאיימת.

על מנת להשתמש בהדגמה של Plus500 כל שעליך לעשות הוא לרשום חשבון מסחר עם דוא”ל וסיסמא תקפים. לאחר שאישרת את הדוא”ל אז אתה מוכן להתחיל לסחור. חשבון הדגמה ייתן לך גישה לכל אותה פונקציונליות שיש לך בחשבון חי.

Plus500 גם יעניק לך קרנות הדגמה כדי לסחור איתן. אלה מאפשרים לך להבין כיצד להגדיל את עסקאותיך ולנהל את הסיכון שלך מבלי להפסיד כסף בפועל. ברגע שתהיה בטוח ביכולת שלך בהדגמה ותרצה לסחור אמיתי, תוכל לעבור לחשבון חי.

חשבון חי

על מנת ליצור חשבון חי תצטרך ליצור פיקדון מינימלי של 100 דולר. הפקדה מינימלית זו תואמת באופן כללי את מרבית ספקי ה- CFD המפוקחים והיא אמורה לתת לך מושג סביר כיצד פועל המסחר החי. אם אתה מממן רק 100 דולר, ייתכן שתרצה לבצע מינימום סחר כדי להגן על שיחות שוליים.

לפני שתוכל לממן את חשבונך עליך לוודא שהוא אומת (להלן בהמשך). לאחר האימות תוכלו להפקיד לחשבון באחת מהשיטות שהזכרנו לעיל. עבור סכום כה קטן זה כנראה הגיוני להשתמש בכרטיס תשלום.

חשוב גם לציין כי מעבר לחשבון החי לא אומר שלא תוכל לגשת יותר לחשבון ההדגמה שלך. באפשרותך לעבור בקלות בין חשבון החי והדגמה שלך בלוח המחוונים הראשי למסחר.

אימות זהות

בהתחשב בכך ש- Plus500 הוא מתווך המוסדר על ידי ה- FCA הבריטי, כמו גם מספר גופים רגולטוריים אחרים, הם נדרשים על פי החוק לנהל את Know Your Client (KYC) על הסוחרים הפוטנציאליים שלהם..

מכאן שכאשר אתה יוצר חשבון חי ב- Plus500 אתה נדרש להגיש תיעוד כדי לאשר את זהותך ואת מקום מגוריך. ניתן לגשת אליהם דרך הקטע “העלאת מסמכים” בחשבונך.

אימות

מסמכי אימות Plus500

ישנם מספר מסמכים שהם יקבלו למטרות אלה. לצורך תיעוד זהות הם יקבלו מסמך תעודת זהות שהונפק על ידי הממשלה המציג את תמונתכם, מספר תעודת הזהות, תאריך הלידה, שמכם המלא ותום תפוגתם.

יש גם מגוון של מסמכים שונים שהם יקבלו כהוכחת כתובת. אלה כוללים הצהרות בנקאיות, חשבונות שירות, התכתבויות מס או חשבון טלפון / אינטרנט.

Plus500 ישאל אותך גם כמה שאלות כלליות לגבי מקור הכספים, ההכנסות והיסטוריית המסחר שלך כפי שנדרש על ידי ה- FCA.

פלטפורמת מסחר Plus500

בואו נסתכל על כמה מהתכונות החשובות ביותר שצוינו על ידן. לקחנו את הזמן לאמת בנפרד את כל הטענות הללו באתר. העמקנו גם בתנאים החשובים כדי לוודא שהסוחרים מוגנים.

פונקציונליות

Plus500 משתמש בתוכנה קניינית המספקת למשתמשים שלה ממשק נקי ואינטואיטיבי וניתן להתחיל עסקאות במספר שווקים ממסך אחד..

משתמשים יכולים לעבור בקלות בין עמדות סחר שונות ו- Plus500 מספק גם הצעות מחיר סטרימינג בשידור חי של נכסים פיננסיים. בנוסף, תרשימים ומשאבים חינוכיים עדכניים מסייעים בשיפור חוויית המסחר.

להלן צילום מסך של פלטפורמת המסחר באינטרנט Plus500. כפי שאתה יכול לראות, זה די אינטואיטיבי וקל יחסית לתפעול. כל המידע החשוב ביותר זמין באופן מיידי מבלי לעבור בין תפריטים שונים.

פלטפורמת CFD Plus500

צילום מסך של פלטפורמת Plus500. המחירים הם המחשה

יש גם אפשרות להרחיב את התרשים אם תרצה לפצח את כלי הניתוח הטכני. בנקודה זו, לפלטפורמה יש חבילת תרשימים בסיסית עם מספר אינדיקטורים ומחקרים אופייניים.

ישנה גם אפשרות למקם את הזוגות ברשימת תצפית שתתריע בפניכם שמגיעים לנקודות מחיר מסוימות. אלה יישלחו אליך בדוא”ל או יידחפו באמצעות היישום הנייד. ישנם גם מספר סוגי הזמנות שונות כגון הפסדי עצירה והזמנת מגבלות.

עבור אותם אנשים שרוצים לסחור בנכסים שאינם מטבעות קריפטוגרפיים, הם יכולים להשתמש בלוח השנה הכלכלי הנוח. זה מוצג להלן ונותן סקירה כללית על הכרזות המאקרו החשובות ביותר שיגיעו לשבוע.

לוח שנה כלכלי פלוס 500

מנוע סחר

כאשר סוחרים CFD במינוף, חשוב מאוד שתשתמש בפלטפורמת מסחר שמסוגלת להגיב במהירות להזמנות. הסיבה לכך היא כי הזמנות מפוקפקות יכולות להשפיע קשות על הרווחיות שלך בטווח הארוך.

בהתחשב בכך ש- Plus500 הוא מתווך CFD, הם אינם מפעילים ספרי הזמנות כמו חילופי מטבעות קריפטוגרפיים מסורתיים. כאשר אתה מבצע הזמנה הוא יתקיים על ידי המתווך בצד הנגדי כיוצר השוק. זה יונע על ידי ארכיטקטורת השרת Plus500 ומנוע המסחר.

ערכנו בדיקה כלשהי על מהירות המנוע ובמהירות ההזמנות שבוצעו. לא היה שום בעיה מכיוון שהפקודות בוצעו תוך שניות ספורות בלבד. זמן ביצוע ההזמנות המהיר ביותר קרה כאשר נסחרנו בלקוח שולחן העבודה.

מסחר בשוליים

בהתחשב בכך ש- Plus500 הוא מתווך CFD, תוכלו לסחור בחוזים להפרשים. מדובר במכשירים נגזרים שמורידים את ערכם מהערך מנכס הבסיס (למשל ביטקוין).

הרווח או ההפסד עבור הסוחר מחושב על פי ההפרש בין המרווחים במחיר הנכס בין הפתיחה לסגירת היום..

CFDs הם גם מכשירים ממונפים. משמעות הדבר היא כי עמדתך תהיה בדרך כלל גדולה בהרבה מסכום הכסף שיש לך לתרום למסחר. זה נקרא “השוליים” שתצטרך לממן את חשבונך.

לדוגמא, אם דרישת השוליים אצל מתווך היא 5%, המשמעות היא שתצטרך להציב רק 5% משווי המסחר בהתחלה. המשמעות היא גם שהמינוף בחשבונך הוא 20: 1. במילים אחרות, אם יש מהלך של נקודה אחת במחיר הביטקוין, המיקום שלך ינוע פי 20 מזה.

מינוף זה הוא שהופך את CFD לאטרקטיביים עבור הסוחרים. עם זאת, מינוף הוא חרב פיפיות מכיוון שהוא יכול גם להגדיל את ההפסדים שלך. חשוב לוודא שיש לך ניהול סיכונים הולם בכדי למנוע אובדן חסרונות אם סחר נע נגדך.

מבחינת רמות המינוף ודרישות השוליים ב- Plus500, המינוף המקסימלי הוא 1:30.

כלים לניהול סיכונים

בעוד ש- Plus500 יקרא ל”כלי ניהול סיכונים “אלה, הם באמת רק אוסף של סוגי הזמנות. הם פקודות שכאשר הן ממוקמות יעזרו להפחית את הסיכון להזמנות פתוחות ולעזור לך לקחת רווח או להפחית הפסדים.

אלה זמינים עבורך כאשר אתה מבצע הזמנות אופייניות לפלטפורמה. הבה נבחן מקרוב כמה מסוגי הזמנות אלה או כלי ניהול סיכונים אלה.

סגור ברווח / הפסד

אלה ההזמנות האופייניות שלך להגבלת / הפסד הפסד. אתה תציב אותם אם ברצונך לנעול רווח מובטח או אם תרצה להגביל את ההפסד שלך בעמדה מאבדת. אלה זמינים ללא תשלום ב- Plus500 עם כל חשבונות המסחר.

כאשר אתה מגדיר את אלה בטופס ההזמנה, יהיה עליך לבחור בקצב שבו תרצה לקחת הפסד רווח / הפסד. בזמן שאתה מבצע התאמת מחירים אלה, Plus500 ייתן לך אינדיקציה שימושית לאיזה אחוז זה על כל המיקום שלך (לרווח יחסי).

קח הפסד רווח / עצור ב- Plus500

הגדרת הפסד לקחת / הפסד ב- Plus500

חשוב לציין, עם זאת, כי רמות אלה הן לא הוענק למטרות. אם יש מצב שמחיר השוק היה פער חלף על פני הרמות שלך, יתכן שהוא יפעל מעל או מתחת לרמה הרצויה לך. זו תופעה ידועה היטב במסחר ומכונה “החלקה”. אתה יכול להימנע מכך על ידי ביצוע ההזמנה מהסוג הבא.

עצירה מובטחת

אם רצית יותר וודאות סביב התחנות שלך, תוכל למקם את מה שמכונה “עצירה מובטחת”. כפי שהשם מרמז, הזמנה זו תבטיח לך את הרמה בה ביצעת את ההזמנה. גם אם השוק היה פער, היית מוצא להורג ברמה זו.

יש פשרות לעומת זאת …

יהיה עליך לשלם תוספת במונחים של מרווחים על פני צו הפסד סטנדרטי רגיל. זה יכול לשמש גם רק להפסדי הפסקה (ללא רווח לקחת). זה זמין רק במכשירים מסוימים וניתן להשתמש בו רק בהזמנות חדשות ולא להוסיף אותו להזמנות קיימות.

קביעת עצירה מובטחת דומה למדי לקביעת עצירה רגילה. כאשר אתה מבצע את ההזמנה תגדיר אותה באחוז מסוים ממחיר השוק. יש אחוז מינימלי מוגדר מראש שתוכל למקם את התחנות האלה.

עצירה נגררת

עצירות נגררות הן כלי נהדר לניהול סיכונים. הסיבה לכך היא שהם דינמיים וישתנו בהתאם למחיר השוק הנוכחי. הם יעקבו ביעילות אחר מחיר הנכס או “יתחקו אחריו”. היתרון בכך הוא שאתה יכול להשתתף בהפוך ככל שתרצה בעוד שאתה עדיין בעל רמה מסוימת מהמחיר שתוכל לנעול רווח.

כך, למשל, אם יש לך עסקאות ב- EURUSD ואתה מגדיר עצירה נגררת של 5 פיפס זה אומר שככל ש- EURUSD יעלה ב -10 פיפס אז גם התחנה תהיה. התחנה עדיין תהיה במרחק של 5 פיפס מהרמה האמיתית, אך היא תעבור. אם המחיר יורד, תנעל רווח מעל נקודת הכניסה שלך.

הגדרת עצירות נגררות ב- Plus500

הגדרות עצירה נגררות בטופס ההזמנה Plus500

קביעת עצירה נגררת היא ללא תשלום וניתן לבחור בטופס ההזמנה הסטנדרטי. חשוב לציין כי זו אינה עצירה מובטחת ואם הפער שלהם משמעותי במחיר הנכס הוא עלול שלא להתמלא. אולי הגיוני לקבוע עצירה מובטחת איפשהו מתחת לזה.

לקוח Windows

אמנם פלטפורמת המסחר Plus500 היא פיסת טכנולוגיה מתקדמת למדי, אך יש להן גם תוכניות שתוכלו להוריד ולהריץ במחשב האישי. אלה נוטים להיות בעלי הרבה יותר פונקציונליות מאשר הסוחרים הפשוטים מבוססי רשת בכל הנוגע לכלי תרשים וניתוח טכני.

זה זמין ב- Windows 10 ו- Windows 8.1. ישנם מספר יתרונות הנלווים לשימוש בתוכנית מסחר ישירות במחשב האישי שלך. אלה קשורים בעיקר למהירות הפעולה והביצוע של ההזמנות.

כאשר אתה מפעיל יישום למסחר במחשבים אתה פועל ישירות על המחשב שלך ולא דרך הדפדפן שלך. לפיכך, נעשה שימוש יעיל יותר במשאבי המחשב והוא יכול להגביר את חוויית המשתמש שלך.

למרבה הצער עבור אותם משתמשי מקינטוש, ל- Plus500 אין גרסת MacOS של לקוח המחשב שלהם.

אפליקציית Plus500

עבור אותם סוחרים שנמצאים בדרכים, קיימת אפשרות להוריד ולהשתמש ביישום הסלולרי. זה זמין הן ב- iOS והן ב- Android.

מסחר בניידים אינו מתאים לכל אחד מכיוון שאתה נוטה לוותר על חלק ניכר מפונקציונליות המסחר והניתוח שיש לך בפלטפורמת המסחר מבוססת האינטרנט והמחשב האישי. הם שימושיים יותר עבורך כדי לפקח על עמדותיך או לבצע עסקאות חירום.

יישום Plus500 לנייד

יישום Plus500 לנייד עבור iOS

מבט על כמה ביקורות Plus500 על גוגל פליי חנות כמו גם על חנות אייטיונס, יש מגוון רחב של דעות.

לסוחרים רבים היו הצעות לשיפור כמו הגדלת טווח התרשימים וכן שימוש מוגזם בזיכרון באפליקציה. זה יכול להפחית מקרים של הקפאת או קריסת האפליקציה.

לזכותם של צוות התמיכה של Plus500 הם נענו לכל ביקורת וניסו לסייע לסוחרים שהיו להם שאלות או חששות ספציפיים. הם גם העבירו את בקשות הפיתוח לצוותי הטכנולוגיה שלהם, כך שאפשר לקוות שאלה יטופלו בקרוב.

תוכנית שותפים Plus500

אם אתה אחד מאותם סוחרים שיש לך אתר או בלוג משלך, יש לך הזדמנות להפנות חלק מהקוראים שלך ל- Plus500. זאת באמצעות תוכנית שותפים ידועה ב- Plus500 בה הם ישתפו איתך ויציעו עמלות על סמך הפניות שלך.

עמלות אלה קבועות לכל סוחר עליו אתה ממליץ והן מהגבוהות בענף. לדוגמה, יש להם עמלות לכל סוחר של עד 700 דולר. אלה כמובן תלוי היכן נמצא הסוחר ובאיזה סוג מוצרים הם יסחרו.

פרסי שותפים פלוס 500

מָקוֹר: 500 שותפים

עם זאת, בניגוד לעמלות ההפניה שתרוויחו בברוקרים אחרים ותחליף, העמלות המסונפות של Plus500 משולמות ללא קשר לסכום בו סוחר הסוחר. הן מרוויחות ברגע שאחת מהפניות שלך מבצעת הפקדה של כל סכום.

למעשה, Plus500 זכתה בפרס היותה בעלת תוכנית השותפים הטובה ביותר למט”ח בשנים 2015, 2016 ו 2018. תוכלו לקרוא את כל המלצותיהם באתר השותפים שלהם..

אז איך אתה יכול להיות שותף פלוס 500?

מקבל אישור

בהתחשב בכך ש- Plus500 הוא מתווך מוסדר לחלוטין, הם דורשים מכל שלוחותיהם לעמוד בחוקי השיווק הרלוונטיים של CFD. בניגוד לבורסות ומתווכים אחרים עליהם לוודא שאתה מקדם את המותג שלהם בצורה אתית וחוקית.

הם גם ירצו להשלים את KYC על עצמך כמו גם על האתר לפני שהם יקבלו את הפניות שלך. הם יבקשו מכם לשלוח להם רשימת אתרים ובלוגים שתרצו לקדם.

ראשית, תמלא טופס הרשמה באתר השותף שלהם. לאחר מכן ייצור איתך קשר על ידי מנהל שותפים וכן ממחלקת הציות. לאחר שתסיים את בדיקות ה- KYC הרלוונטיות והן מרוצות, תאושר לקידום.

חומרים פרסומיים & ניטור

שלא כמו בורסות ומתווכים רבים המקבלים רק את ההפניות שלך, בתוכנית השותפים Plus500 יש מגוון חומרים ומשאבים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לקדם בצורה הטובה ביותר את המותג שלהם. אלה כוללים באנרים, סרטונים ווידג’טים רבים שאושרו מראש שניתן להכניס לאתר.

חומר קידום מכירות פלוס 500

חומר פרסום מוצע מ- Plus500

ל- Plus500 יש גם מערכת סניפים אחוריים די מתקדמת בה תוכלו לפקח על התנועה שלכם כמו גם על מי שנרשם ומימן חשבון. זה יאפשר לך להתאים בצורה הטובה ביותר את המאמץ השיווקי שלך ולחדד את הגישה שלך.

תשלומי שותפים פלוס 500

בהתחשב בכך ש- Plus500 הוא מתווך מוסדר שרשום ב- LSE, אתה יכול להיות די בטוח שהם ישלמו את העמלות השותפות שלהם. אלה משולמים לשלוחות של Plus500 על בסיס קבוע וניתן לשלם באמצעות תשלומים בנקאיים, באמצעות Skrill או אפילו PayPal..

לא ראינו מתווך ששילם עמלות שותפים באמצעות PayPal אשר ללא ספק היא אחת האפשרויות הקלות ביותר. למרבה הצער, הם לא מציעים תשלומים עבור עמלות בקריפטו.

הם גם מציעים לך את ההזדמנות לקדם את תוכנית השותפים Plus500 לאחרים. אם תעשה זאת תקבל 10% מהעמלות שהפנייה שלך מושכת אליה. בניגוד לתוכניות שותפים מסוימים בבורסה, אתה זכאי רק לעמלות ההפניה ישירות מתחתיך..

סיכום

ישנם מספר יתרונות בעת סחר במטבעות קריפטוגרפיים בפלטפורמת Plus500. חברים יכולים להיות בטוחים בעת שימוש בממשק המאובטח והיעיל המאפשר ביצוע מהיר של סחר ומציע גם שלל אפשרויות הקשורות לשוליים ולמנופים..

האתר פועל בכדי לשרטט את האבטחה, כאשר עסקאות הונאה ופריצות נדירות ביותר. יתר על כן, לא ניתן להפחית את ההגנות הניתנות לסוחר באמצעות תקנות ה- FCA.

עם זאת, חסרים משאבים לסוחרים חדשים ואין תמיכה טלפונית זמינה. חשוב גם לציין ש- plus500 הוא מתווך CFD, כלומר לא תהיה הבעלות על המטבע היסודי, אלא נגזרת עליו..

לפיכך, האנשים שרצו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים ואז למשוך אותה מהבורסה עשויים להיות מאוכזבים מלגלות שהם לא יכולים לעשות זאת עם Plus500.

עם זאת, עבור אותם סוחרים שרצו לסחור במטבעות קריפטוגרפיים ונכסים רבים אחרים במינוף, אז פלטפורמת CFD Plus500 תענה על צרכיהם..

אנו ממליצים לסוחרים לערוך מחקר משלהם, אך על סמך המידע הזמין נראה כי אינך יכול לטעות ב- Plus500.

כל התמונות דרך plus500.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map