הביטקוין מתקרב לשיאים חדשים – רק 41 יום היו גבוהים יותר

>

שנת 2020 הייתה שנה נהדרת עבור ביטקוין עד כה. מתחילת השנה ביטקוין עלה בערכו ב -90%. כלומר אם הייתם משקיעים 10,000 דולר בביטקוין ב -1 בינואר השנה, כבר היו לכם 19,000 דולר.

המחשבה הראשונה שלך לאחר ששמעת את העלייה המטאורית של הביטקוין השנה עשויה להיות שלא היית יכול לדעת שהמחיר יעלה השנה. כמובן, זה נכון.

לדעת מתי לקנות נכס זו תמיד קריאת שיפוט קשה. אינספור “מה אם” מסתחררים במוחנו בכל פעם שאנחנו מקבלים החלטה שעלולה להוביל לאובדן הון. עם זאת, הסיפור של ביטקוין נהיה מעניין יותר אם אנו מתקרבים לעשר השנים האחרונות.

במהלך 10 השנים האחרונות, הביטקוין חווה צמיחה נפיצה. ללא מחלקת שיווק או צוות ריכוזי, הביטקוין הפך לפיסת הטכנולוגיה המצליחה ביותר בהיסטוריה המודרנית. עם זאת, המשקיעים המשיכו לשחק את המשחק “מה אם” ותירוצים חוזרים מדוע השקעה בביטקוין היא רעיון רע.

נשאלת השאלה: מתי היה זמן טוב לקנות ביטקוין?

בניסיון לקבוע אילו ימים היו ימים טובים לקנות ביטקוין, הערכנו את שיאי המחירים של הביטקוין על בסיס יומי. במהלך 2,568 הימים האחרונים הערכנו בקפידה את השיאים היומיים כדי לראות כמה ימים היה משתלם לקנות ביטקוין אם מכרת היום (29 באוקטובר 2020).

רק בשביל הכיף, ביצענו את אותה ניתוח גם על נכסים פופולריים אחרים כדי לראות כיצד הם מתפקדים. כללנו את התוצאות למטה.

תוצאות

מכיוון שביטקוין ונכסים אחרים מתקרבים לשיאים של כל הזמנים, קל יותר להמחיש את הנתונים הללו על ידי הדגשת מספר הימים שלביטקוין היה מחיר גבוה יותר מהיום..


החל מביטקוין, אנו יכולים לראות כי מתוך 2,568 הימים האחרונים, לביטקוין היה מחיר גבוה יותר ב- 41 יום בדיוק. פירוש הדבר שאם השקעת בביטקוין באחד מאותם 41 הימים ומכרת ביטקוין היום, היית מפסיד כסף.

המשמעות של זה היא שקניית ביטקוין בכל אחד מ -2,527 הימים האחרים הייתה משתלמת! בעיקרו של דבר, אם משקיע מכר היום את הביטקוין שלו שנקנה ביום אקראי ב -2,568 הימים האחרונים, יש לו סיכוי של 98.4% להרוויח.

עיין בשאלת הליבה שלנו: מתי היה זמן טוב לקנות ביטקוין?

התשובה נעשית ברורה. בעבר היו מעט תקופות רעות לרכישת ביטקוין. היוצאים מן הכלל היחידים היו אותם 41 יום שבהם לביטקוין היה מחיר גבוה יותר.

עכשיו, אל תשכח שאולי בקרוב נראה שיאים חדשים של כל הזמנים. בשלב זה אנו יכולים לומר שהיה לעולם לא זמן רע לקנות ביטקוין. תאר לעצמך אם ידעת את זה בשלב כלשהו בעשר השנים האחרונות. אין ספק שהייתם גורפים כמה שיותר ביטקוין שיכולתם לשים את היד – גם כשהמחיר היה גבוה לא נוח.

מה עם מטבעות קריפטוגרפיים אחרים?

בהערכת כמה מטבעות קריפטוגרפיים מובילים אחרים, אנו יכולים לראות את אחוזי הנע בין 7.14% עבור גלי עד 21.76% עבור קוסמוס. בעוד שרוב הנכסים הללו אינם רואים אחוזים חד-ספרתיים למספר הימים הלא רווחיים, נכסים רבים צמצמו את הפער ל -0% במהלך השנה האחרונה..

מה עכשיו?

הידיעה מה לעשות עם מידע זה אינה ברורה. אמנם זה יכול להצביע על כך שמטבעות קריפטוגרפיים התחדשו והם עומדים בראשם של הפעלת שוורים המשתנה עולמית, אבל זה יכול גם להיות שאנחנו רק בראש מחזור שוק אחר..

אף אחד לא יודע.

בסופו של יום, איש אינו יודע אם מחיר הנכס יעלה או ירד.

עוד קריאות טובות

המדריך האולטימטיבי לסחר בקריפטו

מסחר חברתי – העתק את מיטב סוחרי הקריפטו

מה זה #DeFi? מדריך למימון מבוזר

מסחר בקריפטו – מה זה שוק ספוט?

שרימפס היא פלטפורמת מסחר חברתית המסייעת לך להפוך את המסחר שלך בקריפטו לאוטומטי. חבר את חשבון ההחלפה שלך ל- Shrimpy כדי להתחיל לנהל את תיק העבודות שלך כמו איש מקצוע.

עקבו אחרינו ב טוויטר ו פייסבוק לקבלת עדכונים, ושאל כל שאלה לקהילות המדהימות והפעילות שלנו מִברָק & מַחֲלוֹקֶת.

כתב ויתור

התוכן מיועד למטרות מידע בלבד, אינך צריך לפרש כל מידע כזה או חומר אחר כייעוץ משפטי, מס, השקעה, פיננסי או אחר. שום דבר המופיע באתר שלנו אינו מהווה שידול, המלצה, המלצה או הצעה של שרימפי או ספק שירותי צד ג ‘כלשהו לרכוש או למכור ניירות ערך או מכשירים פיננסיים אחרים בתחום זה או בכל תחום שיפוט אחר, במסגרתו שידול או הצעה כאמור לא יהיו חוקיים מכוח חוקי ניירות הערך בסמכות שיפוט שכזו.

כל התוכן באתר זה הוא מידע בעל אופי כללי ואינו מתייחס לנסיבות של אדם או גוף מסוים. שום דבר באתר אינו מהווה ייעוץ מקצועי ו / או פיננסי, ואף מידע באתר אינו מהווה הצהרה מקיפה או מלאה של העניינים הנדונים או החוק הנוגע להם. אתה בלבד לוקח על עצמך את האחריות הבלעדית להעריך את היתרונות והסיכונים הקשורים לשימוש במידע כלשהו או בתכנים אחרים באתר לפני שתקבל החלטות על בסיס מידע כזה או תוכן אחר. בתמורה לשימוש באתר, אתה מתחייב לא להשאיר את שרימפי, שלוחותיה או כל ספק שירותי צד שלישי באחריות לכל תביעה אפשרית בגין נזקים הנובעים מכל החלטה שתקבל על סמך מידע או תוכן אחר המועמד לרשותך באמצעות האתר..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map